>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NHL 2012/13

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam,
Zauważyłem, że Yahoo nie marnuje czasu i już umożliwiło tworzenie lig fantasy. Czasu jest mało i zamieszanie spore bo lokaut i skrócony sezon - nie mniej bawiliśmy się od kilku sezonów to i w tym by wypadało.
W ubiegłym roku chętnych było tak wielu, że stworzyliśmy dwupoziomowy system (Elita i I Dywizja) z dwoma komisarzami (Ja i Vader). Nie wiem jak to będzie teraz bo jak pisałem w akapicie numer 1 jest mało czasu na zebranie ludzi i draft więc piszcie zgłaszajcie się kto chce zagrać pisać na PW lub tu w temacie i szybko ustalamy drafty bo w Ameryce na dniach zaczną grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czas jest napięty jak baranie jaja - więc szybko i na temat.
Poprzednie tematy, można popatrzeć, poczytać -&gt;
Fantasy Yahoo NHL 2010/11
Fantasy Yahoo NHL 2009/10
Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Link do fantasy.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
Jako komisarz Elity odnowiłem ligę na tych samych ustawieniach co poprzedni rok (12 drużyn,6 wchodzi do PO itd.) i wysłałem zaproszenia do osób, które utrzymały się w Elicie oraz do dwóch osób, które awansowały do Elity (@Dats13 i @Michael Ellis).
Jako, że ja byłem przedostatni to muszę opuścić Elitę. Ale @Baqu zupełnie zrezygnował z działalności &quot;sportowo-bukmacherskiej&quot; więc go nie będzie z lidze- komisarz ligi podjął decyzję, że ktoś musi pilnować porządku (być komisarzem) w Elicie pozostanie 11 drużyna, tj. Błyskające Gwiazdy.
Trudno powiedzieć ile osób się zgłosi. Może zrobimy tylko jedną ligę. Zobaczy jak to będzie. Póki co ja zajmuje się Elitą a @Odi zajmuje się I Dywizją.
Termin draftu ustawiliśmy wstępnie za 14 stycznia.
Dla nowych zainteresowanych wklejam info z poprzedniego tematu.
Nowi zainteresowani.
Co potrzeba aby grać w Fantasy NHL:
1- znać się na NHL- chociaż średnio,
2- mieć konto założone na yahoo.com,
3- zapisać się do ligi,
4- nie obijać się w czasie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja wysłałem zaproszenia do następujących użytkowników:
Matthias
radzio_xp Patriots
Gobel Miners
Team Morszczyn
TeddyEndżels
Backrus Vsyuks
Chmielu Senators
Pro Darters
Botshek Maple Leafs
oraz do usera Jasper, który chcę grać od bieżącego sezonu. Sprawdzajcie swoje skrzynki yahoo i dołączajcie do ligi - czasu nagli.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Kto jest właścicielem teamu NOCNE MARKI ? Prosiłbym o zmiane nazwy drużyny na taką zawierającą nick z forum - ułatwi to komunikację - to samo tyczy się nowych osób, które dołączę do ligi.
Wszystkim pasuje termin draftu ? Niedziela godzina 22 ? Można to przesunąć w przód ale myślę, że to dobra data. Chyba że Poniedziałek 22 ? Wypowiadać się I Dywizja. Obecność na drafcie obowiązkowa.
 
anzelmo 162K

anzelmo

Użytkownik
Odi juz poprawiam nazwę teamu mi niedziela pasuje ogólnie coś w trybie wieczornym po 21 zawsze może być
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom