>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NHL 15/16

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gramy gramy. Zdaje sie, ze ja jestem komisarzem. Moge reaktywowac lige tylko, ze zaraz przekaze uprawnienia. Prosze o kontakt na PW osoby chetnej do bycia komisarzem - musi to byc osoba &quot;godna zaufania&quot;. Ja odstepuje funkcje komisarza oraz tez nie bede gral juz w Fantasy. Nie bede robil maniany w lidze...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dostalem kilka zaproszen ale rezygnuje z wszystkich Fantasy... Gobel z Toba, Lupsem i Valverde chyba wszedzie gralem - wiec jak cos to odpadam...
Nie wiem jak bede stal z czasem a pozniej psuc zabawe to nie bardzo. Tak wlasnie robilem w tym roku z MLB...
Takze niestety ale koncze gre w Fantasy ????
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Grzesio to może Ty weźmiesz komisarza od Vadera i będziesz zarządzał Elitą? mielibyśmy to już poukładane i można zacząć działać.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Grzesio to może Ty weźmiesz komisarza od Vadera i będziesz zarządzał Elitą? mielibyśmy to już poukładane i można zacząć działać.
Mogę komiszować , wiadomośc do Vadera wysłałem - zobaczymy w jakim czasie dostanę uprawnienia ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie liga odnowiona, komisarz przekazany dla Grzesio
Ja już jestem usunięty z ligi także miłej zabawy wszystkim ;)
Przy okazji dzięki za grę we wszystkich ligach Fatnasy co grałem przez kilka lat ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Bzyku i Odi spadli z Elity
Grzesio i marcinkiko
oraz ANZELMO awansowali do Elity
Odi
nie gra , więc są DWA wolne miejsce w I Dywizji.
Chętni na PW.
Romek
jest komisarzem drugiej ligi.
Draft do ustalenia - wstępnie widzę 4. Pażdziernika
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f274/fantasy-yahoo-nhl-2014-15-a-112171.html
W grze chodzi o to że jesteśmy managerem drużyny - w tym przypadku hokejowej , ktorej skład wybieramy w drafcie i zarządzamy nią , wymieniamy zawodników , trajdujemy [wymiana zawodnik za zawodnik z inną drużyną]. Zawodnicy są jak najbardziej prawdziwi , wiec mozemy mieć w swym składzie Owieczkina , Crosybyego , Kopitara czy Warłamowa przy odrobinie szczęścia
Zawodnicy rywalizują ze sobą w statystykach m.in w ilości bramek , asyst , +/- , w karach , we wznowieniach etc.
Zapisać się to jedno , wytrzymać cały sezon to drugie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom