>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
To, że turniej rozgrywany jest w Niemczech nie oznacza, że THW jest gospodarzem. Kilonia i Kolonia to nie to samo.
Poza tym PSG nie dominuje tak we Francji, jak Iskra w Polsce. Kielczanie u nas mają wszystko, a PSG przegrało Puchar i Puchar Ligi z Montpellier.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Macko 18, zgadza się jeśli chodzi o Kiel, grają jednak na krajowym podwórku, dlatego nazwałem ich &quot;gospodarzami&quot;.
Jeśli chodzi o PSG to trudno ich nie nazwać hegemonem jak wygrywają w lidze 23/25 spotkań i mają 11 pkt przewagi nad kolejnymzespołem. Owszem przegrali puchary z Montpelier, ale tam decyduje jeden mecz, a w lidze klasa wychodzi na płaszczyźnie sezonu.
Liczę że ten puchar też paryżanom &quot;wyjdzie&quot; jak finały krajowe.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No to i ja skrobnę coś od siebie.

VIVE - PSG
Typ: Vive wygra w przedziale 1-3 bramki @4,50 Bet365 ✅
Vive @3,30 Bet365 ✅
Vive +1,5 @2,0 Bet365
✅

Kurka wodna, wszystkie drogi VIVE do Final4 pamiętam, tą pierwszą za Wenty, zeszłoroczną i tegoroczną. Za każdym razem na drodze Iskry stawała ta silna Barcelona. W tym sezonie jest inaczej. Walczyć będziemy z Katarskim PSG. W ogole nie wiem, dlaczego ale uważam, że ten klub jest bardzo sztuczny. Oglądałem te spotkania PSG u siebie w Paryżu, kibicowsko dramat, wszystko takie sztuczne napompowane kasą, wymachiwanie flagami francuskimi to wszystko. PSG? Karabatic, Hansen, Omeyer... Hmm bardziej gwiazdozbiór niż kolektyw, dlatego większą szansę upatruję dla Kielczan. No i również na ławce trenerskiej. Moim zdaniem 1:0 na korzyść VIVE. Tałant zdecydowanie bardziej charyzmatyczna postać niż Serdarusic. Dujszebajew mimo 18 lat różnicy ma równie bardzo duże doświadczenie, co Serdarusic w karierze trenerskiej. Co, do tej hegemonii. Najważniejszy test przed Final4 PSG oblało i taka jest prawda. Co mnie osobiście bardzo cieszy, bo zupełnie odwrotnych nastrojach niż VIVE jest obecnie ekipa z Paryża. Na trzy obecnie możliwe trofea do wygrania wygrała tylko jedno - ligę, przegrywając przy tym dwa Puchary, Francji i Puchar Ligi. Liczę, że w końcu jak na drodze polskiego zespołu nie stoi ta Barcelona uda się awansować w końcu do upragnionego finału Ligi Mistrzów!

THW Kiel - Veszprem
Typ: Veszprem @1,90 Bet365 ⛔ Kurde dogrywka, ale myślenie poprawne było

No cóż, powtórka z rozrywki. Dokładnie taka sama para jak w zeszłym roku. Z tą różnicą, że kadrowo Veszprem jeszcze mocniejsze, a THW Kiel już nie to samo. Veszprem węgierski hegemon, ale także zwycięzca prestiżowej SEHA Ligi. Cóż tak jak wspomniałem THW zdecydowanie słabsze niż przed rokiem, ale jeden element wyszedł im w tym roku zdecydowanie na plus, czyli człowiek ściana - Landin. I nie będzie przesadą, jeżeli powiem, że wygrał dla THW awans w Barcelonie. Cóż, uważam, że będzie to mecz na styku, ale w końcowej fazie zadecyduje doświadczenie i to ekipa trenera Ortegi będzie tryumfować i zagra po raz drugi z rzędu w wielkim finale.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nie trenera Ortegi, a trenera Sabate, czyli byłego asystenta tego pierwszego. Bardziej znany z Hiszpanów został zwolniony po remisie w Płocku w fazie grupowej jeszcze w 2015 roku. Co ciekawe Javier Sabate został wybrany najlepszym szkoleniowcem w tym sezonie LM. Co do Ortegi, to od lutego jest trenerem KIF Kolding i tam próbuje budować nowy zespół opierając go na swoich rodakach.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nie trenera Ortegi, a trenera Sabate, czyli byłego asystenta tego pierwszego. Bardziej znany z Hiszpanów został zwolniony po remisie w Płocku w fazie grupowej jeszcze w 2015 roku. Co ciekawe Javier Sabate został wybrany najlepszym szkoleniowcem w tym sezonie LM. Co do Ortegi, to od lutego jest trenerem KIF Kolding i tam próbuje budować nowy zespół opierając go na swoich rodakach.
Dziękuję, cenna uwaga. Pamiętny remis w Płocku. Oglądając ten mecz miałem również wrażenie, że Nagy i spółka grali jakby chcieli zwolnić Ortegę ????
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Vive
2.8
Bet365


Wspaniały turniej w wykonaniu obu drużyn,Kielecka drużyna nie była faworytem a dała radę gwiazdozbiorowi PSG,Veszprem przegrywało trzema bramkami do przerwy a zdołało odwrócić losy meczu.Wczoraj w drugiej połowie Vive szybko wyszło na 18:16 i obie drużyny nie mogły rzucić przez dłuższy czas bramki,nasi nie rzucili chyba z 15minut nic gdzie juz przegrywali 18:19 ale wielki szacunek za charakter i walkę do końca.Omeyer jest świetnym bramkarzem,najlepszym na świecie nawet teraz a mimo to Sławek Szmal go wczoraj przyćmił.Nie mam wątpliwości że obie drużyny zagrają dzisiaj jakby to miał być ostatni mecz w ich życiu ale niedość że jest Value w kursie na Vive to jeszcze obstawiam sercem ten mecz.Teren jest neutralny więc i kursy powinny być równe,Vive potrafiło tutaj zdobyć brąz ogrywając Kiel w czasach ich świetności więc widzę spore szansę na ogranie Węgrów dzisiaj.Strlek wczoraj zagrał kapitalnie,Jurecki w mega formie,taka szansa na triumf się prędko nie powtórzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 6

ckman1973

Użytkownik
Vive 3.00 b365

Krótko: wszyscy widzieli co wczoraj się działo, kielczanie mieli ponad 3 godziny więcej odpoczynku niż Węgrzy, nie grali dogrywki. Veszprem ma lepszą kadrę, ale Vive lepszego trenera. Szanse 50/50, widzę spore value w graniu na naszych.

Do tego PSG 1.55 b365

Kiel wycienczony po półfinale i z wąską kadrą, Dule grający 70 minut wczoraj, dzisiaj na pewno nie zagra tak jak najlepiej potrafi, a bez niego kilończycy są jak ślepe kocięta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Eliminacje LM 23 - 21 ⛔
Tatran - Gorenje 2
2,43 STS


Idę w stronę gości. Co prawda in minus Słoweńcy mocno przemeblowani, ale są to wzmocnienia, a nie osłabienia.( Przyszło m.in. 2 zawodników z Vardaru Toskic i Brumen ) Zespół jeszcze nie do końca zgrany, ale jak dla mnie mocniejszy kadrowo. Tartan wczoraj po przerwie gonił wynik z mistrzem Luksemburga, może ich zlekceważyli, ale mimo to dali sobie wbić 32 bramki, co jak dla mnie nie jest dobrą wróżbą przed dzisiejszym meczem, bo przeciwnik parę klas lepszy.

TATRAN./Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom