>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga - GRUPA A

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Prokom ma szanse na awans choć grupa dość trudna. Z Olympiakosem i Tau Ceramicą raczej nie ma co myśleć o sukcesie ale z resztą będzie trzeba walczyć. Z Le Mans i Ciboną musimy wygrać no i z najlepiej dwiema drużynami oprócz nich... Prosto napisać trudniej zrobić ale Prokom ma niezłą drużynę i myślę że stać ich na awans ????
 
cala 37

cala

Użytkownik
wkoncu sie zaczelo ????
dyscyplina w ktorej zbieram najlepsze zniwa ???? ????
na poczatek mysle ze bez zadnych klopotow powinen w tej grupie wygrac efes pilsen z naszym prokomem tym bardziej ze w naszym obozie jest tzw szpital.
oczywiscie granie na efes po kursie1.15 sie nie oplaca proponuje zagrac ten meczyk z handicapem+9 dla prokomu.mysle ze i tak prokom jak zwykle przegra min.15 pkt ????

efes-prokom+9
typ-1
kurs-1.9
polecam!!!!!!!!!!!!!!
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Przed chwilą obejrzałem mecz Prokomu z Polpakiem. Jagodnik by się przydał i by było dobrze a tak to ledwo co w końcówce wygrali, Efes to mocna drużyna, przykro mi ale porażka dość prawdopodobna no i jeszcze grają na wyjeździe :/ Z dystansu dość słabo im szło a przez dwa dni tego nie poprawią. Ważne żeby nie przegrali dużą ilościa punktów ale przeciwnik mocny. Chyba ten Handi co cala, podał jest dobry bo nie wiem jak tam ze składem będzie ale ja chyba zagram po marnym kursie na Efes Pilsen 1.20, zawsze jakiś pewniak chociaż nie obraże się jak mi typ nie wejdzie, a może tego handicapa zaryzykuje bo kurs kuszący.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Przed chwilą obejrzałem mecz Prokomu z Polpakiem. Jagodnik by się przydał i by było dobrze a tak to ledwo co w końcówce wygrali, Efes to mocna drużyna, przykro mi ale porażka dość prawdopodobna no i jeszcze grają na wyjeździe :/ Z dystansu dość słabo im szło a przez dwa dni tego nie poprawią. Ważne żeby nie przegrali dużą ilościa punktów ale przeciwnik mocny. Chyba ten Handi co cala, podał jest dobry bo nie wiem jak tam ze składem będzie ale ja chyba zagram po marnym kursie na Efes Pilsen 1.20, zawsze jakiś pewniak chociaż nie obraże się jak mi typ nie wejdzie, a może tego handicapa zaryzykuje bo kurs kuszący.
Prokom miał mega fuksa w tym meczu + sędziów po swojej stronie, co na hali było widać bardzo dobrze. Tak jak mówisz Jagodnik by im sie przydał do Dalmau niby taka gwiazda a nic narazie nie gra . Jeśli Prokom będzie grał tak jak z Polpakiem w Eurolidze to nie ma tam czego szukać ... i ja sam nie wróże im nic nadzwyczajnego .
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Mecze:

2006-10-26 18:15 Dynamo Moscow - RheinEnergie Koln
√ Faworytem jest Dynamo choć liczę na niespodziankę.
Rhein Energie Koln conajmniej z Handicapem ( w STS (+12.5))
Typ: 2 ⛔ ✅
2006-10-26 19:15 Efes Pilsen - Prokom Sopot
√ Efen Pilsen nie powinien miec jakiegokolwiek problemu.
Można próbować z Handicapem ( w STS (+10.5))
Typ: 1 ✅ ⛔
2006-10-26 20:30 Le Mans - Climamio Bologna
√ Ani jedna ani druga drużyna nie błyszczy w swojej lidze.
Francuski parkiet moze mieć duże znaczenie
Typ: 1 z hand (+7.5) ✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mam pewien problem odnośnie tych handicapów w kosza np taki mecz na GB

1-1,85 Efes Pilsen v Prokom Trefl -9.0/+9.0 2-1,85

Co oznacza że jak wybiorę 1 to od wyniku Efesu odejmią 9pktów, a jak wybiorę 2 to dodadzą Prokomowi 9pktów, z punktu widzenia to jest to samo ????


Przydkład
Efes-Prokom 66-50
dam handi -9,0 dla Efesu i jest 55-50

A jak dam handi +9 to jest 66-59

I teraz powiedzcie mi który to jest handi, taki że Efes pokona Prokom różnicą 9pktów :?:

Czy to ten +9 :?:
Dajcie znać jak możecie ;)
 
cala 37

cala

Użytkownik
poprostu efes ma -9 a trefl +9
jak postawisz 2 i padnie wynik np68-60 to wygrywa trefl68-69
a jak postawisz 1 to wynik masz59-60 i tez wygra trefl ????
na to samo wychodzi ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Moim zdaniem jest tak :

Stawiasz ten hadnicap.

Wynik 60 : 58 odejmujesz lub dodajesz punkty, na to samo wychodzi. Czyli masz wynik
51 : 58 lub 60 : 67 dobierasz sobie ten który Ci się bardziej podoba ;)

Stawiasz 1 czyli że wygrają gospodarze po dodaniu (lub odjęciu) punktów.
Stawiasz 2 czyli że wygrają goście po dodaniu (lub odjęciu) punktów.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No nie wiem boję się który wybrać, bo najlepiej tego nie zagram ;) ale strasznie skopali to i tyle powiem. A ostatnio GB chce żeby kasiorę wpłacać do Austrii, idą śladami Bwin czy co.... :34tger5y: :zy3ou:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
No i Prokom nawet ładnie sobie poradził. Przegrali ale tylko różnicą czterech punktów.

Wynik :

Efes Pilsen Stambuł 71:67 Prokom Trefl Sopot
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki:
26.10.06 20:15 Dynamo Moscow - RheinEnergie Koln 75-68
26.10.06 20:30 Le Mans - Climamio Bologna 82-71
26.10.06 20:45 Efes Pilsen - Prokom Sopot 71-67
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Mecze:
2006-11-01 20:45 Tau Ceramica - Dynamo Moscow ✅
2006-11-01 20:45 Climamio Bologna - Olympiacos CFP ⛔

Szczerze mówiąc gram w obu spotkaniach gospodarzy.
• Tau Ceramica pierwszy mecz przegrała dość wysoko, teraz czeka ich pojedynek we własnej hali. W ostatniej kolejce Ligi Hiszpańskiej pokonali Granade różnicą 21 punktów. Dynamo Moskwa oprócz meczu z Koeln nie grał żadnego oficjalnego spotkania. Stawiam tu na gospodarzy którzy nie przegrali jeszcze w tym sezonie na swoim parkiecie.

• Climamio Bologna narazie w lidze Włoskiej nie radzi sobie na parkietach przeciwników. Ostatnio dośc dramatycznie przegrali z Virtus Bologną. We własnej hali bez porażki a pierwszy mecz w Eurolidze przegrany różnicą 11 punktów. Grecy pierwszy mecz wygrali ale w ostatni weekend przegrali na własnym parkiecie z Panathinaikosem choć mecz juz mieli wygrany. Porażka mogła troche podciąć im skrzydła. Jak dla mnie czysta 1
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Spotkania:
02.11.06 19:45 Prokom Sopot - Le Mans ✅
02.11.06 20:15 RheinEnergie Koln - Efes Pilsen ⛔

§ Prokom - jak dla mnie - nie powinien przegrać we własnej hali ze średnio spisującą się drużyną Le Mans. W pierwszym spotkaniu gracze Sopotu pokazali się z dobrej strony przegrywając zaledwie kilkoma punktami z Efesem. Jak dla mnie Prokom :mrgreen:

§ Koszykarze Koln są w niezłej formie i są wstanie pokonać Efes we własnej hali. Koln po pierwszym przegranym spotkaniu napewno będzie chciał pokazać się w Niemczech z bardzo dobrej strony. Mój typ to oczywiście Koln :jezora:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wynik:
2006-11-08 20:15 RheinEnergie Koln Tau Ceramica 70-102


Spotkania:
2006-11-09 18:15 Dynamo Moscow Climamio Bologna -
2006-11-09 19:15 Efes Pilsen Le Mans -
2006-11-09 19:45 Olympiacos CFP Prokom Sopot -


Jak dla mnie tutaj Olympiacos, Efes i Climamio Bologna. :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom