>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Fikus

feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
B. Pedersen over 11 @ 2.05
3/10
Bet365
błąd buka, jeden start więcej Dunczyka i tylko z Fredką może przegrać. Polecam.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Mecz za pół godziny także szybko:
Doyle powyżej 7 @ 1.83
3/10
Bet365
Dlaczego? z prostej przyczyny, wszędzie podawane jest, że Jason pojedzie pod piątką, jednak dziś wystąpi z czwórką na plastronie co daje mu łatwiejszy układ biegów. Jest też sposobność robienia punktów na Smole, bo w mojej ocenie Niemiec jest nieco słabszy od Doyla. Linia stosunkowo niska, warto się skusić.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kylmaekorpi +1.5 v Bogdanovs @ 1.95
4/10
Tobet
Łotysz mocno zagubiony. Potencjał olbrzymi, ale ten sezon to jeden wielki dramat. Fin w ostatnim czasie pozbierał się nie tylko sprzętowo, nie rozumiem takiego kursu, a tymbardziej handi, bo powinno być odwrotnie wg mnie, Maxim na wyjazdach w tym roku nie przekroczył 5 punktów... Rybka pewnie zakręci koło 8-9 i to spokojnie wystarczy.
/kursy polecą na pewno albo linia się zmieni..
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
G.Łaguta over 9.5 @ 1.72
5/10
Tobet
czemu tak niska linia to nie wiem? Griszka z każdym może powalczyć, bo i Kasprzak i Puk do objechania w Gorzowie. Forma zwyżkuje, na każdym froncie Łaguta na dobrym poziomie. Dziś dwucyfrówka to powinna być formalność, a ja oczekiwałem linii na poziomie 11 punktów. Przy 9.5 spokojnie do gry na zawodnika W.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wrocław vs Rzeszów @ 2.5
2/10
Unibet
wszędzie kursy mniej więcej równe. Dla mnie mecz ze wskazaniem na Rzeszowian, jeśli potwierdzi się, że Ljung nie pojedzie to już w ogóle powinno być spokojnie dla ekipy z Podkarpacia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Michelsen vs Larsson @ 1.55
6/10
Betsafe
Wg mnie lokata, jakakolwiek zdobycz Larssona mnie mocno zadziwi. Różnica klas, powinno być bardzo izi.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Allen vs Dryml -1.5 @ 1.85 ⛔

3/10
Kasprzak - Franc @ 1.64 ✅

2/10
Karlsson powyżej 11 @ 2.25 ⛔

2/10
Hancock v THJ @ 1.5 ✅

4/10
Pedersen awansuje do półfinałów @ 1.57 ✅

7/10
Świderski under 7.5 @ 1.8 ✅

4/10

sts
Lanham vs Stachyra +0.5 @ 2.95 ⛔

2/10
Haiti nie strzeli @ 1.55 ⛔

5/10
B. Pedersen over 11 @ 2.05 ✅

3/10
Doyle powyżej 7 @ 1.83 ✅

3/10
Kylmaekorpi +1.5 v Bogdanovs @ 1.95 ✅

4/10
G.Łaguta over 9.5 @ 1.72 ✅

5/10
Wrocław vs Rzeszów @ 2.5 ⛔

2/10
Michelsen vs Larsson @ 1.55 ✅

6/10

plus jest na pewno i to spory. Brak czasu jest przytłaczający jednak jak tylko mam chwilę to coś staram się wrzucić. Żużel ostatnio przewidywalny i można na nim sporo ugrać, aczkolwiek to nie jedyna dyscyplina która jest w kręgu zainteresowań. Mam nadzieję, że przymkniecie oko na brak statystyk i że czasem ktoś korzysta ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Ornarna vs Lejonen @ 1.45
3/10
Tobet
Jeśli awizki z sf się potwierdzą to powinno być bardzo spokojnie, mimo iż bez PK. Miałem już kilka zdań na temat tego meczu napisanego, ale crash przeglądarki i na nowo nie chce mi się pisać.
Można poczekać do momentu podania oficjalnych składów - jeśli te się potwierdzą to spokojnie gospodarze dziś. http://ta.svemo.se/Public/Pages/Competition/DrivingSchedule/CompetitionLiveResult.aspx?Branch=Speedway&amp;amp;Columns=CompetitionInfo,Branch,Name,Arena,Organizer,FromDateShort&amp;amp;Datefilter=Today&amp;amp;pagesize=10&amp;amp;CompetitionId=2309
tylko obecność Porsinga u gości może być problemem, aczkolwiek w zestawieniach wstępnych go nie widać także może go nie będzie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lakeside +11 @ 2
4/10
bet365
takie handi? spodziewalem sie max 4-5 punktów, a tu az tyle. Nie widze BB wygrywajacych tak wysoko. nie moge wiecej pisac, ale pograc warto, kurs poleci z pewnoscia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ward v woffinden @ 1.91
3/10
betsafe

janowski v kennett @ 1.71
6/10
betsafe

co za kursy, co za pary?
janowski lokata prawdopodobnie, magic nigdy na wimborne nie zawodzi + start z z/z takze powinno byc bardzo spokojnie.
tajski juz nie robi wszedzie kompletow jak przed kontuzja, ward u siebie pewnie poza zasiegiem.
zdecydowanie rowniez warto.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lebedev - Czałow @ 1.55
4/10
Betsafe
nie ma co opisywać, linie z 365 dobitnie obrazują jakość typu, na pierwszego linia punktowa 10, na drugiego 6 ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Swindon +6 @ 1.9 ✅
3/10
Bet365
spodziewałem się równych kursów na to spotkanie. Handi na tak wyrównaną drużynę jak Swindon jest zbyt wysokie i po atrakcyjnym kursie można spróbować, dla mnie mecz 50/50 i wcale rezerw Rudzików bym nie skreślał, bo Howarth ma coś do udowodnienia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie wierzę w to co widzę...
Birmingham v Wolves @ 2.03
4/10
bet365

w/w buk faworyzuje gości... nie wiem dlaczego... rezerwy słabsze, Wells i Skórnicki do tego... Dla porównania skybet daje Birmingham -4 po kursie 1.9 (trzydrogowe), a tutaj na zwycięstwo gospodarzy jest aż 2.03. Spodziewałem się kursu max 1.5 także grać trzeba zdecydowanie, kosmiczne value - jedno z większych w tym sezonie.

Davey Watt over 5 @ 1.72
3/10
tutaj też nie wiem skąd taka linia? Australijczyk oprócz Tajskiego i Fredki powinien resztę lajtowo wozić także spokojnie do ugrania te punkty. Bet365 oszalał dziś albo jest mega wałek na to spotkanie na co jednak bym nie liczył, bo to batalia o pierwsze miejsce w tabeli Elite League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
King&#39;s Lynn @ 1.75
3/10
Bet365
kolejny bardzo fajny zakład na gospodarzy w angielskim żużlu. Brak Iversena i Schleina, ale na BV i tak ten skład powinien starczyć. Woodward w lepszej dyspozycji niż RooBoy, za Puka pełne z/z. Genialna forma Korna, Worrall bardzo przyzwoity poziom i rezerwy zdecydowanie na korzyść miejscowych. U gości pewniaków poza Zagarem nie widać, a i on może uznać wyższość Madsa.

Worrall +2 v Cook @ 1.7
3/10
Bet365

Rysiek elegancko kręci na Norfolk Arena, Cook nigdy dobrze się tutaj nie czuł. Udział w biegu 14tym, dodatkowy bieg w postaci z/z, atut własnego toru i dodatni hc wystawiony przez buka sprzyja graniu na młodszego z zawodników.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Andersen - Lindgren @ 2
3/10
Bet365
Kurs niezrozumiały i warto pograć już dzisiaj. Fredka umiejętnościami zdecydowanie ponad Duńczykiem. Po kontuzji powrót średnio udany, ale łapie szybkość i objeżdżenie. Dziś odpuścił mecz na Wyspach, żeby wcześniej udać się do Rosji, natomiast Hans ma spotkanie wyjazdowe w Peterborough. Andersen postawa bez błysku i w Polsce i w Anglii, wg mnie izi bet, buk mocno zasugerował się pierwszą rundą mistrzostw.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
trzeba grać widząc coś takiego...
Kasprzak - MJJ @ 1.8
4/10
Unibet
Krzysiek tor w Poole zna jak mało kto, rok temu woził tam całe mnóstwo trójek, dobra dyspozycja ogólnie i widać szybkość. MJJ bardzo nierówny, na torze Wimborne Road rok temu prezentował się tragicznie, bodajże nie przekroczył granicy 4 punktów. Obecna forma + znajomość toru spokojnie wystarczy żeby Kasper uplasował się przed Duńczykiem.
 
Do góry Bottom