>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Evobet problem z weryfikacja

G 0

[email protected]

Użytkownik
Witam serdecznie,

Zwracam się z prośba o pomoc do użytkowników tego forum, ponieważ bukmacher Evobet odrzuca moje wszystkie moje dowody zawierajace adres zameldowania. Wysłałem im już :
- oficjalny wydruk z urzędu gminy potwierdzający moje zameldowanie wraz z e wszystkimi podpisami oraz pieczątkami
- wyciąg z banku(revolut) za okres ostatnich 3 miesięcy
-potwierdzenie PDF opłaconego rachunku t-mobile
Nie wiem co mam jeszcze dosłać aby weryfikacja przeszła.
dodam jeszcze ze mam na tym koncie 800e które bym chętnie wypłacił i dał sobie z nimi spokój

w linku e-mail który dostałem już kilkanaście razy
 

Załączniki

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam serdecznie,

Zwracam się z prośba o pomoc do użytkowników tego forum, ponieważ bukmacher Evobet odrzuca moje wszystkie moje dowody zawierajace adres zameldowania. Wysłałem im już :
- oficjalny wydruk z urzędu gminy potwierdzający moje zameldowanie wraz z e wszystkimi podpisami oraz pieczątkami
- wyciąg z banku(revolut) za okres ostatnich 3 miesięcy
-potwierdzenie PDF opłaconego rachunku t-mobile
Nie wiem co mam jeszcze dosłać aby weryfikacja przeszła.
dodam jeszcze ze mam na tym koncie 800e które bym chętnie wypłacił i dał sobie z nimi spokój

w linku e-mail który dostałem już kilkanaście razy
a masz konto w zwyklym banku? Ja wysylalem wyciag z aliora i mi zweryfikowali. W 2021r. rzecz miala miejsce. Z tego co ludzie pisza to buki czesto odrzucaja wyciag z revoluta.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
wysłałem im wyciąg z Santandera który tez został odrzucony…
wbij na czata, zapytaj sie dlaczego odrzucaja Twoje wyciagi z banku. Moze w niewlasciwe miejsce wklejasz dokumenty do weryfikacji adresu? U mnie tak to wygladalo jak nie weryfikowali mi konta:


Time​
Details​
01/24/2021 08:42:11AM​
Workflow sent message: "It seems that the chat line is busy at the moment. Please send us an email instead and we will reply as soon as possible. Thank you!"​
01/24/2021 08:42:17AM​
Session Started with Agent (Brian)​
01/24/2021 08:42:17AM​
krzysztof: "hi i want to verify acoun i send id picture and bank statement wich document i mist"​
01/24/2021 08:42:17AM​
System: "Hello my name is Brian. How can I help you today? If your queries are account specific please provide your Player ID (or Registered email address) and date of birth."​
01/24/2021 08:42:49AM​
krzysztof: "tutaj byl moj email i data urodzenia xd"​
01/24/2021 08:43:16AM​
Agent (Brian): "Please wait one moment to check your account."​
01/24/2021 08:44:05AM​
krzysztof: "i dont know what type of document i need to send to verify acount"​
01/24/2021 08:44:06AM​
krzysztof: "are you ok/"​
01/24/2021 08:44:16AM​
krzysztof: "halloooooo"​
01/24/2021 08:44:28AM​
Agent (Brian): "Please wait one moment to check your account."​
01/24/2021 08:45:00AM​
krzysztof: "ok"​
01/24/2021 08:46:24AM​
Agent (Brian): "you also need to upload a screenshot of your Ecopayz account with your full details visible"​
01/24/2021 08:46:45AM​
krzysztof: "a ok thank you have nice day"​
01/24/2021 08:46:53AM​
Agent (Brian): "Thank you for contacting us. Wish you a lovely day."​
01/24/2021 08:46:57AM​
Session Ended​
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Też miałem problemy z weryfikacją miejsca zameldowania, niby na innym buku, ale przypadek może być podobny. Tak jak u Ciebie odrzucali wszystkie wyciągi i faktury online, nawet te, na których był adres z moimi danymi. Poszedłem do banku, poprosiłem o wyciąg wraz z podpisem i pieczątką banku, zrobiłem zdjęcie pierwszej strony, na której są wszystkie dane i zaakceptowali. W tym mailu do Ciebie wspominają o fotografii, więc dokumenty online zapewne nie przejdą. jak masz możliwość to skocz do banku, jeżeli nie to spróbuj wydrukować wyciąg z banku, zrób zdjęcie i może przejdzie.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
problem polega tutaj na wiarygodnosci buka
Kazdy krzakowaty buk utrudnia graczowi weryfikacje i co nie wyslesz to im nie odpowiada
Pozadne firmy akceptuja przewaznie pierwszy wyslany dokument
Takze to nie tylko problem Twoj, ale wielu graczy i trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i sie nakombinowac by konto zweryfikowac
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
G 0

[email protected]

Użytkownik
i tu jest problem jeżeli pokazałem papier z urzędu gminy wraz z aktualna data i wszystkimi pieczątkami ze jestem zameldowany pod wskazanym adresem od 2001 r.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ale ich z reguły nie interesuje czy rzeczywiście jesteś tam zameldowany. Oni mają wytyczne jakie dokumenty przyjmują i inne ich nie interesują, mógłbyś mieć pieczątkę prezydenta i ci tego nie przyjmą. Potrzebujesz wyciągu z banku albo rachunku za wodę/gaz w wersji fizycznej, prawdopodobnie z podpisem i pieczątką.
 
Do góry Bottom