>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
A ja sobie chyba pogram na Barcelonę i już mówię dlaczego.
Jak już większość zdążyła zauważyć, Realowi może zabraknąć jajek. Popatrzmy choćby na FF 2011 - z mocno przeciętnym Maccabi ( no może nie przeciętnym ale na pewno nie najmocniejszym) straszne wciery, kompletny brak wiary w siebie. Teraz niby mają match-upowe przewagi na Barceloną, tylko że to Barcelona ma po swojej stronie Navarro, który Euroligę już zdobywał dwukrotnie, i Sarasa, który też wie na czym rzecz polega. Czy kogoś takiego ma Real? To, że ktoś gra przyjemnie dla oka nie znaczy,że ma odnieść sukces w Final Four. Barcelona może sobie wywalczyć awans do Finału w którym zje ich CSKA. Takie mam zdanie na ten temat ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
samin1 524

samin1

Użytkownik
Jeżeli już Olympiakos ma się przeciwstawić to trzeba liczyć na kilka czynników : marna skuteczność CSKA, gorącą głowę Milosa który położy rozegranie. Jeżeli liczymy na niespodziankę to : Oly musi zagrać na poziomie F4 z tamtego roku w defensywie (moim zdaniem niemożliwe bo to już nie ci zawodnicy).
No to po pierwszej połowie wykrakałem ???? Nie ma co mówić i myślę że nie ma sensu dyskusja na temat pierwszej połowy. Masakra choć to jeszcze nie koniec meczu ale CSKA wygląda bardzo słabo. Bardzo ważne będą faule które mogą jeszcze sporo zmienić. -13 na 3min przed HT.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Przed nami końcówka sezonu Euroligi.
Znalazły się zespoły które chyba w przekroju całego sezonu powinny się w nim znaleźć.
Oczywiście najsłabszym zespołem z tej czwórki wydają się Grecy i moim zdaniem słusznie. Zgodzę się z Rogz166 że kurs 1.25 na zwycięstwo CSKA jest marny (bo to jednak już F4), niemniej bazowe wyjście po kursie 1.40 była jak najbardziej do przyjęcia. Nie zgodzę się jednak że w tym meczu mamy dwa wyrównane zespoły jeżeli chodzi o skład. Oly moim zdaniem odstaje pod koszem bardzo mocno. Widzieliśmy już jak CSKA zdominowało pomalowane w meczu z Cają która ma pod koszem naprawdę potencjał. W meczach Oly z Efesem widzieliśmy jak wiele krzywdy robili im Turcy w pomalowanym. Wychodzi bardzo duża przewaga na tych pozycjach. Mówimy że Grecy bardzo dobrze atakują tablicę ofensywną - to prawda niemniej Messina to człowiek który potrafi poukładać zespół na najważniejsze momenty sezonu (poczytajcie jak wszyscy psioczyli na CSKA na początku sezonu, a jak teraz się zachwycamy się nad ich zbilansowaną grą, wykorzystywaniem przewag, grą inside-outside, jak Teodosic zaczął grać dla drużyny....) Magia w wielu aspektach zespołowości. Jeżeli już Olympiakos ma się przeciwstawić to trzeba liczyć na kilka czynników : marna skuteczność CSKA, gorącą głowę Milosa który położy rozegranie. Jeżeli liczymy na niespodziankę to : Oly musi zagrać na poziomie F4 z tamtego roku w defensywie (moim zdaniem niemożliwe bo to już nie ci zawodnicy).
REASUMUJĄC : Mam zagrane CSKA win (jak i win całej EL).


Tak jakbyś był prorokiem tak słabo jak gra Milos dzisiaj to dawno nie widziałem, mam nadzieje że Messina poukłada zespół w szatni jednak 12 pkt to dużo jak na taką rangę spotkania i chyba wszystko jest już przesądzone choć różne rzeczy widziałem.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
CSKA nigdy nie zostaną mistrzami Euroligi , Olympiakos zmiótł z parkietu tą drużyne. Sam się tego nie spodziewałem,ale standartowo nie wyrzymali ciśnienia w FF. - 17 na tym poziomie to tragedia..
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
AJak już większość zdążyła zauważyć, Realowi może zabraknąć jajek. Popatrzmy choćby na FF 2011 - z mocno przeciętnym Maccabi ( no może nie przeciętnym ale na pewno nie najmocniejszym) straszne wciery, kompletny brak wiary w siebie. Teraz niby mają match-upowe przewagi na Barceloną, tylko że to Barcelona ma po swojej stronie Navarro, który Euroligę już zdobywał dwukrotnie, i Sarasa, który też wie na czym rzecz polega. Czy kogoś takiego ma Real? To, że ktoś gra przyjemnie dla oka nie znaczy,że ma odnieść sukces w Final Four. Barcelona może sobie wywalczyć awans do Finału w którym zje ich CSKA. Takie mam zdanie na ten temat ????
Oczywiście, z tym, że Navarro jest totalnie bez formy, a w Realu Madryt są zimnokrwiści Rudy + najlepszy - moim zdaniem - zmiennik w Eurolidze - Jaycee Carroll.
Nie wierzę w to, co zobaczyłem. Sam nie wiem czy się cieszyć na ewentualny finał Olympiakos - Real. Z tak dysponowanym CSKA to aż chciałoby się grać, chociaż myślę, że w finale zagraliby zdecydowanie lepiej. Drużyna z Pireusu jest niesamowicie zdeterminowania a Rosjanom zabrakło tego, czego może zabraknąć zawodnikom Królewskich - przede wszystkim jaj.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
CSKA nigdy nie zostaną mistrzami Euroligi , Olympiakos zmiótł z parkietu tą drużyne. Sam się tego nie spodziewałem,ale standartowo nie wyrzymali ciśnienia w FF. - 17 na tym poziomie to tragedia..
mam pytanie do bardziej w koszykówce zorientowanych typerów...
czy Teodosic to nieprzereklamowany gracz? pierwsze punkty w 32min z wolnych...
CSKA tragicznie dzisiaj zagrało, Grecy dobre spotkanie, więcej nie musieli robić...

z Realem wg mnie nie powalczą, z Barcą bardzije... ale zobaczymy co pokaże para hiszpańska
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt under 148pkt @1.90 Expekt 67-74
Druga kwarta w której padły łącznie 43 punkty trochę mnie nastraszyła, ale generalnie tak jak się spodziewałem. Skuteczność bez rewelacji, mecz na styku i typ ładnie wszedł.

Ja z kolei spróbuje zagrać taki typ i już mówię dlaczego. To jest Final Four, tu każdy raczej będzie stawiał na defensywę, do tego trochę łapki się będą trzęsły bo wiadomo - presja meczu, gorące trybuny, godny przeciwnik po drugiej stronie. Pewnie obydwie drużyny będą mocno stały w obronie, a forma rzutowa Barcelony w ostatnich meczach nie powala. Ostatni mecz w ich wykonaniu, który pokrył linię wystawioną dzisiaj przez buka, odbył się 7 kwietnia. Następnie 9 meczy poniżej 148pkt w tym między innymi mecz z Realem w lidze. Forma rzutowa Realu zdecydowanie lepsza, ale tak jak pisałem wyżej, to jest Final Four i na pewno Barca będzie mocniej stała w obronie, co przy jej skuteczności nie powinno skończyć się wynikiem powyżej 148pkt.
Chętnie wysłucham zdania innych, zostało 20 minut więc można jeszcze chwilę się wstrzymać z postawieniem ;)

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
dobry mecz, stawiałem na real było gorąco ale się udało. Szczerze to nie wiem co z finałem, ale wydaję mi się że Real nie powinien wypuścić tej szansy, ale pewnie kursy w granicach 1.3 będą i nie oyla się tego grać, a znowu bawienie się w hadicapy jest ryzykowne, Olympiakos może zakoczyć.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Seboafc
Pisałeś na 8:40 do końca ,ze po Realu a tymczasem ekipa wygrywa 7 na plus. Oni w 6-8 min potrafią odrobić nawet 15-20 pkt ,wiec takie pisanie na sporo min do końca jest mocno nie na miejscu.
Moje podsumowanie tego 1/2 final:
Lorbek 3/10 26 min + 2 ostatnie rzuty w jego wykonaniu. Nie wiem co widzi Pasqual w tym zawodniku. Do tego kiepskie spotkanie Navarro i Barca out.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza się Panie kolegą masz rację, słabo w nich wierzyłem :d myślałem że drugi raz się nie podniosą a jednak! hmm zgadza się Lorbek słabo, Navarro też nie najlepiej ale i w Realu Fernandez nie zachwycał, ale był Rodriguez i zagrał bardzo dobre spotkanie, jak dla mnie najlepszy zawodnik w meczu ( jak dla mnie moje osobiste zdanie). Real ma super pakę, ciekawe jakie kursy będą na finał, marzy mi się 1.50 ???? ale to pewnie tylko marzenia, Real jest zdecydowanym faworytem i mam nadzieję że wygrają, zasługują na to.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
mam pytanie do bardziej w koszykówce zorientowanych typerów... czy Teodosic to nieprzereklamowany gracz? pierwsze punkty w 32min z wolnych...
Nie mam siebie za zorientowanego typera, ale odnośnie Teodosica ciekawe pytanie...Potrafi zagrać genialne zawody a potrafi takie jak dziś w tak waznym meczu...Dlatego NBA nie dla niego. Od lat uwazany za wielki talent - jeden z najwiekszych. Ale mijaja kolejne lata i mozna powiedziec, ze talent nie w pelni wykorzystany. Takie moje zdanie.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Wszystko spudłowałem...i za to właśnie kocham tą Ligę ! Zapowiada się pasjonujący Finał, Oly powtórzy wyczyn Maccabi i będzie wielkie widowisko ????
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Ofertę naranię wystawiło niewiele buków , Marathonbet daje kursy :

Barca-CSKA 2,29 – 1,68
OLY-Real 2,75 – 1,50


Teraz mam wiedze nieco większą bo za nami SF i rozstrzygnięcia mogą być lekko zaskakujące , szczególnie sromotna porażka CSKA, ciekawe jak ekipa wyjdzie do spotkania o 3 miejsce.

Ja pogram w niedziele z znowu dubla za wysoką stawkę 7-8/10
AKO jakie mnie interesuje to około 2 z tego Co jest obecnie w Marthonie wybrałem:

CSKA-Barcelona Typ: Barca +6,5 pkt✅✅✅ (1,47 Marthonbet ) Olympiakos – Real Typ: OLY +8,5 pkt ✅✅✅(1,44 Marathonbet) = 2,11


Oczywiście w innych bukach jak np. bet 365 będzie można znaleźć wiele wiecej możliwości z handi , i myślę że nawet będzie można dołożyć po 1-2 pkt. na plus Barcy i Olympiakosu, tak by osiągnąć około 2.

Co do spotkań

CSKA-Barca

Jakoś wydaję mi się ,że gracze z Barcy podejdą bardziej zmobilizowani do tego spotkania, może to tylko przypuszczenie, ale teraz ciężko jest stwierdzić co siedzi w głowach graczy CSKA, bo ewidentnie to zawiodło w SF z Grekami. Obie ekipy grały w tym roku dwa razy i spotkania wygrywali goście, miało to miejsce w 1 fazie Euroligi pod koniec 2012 , wiec dawno.
Jeżeli CSKA zagra jak z Grekami to wtopę mają gwarantowaną . ekipę jest stać wygrać. Ich było stać wygrać cała Euroligę , tylko pytanie czy sobie znowu poradzą ,wczoraj nie dali rady , a jutro ?
A Barca wczorajsze spotkania przegrała tylko i wyłącznie na własne życzenie. Niezłe pierwsze 10 min, potem bardzo słabe kolejne 10 min. Po przerwie odrobienie strat , zyskanie 9 pkt. przewagi i na około 6-7 min do końca drużyna przestaje grać i bodajże w ciągu 4 min mieliśmy Run 15-2 dla Realu.
Do tego popisał się kunsztem trenerskim Pasqual. Bo sytuacja wyglądała tak około 1 min do końca Barca traci 4 pkt i dwie ostatnie akcje rzutowe ,kiedy mieli szanse odrobić te starty wykonuje kto ? Lorbek, jeżeli to było ustawiane pod niego, to co tu napisać o trenerze? No katastrofa. Po tych akcjach ich pogrążył i w 5 min było po Barcie. Naprawdę momentami grali nieźle, skuteczność ponad 50 % dobre akcje Tomica i Huertasa i sporo pkt. Navarro który na pewno może zagrać znacznie lepiej.
Moim zdaniem są to wstanie wygrać jeżeli tylko znowu nie odwalą czegoś takiego w ostatnie 6 min, a takie coś naprawdę ciężko jest powtórzyć. Ile ta Barca musi mieć nauczkę i ich trener żeby wyciągnąć konsekwencje?

Olympiakos-Real

Ciekawe czy znowu znacznie się masowe granie na Real i kursy do dnia i godz. finału spadną do około 1,25-1,35. Ja przeciwko Greką na pewno nie zagram. Ekipa zdaje Sobię sprawco już osiągnęła. Bo tak naprawdę w trakcie sezonu kto na nich stawiał ,że są wstanie obronić tytuł , zapewne najwierniejsi kibice mieli obawy. A są już tego bardzo blisko. Nie ma co pisać o kadrach , chodź trzeba podkreślić , Real ma naprawdę bardzo dobrą ławkę ,która znacznie przyczyniła się do wygrania SF z Barcą.
Gram plusowe handi w stronę Greków, widziałem już kilkanaście spotkań obydwóch ekip i wiem ,zę Real tak gra, że nawet jak im idzie czyli prowadzą potrafią grac nie na 100% i wiele razy mecz jest wyrównany lub nawet muszą gonić wynik ( to dodaje jakby motywacji i wtedy bardzo mocno podkręcają tempo) Wiele przykładów jest z tego sezonu gdy taki scenariusz właśnie miał miejsce. Finał zapewne twarde wyrównane spotkanie. Jest jeszcze jeden ważny niuans tego spotkania, to Real będzie miał ciśnienie by to wygrać, są faworytem i do tego pragną zdobyć w końcu ten puchar. A Olympiakos nic nie musi i tak na nich nikt nie stawiał. Po raz kolejny wszystko może się rozegrać w głowach.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ciężko cokolwiek powiedzieć na temat finału, jednak tak jak się obawiałem przed półfinałem o to, czy Realowi nie braknie jaj, tak teraz sądzę, że ciężko będzie im wyrwać końcowe zwycięstwo. Zawodnicy Królewskich poczuli krew, szczególnie po takim come-backu z Barceloną (owszem, zdarzały się takie sytuacje, ale to półfinał Euroligi przeciwko Barcy Regal!) i są niesamowicie zdeterminowani na myśl o końcowym sukcesie. Z drugiej strony mamy Olympiakos, który przystępował - nie tylko do starcia z CSKA - w pozycji underdoga. Jednak doświadczenie po raz kolejny miało swoje ogromne znaczenie, Grecy idealnie wypunktowali Rosjan, moskiewska drużyna nie miała właściwie nic do powiedzenia. Ja finału raczej dotykać nie będę, ze względu na ciągle trwający bet, o którym pisałem wcześniej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Real zgarnie ten finał, ja wziełam 1.55 bo może spaść. Dlaczego ma brakować jaj? Komu jak komu ale im? Podnieśli się z 52-61 na 69-63! Dla Pireusu sam finał to już sukces. CSKA zagrało fatalnie w ataku, jeśli lepiej zagra Carroll i Rudy to nie będzie czego zbierać w finale. Duży szacun dla Olympiakosu ale według mnie to Realu to im sporo brakuje. Madryt ma lepszy obwód, lepszych podkoszowych. Pireus super broni ale nie będzie im łatwo z drużyna, która potrafi wszystko i dystans i kombinacje i trumna, obudził się Reyes, fajnie zadaniowo wygląda Slaughter, jest Begic. Niskich to nawet nie ma co wymieniać.
Real win 1,55 5/10
już 1,62...
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Oj Roxanne chyba rzadko się zdarza, ale kompletnie się nie zgadzamy, więc poświęcę trochę więcej czasu niż zwykle i mimo mojego fatalnego pudła (typowałem Finał CSKA - Barca) wyjaśnię, dlaczego jestem pewien gry na Oly.

ad 1) przygotowanie fizyczne - bądź co bądź mówimy o dwóch dniach intensywnego grania. Olympiakos to drużyna znacznie młodsza niż Real, przynajmniej na pozycjach obwodowych. Zawodnicy tacy jak Sloukas, Law, czy wreszcie Katsivelis nie pozwolą Rodriguezowi jeździć po pierwszej linii obrony jak to pozwalała Barcelona. Jest wiele opcji bronienia na tzw plaster i na pewno Fernandez dostanie odpowiedniego defensora. Także Llul nie będzie miał łatwego życia z dobrą defensywą Olympiakosu.

ad 2) ganie wewnętrzne – tak, pięknie grał Reyes, którego jako zawodnika po prostu nie cierpię, oraz Slaughter, solidnie Begic i Mirotic. Z tym że Antic i Hines to goście z półki wyżej w tym FF niż Lorbek i Tomic. Solidniejsi fizycznie i lepiej dopasowani do taktyki zespołu. Lorbek w półfinale z Realem sprawiał wrażenie gościa, który nie do końca wiedział gdzie i po co się znajduje.

ad 3) tempo gry –mówi się że Real gra najszybciej w Eurolidze. Czyżby?

ad 4 ) don’t ever underestimate the heart of the champion!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Antic i Hines półka wyżej niż Tomic?

Bardziej absurdalnego zdania nie było na tym forum od kilku miesiecy ;)

Dla mnie Tomic to kozak, warunki fizyczne, jego poruszanie, skutecznosc w ataku. Lorbek w ataku dno ale coś tam broni, nie można powiedzieć, że nie. W czym ten duet Pero - Kyle tak przewyższa Chorwata?

1. Fizyka ok no to właśnie przewaga Realu, szerszy skład.

2. Gra wew. + dla Realu, solidni na 4-5, Oly średniaki

3. Dla mnie szybkość gry to nie najważniejsza sprawa ale jak już o tym mowa to Real w tym względzie numer jeden ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Oczywiście że tak. To że Tomic zagrał rewelacyjny mecz przeciwko Realowi nie świadczy, że poradziłby sobie lepiej niż Hines czy Antic. Niestety, w tej lidze warunki fizyczne zaczynają odgrywać coraz większą rolę.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Niestety, w tej lidze warunki fizyczne zaczynają odgrywać coraz większą rolę.
Zawsze odgrywały wielką rolę ;) to jest koszykówka .

Real jak dla mnie wygrywa dzisiaj . Oglądałem ich z Barceloną i zagrali jak dla mnie na 60 % tego co potrafia . jak w 4 kwarcie włączyli 5 bieg to nie było co zbierać z Barcelony . Szeroki skład , kto nie jest na parkiecie to stanowi wielkie zagrożenie . Olympiakos wykonał dobrą robotę , ale dla nie Real jest półkę wyżej w tym roku .
Kurs 1.57 bardzo mi się podoba , Real jak się wstrzeli to gra na takim poziomie ofensywmym którego dawno nie widziałem na parkietach euroligi .
Co do Tomica to nie ma o czym gadać, świetny zawodnik .
Zgadzam się z Roxanne i polecam Real

Real
1.57
bet365
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ostatni mecz w tym temacie na sezon 12/13 więc możemy sobie już luzno popisać. Super I kwarta, a potem co sie stalo to ciezko opisac. To Real zagral gorzej i to Real zawiodl, a szczegolnie Carroll, który miał wejśc za Rudego i zrobic bum bum z dystansu. Rywale podłapali rytm i poszlo. Sedziowie swoje dodali, Sergio faulowany przez Pero nic, Mirotic pod koszem to samo nic, a dotkniesz kogokolwiek tam to odrazu ida faule. Akcja 2+1 z Lullem żenada, przeciez chlopak sie cofal, zeby tylko nie dotknac rywala a oni gwizdza faul, pod koszem ta 3 Sloukasa rowneiz dyskusyjna, po rzucie SR dotyka reki wiec juz nie mial wplywu na nic ale oczywiscie trzeba Grekom pomoc. Fatalna jakosc gwizdkow, wszystko w jedna strone.
41-37 to bardzo zly wynik biorac pod uwage, ze bylo 27-10. Mimo to jestem dobrej mysli, Pireus tempa z II kwarty do konca nie utrzyma, to nawet Bulls z Jordanem by nie utrzymali. Czekam na przebudzenie strzelcow bo poza Rudym to padaka ze strony Carrolla i Suareza. Napewno bardziej mozna wykorzystac tez duet Mirotic - Reyes. Tylko, ze Pero moze wszystko jemu sie nic nie gwizdnie a ten antytalent co akcja robi faul w obronie, przesuwa sie ciagle, to samo przy zaslonach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom