>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FINAŁ: Niemcy - Argentyna [13.07.2014 - NIEDZIELA] 21:00

aliant 531

aliant

Użytkownik
X/X jak w masło.
Moja wyśmiewana teoria sie sprawdzila.
A w STSach 97% typerow pewniaczkow właśnie popłynęło .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
milcz jak nie wiesz o co chodzi. Gosc ktorego obrazilem zwyczajnie zasluzyl na cos wiecej niz tylko obraza ale jestesmy niestety tylko w internecie. POczytaj sobie pierwsze strony tematu to bedziesz wiedzial o co chodzi.
Słuchaj tak to sobie możesz odzywać się do rodziców lub do kolegów a ty widocznie nie masz do nikogo szacunku widać że masz jakiś problem psychiczny i tyle bo nie wiem co więcej mogę napisać każdy może wyrazić swoje zdanie a ty tylko potrafisz obrażać jak widać a dalsza konwersacja z tobą nie ma sensu a najlepiej to ci radze czytać książki
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
X/X jak w masło.
Moja wyśmiewana teoria sie sprawdzila.
A w STSach 97% typerow pewniaczkow właśnie popłynęło .
Masz rację zwracam Honor śmiał się z twojej teori ale sprawdziła się wycofałem swoje pieniądze na Niemcy postawiłem na remis i wygrałem leci plusik pozdro ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zapraszam do sprawdzenia pierwszej strony i moich postów.
Niczego oprócz gdybania tam nie widzę ale dobrze przeczuwales no ale typu brak :p
Koledzy jak Diviner zamiast obrażać innych wracajcie do mamy pod spódnice
 
M 0

maciepicie

Użytkownik
Postawiłem mniej jak 11 rożnych oraz wygraną Niemców bez względu na to czy w dogrywce czy w regulaminowym czy w karnym. Udało się. Stawka miała być wyższa (w planach miałem postawić 2 000 zł), ale z racji tego, że nie chciałem kusić losu to postawiłem 100 zł i 2.5x pomnożyłem. Piątka mistrzowie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mecz wyrównany. Obrona Niemców zawodziła, ale jeszcze bardziej zawodziła ofensywa Argentyny - setki Higuaina, Palacio - żenada. Z każdą minutą Argentyna była bardziej zmęczona. Myślałem, że Niemcy wygrają w karnych, udało się już w dogrywce. Jestem bardzo szczęśliwy 1/5 budżetu zagrana prawidłowo. Większość typerów na świecie i tutaj nie pomyliła się. ✅✅✅✅
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Mecz to Mecz wiadomo wygra lepszy ale teraz co ci postawili na argentyne to widzę wielcy kozacy mecz się nie skończył a ty mobilny to już w ogóle pojechałeś wyzywasz nie wiem ile ty masz lat ale poziomem nic nie prezentujesz a ty Napoleni stawiałeś na inne drużyny wczesniej pamiętam przegrywałeś a teraz widzę tutaj cwaniaczek śmieszne he z fartem.
Generalnie debilom nie odpisuje, ale dla Twojej wiadomości na tym mundialu napisałem że Argentyna wygra z Belgią (tak też się stało mimo opinii większości forum), że Francja wygra z Niemcami (co się nie stało), a mecze Brazylia-Niemcy i finał odradzałem do gry.
Kozacze? Skądże, bo drużyna która bardziej mi się podobała ostatecznie przegrała. Przed mundialem stawiałem finał Francja-Argentyna, pomyliłem się. Jedyne co wyśmiewam to ludzi którzy przewidywali pogrom na Argentynie, którzy wychwalali Niemców. Dla mnie to jest totalnie Januszostwo, cebulactwo i kibicowanie tym którzy są na fali. Niemcy byli lepsi, bo zdobyli o jedną bramkę w finale więcej, ale mecz był bardzo zacięty i mógł iść w obie strony.
Gratulacje dla wszystkich którzy na mundialu coś zarobili, dzięki tym którzy poświęcili chwile na napisane merytorycznej analizy, z którymi można było kulturalnie posprzeczać się na argumenty. Za błędy przepraszam, czasem brały mnie emocje gdy ktoś nie potrafił zrozumieć jasno napisanego zdania. Do zobaczenia w analizach o sportach walki, do których gorąco zapraszam. Pozdrowienia dla wszystkich ;)
 
Do góry Bottom