>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga Kobiet 2012/2013

Status
Zamknięty.
S 20

sav1ola

Użytkownik
No wreszcie, długo czekałem na start tego tematu.
Na dobry początek spróbuje dzisiaj z meczem CCC.
Halcon - CCC 2 +6,5 ✅ 1,85
Bet185
Jakie argumenty? Poprostu uważam, że CCC jezeli chce wyjść z grupy to musi zacząć wygrywać na każdym terenie. Po porażce w 1 meczu z Mondeville teraz już nie ma miejsca na porażki. Halcon wygrało pierwszy mecz na wyjeździe z Pragą, co mnie zadziwiło, jednak widać ze Praga jeszcze nie jest zgrana. W dzisiejszym meczu bardzo liczę na zawodniczkę, która zbierała laury w najlpszej lidze świata WNBA - Ogwumike. Uważam, że jest to znacznie lepsza zawodniczka niż podkoszowe Halconu i liczę dziś na co najmniej dobry występ. Szansa na wygraną jest znacznie większa niż w ubiegłym roku, a jak wiemy rok temu się udało, teraz tez jest to możliwe.

Edit:
✅ Brawo CCC, Brawo Ogwumike ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Euroliga Kobiet, 30.10.2012, 20:30
Halcon Avenida - CCC Polkowice
typ: over 137 pts
1.935
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek Euroligi kobiet hiszpanska Halcon Avenida spotka sie na wlasnym parkiecie z CCC Polkowice. Niewatpliwie faworytkami spotkania sa Hiszpanki, ja jednak skupilbym sie na innym typie na to spotkanie, a mianowicie na typ na powyzej punktow. To powtorka z ubieglorocznych rozgrywek, wtedy to rowniez dwie ekipy spotkaly sie w fazie grupowej Euroligi. Wtedy co ciekawe polkowiczanki wygraly w Hiszpanii. Warto wspomniec tamten wynik, bylo 85:78 dla polkowiczanek, a wiec w tamtym spotkaniu obie ekipy przekroczyly wyraznie dzisiejszy over punktowy. Dzis sadze, ze bedziemy swiadkami podobnego spotkania. CCC moze przeciwstawic sie hiszpankom tylko w grze ofensywnej, w defensywie to wyglada duzo gorzej. Sadze, ze Polki beda chcialy narzucic szybkie tempo gry, szybko konczyc swoje akcje, co moze dac nam dzis duza ilosc punktow. Hiszpanki rowniez nie naleza do tych ktore za wszelka cene stawiaja na defensywe. Sposrod trzech dotychczasowych spotkan w tym sezonie, dwukrotnie padaly w nich overy punktowe. Inaczej bylo tylko w Czechach, gdzie jednak Czeszki twardo bronily. Dzis mozemy byc jednak swiadkami radosnej koszykowki. Podobnie bylo w spotkaniu polkowiczanek z francuskim, Mondeville, gdzie obie druzyny w regulaminowym czasie rzucily 158 punktow. Szczerze, dzis licze na podobny wynik.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Wisła Kraków - Uni Gyor
Typ: Gyor @8,17 Pinnacle Sports
Stawka: 2/10
Jak już ostatnio pisałem w temacie PLKK - Wisła to jeszcze nie &#39;TA&#39; Wisła i będę grał przeciwko niej w spotkaniach ze średniakami oczekując niespodzianki.
W Wiśle brakuje jak na razie Tiny Charles i Katie Douglas, które wciąż są za oceanem. Do tego z powodu urazu pauzuje Daria Mieloszyńska.
W sobotę Wisła zagrała w lidze spotkanie z Widzewem Łódź i na dodatek w spotkaniu tym nie grała najlepsza zawodniczka Widzewa - Leona Jankowska. Po połowie spotkania Wisła przegrywała 34:38 i mimo, iż skończyło się wynikiem 87:64 to nie świadczy to dobrze o Wiśle.
Gyor to aktualny mistrz kraju, który w składzie ma dobre koszykarki zagraniczne: Chalyse Shegog oraz Australijke Natalie Hurst. W pierwszym spotkaniu Euroligi Gyor pokonał u siebie Brno 72:70 i nie był w tym spotkaniu faworytem.
Wydaje mi się, że kurs na Gyor jest przeszacowany w dzisiejszym spotkaniu. Zresztą widoczne są od wczoraj spadki na tą drużynę.
Jak dzisiaj się nie uda to już w weekend spotkanie w Toruniu i znowu kurs w okolicach 3,5 do spróbowania będzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Akurat oglądałem dzisiaj Wisłę z Brno i mogę kilka zdań powiedzieć o grze Wisły.
Po pierwsze brakuje dobrej rozgrywającej,jeśli ta Pawlak przez 42,3min notuje eval -1 to coś jest nie tak.Wydaje mi się też,że zawodniczki za bardzo zapatrzyły się na Charles i popełniły głupie straty próbując na siłę dograć do niej piłkę.Charles zagrała świetnie,może troszkę w obronie mogła się zachować lepiej czasami ale to dopiero jej drugi mecz.W ataku pozycyjnym mądrzej grało Brno,dobrze wykorzystywały przewagi poszczególnych zawodniczek.Bardzo mądrze kilka razy Abdi dostała piłkę na lewym łokciu i zagrała sobie post up z niższą rywalką,ewentualnie wykorzystała przewagę szybkości grając przodem do kosza.Tu niestety trener Wisły się nie popisał bo powinny lepiej to bronić.
Pozytywnie wyglądał szybki atak Wisły.Całkiem szybko się organizowały i zdobyły 16 punktów z kontry.
Wynik mógł być w obie strony a jeszcze Charles miała &quot;piłkę meczową&quot; po niecelnym osobistym ale piłka wyślizgnęła się jej z rąk.
Jednak gdy dojdzie kolejna Amerykanka to ten zespół dopiero zacznie coś grać,bo w ataku pozycyjnym strasznie się męczyły i potrzebna jest im lepsza zawodniczka niż Pawlak.
 
L 0

lamey

Użytkownik
21.11.2012, 20:00
Wisła Can-Pack Kraków - Spartak Moskwa
Typ: Wisła Can-Pack Kraków
Kurs: 5.76
Stawka: 2/10
Pinnacle Sports
Arcyważne spotkanie dla Wiślaczek. Po 3 porażkach (w tym dwóch po dogrywkach) zajmują one przedostatnie miejsce w tabeli i jeśli marzą o wyjściu z grupy muszą zacząć wygrywać, czy dziś w hali przy Reymonta uda im się przerwać czarną serie?
Zadanie bardzo trudne, bo naprzeciwko naszpikowana gwiazdami drużyna Spartaka, która z kompletem zwycięstw prowadzi w grupie. Ale Wiślaczki już nie raz pokazywały że potrafią wygrywać z najlepszymi. W poprzednim sezonie udało im się dwukrotnie pokonać drużynę Spartaka, sensacyjnie na wyjeździe 74:62 i na własnym parkiecie, gdzie zmiażdżyły rywalki wygrywając 81:60. Wydaje się więc, że mają one patent na drużynę z Moskwy. Dodatkowo już dziś w zespole zadebiutuje Alana Beard i myślę że razem z Tiną Charles, MVP ostatniego sezonu ligi WNBA, która w ostatnim meczu euroligowym rzuciła 32 pkt poprowadzą Wisłę do zwycięstwa ;)
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Wisła - Spartak under 140 pkt 1. 1.85 fortuna 76-64.140 pkt
Wisłą bez Douglas, ale z Charles i ma dziś zagrać nowa zawodniczka znana Beard. Bilans 0-3 porażki, Spartak lider grupy 4-0, bardzo ciężki mecz dla Wiślaczek, kłopoty kadrowe, brak zgrania, w takim meczu by myśleć o zwycięstwie muszą narzucić swój styl gry, mocną defensywę, grac dokładnie i spowalniać grę bo nie mają takiego rosteru by wdać się w walkę na ostre tempo ze Spartakiem. W poprzednim sezonie Wisła zszokowała rozbijając Spartaka na wyjezdzie 62-74 i w Krakowie 81-60. Teraz Rosjanki chcą WZIĄĆ REWANŻ wykorzystując słabości Wiślaczek początku sezonu, ale myślę że zagrają tak by wystarczyło im zwycięstwo i wdadzą się w tempo powolnej uważnej gry by Wisłę z bilansem 0-4 bardziej pozbawiać nadziei na awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mondeville - UMMC
Parker over 11.5 1.85 ✅
Gruda over 12.5 1.85 ✅
Betcity
Mondeville słabo broni pod koszem, w każdym meczu podkoszowe rywalek sporo rzucały, czy to Ogwumike, czy Berezhynska, czy Sulciute, czy Wauters. A Parker i Gruda to półka wyżej albo i więcej niż te zawodniczki. Fakt, że jeszcze jest Taurasi w ekipie, która sporo gry absorbuje, ale generalnie UMMC tyle mocniejsze, że spokojnie tu powinny wysoko wygrać, a podkoszowe powinny zapunktować fest.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jakby ktoś czekał na ofertę Euroligi kobiet na wtorek i środę to już w Marathonbecie jest dostępna.
Nie jestem znawcą koszykówki, tym bardziej kobiecej, ale już dwukrotnie Wisła nieźle dała mi zarobić.
Na co według mnie można postawić, patrząc na samą tabelę, mając na uwadze, że na 95% w dniu meczów większość kursów zmieni się, jedne lżej inne bardziej to:
-Spartak Moskwa - Tarsus 1 1,29
co ciekawe według livesports już raz te drużyny rozegrały już mecz w Moskwie i Spartak wygrał tylko 88-81, lecz patrząc na kwarty, to już w pierwszej połowie Rosjanki zagwarantowały sobie zwycięstwo, a w drugiej dograły mecz do końca.
-Imos Brno - Gyor Foton 2 2,58
Brno wygrana i 5 porażek, Gyor 3 wygrane i 3 porażki można dorzucić to jakiegoś spokojnego ako
-Wisła Kraków - Bourges 1 1,92
Wisła ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa i po początkowym kryzysie w Eurolidze, wydaje się , że sytuacja z awansem jest opanowana, co do meczu to rywalki aktualnie zajmują 2 miejsce w tabeli, zapewne mecz będzie minimum na styku
Reszty kursów do zobaczenia na Marathonie, co myślicie o tych kursach? grać coś w ciemno i liczyć na surebeta w dniu meczu, czy jednak czekać?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
D 224

dboniem

Użytkownik
Pojawiła się już pierwsza oferta na Euroligę kobiet w MArathonbecie jakieś wstępne typy?
Dla mnie myślę, że kurs na mecz Polkowice - Halcon Avenida ma zespół hiszpański jest zbyt wysoki, w końcu obie drużyny mają tyle samo punktów, tylko, że Polkowiczanki 3-krotnie przegrały 2 punktami.
Polkowice - Halcon 1,3 14 4,85
Nadieżda - Schio 1,44 20 3,55
Włoszki ze Schio są liderkami grupy 6 wygranymi i 1 porażką, gospodynie maja bilans 4-3.
Myśle, że lekkie value
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Sopron - Koszyce 1.56 ✅
Praga - Galata 1.50 ✅
AKO: 2.34
Panbet
4/10
Koszyce na fali, liderują w grupie, dwie porażki tylko. Sopron z kolei tylko 2 wygrane i to obie ze słabiutkim Arras. Koszyce są dużo mocniejsze pod koszem. Najlepiej zbierającą zawodniczką Sopronu jest mierząca 180 cm dwójka. Wszystkie podkoszowe słabo. A Kulichova, Pierson czy Krivacevic potrafią powalczyć konkretnie pod koszem. No i zdobywać punkty to one też umieją, taka Pierson juz 5 spotkań z rzędu skuteczność 54%+. Więc najss. Z drugiej strony Sopron ma niby Milovanovic, która też nieźle punktuje pod koszem, ale nie zbiera w ataku prawie nic, więc nie kreuje sobie zbytnio sama pozycji, no i poza tym nie ma zastępczyni jakiejś sensownej pod koszem, bo same młodziutkie, niedoświadczone na ławce. Obwód w Koszycach to Bojovic (najlepsza asystentka Euro - 7.9 apg, a do tego rzuca - 9.1 ppg), Quigley (typowa strzelczyni - 16.4 ppg, 53% za 2, 46% za 3), Lacy (8.3 ppg, 6 rpg, 3.3 apg) i rezerwowa Sverrisdóttir (7.1 ppg, 3.6 rpg). Sopron ma Johnson, która odpala 15 rzutów na mecz, zbiera lepiej niż wszystkie prawie 20 cm wyższe koleżanki i coś poasystuje. Poza tym Holt, Fegyverneky i praktycznie zero rezerwy. Ławka gorsza niż w Blazers. Jak dla mnie to Sopron raczej nie poprawi swojego bilansu w tym meczu.
Co do Galaty to wystarczy zajrzeć pod kosz - Wauters, Lyttle, Fowles, Caglar. Mega paka. Ok, Praga ma Vaught i Brunson, ale pozostała dwójka - Burgurova i Dubljevic zawodzi. W sumie mają całe 12 punktów i 5 asyst na mecz jakoś. Tyle to sama Dubljevic powinna robić na luzie. Obwodowo też jakoś super Praga nie wygląda. Znaczy są fajne nazwiska, ale już trochę chyba przestarzałe, bo nie grają jak kiedyś, zdecydowanie. Viteckova 1 raz od 2005 w jakimś większym turnieju rzuca mniej niż 10 ppg, DeForge to chyba w życiu tak mało nie rzucała, Elhotova też się cofa. Poprzedni mecz 58-56 dla Galaty. Praga była bez Brunson, ale Galata bez Whalen i Fowles (statystycznie 26.7 ppg, 11.9 rpg, 5.3 apg, 2.3 spg, 1.3 bpg vs 16.2 ppg, 8 rpg, 1.4 apg, 0.4 spg, 0.6 bpg na korzyść Galaty). Ok, to w nawiasie to tylko cyfry, ale widać ile więcej wnoszą nieobecne wtedy w Galacie Whalen i Fowles, w porównaniu do Brunson. Jak dla mnie Galata pewna tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 224

dboniem

Użytkownik
Nie znam się za bardzo na koszykówce, zwłaszcza żeńskiej, ale wpadł mi w oko jeden mecz:
Polkowice - UMMC Jekaterinburg 8,80 Marathonbet
To ostatni mecz Polkowiczanek w fazie grupowej Euroligi, jednak o awans muszą się dalej bić, gdyż rywalki z 4, 5 i 6 w dalszym ciągu mogą im zabrać awans.
Rosjanki narazie niekwestionowane 1 miejsce 8/8 zwycięstw i pewne 1 miejsce w grupie.
Jeśli chodzi o statystyki meczów Euroligii Polkowic u siebie to 2 wygrane i 3 porażki ( w tym dwie 2-ma punktami i 1 po dogrywce).
Liczę na to, że trener Rosjanek nie będzie zabierał wszystkich najlepszych zawodniczek z dalekiego Uralu do Polski, tylko zagra rezerwami, bo awans z 1 miejsca zapewniony, więc nie ma co ich dodatkowo męczyć, bo już 3 dni później zagrają wyjazdowy mecz ligowy.
Po takim kursie warto spróbować.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To ostatni mecz Polkowiczanek w fazie grupowej Euroligi, jednak o awans muszą się dalej bić, gdyż rywalki z 4, 5 i 6 w dalszym ciągu mogą im zabrać awans. Rosjanki narazie niekwestionowane 1 miejsce 8/8 zwycięstw i pewne 1 miejsce w grupie. Jeśli chodzi o statystyki meczów Euroligii Polkowic u siebie to 2 wygrane i 3 porażki ( w tym dwie 2-ma punktami i 1 po dogrywce). Liczę na to, że trener Rosjanek nie będzie zabierał wszystkich najlepszych zawodniczek z dalekiego Uralu do Polski, tylko zagra rezerwami, bo awans z 1 miejsca zapewniony, więc nie ma co ich dodatkowo męczyć, bo już 3 dni później zagrają wyjazdowy mecz ligowy. Po takim kursie warto spróbować.
1.do końca rozgrywek pozostały 3 kolejki, a nie jedna :]
2.UMMC a inne zespoły z którymi wygrywało u siebie CCC, to różnica minimum jednej klasy...
3.Nie mają zagwarantowanego 1.miejsca, bo wystarczy przegrać jutro i wówczas mecz z Galatasaray decydować może o wygraniu grupy... Dodatkowo dochodzi wyjazdowy mecz z Avenidą, a więc bardzo ciężka końcówka... Rzecz jasna jeśli chodzi o możliwych rywali, bo w każdym z tych spotkań będą faworytkami.
Jeśli ostatnie zwycięstwo Polkowiczanek w Stambule określa się mianem ich największego triumfu w historii Euroligowych występów, to ew.triumf nad UMMC przebije owe wydarzenie...
_______________________________________
Jeśli już tu jestem, to ode mnie 2 propozycje na najbliższą kolejkę :
Municipal +17.5 @ 1.53✅ Marathonbet
Rosjanki są faworytkami, ale kurs na gości zdecydowanie za duży jak dla mnie, więc powiększony handicap biorę z chęcią...
Nadezhda u siebie 4-0, ale wygrywała 4,4,1 i 5punktami.
Skoro Municipal powalczyło z Familią, to i w Rosji też je na to stać...
W 1.meczu wygrały 79:76 na własnym parkiecie, walczą o wyjście z grupy, będzie zacięty mecz.
Zagrzeb +23.5 @ 1.52✅ Marathonbet
Baardzo wysoki handicap, ustawiony tak jak w meczu Chorwatek z Galatasaray, czy w ostatnim z UMMC... A Prażanki, to jednak zespół o dużo mniejszym potencjale, więc powiększoną linię biorę i czekam na pieniążki;)
P.S.Obie linie spadły bodaj o 1 pkt, podałem takie jak były, gdy grałem i podawałem w swym temacie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Linia na Municipal aktualnie +21,5 po 1,9. Chyba jednak lepiej było poczekać. Jakieś braki w składach, że linia tak urosła? Ktoś coś wie?
 
R 75

richi

Użytkownik
Panowie wie ktos moze cos nt meczu
Tar.Belediye-Gyoer kurs na 2 ok 5.00 a przecierz gospodynie maja bilans 1-8 a Gyoer 5-5
o co tu chodzi?
 
T 0

tofik-unia1946

Użytkownik
Panowie wie ktos moze cos nt meczu
Tar.Belediye-Gyoer kurs na 2 ok 5.00 a przecierz gospodynie maja bilans 1-8 a Gyoer 5-5
o co tu chodzi?
Buki faworyzuja ostatnia ekipe w tabeli. To jest przed ostatnia kolejka takze nie zdziwie sie jak bedzie walek a gyor potem na ostatni mecz jedzie na wisle jak sie nie myle a poza tym maja pewny awans. Poza tym Tar.Belediye przegral ostatnio z 2 w tabeli bougers 66-63 takze roznica nie wielka byla. Moim zdaniem lepiej zagrac na wiecej punktow. Poizdro:grin:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Municipal - Spartak
Marginean over 16.5 1.85
Betcity
3/10

Municipal 1 mecz wysoko w plecy, ale to nie powód, żeby od razu złożyć broń. Debiut na arenie europejskiej i awans do PO to niezły wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę pewne problemy, które tam były w trakcie sezonu. Dziś ostatni mecz u siebie w tej edycji, bo nie mam wątpliwości, że Spartak to wygra. Także pokazać się będą chciały ten ostatni raz w sezonie, a Marginean to ich najlepsza strzelba, to wgl gwiazda rumuńskiej koszykówki, więc z pewnością będzie motywacja, żeby tu się pokazać, żeby powalczyć choć trochę z taką potęgą jak Spartak. Spokojnie jest w stanie to ogarnąć.


CCC - Nadezhda
Tamane over 8.5 1.85
Betcity
3/10

Tutaj mecz o życie dla Orenburga, pierwszy to porażka u siebie, więc teraz muszą walczyć. Tamane to doświadczona zawodniczka, więc z pewnością trema jej nie zje. W porównaniu do 1 meczu to nie sądzę, że np Zhedik będzie tak wpadało, więc trzeba będzie więcej pod kosz pograć, zwłaszcza, że tam Majewska ma zdaje się jakieś drobne problemy. Tamane powinna to rzucić. Dostanie swoje piłki, swoje w ataku zbierze i ogarnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Panowie co myslicie dzis o meczu Fenerbahe - Bourges biorac pod uwage linie u/o 137.5 wydaje sie do osiagniecia. Srednia punktow na mecz druzyn w fazie grupowej dos wysoka. Wiadomo teraz inna bajka. Same mecze Bourges z Wisla pokazaly dos underowy styl gry natomiast Fenerbahe uporalo sie dos gladko z wegierkami. Prawda taka ze tylko sobie tutaj polemizuje bo na koszu sie nie znam ale patrzac na wyniki chyba mozna pokusic sie na over w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom