>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2024 (Malmo 7-11.05)

Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Łotwa proszę państwa, jako pierwsza ogłoszona, największy dog 2 SF.
A to i tak nie spowodowało brak awansu Estonii.

Podsumowując na szybko oba półfinały, dwie niespodzianki (kursowo) na brak wejścia:

1 - Polska
2 - Belgia
 
C 6,4K

Concalves

Użytkownik
Łotwa proszę państwa, jako pierwsza ogłoszona, największy dog 2 SF.
A to i tak nie spowodowało brak awansu Estonii.

Podsumowując na szybko oba półfinały, dwie niespodzianki (kursowo) na brak wejścia:

1 - Polska
2 - Belgia

Jestem w totalnym szoku ,że Łotwa awansowała. Ta Eurowizja wyjątkowo zaskakuje. Zastanawiam się w ogóle czy warto obstawiać zwycięzcę bo może się okazać ,że tutaj też bukmacherzy się mocno mylą. Nie dawałem Łotwie jakichkolwiek szans i byłem pewien ,że zajmą przedostatnią albo nawet ostatnią pozycję. Awans Estonii jest dla mnie małym zaskoczeniem bo inscenizacja była niesamowicie biedna . Jeśli chodzi o Belgię to w trakcie ich występu już wiedziałem ,że nie będzie awansu bo piosenka wymagała dobrego, mocnego wokalu a gość śpiewał trochę słabo a barwę głosu miał zupełnie inną niż na teledysku , sporo gorszą przez co utwór brzmiał o wiele gorzej niż w wersji studyjnej.

Okazuje się w tym roku ,że jednak widzowie zwracają uwagę na wokal bo w sumie odpadli wszyscy słabiej śpiewający.

Ciekawi mnie kto wygra. Izrael wskoczył nagle chyba z 8 czy tam 9 miejsca na ...2 miejsce. Ponoć wyciekły we Włoszech wyniki głosowania publiczności i tam Izrael zajął 1 miejsce mając nienaturalnie wysoki wynik i dlatego tak mocno zyskuje w notowaniach bukmacherskich. Co o tym myślicie?
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Jestem w totalnym szoku ,że Łotwa awansowała. Ta Eurowizja wyjątkowo zaskakuje. Zastanawiam się w ogóle czy warto obstawiać zwycięzcę bo może się okazać ,że tutaj też bukmacherzy się mocno mylą. Nie dawałem Łotwie jakichkolwiek szans i byłem pewien ,że zajmą przedostatnią albo nawet ostatnią pozycję. Awans Estonii jest dla mnie małym zaskoczeniem bo inscenizacja była niesamowicie biedna . Jeśli chodzi o Belgię to w trakcie ich występu już wiedziałem ,że nie będzie awansu bo piosenka wymagała dobrego, mocnego wokalu a gość śpiewał trochę słabo a barwę głosu miał zupełnie inną niż na teledysku , sporo gorszą przez co utwór brzmiał o wiele gorzej niż w wersji studyjnej.

Okazuje się w tym roku ,że jednak widzowie zwracają uwagę na wokal bo w sumie odpadli wszyscy słabiej śpiewający.

Ciekawi mnie kto wygra. Izrael wskoczył nagle chyba z 8 czy tam 9 miejsca na ...2 miejsce. Ponoć wyciekły we Włoszech wyniki głosowania publiczności i tam Izrael zajął 1 miejsce mając nienaturalnie wysoki wynik i dlatego tak mocno zyskuje w notowaniach bukmacherskich. Co o tym myślicie?
Az sobie odsłuchałem Polske, Izrael i Łotwe. Łotysz poprawny wystep i obronił się głosem. U Polki inscenizacja bardzo dobra, , ale wokal słaby. Nie jestem zaskoczony takimi wynikami. A co do Izraela. Patrząc na poprzednie lata taki wystep byłby bez szans na top5. Nie wiem jak teraz bo reszty nie odsłuchałem, ale nie wróżę im sukcesu .
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ciekawi mnie kto wygra. Izrael wskoczył nagle chyba z 8 czy tam 9 miejsca na ...2 miejsce. Ponoć wyciekły we Włoszech wyniki głosowania publiczności i tam Izrael zajął 1 miejsce mając nienaturalnie wysoki wynik i dlatego tak mocno zyskuje w notowaniach bukmacherskich. Co o tym myślicie?
Moim zdaniem to są plotki.
Mogą być wysoko, ale na TOP 5 nie ma wielkich szans (ewentualnie max 5 miejsce , na pewno nie wyżej).
No chyba że faktycznie włamali się ludziom do smartfonów i powysyłali SMS-y He He .
Jeśliby się okazało że Izreal wygrywa w televotingu to będzie afera.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Ciekawi mnie kto wygra. Izrael wskoczył nagle chyba z 8 czy tam 9 miejsca na ...2 miejsce. Ponoć wyciekły we Włoszech wyniki głosowania publiczności i tam Izrael zajął 1 miejsce mając nienaturalnie wysoki wynik i dlatego tak mocno zyskuje w notowaniach bukmacherskich. Co o tym myślicie?
Niezły plot twist. Przed drugim SF byli stawiani do grona top3 co już było dla mnie sporym zaskoczeniem gdzie zagraniczne oscylowały koło 1,30 a polskie trzymały po 1,85 - 1,95. Kursowo zagrałem, ale w sumie nie wiedziałem o co w tym chodzi. Wokalnie na pewno Israel się broni, hejt że tak to ujmę jaki się wylewa na jej kraj zrozumiały, ale to tylko powoduje że jest gorący temat wokół tego występu co paradoksalnie może pomagać a nie szkodzić. Dochodzą też różne historie co się dzieje pod sceną, gdzie są przypadki zabierania flag Palestyny czy wypraszanie widzów, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Na ten moment wychodzi że mamy właściwie pojedynek Ukrainy z Izraelem o wyższą pozycję bo to nacje podobnie będą zbierać voiting + jury.

Polska na klika minut przed ogłoszeniem awansów widniała u buków z kursem 1,10 live taka ciekawostka.
z kolei Serbia wchodziła z 2,10 a Słowenia 2,25.
i co można zauważyć, Słowenia na scenie to było zamieszanie z poplątaniem ale wokalnie od początku dobrze zapowiadała się Raiven, jak dla mnie to był jedna z ciekawszych propozycji na tle całej stawki przeglądając teledyski, tylko była wątpliwość czy to sknocą pomysłem na siebie na scenie i poniekąd tak było, zaczynali 1,80 na awans a kończyli pod 3,00 - a chodzi mi głównie o to dlaczego Polski tu nie ma a jest właśnie Serbia (występ solowy praktycznie na sam start półfinału) czy Słowenii. Ale dwóch łącznie razem przedstawicieli z Bałkanów to bym nie wymyślił w finale (nie liczę Chorwacji). W dodatku Polska miała możliwe najgorszą pozycję ze wszystkich 26 państw praktycznie między młotem (Ukraina) a kowadłem (Chorwacja).
Przechodząc właśnie do kolejności finału:



Czyli mamy jasność, Szwajcaria, Chorwacja i Francja najlepsza miejsca w finale. Ukraina rzucona bardzo szybko, Izreal zaraz po Holandii. Środkowy rząd mało kogo w zasadzie może interesować.
Pozostało czekać na ofertę H2H.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Czyli mamy jasność, Szwajcaria, Chorwacja i Francja najlepsza miejsca w finale. Ukraina rzucona bardzo szybko, Izreal zaraz po Holandii. Środkowy rząd mało kogo w zasadzie może interesować.
Pozostało czekać na ofertę H2H.
Ale masz świadomość, że w tym roku zmienił się system głosowania, prawda? Nie wiem jak bardzo to wpłynie na wyniki, ale według mnie pozycja w końcówce już nie jest tak istotna.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Za duży skrót myślowy - mam na myśli fakt że wzorem Melodifestivalen będzie można głosować już od pierwszego występu a nie dopiero po zakończeniu występów. Myślicie, że to nie wpłynie na końcową klasyfikacje i wszystko będzie jak dotychczas?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nie prawda, kraje uczestniczące głosują tak jak było, tylko "reszta świata" będzie mogła głosować wcześniej.
Jest pewne że Izrael dostanie od nich 12 pkt.
 
G 6,3K

gabry5

Użytkownik
Moim zdaniem skandalem byłoby jakby wygrał Izrael. Może wygrać w televotingu, ale jury nie powinno przykładać ręki do tego zwycięstwa. Wejście na scenę wokalistki było wczoraj wybuczane przez publiczność. Zabierane na publiczności były flagi z Palestyną. A belgijska stacja przed emisją nadała komunikat stop ludobójstwu.
 
A 0

asia8564

Użytkownik
Holandia będzie powtórka jak z Chorwacja rok temu , piosenka bawi ale głos jest fatalny , u jury piosenka zajmie słabe miejsce.Jeszcze kolejny śpiewa Izrael .

No to się porobiło miał być finał Szwajcaria Chorwacja a Izrael zaskoczył , jeszcze ustawka dając Ukrainę jako drugą oby tylko nie wygrała … ustawki :/ aż się boje o zwycięstwo Izraela w tym roku ……wczoraj wyciekły dane televote z Włoch i Izrael zmiażdżył konkurencje zajmując 1 miejsce .

Mimo wszystko stawiam na Chorwację , kibicuje im i życzę wygranej :)
 
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
"Wojna" na Ukrainie wybuchła 2022 roku i który kraj wygrał w tym roku Eurowizję i to samo jest z Izraelem bo jaki jest to biedny i atakowany kraj to trzeba im dać na osłodę wygranie Eurowizji a wszędzie rządzi polityka i "ustafki" na tym chorym świecie i to jest moje zdanie i nie każdy może się z nim zgadzać.
 
Ostatnia edycja:
egreg 942

egreg

Użytkownik
OK wystarczy tego ględzenia, czas na jakieś typy:
Co myślicie o:
najlepszy z Big 5 Włochy 2.5 Uni.
Wydaje się że szanse z Francją są bardzo wyrównane , a nawet ze wskazaniem na Włochy. Pozostałe kraje się nie liczą.
Wcześniej buki faworyzowały Włochy, teraz Francję, co takiego istotnego się zmieniło ?
 
A 0

asia8564

Użytkownik
Pozycja startowa , Francja dużo zyskała dzięki kolejności występów , śpiewa jako przedostatnia , Włochy w środku stawki to przełoży się na jury bo w przeciwieństwie do nas głosują dopiero na końcu, po nich jest tylko słaba Austria wiec dużo im dała ta pozycja :)
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Przyznam, że jestem w szoku z powodu tak potężnych spadków na Izrael. W tej chwili są już faworytami do wygrania wśród publiczności..

Po pierwszej części wyników na czele zapewne znajdzie się Szwajcaria, ale u ludzi chyba szału nie zrobią - koniec końców zakręcą się wokół podium. Spadają trochę notowania Ukrainek, obecnie numer 6.

Kluczowe w kontekście wygranej będzie imo rozłożenie głosów wśród ludu - Izrael, Chorwacja, Irlandia oraz ocena jury dla Chorwatów i Izraela.

Pary się pojawiły, macie jakieś pomysły? Ja mimo wszystko szedłbym w Chor v Izr 1 @1,45.
 
A 0

asia8564

Użytkownik
Ja pewnie postawię na Chorwację :) Ukraina się nie liczy , śpiewa jako druga i przepadnie , Nemo ze Szwajcarii sporo stracił po wczorajszym występie ….. i ten strój ;/
Został tylko Izrael , piosenka piękna ale gdyby wygrali Eurowizja poniesie ogromne konsekwencje , wystarczy zobaczyć reakcje Mariny z Grecji na konferencji , gdzie pytanie zadał Izraelski dziennikarz , olała go i poszła spać . Off strona Eurowizji na ig wyłączyła możliwość dodawania komentarzy pod występem Izraela bo jest tam ogromny hejt , że wiele krajów zrezygnuje.

Może kursy na Chorwację pójdą jeszcze w górę :)

U mnie jest tylko sts liczę ze dojdą jeszcze jakieś inne kursy i jutro pojadę obstawić tylko muszę przeanalizować :)

Wrzucajcie swoje chętnie obejrzę :)
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Przyznam, że jestem w szoku z powodu tak potężnych spadków na Izrael. W tej chwili są już faworytami do wygrania wśród publiczności..

Po pierwszej części wyników na czele zapewne znajdzie się Szwajcaria, ale u ludzi chyba szału nie zrobią - koniec końców zakręcą się wokół podium. Spadają trochę notowania Ukrainek, obecnie numer 6.

Kluczowe w kontekście wygranej będzie imo rozłożenie głosów wśród ludu - Izrael, Chorwacja, Irlandia oraz ocena jury dla Chorwatów i Izraela.

Pary się pojawiły, macie jakieś pomysły? Ja mimo wszystko szedłbym w Chor v Izr 1 @1,45.
Raczej nie warto grać H2H pomiędzy dwoma faworytami, lepiej już wtedy ładować na głównego zwycięzcę. 1,45 na Chorwację przy tym co wyprawia się od rana z Izraelem jest dość bezwartościowym betem, raczej nie zapowiada się by ktoś inny wygrał jak Chorwacja lub Israel. Najszybciej bym wskazywał Ukrainę, ale to jednak nie jest już zbytnio przekonujące w tym momencie. Szwajcaria tak jak mówisz na televoitingu się wywróci, także ja nie widzę innego kandydata jak w/w dwójka. Czyli 1,95 na Chorwację masz niejako jak h2h z Izraelem lub na odwrót nie 2,75 a całościowe 4,00. Takie jest moje zdanie w tej parze.

Ogólnie rano pobrałem Izrael top3 podobnie jak w półfinale po 1,90 specjalnie tego nie analizując tylko idąc w narrację kursów. Top5 Izraela po 1,35 też jest w miarę, tylko trzeba mieć przygotowane jakieś inne bety żeby to gdzieś dołożyć, bo niestety tego nie idzie z niczym łączyć stricte z Eurowizji.
 
G 6,3K

gabry5

Użytkownik
Postawiłem Francja wygra w głosowaniu jury 3,25 STS. Ale dlatego, że to wg mnie kurs przesadzony, bo to najlepszy wyst
OK wystarczy tego ględzenia, czas na jakieś typy:
Co myślicie o:
najlepszy z Big 5 Włochy 2.5 Uni.
Wydaje się że szanse z Francją są bardzo wyrównane , a nawet ze wskazaniem na Włochy. Pozostałe kraje się nie liczą.
Wcześniej buki faworyzowały Włochy, teraz Francję, co takiego istotnego się zmieniło ?
Myślę, że to zasługa kapitalnego wczorajszego występu reprezentanta Francji w porównaniu do średniego występu reprezentantki Włoch w występie na żywo. Oglądacie w ogóle te występy czy tylko analizujecie spadki kursów. Ja osobiście pobieram wygrana reprezentanta Francji w głosowaniu jury 3,25 STS. Myślę że jest tu value główni rywale to Szwajcaria, Ukraina. Tu omówienie występów przez dziennikarza.
 
Do góry Bottom