>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
cóż dla mnie to ogólnie jakaś żenada się dzieje, Real zawodzi i tak łatwo puszcza krycie no i sędziowie też swoje trzy grosze dają. Liczę na Real bo należy im się zwycięstwo, Olympiakos za dużo szczęscia miał w tej edycji już. Ale wracając do Reyesa on zawsze mnie denerwował i dziś jak wszedł to też on często się pcha nie myśli w ogóle i ta jego mina. Nie wiem czemu ale go nie cierpię xd
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Heh masakra, Spanulis wreszcie zaskoczył i poszły tróje, teraz są równe kursy więc jak ktoś panikuje to sobie może kontrować jak chce, -4 myślę, że Real to wyciągnie.
Rudy SHOW! 56-55! ale mecz...
Koncert sędziów trwa, Rudy penetruje faulowany i piłka dla OLY oczywiście. W ataku to jeszcze jeszcze ale faktycznie ta obrona blizej kosza to dramat. OLY sobie spokojnie wchodzi i gra swoje w trumnie.
Gdzie tu są kroki Rudego? Znów powalony Fernandez na parkiet bo za nim nie nadzają i piłka Pireus...
Sloukas sie chce załapać na Oscary ????
Po III kwarcie 61-61! Będzie się działo, teraz to już zdecydują szczególy. Szacun dla Pireusu za walke chociaz troche zaczynaja pajacowac, Sloukas przesuwa sie nie zgodnie z przepisami i z pyskiem na sedziow, Law wybije pilke i z pyskiem na sedziow, a przeciez dzis gwizdki tylko w jedna strone i smialo moga sobie te 3 kosze dzieki temu doliczyc, jak nie wiecej.
Na teraz Pireus jest po prostu lepszy i tyle...
-9 po zawodach
100% faul Oly w ataku a Pireus ma rzuty i pilke dobre dobre ????
Prawda jest taka ze pograli pajace 10 minut zrobili 27-10 i mysleli chyba ze sie samo dalej wygra. No trudno nie pierwsza i nie ostatnia wtopa, potem tu posprzatam, wiem, ze sa nerwy ale zachowajcie rozsadek w pisaniu.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza się ja też uważam że Real wygra, Spanulisa strasznie odpuścili ale są na dobrej drodze. Tej przewagi pod koszem Olympiakosu nie widać. Jak sędziowie nie pomogą to Olympiakos powinien przegrać. Slaughter bardzo dobrze. A Ten jego wsad w pierwszej kwarcie paluszki lizać.

no sędziowie chyba grają na Pireus, kolejna akcja i faul a Fernandez wbija pod kosz Hines doskakuje do niego i kroki ;)
CArrol gra padake, Real będzie miał ciężko, pod koszem Pireusu sędziowie mało co widzą pod koszem Realu wręcz przeciwnie...

HAHA Carrol był faulowany i nic haha co to ma być? to już nie jest śmieszne. Sorki panowie ale mi to coś tu śmierdzi te sędziowanie i tyle szkoda komentować takie Dno.... ile akcji poszło w stronę Olympiakosu to głowa mała. Cóż jak nie sędziowie to kto ma się znać na zasadach? Olympiakos potrafiło z Sieno w 50 sekund rozstwonić 7 ptk przewagi, potem fuks z Efesem u siebie, Turcy to zwalili, a teraz wygrywają Euroligę z pomocą sędziów ???? dziękuję dobranoc
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Można sie do roznych rzeczy przyczepić ale Pireus zniszczył system wygrywając eurolige 2 razy z rzędu będąc totalnym underdogiem teraz i rok temu, po prostu mistrzowie wyprowadzania rywala z równowagi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom