>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie moglem, bo jestem w pracy i nie mam czasu na pierdoly.
Nie wklejaj wynikow z innych lig, bo reklamowanie innych for jest zabronione :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wiem, że jesteś w pracy. Nie masz czasu na pierdoły ale żeby się napiąć to tak ????
Po robocie będziesz się napinał na GG ????
To nie jest reklama. Żadnego źródła nie ma co to za liga/forum. Poza tym gdyby to była liga VEB to nie jest zakazane.
Zobacz Bestrego walnąłem nawet w PIM. A po 1 dniu się nabijałeś jak Komisarek mu pocisnął :p
Teraz widzę, że właśnie &quot;tam&quot; mam TheDona w rozkładzie. Pewnie czyta temat tutaj. Idę na &quot;miszcza&quot; Konferencji także Ciebie też rozwalę ;)
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
@Vader - zostaw Papiego, chłopak jest w żałobie [&#39;] wczoraj Vlad pogrążył jego team doszczętnie :jezora:



ja chciałem serdecznie podziękować mojemu przeciwnikowi za łatwe punkty, z Doniem już tak różowo nie będzie, ale mam nadzieje, że jego bramkarze utrzymają formę z początku sezonu to przynajmniej bede miał niezły handicap +5 za staty bramkarskie
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja jestem lekko zawiedziony gdyz swietnie zaczalem 7-1 a potem powoli Maniutek podganial, jeszcze bylo 8-6 dla mnie a zakonczylo sie 7-7 ????
 
T 52

thedon

Użytkownik
@Baqu
Zdecydowanie nasz pojedynek powinien byc najciekawszy. Jest najwyzej rozstawiony, tak wiec moze byc ciekawie.
Co do bramkarzy to zapowiadaja poprawe a nawet wspominaja cos o SO :-D
i napewno w tej klasyfikacji urwa troche punktow.
@Vader
Powalczymy, zobaczymy. Konferencja troche slabsza moim zdaniem, a przez to bardziej wyrownana. Tak wiec moze byc roznie z tym &quot;miszczem&quot; :spokodfhgfh:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Fajnie być liderem :-D, zobaczymy jak długo to potrwa bo niestety zestaw bramkarzy mam nienajlepszy co oznacza, że trzeba ostro cisnąć w kategoriach skatersów ;)
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Tak w ogóle to chciałem powiedzieć, że nie bardzo podoba mi się forma klasyfikacji w lidze. Liczą się tylko małe punkty, a gdzie punkty za WIN??? Skoro gramy systemem H2H to dlaczego nie punktuje się wygranej? Gdyby punktować W/L to rywalizacja byłaby o niebo bardziej emocjonująca, a według tego co jest teraz to jest bardzo niewielka różnica między np. porażką 6-7 i winem 7-6 i tym samym nie zawsze są emocje do końca, bo co to za różnica 1pkt w tą czy w tą ;). Przy H2H zdecydowanie powinno się punktować WIN, bo chyba o to właśnie chodzi a mniej o to czy wygram 10-2 czy 9-3. Ale pewnie nie da się tego zmienić więc moje marudzenie na nic :-D
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Tak zgadzam sie z Gutek84 Generalnie wychodzi na to zeby prowadzic w tabeli to trzeba kogos rozbic np 11-2 tak jak robilo to kilku w week 1...
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Nie narzekaj. Sezon dlugi, wazystko sie zdazy zmienic po 100 razy.
No np wyobraź sobie taki zwrot: wygrywam 13 meczy po kolei po 7-6, mam komplet zwycięstw. Po czym przydarza mi się 1 wpadka bo akurat mi nie poszło 0-14. Mój bilans wynosi w tym momencie 91-92. Mimo, że wygrałem 13 z 14 spotkań mam miejsce gdzieś w środku tabeli ????

Oczywiście to tylko teoria, ale o czymś to mówi jednak ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No np wyobraź sobie taki zwrot: wygrywam 13 meczy po kolei po 7-6, mam komplet zwycięstw. Po czym przydarza mi się 1 wpadka bo akurat mi nie poszło 0-14. Mój bilans wynosi w tym momencie 91-92. Mimo, że wygrałem 13 z 14 spotkań mam miejsce gdzieś w środku tabeli ????
Oczywiście to tylko teoria, ale o czymś to mówi jednak ;)
Po to właśnie musisz walczyć w każdym meczu. Nawet jak przegranym to ważny jest każdy punkt. Zasady są jasne dla wszystkich od początku. Wiadomo co trzeba robić żeby piąć się w górę. Wygrywać tyle ile można. Ja w pierwszej kolejce nie miałem szans na walkę z Juanem. Próbowałem tylko minimalizować straty. Każdy punkt może być ważny.
Widzieliście kiedyś takie GAA?
&gt;&gt;&gt; klik &lt;&lt;&lt;
Po pierwszym dniu 23.63 8)
Teraz cisnę. Huet ma szanse na poprawę. A moi bramkarze muszą pocisnąć bo jak TheDona zacznie cisnąć Thomas to mogę się nie pozbierać.
Generalnie ostatnio moi bramkarze dają ciała po całości...
Ale tydzień zanosi się na lepszy ;)
Możecie sobie też pisać z rywalem na takim czacie.
&gt;&gt;&gt; Klik &lt;&lt;&lt;
W zeszłym tygodniu miałem rywala z którym strasznie się &quot;lubię&quot; i pisał mi ładne wiadomości ????
Wy takich ładnych nie piszcie. Ale &quot;pobajerować&quot; możecie ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Też ładne.
Rano jak wstałem i zerknąłem na wyniki to pierwsze co kliknąłem na Box Score czemu Ellis ma 0 SV ????

Ale przeciwko takiemu rywalowi nie mogę przegrać w bramce...
&gt;&gt;&gt; Klik &lt;&lt;&lt;
Jedyny &quot;porządny&quot; goli to Ozzi. Który daje ciała. Więc moja paka musi zrobić miazgę :]
Za Ellisa miałem ofertę trejdu. Ale odrzuciłem :p
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
A takie pytanie mam odnośnie tych pojedynków. Jak są naliczane te główne pkt. bo jak rozumiem codziennie jest rozgrywany tak jakby jeden mecz, tylko zastanawiam się skąd się bierze wynik Tak jak np. teraz wygrywam 6:5 :?:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
A takie pytanie mam odnośnie tych pojedynków. Jak są naliczane te główne pkt. bo jak rozumiem codziennie jest rozgrywany tak jakby jeden mecz, tylko zastanawiam się skąd się bierze wynik Tak jak np. teraz wygrywam 6:5 :?:
Za zwycięstwo w jednej kategorii w całym tygodniu pojedynku jest 2pkt, za remis 1 pkt. Np. ja mam 24pkt = 11 x 2 za wygranie 11 kategorii z rywalem + 2 pkt za remis. A to Twoje 6:5 które teraz masz to jest stan aktualny na dziś, ale punkty w klasyfikacji liczą się tylko za wynik na koniec pojedynku.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pewnie niektórzy zauważyli zmieniłem zasady awansu do PO.
Dziś Gutek mnie zapytał czemu awans ma top6.
Zaczynaliśmy z 12 drużynami. Później powiększyliśmy ligę do 14. Nadal liczba 14 ekip to awans do PO miało 6 zespołów. Nie można przecież robić, że na 14 drużyn do PO wejdzie 8. Na bieżąco jak zwiększałem ligę zmieniałem ustawienia ale głównie pozycji. Tak żeby przy większej ilości graczy lepiej dopasować ustawienia.
Przy powiększeniu ligi do 16 nie zmieniłem aby top8 miało awans do PO.
To jest połowa ligi. Najsłabsze ogniwa pograją sobie o miejsca 9-16. A Ci najlepsi będą walczyć o podium i wygraną.
Jeśli są sprzeciwy co do tej zmiany to pisać tutaj. Głosem większości możemy ewentualnie wrócić do top6.
Zmiana nastąpiła już po rozpoczęciu ligi. Ale jak napisałem wyżej była podyktowana tym, że początkowo liczba drużyn była 12, później 14.
Poza tym mamy dopiero 2 kolejki rozegrane. To mało co jeszcze znaczy.
Jak ktoś zacznie ładnie grać to ostatniego teraz miejsca może pocisnąć na top3.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Mam takie info u siebie na tablicy:

&quot;Brooks Laich has been dropped by 369 teams in Yahoo! leagues&quot;

Ktoś wie o co kaman? Nie ma nigdzie informacji o żadnej jego kontuzji.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szczerze powiedziawszy to jedyną opcją jaka przychodzi mi na myśl to ranking fantasy na stronie yahoo związanej z NHL. Jest tam Hot/Not i Laich zajmuje pierwsze miejsce w not z 71% - to tylko moje domysły na ten temat ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom