>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga Kobiet 2015/2016

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Euroliga Kobiet 2015/2016



http://www.fibaeurope.com/euroleaguewomen/

Grupa A:

1. Brno / Salamanca
2. Lille
3. Fenerbahce
4. Good Angels Koszyce
5. Familia Schio
6. Dynamo Kurks
7. Sopron
8. Galatasaray


Grupa B:


1. Wisla Krakow
2. Praga
3. Bourges
4. Girona
5. N.Orenburg
6. UMMC
7. Castors Braine
8. Agu Sport​
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Wisła Can Pack - Castors Braine
Wisła Can Pack zw 1,6@ 2/10 ⛔ szkoda
Już jutro Wiślaczki zaczną grę w Eurolidze. Grupa w tym sezonie wydaje się silna i wyrównana ale miejmy nadzieję,że Wiślaczki w tym sezonie zaprezentują się o wiele lepiej niż w ubiegłym sezonie. Wisła w grupie B zagra z obrońcą trofeum USK Praga dwiema rosyjskimi ekipami UMMC Jekaterynburg oraz Nadezhda Orenburg i tureckim Kayserispor francuskim Bourges belgijskim Castors Braine oraz hiszpańską Gironą. Po cztery najelpsze ekipy z grupy awansują do dalszej fazy. Poza zasięgiem w tej grupie wydają się ekipy USK Praga oraz Jekaterynburg który uważam,że będzie jeszcze mocniejszy niż w ubiegłym sezonie. Myślę,że o to 3 i 4 miejsce powalczy Orenburg, Wisła oraz francuski Bourges. Na temat ekipy Beligijskiej oraz Hiszpańskiej nie za wiele mogę się wypowiedzieć bo te ekipy debiutują w Eurolidze w tym sezonie dopiero po paru pierwszych kolejkach będzie można stwierdzić o co powalczą obie ekipy. W meczach Euroligowych najważniejsze jest to,żeby głównie zwyciężać na własnym parkiecie. Swego czasu Wiślaczki potrafiły u siebie ogrywać bardzo mocne zespoły dlatego mam nadzieję,że w tym roku również u siebie będą bardzo mocne. Pierwszy egzamin już w 1 kolejce spotkań. Krakowianki zagrają u siebie z Belgijską ekipą o której za wiele nie można powiedzieć. Obecnie ekipa Castors Braine w swojej lidze zajmuje 1 miejsce z bilansem 4:0 i można powiedzieć,że w każdym z dotychczas rozegranych spotkań to gromiły swoje rywalki bez żadnego problemu. Ale jak wiadomo liga Belgijska jest słabiutka dlatego granie w Eurolidze to będzie zupełnie co innego. Na pewno wiodącymi postaciami w ekipie z Belgii jest Amerykanka Celeste Trahan-Davis która w każdym spotkaniu oddaje sporą ilość rzutów. Ta zawodniczka gra na pozycji centra i dlatego uważam,że to właśnie z nią Wiślaczki będą miały najwięcej kłopotów ale o tym za chwilę. Oprócz Amerykanki jest jeszcze druga Sidney Spencer oraz wyróżniające się Belgijki Mestdagh oraz Carpreaux oraz doświadczona i znana Ann Wauters. W ekipie Wisły przed sezonem doszło do kilku ważnych zmian kadrowych chyba najważniejszą jest to,że na ławkę trenerską powrócił świetny hiszpański trener Jose Ignacio Hernandez który jak dwa sezony temu prowadził Wiślaczki to świetnie sobie radziły na arenie Europejskiej i teraz wszyscy w Krakowie i nie tylko na to liczą:) W porównaniu z poprzednim sezonem z Wisły odeszły Lavender(najlepsza zawodniczka Wisły w ubiegłym sezonie), Abdi, Petronyte, Quigley oraz Vandersloot a przybyły w ich miejsce Turner, Nicholls, Zohnova, Misiuk oraz Ziętara do tych zawodniczek trzeba jeszcze dodać zawodniczkę Devereaux Peters z WNBA która ze względu na rozgrywki nie dotarła jeszcze do Polski z tą zawodniczką sternicy Wisły wiążą spore nadzieje. Powoli do zdrowia po rehabilitacji dochodzi Agnieszka Szott-Hejmej. Dlatego Wiślaczki mogą mieć spore problemy pod tablicami bo z tego co można zauważyć to ekipa z Belgii posiada w swoim składzie bardzo wysokie i silne zawodniczki. A Wisła tak naprawdę na obecną chwilę nie posiada żadnej zawodniczki na pozycji Centra. Chcąc myśląc o awansie w tym sezonie Euroligowym z grupy takiej mecze u siebie Wiślaczki powinny wręcz obowiązkowo wygrywać tym bardziej wydaje się,że Belgijska ekipa jest jak najbardziej w zasięgu Krakowianek:) Z racji tego,że jest to 1 seria spotkań to ze stawką nie szaleje ponieważ sezon nie dawno się rozpoczął i jak narazie ciężko jednoznacznie ocenić ekipę Wisły Can Pack pod wodzą nowego/starego Hiszpańskiego szkoleniowca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Kurs na Wislaczki juz sporo powyzej 2, jednak ja nie radzilbym na nie stawiac patrzac na sklady personalne obu ekip. Wisla z tamtego sezonu a ta obecna to niebo a ziemia, oczywiscie na korzysc druzyny z poprzedniego sezonu.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ruchy w kursach spowodowane są niestety tym,że Wiślaczki mają zagrać dzisiaj tylko w 9-cio osobowym składzie
Zapamiętajcie Panie i Panowie powyższą wypowiedź i przypominajcie ją sobie za każdym razem, gdy pomyślicie, ażeby zagrać coś z Euroligi Pań od autora ww.tezy.
Ruch kursów jest spowodowany graniem na Belgijki na jednym z większych forów, a nie 9-osobowym składem, bo Wisła i tak będzie grać 7 zawodniczek. Tyle mają ogarniętych i wszystkie są do dyspozycji.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Zapamiętajcie Panie i Panowie powyższą wypowiedź i przypominajcie ją sobie za każdym razem, gdy pomyślicie, ażeby zagrać coś z Euroligi Pań od autora ww.tezy.

Ruch kursów jest spowodowany graniem na Belgijki na jednym z większych forów, a nie 9-osobowym składem, bo Wisła i tak będzie grać 7 zawodniczek. Tyle mają ogarniętych i wszystkie są do dyspozycji.
Dokladnie, sam czytalem ta analize ???? . Wislaczki dzielnie sie trzymaly ale jednak przegraly.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
haha dobre dobre to co napisałeś Obserwator...czy Ty wogóle śledzisz kursy wystawiane na daną drużynę np dzień lub nawet dni wcześniej??? bo z Twojego szanownego komentarza co do mojego wyżej podanego typu wydaje mi się,że niestety ale nie...na jednym z większych forów mój Boże to pochwal się tym graniem na Belgijki...gdyby Trener Hernandez miał do dyspozycji chociażby Agnieszkę Szott-Hejmej to by spokojnie dzisiaj Wiślaczki to wygrały niestety ona nadal jest nie w pełni sił i dlatego nie zagrała dzisiaj...zabrakło solidnej zawodniczki pod koszem i tyle
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Kobe241986 - wczoraj pisałem analizę sprzeczną z Twoją a raczej odradzającą Twój typ , niestety za długa była i wylogowało mnie - a jako ,że była to 1 w nocy nie chciało mi się pisać od nowa , więc napiszę tylko najważniejsze - napisałeś o zmianach w klubie ...przyszły/odeszły - nie zauważasz, że to najsłabsza Wisła od....10 lat chyba . Zawodniczki , które odeszły cała trójka to piątkowe postacie w NBA - to co przyszło to dramat. Charles, Beard, Dupree , że tylko wspomnę ich poprzedniczki to były naprawde gwiazdy - teraz ...Turner, kurcze ....Olewasz Iagupową , która na mistrzostwach Europy miała średnią 29.3 (królowa strzelców, ze tak z piłkarska powiem) !!!! - wiem , że tego nie wiesz , ale to chyba ważne zapominasz o dobrej reprezentantce Belgii (Grzesiński - ) .... naprawdę dramatyczna analiza - Wisła dzisiaj była blisko i to tylko jej sukces , bo z tym składem nie powinna wygrac więcej jak 2/3 mecze u siebie , wyjazdy to max 1 wygrana z tym składem .
Co do zamkniętych forum - jak sobie wyobrażasz, że ktokolwiek wklei tu cokolwiek z zamkniętego forum ?? po co - po to żeby z niego za godzinę wylecieć ...piszesz straszne bzdury i dziwisz się , że masz hejta.....
Wiem , że po meczu każdy jest cwany , ale taka jest prawda co do Twojego pojedynku z Obserwatorem
ps: Dla mnie wiele było do wybaczenia w Twojej analizie - ale niezauważenie Iagupowej w składzie belgijek dla mnie dyskwalifikuje Cię jako kogoś , kto pisze o kobiecej koszykówce
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Gdyby Belgijki miały takie świetne zawodniczki to by z tą słabą niby Wisłą nie wygrały dopiero po dogrywce tylko w regulaminowym czasie...Myślę,że takiej Iagupowej jeszcze sporo brakuje do takiej gwiazdy jak Diana Taurasi...Nie rób z Belgiskiej ekipy nie wiadomo jakiej potęgi to jest tzw &quot;beniaminek&quot; w Eurolidze Kobiet w tym sezonie i to,że po męczarniach zwyciężyły w Krakowie to jeszcze o niczym nie świadczy...myślę,że taki Jekaterynburg przejedzie się po nich ostro i wtedy zobaczymy jak dobrą zawodniczką jest Iagupowa...A na koniec to ta świetna koszykarka o nazwisku Grzesinski nawet dzisiaj nie zagrały ani minuty
Dobra dobra...jeszcze NIGDY mi się nie zdarzyło żeby pisząc za długą analizę wylogowało mnie trzeba było umieścić swoją analizę i dzisiaj zbierać same zielone...po rozstrzygniętym spotkaniu każdy jest mądry. Ja w przyszłym tygodniu po rozegranych spotkaniach też będę miał sporo i uwag i spostrzeżeń haha
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
ale ja wcale nie zamierzalem grac na belgijki i blizej mi bylo do Wisly. co do aluzji o sledzenie kursow dzien czy dwa wczesniej to komentarz zbedny. kto mnie kojarzy to wie jak jest. kazdy wiedzial ze Wisla takim skladem personalnym i niepotrzebnie brniesz bo akurat euroliga kobiet jest latwa do zbicia przez BA a nie jakies zamkniete... powodzenia;)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Zaplanowany na środę 11 Listopada o godz 18.30 mecz Euroligi Kobiet pomiędzy Wisła Can Pack a Tango Bourges nie odbędzie się ze względu na nie przybycie do Krakowa w terminie drużyny francuskiej
 
jozzy22 595,6K

jozzy22

Użytkownik
Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, że mecz Euroligi Kobiet pomiędzy Wisłą Can-Pack Kraków a Bourges Basket rozegrany zostanie w czwartek o godzinie 18:30!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom