>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Yahoo! Baseball 2014

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Ktoś chętny ze starych bywalców Fantasy na forum ?
Yahoo z tego co widzę założyło interfejs do Fantasy Baseball, więc można ligę założyć.
Komisarzem ostatnio był Baqu , ale jego coś ani widu ani słychu czasami.
Zakładać ligę i ustali się konkretne zasady ? Czy liga z zeszłego roku zostanie reaktywowana ?
Opcjonalnie myślę o 12 osobach w lidze , około 16-18 statystyk , a miejsca i pozycję zawodników się ustali :cool:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Właśnie tu wszedłem by podrzucić temat fantasy jako że czuć wiosnę w powietrzu.
Jestem za reaktywowaniem starej ekipy, może ewentualnie powiększyć ją do 14 graczy, uważam że więcej mija się z celem.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Właśnie tu wszedłem by podrzucić temat fantasy jako że czuć wiosnę w powietrzu.
Jestem za reaktywowaniem starej ekipy, może ewentualnie powiększyć ją do 14 graczy, uważam że więcej mija się z celem.
Póki co lista Fantasy
1. Grzesio
2. Hardison
3. zaszkins
Więcej możńa by zrobić , ale ew. dwie ligi i za rok byłaby grupa Major i grupa Minors.
Ale też jestem zdania , że 12-14 osób to maksimum
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Grzesiu spokojnie. Chyba ja jestem komisarzem starej ligi. Dostalem PW ale nie odpisalem bo nie ogarnalem tematu. Ogarne to dzisiaj wieczorem.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Grzesiu spokojnie. Chyba ja jestem komisarzem starej ligi. Dostalem PW ale nie odpisalem bo nie ogarnalem tematu. Ogarne to dzisiaj wieczorem.
To OK w takim razie ; to podaj szczegóły tej ligi co była rok temu na PW i coś się obmyśli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
To jak już ustalicie kto, co i za co ???? to czekamy na maila. Miło mi będzie znowu skopać Wam tyłki :jezora:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
To jak już ustalicie kto, co i za co ???? to czekamy na maila. Miło mi będzie znowu skopać Wam tyłki :jezora:
Ekhm, kto tu komu skopał tyłki w zeszłym sezonie, i to nie tylko w finale... :cool:

Niech komisarz wyśle każdemu maila o reaktywacji ligi i zobaczymy czy wszyscy z zeszłego sezonu są chętni i grają
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Reaktywowałem naszą ligę na takich samych ustawieniach jak w zeszłym roku jednocześnie wysyłając zaproszenia do wszystkich uczestników (12) z poprzedniego roku.
Mamy ustawione 16 graczy. Ale chętnych w zeszłym sezonie było 12.
Myślę, że poczekamy tak tydzień, dwa jak wszyscy zaakceptują zaproszenia i można myśleć o terminie draftu. W między czasie można dyskutować o sprawach Fantasy.
Jestem komisarzem ale zostałem nim w zeszłym roku bo tak wyszło. Spokojnie mogę oddać komisarza komuś ogarniętemu i zaufanemu - chętni pisać ;)
Edit: Komisarzem jest @Grzesio, ja zrobiłem się asystentem komisarza :p
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Dobra.
Jako , że Vader przekazał mojej osobie pozycję komisarza więc mam takie propozycję do przegłosowania.
1) Draft w Niedzielę 16. Marca
Przynajmniej okolicę tego dnia - może być poniedziałek czy wtorek nawet.
Liga rusza w Australii w weekend 22/23 ; sądzę że niedziela powinna każdemu pasować - pytania tylko co do godziny - jest 20:30 pm [tylko chyba dobra strefa czasowa jest :] , bo nigdzie nie widzę tego licznika odmierzającego czas do Draftu...
2) Pozycję bym zachował , chociaż bym zmniejszył ilość BN do 4 [z 5] i ew. 1 DL zamiast dwóch.
Ewentualnie samo BN
3) Staty
Najważniejszy punkt.
2B zamieniłbym z GIDP u batterów.
Jedna negatywna statystyka wśród pałkarzy to trochę mało moim zdaniem - u miotaczy są 3 [L , HR , BB]
Poza odbijaniem są jeszcze inne rzeczy , które ma do wykonania zawodnik.
U miotaczy zamiast statystyki OUT widziałbym coś z tego =&gt; H/9 , OBP against (tak dla odmiany coś dziwnego) , Quality Starts.
Osobiście dodałbym któreś z dwóch ostatnich.
Trochę dziwnę , że nie ma statystyki FIP lub xFIP w kategoriach
Ew. przy zmienia statystyk podwyższyłbym o 5 IP do 25 średnią ilość IP na tydzień.
4) No i gralibyśmy w takim razie w 14 osób maksymalnie - tak myślę.
Przy 16. gdy grałem swego czasu to dość znaczny tłok był i FA było wybrakowane dość porządnie
Cofnąłem się do 2010 roku i nie widzę większych dyskusji o kategoriach.
Jak wolicie zostać przy starych statach i pozycjach OK , jak macie propozycję to piszcie.
Póki co w lidze jest 8 osób ???? czekamy więc na resztę ????
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
i znów Ty Ellisie na mej drodze ????
i&#39;m in! ????
#1 niedziela wieczor powinna byc ok (strefe czasowa masz ok Grzesiu ???? )
#2 bez zmian
#3 bez zmian
#4 im więcej was do ogrania tym fajniej (przynajmniej w mlb ???? )
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
11 osób zareagowało na zaproszenia.
Shen i Bzyku nie zareagowali jeszcze.
Hardison z chętnych byłby 12.
Podbijam pytanie dotyczące statystyk...
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
To może ja, bo widzę, że nie ma chętnych na komentarz. Co do statystyk, kompletnie nic bym nie zmieniał. Przyzwyczaiłem się jakoś i uważam, że to co jest od kilku lat jest bardzo dobre ???? . Poza tym, myślę że 12 to optymalna liczba na grę. Jeśli mamy grać w 14, to moim zdaniem trzeba zmniejszyć SP o jednego, do dwóch, bo ta pozycja jest jakoś tak płytka tego roku...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ze zmian co do statystyk to liczba outów jest bez sensu i dałbym za to H/9 właśnie.
GIDP bym dodał ale bez usuwania 2B
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
1. Zmieniłem statystykę Out na OBP Against
2. Data draftu to niedziele 19:45
Była 20:30 , ale w innej lidze mam Draft zaraz potem.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Moje propozycję na zmianę zasad za rok
-&gt; gramy w 12. , ale nieco innym składem - Odi i Hardsion out - panowie są niekatywni i psują zabawę innym, na innych miejsce poszukam ludzi.
-&gt; Limit IP z 20 czy 25 do 50 zwiększyłbym
-&gt; dałbym za jeden sezon zamiast H2H ligę rottiserrie z 2 dodatkowymi statystykami
-&gt; Jak nie rotisserie i zostajemy przy H2H to Postseason dla 8. ekip
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Cholera ???? Zaszczytne czwarte miejsce ????
Gratulacje Piętaszek, niezła końcówka sezonu i bezapelacyjne zwycięstwo.
Dzięki za sezon i do zobaczenia w temacie na wiosnę.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom