>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FIBA Europe Cup 2021/22

Status
Zamknięty.
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
29/09/2021 15:00 CET
Trefl Sopot - Dnipro over 152.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Trefl w lidze bardzo dobrze spisuje się pod względem overowym na tej linii. Dnipro rozegrało tylko jeden mecz z bardzo słabą drużyną, która pudłowała w mega łatwych sytuacjach pod koszem. Dnipro już po 26 minutach gry miało zdobyte 61 punktów i od tego czasu mocno zluzowali rzucając przez 14 ostatnich minut meczu tylko 20 punktów, a czwarta kwarta to już praktycznie gra samych rezerw.

Widzę tutaj duże pole do lepszej gry, a zawodnicy Dnipro - DJ Cooper, Rashad Vaughn oraz Sanon byliby topowymi zawodnikami w PLK. Dlatego spodziewam się jakości ofensywnej, a to powinno dać przebicie tej niskiej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +384
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/10/2021 19:00 CET
Trefl Sopot - Rilski under 164.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Dla mnie jest to za wysoka linia. Rilski dopiero zaczął sezon i trudno określić ich styl gry, ale dla mnie nie grają za szybko, ale w pierwszym meczu napędziła ich do wysokiego wyniku - świetna skuteczność za trzy oraz przeciwnik, który grał szybko. Trefl nie gra za szybko i powinien wprowadzić ten mecz na wolniejsze tory, a Josh Sharma powinien odrzucać graczy Rilski daleko od kosza. Nie widzę tutaj takiej linii.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/10/2021 18:00 CET
Rilski - BC Kijów under 164.5
1.85 (STS/etoto)
5/10

Ponawiam zakład na under zespołu Rilski. W ostatnich dwóch meczach świetnie rzucali za trzy - 44% i 12/27 z Treflem i 53% 16/30 z Yambolem w swojej lidze. Myślę, że teraz te procenty spadną, bo są niesamowite. Wtedy BC Kijów zacznie swoje mulenie i powinno to się zakończyć underem w tym meczu.

27/10/2021 20:30 CET
Legia Warszawa - FC Porto (+7.5)
1.85 (STS/etoto)
5/10

Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania i dla mnie kurs na Legię jest za wysoki. Porto ma ciekawych zawodników i dotychczas oprócz jednego meczu z Szolnoki, gdzie wysoko przegrali wszystko wygrywali. Będę mocno zdziwiony, jeśli Legia w trzecim meczu znowu wysoko wygra ze swoim przeciwnikiem w FIBA Europe Cup.
 
Ostatnia edycja:
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis z kolei polecam zagrac w strone Hapoelu kursy w okolicy 1.8,1.9 sie trzymaja
Stalowka znowu zagra w 7 bez Kuliga,ostatnio handi na Legie ladnie siadlo i dzis spokojnie goscie to biora...zbyt doswiadczeni gracze aby z tak okrojona rotacja Stalowki przegrac i wcale nie powiedziane ze Stali lepiej sie bedzie gralo u siebie niz na wyjezdzie...
Dotychczas obie ekipy przegraly po 2 mecze i mecz w zasadzie o wszystko i 4 pkt....ale niestety goscie to dzis biorą😉
Jako ciekawostke w druzynie gosci gra jedynka draftu do NBA z 2013😉...choc wiadomo ze zadnej kariery tam nie zrobil😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
23/01/2022 18:00 CET
Bayreuth - Legia
2.15 (etoto)/2.14 (Fortuna)
5/10

W ogóle nie rozumiem tych kursów. Średniak z ligi niemieckiej kontra średniak z ligi polskiej. I faworytem Legia? No nic. Trzeba grać Bayreuth, kiedy bukmacherzy dają takie coś.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom