>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Kristianstad - Barcelona
W sumie druzyna bez bardziej rozpoznowalanych nazwisk. Poza soldinymi Szwedami jest Islandczyk Gudmundson i Irańczyk Moorchegani.&#39;
To żeś napisał teraz. Chciałem napisać, że jesteś Januszem ręcznej, ale nawet Janusz zauważyłby chociażby, że w szwedzkiej ekipie gra Kristian Bjřrnsen, którego można było zapamiętać ze świetnej gry podczas Euro w Polsce. Poza tym chociażby Cederholm czy O&#39;Sullivan .. Idiotyczna wypowiedź ..
Aby nie powtarzać wiele na temat Hiszpanów: w lidze 18 meczy i 18 wygranych
Żeś porównał, z kim oni tam mają przegrać? Nikt nawet nie jest w ich zasięgu. Barcelona jest niczym Vive Kielce w polskiej lidze, tylko że im nie zdarzają się remisy, a jedynego &quot;rywala&quot; Wisłę Płock można porównać do La Rioja, która jeśli się zepnie może przegrać u siebie z max 5 bramkami
I od razu wrzucę typ od siebie:
Spotkanie: Kristianstad vs Barcelona
Data: 25.02.16 godzina 19:00
Typ: Kristianstad +5 AH
Kurs: 1,80

Kristianstad to drużyna, która była z góry skazana na ostatnie miejsce, a tym czasem z dorobkiem 5 punktów walczą cały czas o awans z francuskim Montpellier. W pierwszym meczu pomiędzy Barceloną, a ekipą ze Szwecji padł wynik 34:32. Oglądałem spotkanie i było naprawdę wyrównane, Katalończycy mieli nie mały problem z zatrzymaniem niektórych zawodników - np. Kristian Bjřrnsen rzucił w tym meczu 11/12 rzutów osiągając niesamowitą 93 % skuteczność. Jak na moje Kristianstad na pewno powalczy z ekipą Barcelony, gdyż nie ma nic do stracenia. Szwedzka ekipa sprawiała u siebie nie lada problemy ekipom ze światowej czołówki (remis z Vive, czy wygrana z RNL).
Proszę dodać bukmachera przy kursie./Macko18
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Kristianstad - Barcelona under 62.5 2.00 4/10 1xbet ✅
24-31

Kristianstad dom 61.7 (u/o 2-4)
Barcelona wyjazdy 55.2 (u/o 4-1)

Gospodarze u/o przy linii 63 7-1-4
Barca u/o 63 8-4

Oczywisty wpływ na linię miało spotkanie w Barcelonie, 34-32 i over 59.0.
Wychodzę jednak z założenia, że wtedy buki wystawiły poprawną linię, a teraz mamy overreaction pod 1 mecz.
Ze średnich właśnie 58.5-59.0 bym tu wystawił.

Powodzenia
HH

P.S. Grałem under 63 po 1.89 w p i n n a c l e , ale spadło. Można poczekać, nie wykluczam, że odbije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
To żeś napisał teraz. Chciałem napisać, że jesteś Januszem ręcznej, ale nawet Janusz zauważyłby chociażby, że w szwedzkiej ekipie gra Kristian Bjřrnsen, którego można było zapamiętać ze świetnej gry podczas Euro w Polsce. Poza tym chociażby Cederholm czy O&#39;Sullivan .. Idiotyczna wypowiedź ..



Żeś porównał, z kim oni tam mają przegrać? Nikt nawet nie jest w ich zasięgu. Barcelona jest niczym Vive Kielce w polskiej lidze, tylko że im nie zdarzają się remisy, a jedynego &quot;rywala&quot; Wisłę Płock można porównać do La Rioja, która jeśli się zepnie może przegrać u siebie z max 5 bramkami

I od razu wrzucę typ od siebie:

Spotkanie: Kristianstad vs Barcelona
Data: 25.02.16 godzina 19:00
Typ: Kristianstad +5 AH
Kurs: 1,80


Kristianstad to drużyna, która była z góry skazana na ostatnie miejsce, a tym czasem z dorobkiem 5 punktów walczą cały czas o awans z francuskim Montpellier. W pierwszym meczu pomiędzy Barceloną, a ekipą ze Szwecji padł wynik 34:32. Oglądałem spotkanie i było naprawdę wyrównane, Katalończycy mieli nie mały problem z zatrzymaniem niektórych zawodników - np. Kristian Bjřrnsen rzucił w tym meczu 11/12 rzutów osiągając niesamowitą 93 % skuteczność. Jak na moje Kristianstad na pewno powalczy z ekipą Barcelony, gdyż nie ma nic do stracenia. Szwedzka ekipa sprawiała u siebie nie lada problemy ekipom ze światowej czołówki (remis z Vive, czy wygrana z RNL).

Proszę dodać bukmachera przy kursie./Macko18
W moim pierwszym poście o piłce ręcznej napisałem, że znawcą piłki ręcznej nie jestem, a typy z tego działu opieram głównie na statystykach i pobieżnych wiadomościach. Bjrnsena widzialem, zapomnialem go wymienić, a obecności Cederholma nie zauważyłem, mea culpa. A czy O&#39;Sullivana można stawiać w jednym rzędzie z asami Barcelońskimi? No na moje jeszcze nie.

Jak widać wyszło na moje, odkąd podaje typy ręczne 3/3 więc chyba nie kminie źle.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Savehof - Vardar under 56 1.90 3/10 p i n n a c l e ✅
26-29

Savehof w LM średnia ogólna na mecz 51.1, w domu 47.8 (tylko 1 over w 5 domowych meczach)
Vardar jeśli odrzucić juniorki z Hypo, które standardu LM nie prezentowały, to średnia 51.2, wyjazdy 50.0 (u/o 1-3)

Buki zaczęły tu od 52.5 i to była linia dla mnie jak najbardziej prawidłowa.
Liczę, ze Savehof bardzo ambitnie grający zawsze u siebie zechce tu się przeciwstawić faworyzowanym rywalkom. A nie osiągnie tego bieganiem i szybkim tempem jak w 1 spotkaniu, gdzie Vardar wygrał strzelaninę 37-25 (były aż 103 strzały).

Zaufam po raz kolejny średnim, z których jak byk wychodzi tu linia nawet o 4-5 goli niższa.

Powodzenia
HH
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
La Rioja - Zaporozje
La Rioja 1,4@ 5/10 bet365 ⛔ La Rioja=banda Frajerów

Pierwsze spotkanie meczu kwalifikacyjnego do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. La Rioja w swojej grupie C zajęła 2 miejsce a Ukraińcy w swojej grupie D zajęli 1 miejsce. Dla mnie zdecydowanym faworytem tej rywalizacji są oczywiście Hiszpanie. Dlatego jutrzejsze spotkanie jest bardzo ważne dla gospodarzy z racji tego,że rewanż odbędzie się za tydzień na ciężkim terenie jakim jest Ukraina daleka podróż itd...Myślę,że 2 siła z Ligi Hiszpańskiej będzie chciała u siebie losy tej rywalizacji rozstrzygnąć a już na pewno wyrobić sobie kilku bramkową przewagę przed spotkaniem rewanżowym. Oczywiście Motor to też nie są jakieś ogórki ale zdecydowanie wyżej cenię ekipę La Rioja. Zresztą uważam,że Zaporozje mimo iż zajęło pierwsze miejsce w grupie to tak naprawdę w tej grupie nie miało takiego mocnego przeciwnika jak Hiszpańska La Rioja. Kurs niestety nie powala na kolana ale idę zdecydowanie w tym spotkaniu w win Hiszpańskiej ekipy :)
Wisła Płock - PSG
PSG 1,25@ 4/10 bet365 ✅

Galacticos z Paryża nadal ma o co grać w swojej grupie walczą o 1 miejsce w grupie z niemieckim Flensburgiem z którym spotkają się za tydzień w ostatniej serii spotkań. A Flensburg ma jutro ciężkie spotkanie z bardzo silnym Veszprem. Jeśli Paryżanie pokonają jutro Wisłę i w ostatniej kolejce wygrają z niemieckim Flensburgiem to wychodzą ze swojej grupy z 1 miejsca także jest o co grać. Skoro ekipa z Płocka przegrywa u siebie z Celje 26:31 to o czym my mówimy wstyd jak cholera tym bardziej,że wcześniej pokonali Celje w Słowenii. Od kiedy wiadomo,że po sezonie trenerem przestanie być Hiszpan Manolo Cadenas to tak wygląda jakby ekipa z Płocka nagle przygasła( od dziś już wiadomo,że trenerem Wisły Płock w przyszłym sezonie będzie Polak Piotr Przybecki).
Jeśli gwiazdy z Paryża podejdą do tego spotkania w pełni skoncentrowani to nie widzę, żadnych szans dla Nafciarzy po prostu nie mają oni żadnych argumentów na dream team z Francji. Ktoś powie,że Nafciarze ogrywali w ubiegłym sezonie nawet wielką Barcę ale niestety Wisła Płock w tym sezonie gra dużo słabiej niż w ubiegłym stąd dopiero 6 miejsce w grupie. Oby chociaż gracze z Płocka powalczyli na parkiecie z dużo wyżej notowanym rywalem i nie przynieśli wstydu jak to już mieli w zwyczaju podczas spotkań u siebie z THW Kiel oraz Celje. Kurs niestety na Paryżan jest bardzo niski ale do AKO można dorzucić :)
RK Zagrzeb - Celje Lasko
RK Zagrzeb 1,45@ 4/10 bet365 ✅

Wszyscy dobrze wiemy jak ciężko gra się w hali w Zagrzebiu już wiele lepszych ekip niż Słoweńcy się o tym przekonało. Ekipa Celje już bez szans na awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. RK Zagrzeb już pewne awansu ale na pewno dobrze by było wygrać jutro i polepszyć sobie bilans wygranych spotkań u siebie. A jak wszyscy RK Zagrzeb u siebie a na wyjazdach to zupełnie co innego i w sumie to samo tyczy się ekipy ze Słowenii. Wyżej jednak cenię jutrzejszych gospodarzy spotkania.
Montpellier - Vive
Vive 1,45@ 4/10 bet365 ✅

Wydaje się,że Kielczanie po niespodziewanym remisie w Szwecji z Kristianstad pogodzili już się z tym,że 1 miejsce w grupie jest już zarezerwowane dla Barcelony która w środku tygodnia łatwo odprawiła na wyjeździe właśnie Szwedów. Obie ekipy już pewne awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Ozdobą tego pojedynku powinno być starcie dwóch liderów swoich drużyn Michała Jureckiego oraz Argentyńczyka Diego Simoneta który zawsze jak pamiętam to z Kielcami rozgrywa doskonałe zawody. W pierwszym meczu między obiema ekipami Kielce wygrały u siebie 30:23 chociaż były takie fragmenty meczu ,że wcale Kielczanie nie mieli łatwej przeprawy z Francuską ekipą. Jak na spotkanie wyjazdowe kurs nie za wysoki ale dla mnie Vive są lepsze niż ich rywale z Montpellier tylko pytanie czy będą to potrafili przełożyć na 60 minutową rywalizację na parkiecie :)

La Rioja 1,4@ ⛔
PSG 1,25@ ✅
RK Zagrzeb 1,45@ ✅
Vive 1,45@ ✅
AKO 3,67

 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Celje bez szans? No proszę Cię...
Wisła Płock dwa najbliższe mecze najprawdopodobniej &quot;w papę&quot; bo mają PSG i Veszprem.
Celje z kolei jedzie do Zagrzebia, który już ma zapewniony awans i 5 miejsce w tabeli. W przypadku porażki u siebie nie staje Im się żadna tragedia, oczywiście to ciężki teren, ale nie wierzę, że Słoweńcy położą się przed Chorwatami mając w perspektywie możliwość awansu w ich nogach i rękach. Do tego ostatni mecz Celje gra z Besiktasem u siebie, czyli najprawdopodobniej kolejne dwa punkty.
W przypadku dwóch zwycięstw Celje
5. Zagrzeb
6. Celje
7. Wisła
W przypadku remisu i wygranej
5. Zagrzeb
6. Celje
7. Wisła
Pozdrawiam.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
27.02.2016 g. 17.30 Wisła Płock- PSG
Typ :2 (-3)✅✅✅
Kurs: 1,61
Pinnacle
Stawka 8/10


Sory, ale nie wierzę w cud nad Wisłą w Płocku, to już nie ta sama ekipa niebieskich co chociażby rok temu. W Płockim zespole brak ważnych rozgrywających, Konitza i Montoro, Oneto przez co nie ma klasowych zmienników na te pozycje. Po urazie wraca Wiśniewski.
Jakim składem by nie zagrali Paryżanie to uważam że pokonają przynajmniej 5 bramkami vicelidera Superligi. Składu Paryżan nie ma sensu przywoływać bo każdy raczej go zna, Galaktyczna drużyna ze światowymi gwiazdami na każdej pozycji. Osobiści spodziewam się pogromu....
Typ :2 (-5,5)⛔ zabrakło jednej bramki....
Kurs: 2,5
Unibet
Stawka 5/10
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Flensburg - Veszprem over 53.5 1.85 betsson 2.5/10 ✅
28-29

Flensburg dom 58.3 (u/o 2-4)
Veszprem wyjazd 54.8 (u/o 4-2)

Pod średnie ładnie pasuje, a linia wydaje się być wystawiona pod wynik 1 meczu (28-24). Dziś mam nadzieję, że waga spotkania nie sparaliżuje drużyn. Flensburg to naturalnie szybko wznawiająca ekipa.
Od przerwy na ME tylko raz z underowym Rhein Neckar nie padły w ich spotkaniu 54 gole.


Zagrzeb - Celje over 50.5 1.86 4/10 1xbet ⛔
24-23

Zagrzeb dom 50.8 (u/o 4-2)
Celje wyjazdy 58.2 (u/o 4-2)

Tu idę głównie pod overowość Celje. Ze średnich to nawet 54.5 wychodzi.
Przy tej linii obie ekipy zresztą mają w LM u/o 4-8 (Zagrzeb dom 2-4, Celje wyjazdy 1-5).
Pierwszy mecz koszmarnie underowy 20-21, ale tam skuteczność była na poziomie 49%.

Powodzenia
HH
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ostatnio mało meczów, gdzie można znaleźć ciekawe bety, więc postanowiłem po raz kolejny wyrazić tylko moją opinię. Chodzi mi o mecz w Zagrzebiu. Spójrzmy na obie ekipy, tak dawna Croatia, jak i Celje to drużyny o niezwykle podobnej charakterystyce. Podstawą s a tutaj rodzimi zawodnicy. Zdecydowanie stawiają na młodość, jednak wspierają ją doświadczonymi graczami. PPD potrafi wykrzesać znacznie więcej z siebie na własnym parkiecie, co pokazywali już w tamtym sezonie. Nie oznacza to jednak od razu, że mają zniszczyć swoich rywali. Tak jak wyżej wspomniano teraz dochodzą dodatkowe aspekty dotyczące sytuacji związanej z awansem z grupy. Nie gloryfikowałbym tego, jednak należy z pewnością zwrócić na to uwagę. Dążę do tego, iż myślę, że Celje się tutaj postawi. Mają jak najbardziej do tego argumenty. Spodziewam się, że zobaczymy tutaj niezwykle zacięty pojedynek. Linia na handi +2.5 niewysoka, może być na styku. Nie słynę z gry handi jakoś bardzo często, staram się stawiać na czyste zwycięstwa, bądź pewne handicapy. Podsumowując, na pewno nie polecałbym tutaj gospodarzy po 1.4-1.5. Można poczekać na live i obserwować sytuację.
Może wy macie jeszcze jakieś ciekawe spostrzeżenia nt. meczów w tej kolejce?
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Zagrzeb - Celje under 50,5 @1,95 bet365 ✅

To będzie bardzo ważny mecz dla gości którzy mają jeszcze szanse na awans. Muszą wygrać oczywiście tutaj oraz później z Besiktasem. Czyli zadanie nie niemożliwe. Z pewnością zagrają ostrożnie, i będą chcieli grać wolnym tempem, aby nie dopuścić do jakiej kol wiek większej przewagi rywali. Zagrzeb z pewnością nie odpuści ,nie rozpieszczali swoich kibiców, przegrywając swoje mecze na własnych śmieciach. Więc spodziewam się od nich nie tyle co rzucenia się na rywala i granie gol za golem po obu stronach, ale raczej po prostu zwycięstwa bo to chyba bardziej ucieszy ich oraz kibiców.
Wcześniejsze konfrontacje pomiędzy tymi zespołami, kończyły się bardzo małą ilością goli, a ostatni ich pojedynek zaledwie 41 bramkami, jest to spowodowane między innymi dobrymi interwencjami bramkarzy po obu stronach. Dziś mam nadzieję że, będzie podobnie. To powinna być taktyczna rozgrywka w której o zwycięstwie zadecydują bramki w ostatnich momentach gry.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Ostatnio mało meczów, gdzie można znaleźć ciekawe bety, więc postanowiłem po raz kolejny wyrazić tylko moją opinię. Chodzi mi o mecz w Zagrzebiu. Spójrzmy na obie ekipy, tak dawna Croatia, jak i Celje to drużyny o niezwykle podobnej charakterystyce. Podstawą s a tutaj rodzimi zawodnicy. Zdecydowanie stawiają na młodość, jednak wspierają ją doświadczonymi graczami. PPD potrafi wykrzesać znacznie więcej z siebie na własnym parkiecie, co pokazywali już w tamtym sezonie. Nie oznacza to jednak od razu, że mają zniszczyć swoich rywali. Tak jak wyżej wspomniano teraz dochodzą dodatkowe aspekty dotyczące sytuacji związanej z awansem z grupy. Nie gloryfikowałbym tego, jednak należy z pewnością zwrócić na to uwagę. Dążę do tego, iż myślę, że Celje się tutaj postawi. Mają jak najbardziej do tego argumenty. Spodziewam się, że zobaczymy tutaj niezwykle zacięty pojedynek. Linia na handi +2.5 niewysoka, może być na styku. Nie słynę z gry handi jakoś bardzo często, staram się stawiać na czyste zwycięstwa, bądź pewne handicapy. Podsumowując, na pewno nie polecałbym tutaj gospodarzy po 1.4-1.5. Można poczekać na live i obserwować sytuację.

Może wy macie jeszcze jakieś ciekawe spostrzeżenia nt. meczów w tej kolejce?
Po dość planowej porażce Wisły z PSG, nie zdziwi mnie tu remis w Zagrzebiu. obie ekipy będą z niego zadowolone. Zagrzeb przyklepie 4 miejsce, Celje w praktyce awansuje (bo pokona w ostatniej kolejce u siebie Besiktas, a Wisła raczej w Veszprem nic nie urwie).

Remis @11 0.75/10 betclic/expekt ⛔
24-23

Zagrzeb oczywiście przyklepie 5 miejsce, a nie 4.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dokładnie miałem to wczoraj na myśli pisząc odp do Kobe. ????

Także w razie czego wolę typ zabezpieczyć małym handicapem

RK Zagrzeb - Celje Pivovarsko 2 +2,5 @1,90 Ónibet ✅✅✅✅✅ EDIT: Tak jak mówiłem, pewny bet walka do samego ostatniego gwizdka.

Dokładnie tak jak pisze Harry. Po meczu Wisły najlepszym rezultatem dla obydwu ekip byłby remis. Może być różnie, dlatego wolę podeprzeć typ handicapem. Tak jak już pisałem posty wyżej pozwolę sobie uzasadnienie powtórzyć, bo nie chcę nic nowego wymyślać na siłę. Wiśle po porażce dzisiaj z PSG został już ostatni mecz z Veszprem na Węgrzech, którzy dzisiaj po pokonaniu Flensburga będą mogli przypieczętować drugie miejsce, albo pierwsze w przypadku urwania punktów przez Flensburg w Paryżu, w co za bardzo nie chce mi się wierzyć. Celje z kolei ma na rozkładzie Zagrzeb, który już ma zapewniony awans i 5 miejsce w tabeli. W przypadku porażki u siebie nie staje Im się żadna tragedia, oczywiście to ciężki teren, ale nie wierzę, że Słoweńcy położą się przed Chorwatami mając w perspektywie możliwość awansu w ich nogach i rękach. Do tego ostatni mecz Celje gra z Besiktasem u siebie, czyli najprawdopodobniej kolejne dwa punkty, które dały by im awans z 6 miejsca do play offów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wiślacy powinni podziękować Mandaliniciowi, który dzisiaj miał dzień konia. 10/10, niebywała skuteczność! Do tego interwencja Stevanovicia w ostatniej akcji, chociaż to bardziej błąd Zvizeja, który miał odsłonięty cały krótki róg. Mecz układał się na planowany tutaj remis. W pewnym momencie Zagrzeb jednak odjechał na te 2-3 trafienia i chociaż Celje już prawie dogoniło w końcówce, to jednak zabrakło tej jednej bramki. Miał być niezwykle zacięty mecz i taki był. Nie patrząc już z perspektywy bukmacherskiej ważny jest awans Wisełki, gdyż pozwala to dalej myśleć o rozwoju polskiego szczypiorniaka. Aby myśleć właśnie o ciągłych postępach potrzebujemy dwóch drużyn w czołowej 16. Europy. Oby zmiana trenera w Płocku od następnego sezonu nie wyszła na złe. Przybecki już pokazywał przebłyski, że może być dobrym szkoleniowcem. Oby z niezłego materiału, który być może zostanie jakoś wzmocniony zrobił solidną ekipę znowu na miarę top16.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Jasne, że tak Maćko, że to przyczynia się zawsze do rozwoju polskiego szczypiorniaka. Tylko pozostaje pytanie, czy Wisła zasłużyła sportowo na ten awans. Bo z rozpiski wstawionej przez EHF CL na FB to wynika, że w 1/16 będą grać z 3 drużyną grupy B, czyli najprawdopodobniej Rhein Neckar Loewen (3 miejsce na ten moment, jutro wysoce prawdopodobne, że przypieczętują zwycięstwem z Kolding). Także bardzo ciężki przeciwnik, co zwiastuje szybki koniec przygody z LM. ????
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Thuringer - Rostov under 56.5 1.93 p i n n a c l e 5/10 ⛔
28-32

Niby obie ekipy o nic, ale to od razu ma być 6 goli powyżej ich średnich?
Nie kupuję tej teorii, raczej spodziewam się gry ruskich szerszym składem, a oszczędzanie strzelb może sie przekładać na większą ilość błedów w ataku i paradoksalnie na większe zaangażowanie w obronie (bo każda będzie się chciała pokazać).

Thuringer dom 51.75
Rostov wyjazdy 49.25
Pierwszy mecz 30-24 i over 52.5.

Fleury Loiret - Larvik under 53.5 2.00 3/10 1xbet ⛔
28-31

Fleury w domu w LM tylko 1 over w 5 spotkaniach i średnia 47.00.
Larvik ma wyjazdową średnią co prawda 54.00 i linia wystawiona została pod 57 goli z pierwszego spotkania oraz fakt, że gospodynie grają już o nic.
Mają jednak naturalną skłonność do wolnej gry i nie spodziewam się nagle zmiany na jakiś run and gun. Larvik musi się mieć na baczności, bo już u siebie z nimi przegrał i spodziewam się bardziej kontrolowanego meczu niż buki to widzą.

Powodzenia
HH
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Montpellier - Kielce
Kielce ✅
Szeged - Skopije
Szeged ⛔ ( co oni zagrali w drugiej połowie to kryminał)
kurs 2,77
STS


Taki dubelek na dzisiaj. Vive już nie stać na następne niespodzianki w postaci strat punktów ze słabszymi drużynami. Że są drużyną lepszą od francuzów nie trzeba nikogo przekonywać, poza tym Montpellier notuje ostatnio obniżkę formy, a Vive ma jeszcze szansę na wyjście z grupy z 1 miejsca.
Co do drugiego meczu Pick i Vardar to typowe drużyny swojego boiska. Rosyjski milioner próbuje stworzyć w Skopije potęgę, ale to jeszcze nie ten sezon. Pick przegrał u siebie tylko raz i to 2 bramkami z Barceloną. Vardar nie da rady.
Polecam.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Pytanie, co do awansu z grupy B. Montpellier wg m.in. Flashscore jeszcze wczoraj i dzisiaj rano nie miał oznaczenia, że zapewnił sobie awans do 1/16, a teraz nagle ma. SportoweFakty i Przegląd Sportowy również pisały po meczu z VIVE, że Francuzi nadal nie mają pewnego awansu do 1/16 i może Im zagrozić Kristianstadt jeżeli wygrają z Kolding, a Montpellier z Vardarem przegra. Coś mnie ominęło, że sytuacja się zmieniła?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pytanie, co do awansu z grupy B. Montpellier wg m.in. Flashscore jeszcze wczoraj i dzisiaj rano nie miał oznaczenia, że zapewnił sobie awans do 1/16, a teraz nagle ma. SportoweFakty i Przegląd Sportowy również pisały po meczu z VIVE, że Francuzi nadal nie mają pewnego awansu do 1/16 i może Im zagrozić Kristianstadt jeżeli wygrają z Kolding, a Montpellier z Vardarem przegra. Coś mnie ominęło, że sytuacja się zmieniła?
Tutaj trzeba odnieść się do zasad klasyfikacji po wszystkich rozegranych meczach fazy grupowej(za Wikipedią):
In the group stage, teams are ranked according to points (2 points for a win, 1 point for a draw, 0 points for a loss). After completion of the group stage, if two or more teams have scored the same number of points, the ranking will be determined as follows (article 4.3.1, section II of regulations):[10]
  1. Highest number of points in matches between the teams directly involved;
  2. Superior goal difference in matches between the teams directly involved;
  3. Highest number of goals scored in matches between the teams directly involved (or in the away match in case of a two-team tie);
  4. Superior goal difference in all matches of the group;
  5. Highest number of plus goals in all matches of the group;

If the ranking of one of these teams is determined, the above criteria are consecutively followed until the ranking of all teams is determined. If no ranking can be determined, a decision shall be obtained by EHF through drawing of lots.
During the group stage, only criteria 4–5 apply to determine the provisional ranking of teams.
Jasno widać, że na pierwszym miejscu liczą się punkty, co jest jasne, a później mecze bezpośrednie. Jeżeli Montpellier przegra, a Kristianstadt wygra, to zrównają się punktami, jednak oba bezpośrednie mecze padły łupem Francuzów, więc sytuacja jest jasna. Szwedzi nie mogą przeskoczyć już swoich rywali, więc w praktyce nie mają już szans na awans.
Fakt, że w różnych tabelach nie zostało to zaznaczone może wynikać z lenistwa, bądź braku odpowiednich informacji przez osoby odpowiadające za to. Teraz jednak jest już wszystko jasne.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Już dzisiaj i w niedzielę odbędą się ostatnie decydujące mecze fazy grupowej LM! Oprócz tych decydujących też są niektóre tzw. &quot;pietruszkowe&quot;, czyli o nic.
Ciekawe w sobotę na pewno będzie w Barcelonie, gdzie Duma Katalonii walczyć będzie o zapewnienie 1 miejsca i ćwierćfinału w playoffach z automatu z niemieckimi Lwami. Będzie to ciekawe starcie i moim zdaniem zacięte, gdyż w przypadku porażki Rhein Neckar i wygranej Vardaru (wydaje mi się to pewnikiem) spadną na 4 miejsce na pewno. Także pobierałbym tutaj typ +5,5 RN Loewen @1,52 Bet365
Ciekawie również będzie na Węgrzech, gdzie Veszprem podejmować będzie Wisłę Płock. Buki troszeczkę poszły i widzę podstawowe handi +7,5 na Unibecie po 1,70, które pobieram z zadowoleniem. Veszprem ma oczywiście nadal iluzoryczne szanse na zajęcie pierwszego miejsca, ale muszą oczywiście pokonać Nafciarzy, a także liczyć, że Flensburg wygra z PSG we Francji, co wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne. Statystyka również jest na korzyść Wisły. W LM, kiedy Wisła nie była faworytem przegrywała &quot;tylko&quot; -5 z PSG, -2 z Flensburgiem, -2 z THW Kiel. Przewiduję wygraną Węgrów, ale spokojną bez szaleństw, która pokryje linię +7,5 Wisła @1,70 Unibet
Teraz, co do jednego meczu, o pietruszkę.
Celje podejmuje u siebie Besiktas Stambuł.
Podstawowa linia +7,5. Matko Boska. Na jakiej podstawie buki sądzą, że Celje bez motywacji ogra aż 8 bramkami Turków? Chyba wiedzą to oni sami tylko. Z zadowoleniem w takim razie pobieram Besiktas +7,5 @2.0 Bet365, gdyż nie przewiduję pogromu. Besiktas już pokazał, że mimo braku możliwości awansu nie dał się pobić THW Kiel (-5), ani Veszprem (-4), tym bardziej nie rozumiem, dlaczego Słoweńcy mieli by się ścigać w jakimś szale, aby wysoko rozgromić Turków.
Ostatni już tym z przewidywań na dziś, czyli overove strzelanie na Białorusi, które przewiduję. Over 57.5 @2.0 Bet365. W pierwszym meczu 62 bramki i zdecydowane przekroczenie linii wystawianej przez buki. Skjern jak na drużynę z ligi duńskiej, która jest mocno underowa w LM, bardzo ofensywnie sobie poczynała i linię 57.5 bramki na spokojnie przekraczała, podobnie ma się to w przypadku drużyny Meshkov Brest. Spodziewał się spotkania w stylu tak jak w koszu &quot;run&amp;gun&quot;, który da około 60 bramek. Obydwa zespoły bardziej stawiają na ofensywę niż szczelną defensywę, także wyczuwam dużą ilość rzutów i tym bardziej bramek.
Powodzenia życzy Prezes96! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Mój typ i analiza z typów dnia:

Mecz na szczycie grupy B, Barcelona nawet remisując zapewni sobie 1 miejsce i awans już do 1/4 rozgrywek, natomiast Niemcy muszą również wygrać aby być pewni utrzymania na 3, porażka z hiszpanami może ich zrzucić nawet i na 5 miejsce (przy wygranych Picku i Vardaru). Rhein Neckar pokazało już, że wie jak grać z Barcelona wygrywając z nimi u siebie 21:20, Będzie to szalenie wyrównany mecz, w końcu spotyka się lider ligi hiszpańskiej oraz niemieckiej, być może dwóch największych lig, i również jestem zdania, że głownym aspektem będzie gra obronna i wynik będzie niski tak jak w pierwszym ich meczu, co za tym idzie nie wydaję mi się żeby Barcelona mogła wygrać ten mecz wyżej niż 3 bramki, wynik będzie oscylował koło remisu/dwóch trafień dla jednej lub drugiej drużyny. Lider niemieckiej ligi w meczu z Vive na wyjeździe również był skazywany na porażkę, lecz Kielczanie mimo parokrotnego prowadzenia 3-4 golami wygrali tylko jedną bramką, tu będzie podobnie bo ekipy bardzo wyrównane. W końcu i Ci i Ci mają o co grać i będzie to walka na noże, Handicap +3.5 gola na korzyść niemców wydaję się bardzo atrakcyjny.

Barcelona - Rhein Neckar H +3.5 gola 2.00 bet365 ⛔ 26:20
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom