>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EuroChallenge 2013/2014

Status
Zamknięty.
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
EuroChallenge 2013/2014



http://www.fibaeurope.com/eurochallenge/default.asp

Grupy i pierwsze spotkania:

Gr.A

Dijon- Antwerp Giants
Rakvere Tarvas – Den Bosch

Gr.B

Atomeromu- CSM Oradea
Krasne Krylia – Gaziantep BB

Gr.C

Tartu Rock – Ventspils
Sodertalje – Vienna

Gr. D

BC Kyiv – Gaz Metan Medias
Triumph – Kormend

Gr. E

Reggiana – Okapi Aalstar
+ KTP Basket i Groningen grają w innym terminie.

Gr. F

KRKA – Ekaterinburg
Tofas – Jaszberenyi

Gr. G

Joensuun Kataja – Cholet
Leiden – Bakken Bears

Gr. H
Szolnoki Olaj - Rilski Sportist
Tsmoki Minsk – Mures





Sporo egzotycznych drużyn jak na europejskie puchary , myślę że można szukać wielu ciekawych kursów.

Ja wybrałem takie na początek rozgrywek, oczywiście stawki 1czasem 2/10

Joensuun Kataja-Cholet Typ : 1 – 2,5 pkt(2,75 William Hill)✅✅✅

Jak dla mnie jedne z najsilniejszych ekip tego pucharu. Drużyny fińskiej potrafią grać u Siebie, drużyna fińska rok temu grała w QF tego pucharu, myślę że liczy na co najmniej to samo.

Tofas – Jaszberenyi Typ: 2 + 17,5pkt (1,88 bet365)✅✅✅

Turecka ekipa nigdy mnie nie przekonuje, niby drużyna poukładana na pewien poziom, ale zawsze ich gra i wyniki takie Sobie, dzisiaj rywal który powinni gładko zmieść, a zapewne pograją długi czas na styku, by wygrać ledwie kilkoma pkt. To handi wygląda dość ciekawie.

Den Bosch - Rakvere Tarvas Typ 2⛔⛔⛔ (7,50 Bet365) lub 2 + 12,5 pkt ✅✅✅(1,88 bet 365)

Po takim kursie warto spróbować, Holendrzy na pewno nie są faworytem na poziomie 1,07, kurs mega wysoki, ale do jakiegoś grania za grosze w sam raz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ventspils - Sodertalje
Sodertalje over 67.5 @ 1.88 ⛔ by Marathon
Niska linia. Co prawda Ventspils w tym sezonie dobrze broni. Nad Bałtykiem nie wypuszcza nikogo powyżej 70 pkt, ale dzisiaj może być trochę trudniej.
Szwedzi, jak większość Skandynawii, grają run&amp;gun. O dziwo tylko jeden Amerykanin - rozgrywający. Do tego dwóch Chorwatów, Serb, Senegalczyk. Jak zerkałem na livescore do ich meczu z Wiedniem, to rzuciło się w oczy, że grają szybkie akcje, bardzo często poniżej 15 sekund. Do tego fajnie rzucają za trzy. W lidze szwedzkiej, z zawodników grających średnio 20 minut lub więcej - aż 3 ma skuteczność za trzy powyżej 40%, a pozostali trzej mają niewiele mniej, bo odpowiednio 39%, 38%, 33%.
Do tego nastawienie samego Ventspilsu, dla którego (jak dla większości ekip) Eurochallenge nie jest jakiś super ważny i myślę, że razem ze Szwedami zrobią kibicom fajny pokaz szybkiego basketu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Kormend 1.4 Unibet
Gospodarze, tak jak i BC Kyiv odnieśli po dwie przegrane. Jednak gospodarze prezentują zdecydowanie lepszą dyspozycje. Mają bilans punktów 142-163, a goście 132-177. O składach nie ma co pisać, paru Amerykanów i gracze krajowi. Jednak szerszy skład napewno maja Gospodarze. Do tego dochodzi własne parkiet. Kijów dodatkowo musi skupić sie na lidze, gdzie zajmują przedostatnie miejsce z tylko jedną wygraną.
Reggio Emillia- Groningen over 139.5 unibet
Ostatnio RE w lidze mało rzuca, ale tutaj gra z Holendrami, którzy nie bronią zbyt dobrze,ale rzucić za to potrafią. po 70 ptk, wydaje mi sie że jest spora szansa powodzenia...Holendrzy lubią grac szybko.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kormend 1.4 Unibet
Gospodarze, tak jak i BC Kyiv odnieśli po dwie przegrane. Jednak gospodarze prezentują zdecydowanie lepszą dyspozycje. Mają bilans punktów 142-163, a goście 132-177. O składach nie ma co pisać, paru Amerykanów i gracze krajowi. Jednak szerszy skład napewno maja Gospodarze. Do tego dochodzi własne parkiet. Kijów dodatkowo musi skupić sie na lidze, gdzie zajmują przedostatnie miejsce z tylko jedną wygraną.
1. Co ma bilans punktów do gadania? ????
2. Ciężko mówić o szerokości składu Węgrów, gdzie gra tak naprawdę 6 zawodników, a reszta dostaje ogony po kilka minut, w których mają zadanie utrzymać wynik i dać chwilkę oddechu Amerykanom.

Samego typu nie neguje, aczkolwiek trzeba pamiętać, że basket ukraiński stoi na dużo lepszym poziomie niż na Węgrzech i nie wiem czy 1.40 jest warte zabawy.

Reggio Emillia- Groningen over 139.5 unibet
Ostatnio RE w lidze mało rzuca, ale tutaj gra z Holendrami, którzy nie bronią zbyt dobrze,ale rzucić za to potrafią. po 70 ptk, wydaje mi sie że jest spora szansa powodzenia...Holendrzy lubią grac szybko.
1. Holendrzy lubią grać szybko? Nie.
Podobnie jak większość zespołów z Beneluxu Groningen jest underowe. Skupiają się głównie na obronie. Za wiele nie biegają do kontr. Większość akcji trwa po 20 sekund. Ot taka &quot;kultura gry&quot; tamtejszych zespołów.

Aczkolwiek linia niska i myślę, że warto ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To dla mnie nie normalne wszystko jest ustawione. Być lepsza drużyna wygrać każda kwarte by w ostatniej nie potrafic utrzymać 16 pkt przewagi, to ja bym z chłopakami z orlika potrafił
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
Bakken Bears+6.5-Cholet-1 kurs 1.75✅ FORTUNA Cholet bez formy do tego wyjazd Bakken bardzo dobrze radzi sobie w pucharach ...Mozna tez sprobowac BAKKEN1 kurs2.8⛔....
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Antwerpen Giants 1.46
-5.5 1.94 Marathonbet

Holendrzy z Den Bosh zaskakują, ale Belgijski basket stoi na wyższym poziomie. Tym bardziej że Belgowie grają teraz u siebie. Wygrywając ten mecz zapewnią sobie awans, zrównają się wtedy z Holendrami, ale mają lepszy bilans małych ptk. Trzeba przyznać że pechowo ułożył się terminarz dla Belgów, pierwsze trzy mecze to mecze wyjazdowe, gdzie ulegli Den Bosh i Tarvas, a pokonali Dijon. Tydzień temu u siebie rozbili Dijon 81-59, więc jak widać u siebie są bardzo mocni. Motorem napędowym jest dobrze znany polskim kibicowm Turner, który przed przybyciem do Polski grał w Den Bosh. Po za tym jest Stewart, Moors i najlepszy strzelec De Zeeuw. Pierwszy mecz wygrali Holendrzy, ale tutaj Belgowie zrewanżują się im...Napewno trzeba przypilnować Wesleya Taia, który w pierwszym meczu rzucił aż 31 ptk. Po takim pogromie Dijon nie wyobrażam sobie porażki Belgów u siebie, Holendrzy mimo iż dobrze sobie radzą to mają słabszy skład,zresztą to ekipa własnego parkietu, na wyjeździe oprócz pokonania amatorskiego Tarvas, dostali baty od Dijon 83-64. Belgowie dziś wygrają, mam nadzieje ????
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
SODERTALJE-TARTU ROCK-2 kurs 2.05✅ FORTUNA Jest forma jest wygrana...Tartu w mega gazie szwedzi nie beda w stanie nawet lekko poszalec...warto zagrac grubo. Warto tez AALSTAR kurs
1.62⛔ i JEKATERINBURG-6.5 kurs1.85✅ POLECAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Cholet- Bakken Bears Typ 2 +9,5 pkt(1,88 bet365)⛔⛔⛔

4/10
Pisałem, o tym meczu gdy spotkanie było rozgrywane w Dani. Wtedy byli naprawdę blisko zwycięstwa i mocno sfrajerzyli końcówkę i przegrali mecz nieznacznie. Dzisiaj musza wygrać, żeby pewnie awansować. Cholet pewny awansu więc nie musi tego spotkania wygrywać za wszelką cenę, wiec i mobilizacja zapewne będzie mniejsza. Liczę dzisiaj na wyrównane spotkanie, także plusowe wysokie handi w stronę gości.


Okapi Aalstar – KTP Basket Typ 1 – 3,5 pkt( 1,88 bet365)⛔⛔⛔

4/10
Przegrany odpada , wygrany awansuje dalej proste i sprawiedliwe rozwiązanie. Wyżej oceniam ligę Belgijską jak i ekipę z tego kraju, do tego własny parkiet i możliwość bezpośredniego awansu ,tak że im daje więcej szans , udało im się wygrać na wyjeździe więc nie widzę przeciwwskazań żeby dzisiaj nie mieli tego osiągnąć u Siebie.

Leiden - Joensuun Typ 2 (2,00 bet365)⛔⛔⛔

2/10
Finowie są lepszą ekipą od Holendrów, tylko pytanie czy im spotkanie wyjdzie tak jakby chcieli . Przed rozpoczęciem rozgrywek w tej grupie stawiałem ,że awansują dość gładko, a tutaj mają sporo problemów ( 2 porażki 1pkt ,2 pkt.,dość pechowe), mają jeszcze szanse na awans chodz nie wszystko od nich zależy. Na pewno warunkiem nr 1 dzisiaj jest zwycięstwo, stawiam ze zagrają swój najlepszy basket i pokonają Holendrów.

Szolnoki Olaj – Tsmoki Mińsk Typ 1 -3,5 pkt(1,85 Betclic)⛔⛔⛔

2/10
Pogram Węgrów z takim niski handi ,myślę że są wstanie spokojnie ograć drużynę z Mińska, ze stawką w tym spotkaniu nie szaleje. Liczę tutaj na twardy meczi udane zrewanżowanie się za mecz w Mińsku. Szlnoki potrafiły u Siebie pokonać wiele wyżej notowane ekipy niż Białoruska w lidze Adriatyckiej ,wiec w pełni zmobilizowani mogą rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść.

Totalna katastrofa:-(
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Druga runda Eurochallange. W zasadzie wszysto jest na obrazku. Pierwsze mecze 14.01.2014. Cztery grupy, z ażdej wychodzą dwa zespoły.

 
pan-kapusta 41

pan-kapusta

Użytkownik
Antwerp Giants 3.24 Pinnacle
Moim zdaniem kurs przesadzony, ale zaznaczam że ani na stronie eurochalange, ani na stronach obu zespołów nie ma nic o osłabieniach, trochę to podejrzane, ale trudno...
Estończycy mają super bilans i w pucharach i w lidze, ale umówmy się że zespoły z którymi rywalizowali to są po prostu zespoły słabe. Ostatnio niespodziewanie ograli na wyjeździe Krilye. Liderem zesołu jest Litwin Dilys, który bodajże pod koniec listopada dołączył do Estończyków. Po za tym jest Amerykanin Simpson, znany z najcześciej grzania ławki w Varese Talts a także wielu innych Estończyków. U siebie są groźni, szczególnie trzeba uważać na trójki bo potrafią rzucać.
Goście z Belgi moim zdaniem nie stoją w tym meczu na straconej pozycji. Turner, Stewart, De Zeeuw, Pearson, Simons, Doświadczony Moors. Spoko paczka. Fakt że grali dwa razy z klubem Estońskim, Tarvasem i raz przegrali i raz wygrali, męcząc się, ale mecz meczowi nie równy. Dla porównania Tartu Rock ograli bez problemu Tarvas.
Moim zdaniem obwód zdecydowanie na plus dla Belgów, lepsi rozgrywający, do tego ławka szersza, Pearson i Simons potrafią wspomóc zespół, chyba że w końcu wyjdą w pierwszej piątce. Na pewno pod koszem przewagę mają Estończycy. Dilys i Talts prezentują lepszą formę od Spicy. Jest jeszcze Driesen, mierzący 213 cm, ale ostatnio jest bez formy.
Podsumowując stawiam tutaj na zwycięstwo Belgów, mają szerszy skład i są w stanie na pewno powalczyć, kurs jest zdecydowanie przesadzony, więc mamy tu jako takie value. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Reggiana + Tsmoki 1.59 3/10 pinn✅
Kursy nie za ciekawe w tej rundzie. Reggiana wydaje sie, ze powinna wygrac na luzie, traktuja puchar raczej powaznie, bilans 1-1 ostatnia przegrana byla w Cholet -3 po walce. Krka raczej nie bedzie sie liczyc w tej grupie bo lepsi sa Wlosi oraz Francuzi. Krka ma bardzo slaby sezon, tydzien temu przegrali 65-48 no to juz totalna kompromitacja.
Tsmoki i Ural powinni spokojnie zdominowac grupe &quot;L&quot;. 21.01 Bialorusini przegrali pechowo 96-97 z Uralem wlasnie. Kotka i Bakken nie powinni sie licyzc, slabiutkie zespoly. Na Finow trzeba jeszcze uwazac. Minsk ostatnio mala roszada w skladzie mimo to prezentuja sie niezle: Benson, Harper, Hunter, Mirkovic, Ulyanko, Lashkevish. Odszedl solidny Perry Petty, jego miejsce zajac slabszy Tyrone Brazelton. Teoretycznie zmiana na spory minus ale pierwszy mecz Amerykanin 5/11 z gry 10 pkt. to jest calkiem ok, srednia PP była 11,7.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zaczynamy play off w EuroChallange. Pierwsze mecze już 11.03 a rewanże 13.03 - w grze pozostało osiem najlepszych drużyn.



Bardzo ciezkie mecze i trudno wskazac faworytow. Szolnoki z Tartu raczej no bet, podobnie starcie KK z Włochami. Rosjanie między sobą również wyglądają na mecz nobbetowy. Jedynie w pojedynku Tsmoki - Gaziantep widze wyraznego faworyta w postaci gosci ale i ten mecz nie nalezy do latwych. Sklad lepszy Turkow bo maja w swoich szeregach takich raczy jak Oliver Stevic Dejan Borovnjak, Ernest Bremer, Serkan Erdogan, Domen Lorbek a lawka wcale nie slaba bo jest Akpinar, Gotkas, Ermis, Ogut, Sanli, Koivsto. W lidze dwa dni temu porazka u siebie z Selcukiem i to jest wlasnie caly Gazian nigdy nie wiadomo jak zagraja. W second stage mieli w grupie pucharu 6-0 wiec nie sadze aby olali top8. To jedyny mecz, ktory mi sie chociaz troche podoba.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Bardzo ciezkie byly mecze o final four stad brak typow, teraz jest podobnie ale jakiegos dubla mozna zlozyc. Szolnok wyraznie odstaje od pozostalej trojki. Triump powinien zameldowac sie w finale. Kursy na drugi mecz sa dobrze wystawione bo malym faworytem sa Wlosi ale trzeba pamietac, ze Gazian to bardzo nieobliczalna druzyna. Swietnie grala w Eurochallenge, zawodzi natomiast w lidze. Reggiana w sumie podobnie, po za wlasna hala lipa. Wlosi maja szerszy sklad: Kaukenas, Filloy, Cinciarini, Gigli, Bell, Cervi, Antonutti, Silins i White. Turcy maja mocna piatke i brak lawki, w zasadzie to szotke: Koivisto, Bremer, Lorbek, Stevic i Borovnjak. Do tego Ermis, Ogut, Akpinar krajowi. Nie przekonuje mnie to. 9 miejsce w lidze nie jest przypadkowe, ledwie do tego FF awansowali wiec Triump + Reggiana za 1/10
 
L 63

l7

Użytkownik
Reggiana - Gaziantep
Długo zastanawiałem sie nad tym meczem, kursy na Reggio Emilie 1.5 zrozumiałe, biorąc pod uwagę, ze tegoroczny FF odbywa sie w oddalonej o 80 km Bolonii. Obie drużyny przeciętnie radzą sobie w rodzimych ligach i sukces w Eurochallenge jest dla nich jedynym realnym celem w tym sezonie. Liga turecka jest jedną z najlepszych i najbogatszych w Europie, dlatego wyniki Royal Hali w pucharach aż tak nie dziwią. W dzisiejszym meczu liczę przede wszystkim na skuteczną (w pucharach) defensywę Turków, dlatego obstawiam, że strzelaniny dzisiaj nie będzie.
Mój typ:
Reggiana-Royal Hali (h+9.5) 2 kurs 1.4 (WilliamHill) 66-55...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W Pucharze Pocieszenia ciekawy final, dwie druzyny, ktore zaslugiwaly zdecydowanie na gre o trofeum. Wlosi z Reggiany pokonali Triump 79-65. Juz do przerwy Wlosi odjechali, a potem juz tylko pelna kontrola gry i wyniku. Mimo niskiej rangi pucharu jest to spory sukces dla Reggiany. Gratulacje ????

https://www.youtube.com/watch?v=spMtyXzdCbk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom