>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroleague 2013/2014

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Przy okazji, bo nie bardzo się orientuje czy Odom jest zgłoszony do Euroligi ? Pewnie tak, bo na ostatnią w tabeli Laboral jest kurs z Unicają 1,60, a na Unicaje 2,40...Pewnie gdyby nie Odom kursy byłyby odwrotne, ale niech mnie tu ktoś poprawi, bo nie jestem pewien odnośnie tych drużyn i skąd te kursy.
Według strony Euroligi Lamar może zadebiutować właśnie z Malaga.

&quot;The club signed Lamar Odom and he is expected to make his Euroleague debut this week.&quot;

Laboral mimo to oslabione, nie ma Poety, nie ma Hamiltona. Walter Hodge rowniez poza druzyna i wylecial juz do swojego kraju. Biorac jeszcze pod uwage bilans druzyny z Baskonii no to cholera wie czy jest sens cos tu ruszac...
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Ja pograłbym dziś na Efes z Barceloną. Kursy na gospodarzy wysokie, 3.50-4.15, Barcelona już w E8 a turcy ciągle mają się o co bić. Uważam, że to będzie wyrównany mecz i może zakończyć się zwycięstwem gospodarzy. Może jednak macie informację, które odciągną mnie od postawienia na Efes to chętnie poczytam ????
 
money 52

money

Użytkownik
Może jednak macie informację, które odciągną mnie od postawienia na Efes to chętnie poczytam
Noo ja mam,Efes to druzyna ceglarzy,brak pomyslu na gre,nie ma zadnego strzelca za 3 ,moze ktos sie znajdzie ale nitk nie trafia co swiadczy o ich zdobyczach punktowych w lidze czy Eurolidze,to nie jest ta sama druzyna co rok temu,a co sadzicie o overze Laboral z Unicają?bo brak Hodge to nie jest jakas wieksza strata LAboral ogladalem pare ost meczow Waltera i nie wiem czy Jelinek mniej wnosi do gry od niego,jest Nocioni,Odom,Laboral powalczy
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Obiektywnie analizujac gre Caji to Walter wiecej dawał złego niz dobrego. Bóg PLK i szaleniec z PR myślał, że ogrywajac w Polsce amatorów w Tauron Basket Lidze zaraz to samo bedzie robic w kazdym miejscu w Europie. Podpalil sie do tego stopnia, że nawet rozgrywał czasem ostatnie akcje, które decydowały o wyniku. Jak to się skończyło to każdy z was wie. Nie za dobrze. Ciekawe czy to były autorskie pomysły Scariolo czy jednak zakochany w sobie Hodge postanowił działać sam. Być może to drugie, a biorac pod uwage jego marny charakterek to teraz jest juz w Ameryce zamiast latac za piłką w Hiszpanii. Zgadzam sie wiec, że to żadne osłabienie ale warto o tym wspomnieć.
W obecnym sezonie Baskowie grali z Malaga dwa razy i wyglądało to tak:
Unicaja - Laboral Kutxa 79:93 (Euroliga)

Laboral Kutxa - Unicaja 82:75 (Liga)
 
H 164

hector

Użytkownik
Zaraz chwila - a od kiedy ktoś taki jak Odom ma nagle być tak istotnym zawodnikiem?Przecież od długiego czasu to bardziej celebryta niż koszykarz.I dzisiaj miałby nagle być tym,który zmieni oblicze gry Laboralu?Jeżeli go teraz zakontraktowali to muszą być naprawde w niezłej desperacji,bo wiadomo,że ma problemy z psychiką od ćpania.Sad but true.
Unicaja nie wygrała na wyjeździe od 2007 roku - kiedys każda seria musi sie skończyć.Czemu nie miałoby to być dzisiaj - kurs 2.5 na nich naprawde jest godny rozważenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Odom dramat. Może i po meczu, ale co można się było spodziewać po uzależnionym człowieku i pseudo celebrycie...A kurs 2,50 na Malagę uciekł...
W Milanie mecz tak jak przewidywałem zaciety, tylko źle przewidziałem zwycięzcę ;] A mieli szansę Panata na dogrywkę, ale nie zdołali juz oddać rzutu - źle przeprowadzona ostatnia akcja. Jedyny pozytyw fatalnej postawy Panaty w 1 połowie to możliwość łapania wysokiego HC - nawet 14,5 wisiało.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Witam ;)
Panowie interesuje mnie dzisiejszy mecz pomiędzy Olympiakosem a Fenerbahce w Stambule. Miałem stawiać zwycięstwo przyjezdnych, ale im bliżej meczu, tym wyższy handicap im dodaje :razz:
Na ten moment najbliżej jest mi do typu: Olympiakos +5.5 @ 1.65 (Unibet) i tu moje pytanie do mocniej siedzących w Eurolidze - jak oceniacie tą linię? +6.5 @ 1.53 też mógłbym zaakceptować, niżej raczej nie schodzę w tym meczu. Jak widzicie ten mecz w Stambule? Gospodarze zagrają w końcu dobrze? Czy raczej będą grali dobry basket tylko fragmentami? Olympiakos ma ekipę, która gwarantuje grę na pewnym poziomie, poniżej którego raczej nie schodzi. No i w końcu defensywa Turków? Czy ofensywa Greków weźmie górę? Liczę na to drugie, ale przyznaje, że za każdym razem gdy miałem okazje oglądać w tym roku Fenerbahce, trafiałem na fatalny moment, jakiś przestój, serie błędów itp. Dlatego nie wiem czy moja ocena jest w 100% obiektywna... ;)

Edit: Jednak w obliczu wysypu &quot;dorodnych&quot; tenisowych picków, odpuszczam Euroligę dzisiaj, na pewno nie warto grać w tym meczu mocniej, bo zapowiada się cholernie wyrównane spotkanie a kursy... Podobnie... Nie warto
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Partizan - Bayern 1.64 6/10 maraton ⛔ absolutnie ZERO WALKI
Typ chyba oczywisty i zadnej filozofii tu nie ma. Mimo jasnej analizy to kurs jest wysoki bo kazdemu w Partizanie gra sie ciezko, oni u siebie zawsze max czy mecz o cos czy nie, a Niemcy na wyjazdach spisuja sie przecietnie.
Bilans Partizana to 1-7. Tak jak ostatnio pisalam non stop problemy ze skladem. Partizan teraz skupia sie na rozgrywkach ligi adriatyckiej. Tam chca awansowac do final four i powalczyc o final. Bayern ma bilans 4-4 i po ostatniej wygranej nad Lokomotivem poprawily sie nastroje w ekipie Pesica. Szanse na awans sa spore, wystarczy wygrywac wiekszosc meczow domowych i wyjazdowe z tymi rywalami wyraznie slabszymi czyli m.in. z Partizanem. Sklad zdecydowanie lepszy gosci.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Strona Bayernu nie informuje o oslabieniach, wrecz przeciwnie bo wrocil do gry znakomity Djedovic. Za to Partizan pozyskal ciekawego gracza mianowicie Sashe Pavlovica. Ale za to dwojka Bogdanovic i Milosavljevic raczej nie zagraja. Po prostu Bayern slabo gra na wyjazdach, a Partizan zawsze u siebie mocny. Wedlug mnie gospodarze skupia sie teraz na rozgrywkach Adriatyckiej. Wiadomo, ze przy pelnej hali fanatykow nie odpuszcza zadnej akcji ale wg mnie goscie sa lepsi.
PS. Teraz widze, ze szanse na wystep Bogdanovica sa tak 50 na 50.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anadolu Efes - Panathinaikos 1.60 3/10 ub✅

Kompletnie nie przekonuje mnie gra Efesu w tym sezonie. Brak pomyslow na rozegranie ataku pozycyjnego, problemy ze zdobywaniem punktow i sam awans do top16 to sukces tej druzyny. Teraz z bilansem 2-7 zamykaja tabele razem z Laboral. Panata 4-5 i sa obecnie na piatym miejscu. Awans otrzymaja cztery druzyny wiec wiadomo jak wazny jest to mecz dla Panaty. Taki sam bilans ma Fenerbahce, trzecia Malaga 5-4. Wszystko moze sie jeszcze zmienic najwazniejsze zeby Grecy wygrali w Turcji. Ta porazka moze im calkowicie rozwalic szanse, potem Fener i Barca bedzie ciezko. Ostatnia wpadka Grekow to chyba tylko wypadek przy pracy.

Laboral Kutxa - Milano 2.0 2/10 willhill ✅
Laboral faworytami bukow... nie wiem czemu. Hiszpanie graja naprawde dramatycznie zle. Laboral 2-7 i fatalna gra. Armani 6-3 i maja szanse nawet na drugie miejsce w tabeli. To dosc szokujace biorac pod uwage, ze maja w grupie Oly, Panate, Malage, Fener, Barce, Efes, Caje. Ostatecznie trzy mecze Milano wygralo i to nie z byle kim. Pokonali Panate i Pireus na wyjezdzie. Wczesniej ograli Fenerbahce i pechowo przegrali z Efesem. Caja jak to Caja maja w kadrze Nocioniego, Emeterio, Pleisa i tak mozna wymieniac ale graja fatalnie. W lidze rowniez ponizej oczekiwan i wygrana w Atenach niczego nie zmienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zalgiris - Lokomotiv 1.52 7/10 bet365✅
Liwini to najslabsza druzyna w rozgrywkach, pokazuje to rowneiz bilans druzyny Zalgirisu 1-9. Jedyny wygrany mecz to oczywiscie z rownie przecietnym Partizanem u siebie. Lokomotiv ma o co grac. Ruskie bilans 4-6 i jeszcze walka z Bayernem o awans. Skoro Bayern rozdaje takie prezenty i kompromituje sie w Belgradzie to jeszcze sa szanse dla Kubania. Potencjal druzyny Lokomotivu spory. Ostatnie mecze to glownie przegrane ale jakie -3 Bayern, -1 Galata, -1 CSKA, -4 Real. Troche maja pecha a troche zle rozgrywaja koncowki. Jakby nie patrzec to sa ogromnymi faworytami w starciu ze slabym Zalgirisem. Potem Kuban ma u siebie Partizan wiec powinna byc pewna wygrana.
Personalnie Lokomotiv bardzo mocny:
Kalnietis
Williams/Ponkrashov
Simon/Likhodey
Jasaitis/Hendrix
Brown/Maric
Duza wymiennosc pozycji Simon 2/3 Jasaitis 3/4 Hendrix 4/5 itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 0

luksos

Użytkownik
Witam co myślicie o meczu Panathinaikosu z Fenerbahce, w sts można złapać na Panate kurs 1.80 myślę że to już ostatni dzwonek dla nich w walce o awans, a jak wiadomo Fenerbahce nie zachwyca na wyjazdach.
 
R 75

richi

Użytkownik
Witam,mam pytanie do znawcow tematu jak widzicie mecz Maccabi-Real
chce pograc na win Realu ale kurs jest wyjatkowo wysoki jak na Real i stad pytanie.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Witam,mam pytanie do znawcow tematu jak widzicie mecz Maccabi-Real
chce pograc na win Realu ale kurs jest wyjatkowo wysoki jak na Real i stad pytanie.
Oni mają już pewne miejsce, więc po co się spinać. Real to jest Real i oni są wg mnie najlepszą drużyną w Europie. 1,40 na Real na gorącym terenie to sporo ? Myślałem, że dla Ciebie sporo na Real to jest 1,6-1,7. Już lepiej zagrać handi na Maccabi wg mnie ;)
Edit: I się nie pomyliłem: 76-77✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zalgiris - Galatasaray 1.51 6/10 pinnacle✅
Zalgiris statystuje tylko w Eurolidze, ostatnio nawet byli blisko wygranej ale glownie przez nieporadnosc rywali. Litwini slabo wygladaja, sklad troche oslabiony, Dentmon juz tak nie szaleje jak pare tygodni temu, godny uwagi jest tylko on, Pocius i doswiadczeni Saras oraz Javtokas. Lipkevicius, Milaknis, Dimsa, Kupsas, nie nadaja sie w ogole na Eurolidze. Galata za to w formie, pokonali Lokomotiv i Bayern a dzieki temu sa blisko awansu. Turcy, Niemcy i Ruscy maja bilans 5-6. Kuban i Stambul wygraja bedzie po 6 i dalsza walka. Bayern ma CSKA w Rosji wiec marne szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
???? Maccabi Tel Aviv - Real Madrid (-3.5) @ 1.55


Różnica klas między tymi zespołami. Real odzyskał pierwsze miejsce w grupie F i pewnie już nie oddadzą. Od swoich dzisiejszych rywali przynajmniej są jedną klasę lepsi. Na wyjeździe przegrali dwa mecze najpierw zagrali fatalnie z CSKA zaś nie tak dawno przegrali praktycznie wygrany mecz z Bayernem. Odbili się w lidze pokonując pewnie Bilbao czternastoma punktami. Ekipa Mabbabi w drugiej rundzie playoffów nie przegrali u siebie , ale grali przecież z słabymi zespołami dopiero ten mecz może pokazać ich potencjał, ale nie chce mi się wierzyć, żeby mogliby pokonać Królewskich, którzy w meczach bezpośrednich pewnie ogrywali ekipę z Tel Aviv.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Napisze ktoś coś o meczu Unicaja - Olympiacos?
Jak z absencjami w obu drużynach
Ok widze, ze w Oly nie zagrają prawdopodobnie Printezis i Perperoglu, także raczej odpuszczam ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom