>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euro Cup 2013/2014

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


http://www.eurocupbasketball.com


Euro Cup 2013/2014 już od 15.10.2013!




Group A:

Cibona Zagreb - Le Mans Sarthe Basket
Telenet Ostend - CEZ Nymburk
FoxTown Cantu - Artland Dragons

Group B:


Bilbao Basket - Cedevita Zagreb
EWE Baskets - Dinamo Sardegna
Belgacom Spirou - Elan Chalon

Group C:

Paris Levallois - Valencia Basket
Ratiopharm Ulm - Asvel Villeurbanne
Union OLimpija - Cimberio Varese

Group D:

Telekom Baskets Bonn - Alba Berlin
CAI Zaragoza - Belfius Mons Hainaut
Virtus Rome - BCM Gravelines
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego Buducnost nie jest w tym meczu faworytem.PAOK to legenda, klub znany i ceniony jednak grecka koszykówka ligowa od kilku lat jest na wymarciu.Tylko giganci czyli Olympiakos i Panathinaikos mają solidne zaplecze finansowe dzięki któremu wyraźniej górują nad resztą zespołów w lidze.PAOK jest w tym meczu faworytem wyłącznie dlatego, że grają u siebie gdzie panuje gorąca atmosfera jak to na greckich parkietach.Jeśli chodzi o sam zespół to jedyną osobą budzącą szacunek jest trener w osobie Markopoulosa.Reszta zespołu to tak naprawdę sami grecy ograni w tej lidze z lekkim wsparciem amerykańskich graczy bez żadnego doświadczenia na tym etapie. Buducnost mimo niezbyt przekonującego startu w lidze adriatyckiej jest zespołem zdecydowanie mocniejszym.Wielu doświadczonych i co najważniejsze lepszych zawodników ma do dyspozycji trener Jovovic PAOK - Buducnost Buducnost 2.15 Bwin⛔
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Buducnost na kazdej pozycji ma lepszych graczy, buki tutaj bazuja chyba na nazwach i na tym, ze gra sie bedzie toczyc w Grecji, a Buducnost wyjazd a dom to zawsze spora roznica. Jednak koszykarsko jest mala przepasc, Paok na 2-3 grajkow ok, trener gosci dysponuje duzo lepszym skladem chociazby Popovic, Coleman, Subotic, Vitkovac, Akindele, Sehovic i Capin. No to czym tu ma PAOK odpowiedziec? Haralampidis, Cooper? Hmm... Gram Budu. ⛔
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Powiem tak Roma u siebie na pewno jest silna na wyjazdach w pucharach wiadomo jak jest z takimi drużynami czasami kombinują. Skład wygląda ciekawie Hosley znany z naszych parkietów , Baron , Goss , Ignerski paru ciekawych zmieników. Skład wygląda w miarę do tego własny parkiet kurs fajny do dubla. Graveniles tak na prawdę po za Marcusem Lewisem to nic szczególnego krótka ławka i zawodnicy tez raczej anonimowi , gre ciągnie jedynie Lewis który rzuca w meczach po ponad 20 pkt , zbiera i od niego dużo zależy. Myślę jednak że nie wystarczy to na pokonanie Romy. 1.55 widziałem kurs i do dubla bardzo fajnie wygląda ????
Roma 1.55 na jutro do tego z dzisiaj polecam także Buducnost już o tym meczy było napisane a więc powtarzał się nie będe. GL
A co myślicie o Bilbao-Cedevita? kusi 2 ale jakoś mam mieszane uczucia jednak Bilbao u siebie zawsze było mocne ale ten ich skład w tym sezonie to porażka straszna...
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Roma jest mocna ale prawda jest taka, że z francuskimi drużynami nigdy nic nie wiadomo.W tej lidze większość drużyn oparta jest o amerykańców a z nimi wiadomo jak bywa.W Romie jest Hosley który mimo swojego ciężkiego charakteru na Eurocup sie spina co pokazał rok temu w barwach Stelmetu.Moim zdaniem Roma do gry ale nie za jakieś większe pieniądze. Jedna drużyna z Francji w tej edycji odstaje wyraźnie od reszty.Mowa oczywiście o Chalon gdzie 70% drużyny zbudowano od nowa pozbywając się największych gwiazd.Chalon stracili swojego najlepszego gracza Blake&#39;a Schilba który zasilił szeregi czerwonej gwiazdy.Odeszli też Lauvergne, Wiliams, Rusch, Denmon oraz Lang.Już na starcie Pro A mają bilans 0-2 a przed nimi bardzo niewygodny rywal.Belgijskie Charleroi ma w swoim składzie solidnych graczy reprezentacji belgii ale też dobre naprawdę dobre zaplecze amerykańców.Zespół zasilili miedzy innymi dobrze znani gracze z bułgarskiego Lukoil Academic czyli Devin Green czy Darryl Watkins co czyni z nich mocną drużyne, chyba nawet lepiej wyglądającą niż rok temu kiedy mieli jeszcze składzie Dericka Allena.Ciężka to grupa dla belgów i jedynie wygrywając takie spotkania u siebie mogą myśleć o dalszej fazie. Spirou Charleroi(-2) 1.95 Pinnacle⛔
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Witam
Tak na szybko bo zaraz zaczynają.
Bonn – Alba Typ:1 2,15
Alba po raz kolejny do mnie nie przemawia jako drużyna, w grach przed sezonowych i na początku sezonu grają tak jak cały poprzedni sezon czyli mocno w kratkę, jak dla mnie drużyna może zapomnieć o awansie z tej grupy do dalszej fazy , rywale są zdecydowanie zbyt mocni jak na nich. Dzisiaj mierzą się z ekipą z ligi Bonnem. Nie będę się rozpisywał o kadrach i poszczególnych zawodnikach ,ale jak dla mnie obydwie ekipy są na podobnym poziomie, stawiam na graczy z Bonnu bo grają przed własną publicznością i widać ,że w początkowej fazie sezonu forma dopisuje , myślę że po takim kursie warto, stawka 5/10
Przestrzegam także przed grubym graniem Buducnost, dla mnie też są minimalnym faworytem ,ale radziłbym odpuści żeby zaoszczędzić zbędnych nerwów. Grecy to Grecy potrafią zaskoczy ć w najmniej odpowiednim momencie, także lepiej popatrzeć na spokojnie lub pograć za drobne
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Spamujecie niepotrzebnie i robi się nieczytelnie. Na Charleroi kursy lecą już w dół, ja polecam od siebie jeszcze Ulm oraz fińskie bizony.Co ciekawe finowie wcale nie są aż takim underdogiem w swojej grupie.Skład oparty o solidnych i doświadczonych reprezentantów finlandi będzie groźny na własnym parkiecie. Ładny kurs bukmacherzy wystawili na nieobliczalnych francuzów z Le Mans.Prowadzeni przez super strzelca Wooda nie są wcale na straconej pozycji w tym meczu.Chorwaci grają u siebie ale średnia wieku w tym zespole jest wysoko, sporo weteranów i doświadczonych graczy ale nie wiem czy podołają w tym spotkaniu.Jednak pogodzić ligę adriatycką i puchary jest bardzo trudno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
8sec do konca 3pkt przewagi i faulować, dla mnie niezrozumiała decyzja
A dlaczego niby ? To jest jedna ze szkół trenerskich, żeby dac 2 osobiste i byc znowu w posiadaniu piłki a nie dac doprowadzić do dogrywki. Ja mam na ten temat mieszane zdanie. osobiscie uwazam, że lepiej nie faulować i bronić rzutu za 3 pkt. Za 2 niech sobie rzucają...Jedni trenerzy w takim momencie karzą faulowac i przeciwna drużyna ma 2 wolne a nie szanse na 3 punkty i doprowadzenie do dogrywki a inni daja rozegrac akcję i ewentualnie rzucić za 3 pkt. Generalnie nie jest to coś niesamowitego czy niespotykanego. Chyba, że dotyczy to innej sytuacji i cos źle zrozumiałem.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza się, tylko problem polega na tym iż zawodnicy Budo, strasznie słabo wykonywali wczoraj wolne, gdyby byli troszkę skuteczniejsi nie było by problemu. Swoją drogą dajmy że Czarnogórcom zabraknie tego jednego ptk do awansu, to będą sobie pluli w twarz i to nieźle.
I tak 0-8 w 30 sekund Sieny z Olympiakosem robi lepsze wrażenie

Roma dziś powinna wygrać, fajny kurs na Sassari, z tym że ogromna przewaga wzrostu po stronie Niemców. Jednak Sassari to nie obliczalna drużyna, oni mogą wygrać z każdym. Mają mocną pierwszą piątkę, ale ławeczka krótka. Ale jeżeli Amerykańce się dziś wstrzelą to mogą wygrać.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na dziś kilka typów z mojej strony:
Baase Ostende-Nymburk Typ 1 +4,5✅ 1,80 eFortuna

Drużyna z Belgii cudem nie awansowała do Euroligi, na swojej hali są mega mocni, Thompson, Gillet Stipanovic robią wielką różnice do tego Ponitka powinien dorzucić swoje, grają przemyślaną i zespołową koszykówkę, Nymburk niezłe poczyna sobie w tym sezonie jednak dzisiaj ich passa się skończy bo trafili na bardzo dobrze poukładaną drużyne do tego własna hala nic tylko pobierać taki kurs.

Olimpija Lublana-Varese Typ 2 +2,5 1,73 eFortuna ⛔ Przebudzenie Olimpi...
Lublana gra dno w tym sezonie, drużyna bez jakiegokolwiek lidera, Varese też w rozsypce po poprzednim sezonie ale są moim zdaniem mega faworytem,sam Salin nie wystarczy na dosyć nieźle zorganizowaną drużyne z Włoch, Drobnjak pod formą jak i Joksimovic,myśle że skończy się wysokim zwycięstwem drużyny z Włoch.

Roma-Dunkierka Typ 1 +3,5 1,80 eFortuna
Roma u siebie bardzo mocna,drużyna własnego parkietu, przyszedł Hosley, Ignerski, nie powinni mieć dużych problemów z pokryciem handicapu, Gravelines mnie nie przekonuje w tym sezonie wymęczone zwycięstwo z Roanne porażka z Le Mans, Sam Diabate to za mało aby dać jakąkolwiek szanse na zwycięstwo. Dla mnie Roma faworytem
Do tego Pinar✅, Nizhny Novogorod✅,Nilan Bisons⛔ dodatnie handicapy powinno być bez problemów w powietrze, ale to juz bez opisywania.
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
Nie przesadzacie troche z tym faworyzowaniem ROMY? Gravelines bardzo dobre sparingi przed sezonem, skład też nie jest aż tak głupi.. Roma pierwszy mecz na wyjeździe w lidze włoskiej i męczarnie z cieniutkim Montegranero. Raczej dużo niżej bym to cenił niż 5 pkt porażkę Gravelines z Le Mans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Chalon Sur Saone - Oldenburg @ 1.52 Betsson ⛔


Na dzisiejsze spotkania Eurocup ten typ podoba mi się najbardziej. Kursy znacząco poleciały ale myślę, że i tak warto wziąć to co jest.
Pojedynek klubów z Francji i Niemiec. Gospodarze dzisiejszego spotkania sezonu ligowego nie rozpoczęli dość dobrze. Głupia porażka z Orleans gdzie zadecydowała 4 kwarta, w której zagrali po prostu fatalnie. Później mecz z mocniejszym Strasbourg na wyjeździe, przegrany 10 punktami. O to spotkanie pretensji mieć do nich nie można ponieważ mecz był bardzo wyrównany a na wyjeździe z takim rywalem zawsze gra się ciężko. Po tych dwóch porażkach jak wiadomo nastąpiło przełamanie właśnie w Eurocup z Spirou Charleroi gdzie zagrali świetne spotkanie i pokonali rywala na jego terenie. Ostatni mecz w lidze z Le Mans u siebie wygrany 89:77, tutaj też należy pochwalić Chalon bo rywal na pewno wygodny nie był a poradzili sobie świetnie. Jak dla mnie jest to drużyna, którą na pewno stać na dobre wyniki, pokazali już, że na Eurocup im zależy i, że u siebie potrafią grać z mocnymi rywalami. Jednym z ich największych atutów jest amerykański rozgrywający Slaughter, który ostatnimi czasy jest w bardzo dobrej dyspozycji. Podobnie drugi Amerykanin w zespole - Josh Bostic. Nie można mieć też zastrzeżeń do gry Iliana Evtiomova. Ogólnie ta ekipa wygląda bardzo przyzwoicie.
Ich dizisjeszy rywal - Oldenburg w lidze radzi sobie świetnie. 4 mecze - 4 zwycięstwa. Chociaż jakby tak popatrzeć na ich rywali to nie grali jeszcze z żadną drużyną &quot;na poziomie&quot;. Za to w Eurocup w zeszłą środę zagrali słabe spotkanie z Sassari na własnym parkiecie i przegrali 96:77. Myślę, że na chwilę obecną typ na Chalon jest dobrym rozwiązaniem. Widać, że nabrali powietrza po tej wygranej w Eurocup i przy dobrej postawie Slaughtera powinni na własnej hali ten mecz spokojnie wygrać. Dla Niemców będzie to tak naprawdę pierwszy poważny sprawdzian w tym sezonie i nie sądzę aby byli go w stanie zaliczyć ;)
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Bardzo szeroka i dobra oferta dzisiaj jest.Wybrałem tripel składający się z trzech wyjazdowych zwycięstw.Po pierwsze coś na temat Khimek, kolejna porażka w ogóle nie wchodzi w grę.Rosyjski zespół bez Planinica wygląda słabo ale jest tam wciąż kilku klasowych zawodników i jakoś nie wierzę by pozwolili sobie na koleją porażkę.Bułgarski Lukoil to zupełnie inny zespół niż w poprzednim sezonie.O sile tego zespołu stanowił trzon składający się z amerykanów.Wszyscy jednak odeszli do Spirou Basekt. Mecz pomiędzy Kalev a VEF to tylko formalność.Ryga pozyskała Bajramovica który ma załatać dziure po Gani Lawalu i jak do tej pory gra bardzo dobrze.Różnica klas pomiedzy tymi zespołami widoczna. Besiktas dość niefortunnie przegrał pierwszy mecz, o dziwo słaby Petersburg pokonał ich na wyjeździe.W tym meczu również różnica klas i bardzo ważny mecz dla turków który muszą wygrać. Khimki+Besiktas+VEF 2.26 Pinnacle✅ Bardzo ciekawie wygląda kurs na Zaragoze która po pozyskaniu gruzinów jest w tym roku bardzo mocna.Alba bazuje jak narazie tylko na formie Davida Logana a to może być za mało w starciu z mocnymi hiszpanami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Spartak SP - Panionios
Kursy już ładnie poleciały. Kilka dni temu łapałem 4.50 na Greków. Teraz ledwo ponad 3 można dostać.
Mecz rozgrywany na neutralnym gruncie - w hali Triumphu w Lyubertsy koło Moskwy.
O Spartaku pisałem tutaj. Zmieniło się tyle, że pozyskali jeszcze Stevena Burtta - dość przeciętnego guarda, ale w takim zespole już widać, że będzie pełnił rolę jednej z gwiazd.
Wyniki z początku sezonu potwierdzają słabość Petersburga. Sensacyjna wygrana w Stambule z Besiktasem po anty-meczu, gdzie rzucali m. in. 11/31 za dwa. Do tego porażki w VTB - z Donieckiem 65-83 oraz z naszym Turowem 65-77. W obu tych meczach nie mieli większych szans na wygraną.
Widać, że w sytuacji, gdzie trener Vetra ma trzech normalnych zawodników i stado bardzo przeciętnych Rosjan, mają duży problem z atakiem. Vetra głupi nie jest i automatycznie nie forsuje tempa, ale starają się grać bardzo wolno, żeby wybić z rytmu dużo lepszych przeciwników.
Z drugiej strony barykady Panionios, jak co roku aspirujący do miana trzeciej siły w Grecji. Kilka zmian w składzie, m. in. zmiana trenera moim zdaniem na plus. Prym wiodą oczywiście Amerykanie. Do grającego drugi sezon w ekipie Landona Milbourna dołączył bardzo zdolny rozgrywający Erick McCollum. Bardzo ważnym elementem tej układanki jest też Uros Duvnjak, który na razie notuje średnią ponad 14 ppg w pierwszych trzech meczach sezonu. Skład obcokrajowy uzupełniają, grający mniej minut z ławki Marc Carter, Kevin Langford oraz Guy Michel. Do tego oczywiście kilku niezłych Greków.
Sezon zaczęli bardzo dobrze. Dwie wygrane ligowe - z groźnym beniaminkiem Panelefsiniakosem na wyjeździe 74-72, u siebie z Trikallą 69-62 oraz w EuroCup z Radnickami u siebie 77-72.
Kadrowo lepiej wygląda ekipa grecka bez wątpienia. Nie ma home court advantage, bo grają w neutralnej hali, oddalonej od hali Spartaka o ponad 700km.
Kursy są dla mnie totalnie niezrozumiałe.
Nadal można złapać dość wysoki handicap na Greków +6.5 @ 1.88 ✅ by Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Skopie - Maccabi Haifa
Skopie dawno nie były takie mocne jak teraz. Gdzieś tam przy okazji jakiegoś meczu Wilq chyba coś o nich pisał. Jak ktoś potrzebuje niech sobie poszuka.
Ja się przyczepie do ich gry w obronie. W meczach u siebie na razie 71 pkt rzucił im Buducnost oraz 60 pkt Ljublana. Na wyjazdach 80 pkt z Rygą, 81 pkt z Szolnoki oraz 77 z Cedevitą. Mecz z Olimpiją trzeba pominąć, bo to ekipa po pierwsze bardzo underowa, a po drugie w fatalnej formie. Widać, że ta obrona nie jest perfekcyjna.
Dzisiaj goszczą Haife.
Bardzo mi się podobała ta ekipa już przed sezonem. Ciekawy roster.
Na obwodzie doświadczony Moran Roth oraz podstawowy PG Wenezueli David Cubillan. Do tego Ben Rice oraz Dagan Yavzuri. Prawdziwe skarby mają jednak dalej. Zawodnik, który zachwycał na Mistrzostwach Ameryki niedawno - Donta Smith oraz robiący świetną grę na początku sezonu Nigeryjczyk Ike Ofoegbu. Do tego znany i lubiany Brian Randle oraz Ido Kozikaro, Uri Kokia i Alexey Chubrevich.
Zaczęli sezon późno, bo grali sparingi z NBA w Stanach.
W pierwszym meczu przegrali u siebie z Unicsem 67-75, co wstydu im nie przynosi. No i ostatnio w Nokia Arena nastraszyli niesamowicie Maccabi T-A. Prowadzili w III kwarcie już nawet ok. 10 pkt ale ostatecznie po bardzo zacietej końcówce przegrali 73-75.
Kurs na Maccabi mnie nie zadowala. Handicap też jest bardzo niski. Dlatego zagrałem Haifa over 73.5 @ 1.90 ✅ by Marathon, chociaż linia i tak poszła w górę, bo było 72 na początku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 164

hector

Użytkownik
Panowie tak z ciekawości zapytam - nie macie wrażenia,że Eurocup jest czasami traktowany przez niektóre drużyny tak samo jak dzieje sie to w Lidze Europy w piłce nożnej?
Biorąc pod uwage dane na papierze wygląda to solidnie,ale już podczas oglądania transmisji widzi sie zupełnie co innego.Nie dość,że cześć zawodników tak jakby przechodziła &quot;obok&quot; meczu to jeszcze zdarza sie piknikowa publiczność,która pojawia sie w wyjątkowo małej liczbie anemicznie dopingując swoją ekipe.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Ja osobiście widze dziś 2 inne mecze w miare fajne do pogrania nawet z handi. W 1 pierwszy meczu bardzo ładnie pokazał się Artland. Długo prowadzili w spotkaniu ok.10 pktami i w koncowce przegrali z Cantu 88:86. Oostende wygralo z Nymburkiem róznicą 7 pkt. Grali u siebie. Wydaje mi się że Artland jest lepsza drużyną od Nymburka , pozatym teraz Ostende gra na wyjeździe.

Artland win 1.45 bwin⛔⛔
Artland - 4,5 pkt 1.87 bwin
⛔⛔

Podobnie w przypadku meczu Lyon - Union Olimpia. Kazdy z tego forum koszykarskiego wie jak mierny skład w obecnym sezonie mają słoweńcy i każdy sie zgodzi ze ich wygrana w 1 rundzie z Varese była niespodzianką. Lyon przegrał minimalnie 86:80 z Ulmem który na własnym parkiecie spisuje się zawsze bardzo dobrze. Myśle że zwycięstwo jak i tak nisko wystawiony handicap jest warty zagrania na Francuzów.

Lyon win 1.45 bwin✅✅
Lyon -4,5 pkt 1.87 bwin
✅✅

Do tego dołożyłbym również czysty win na Gravelines. Bonn pokazał w 1 rundzie jaką jest nie poukładaną drużyną dostając srogie bęcki od wcale nie jakiejś mocnej Alby, natomiast Gravelines zaskoczyło zwycięstwem na wyjeździe z Romą.

Gravelines 1.28 bwin✅✅

Życze wam i sobie powodzenia ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Skopie - Maccabi Haifa

Skopie dawno nie były takie mocne jak teraz. Gdzieś tam przy okazji jakiegoś meczu Wilq chyba coś o nich pisał. Jak ktoś potrzebuje niech sobie poszuka.

Ja się przyczepie do ich gry w obronie. W meczach u siebie na razie 71 pkt rzucił im Buducnost oraz 60 pkt Ljublana. Na wyjazdach 80 pkt z Rygą, 81 pkt z Szolnoki oraz 77 z Cedevitą. Mecz z Olimpiją trzeba pominąć, bo to ekipa po pierwsze bardzo underowa, a po drugie w fatalnej formie. Widać, że ta obrona nie jest perfekcyjna.

Dzisiaj goszczą Haife.
Bardzo mi się podobała ta ekipa już przed sezonem. Ciekawy roster.
Na obwodzie doświadczony Moran Roth oraz podstawowy PG Wenezueli David Cubillan. Do tego Ben Rice oraz Dagan Yavzuri. Prawdziwe skarby mają jednak dalej. Zawodnik, który zachwycał na Mistrzostwach Ameryki niedawno - Donta Smith oraz robiący świetną grę na początku sezonu Nigeryjczyk Ike Ofoegbu. Do tego znany i lubiany Brian Randle oraz Ido Kozikaro, Uri Kokia i Alexey Chubrevich.

Zaczęli sezon późno, bo grali sparingi z NBA w Stanach.
W pierwszym meczu przegrali u siebie z Unicsem 67-75, co wstydu im nie przynosi. No i ostatnio w Nokia Arena nastraszyli niesamowicie Maccabi T-A. Prowadzili w III kwarcie już nawet ok. 10 pkt ale ostatecznie po bardzo zacietej końcówce przegrali 73-75.

Kurs na Maccabi mnie nie zadowala. Handicap też jest bardzo niski. Dlatego zagrałem Haifa over 73.5 @ 1.90 by Marathon, chociaż linia i tak poszła w górę, bo było 72 na początku.
Skopje dziś osłabione:

Center Kiril Nikolovski is injured from the start of the season, two of the leaders, Damjan Stojanovski and Cade Davis are also injured. Without them, Stefan Sinovec is forced to play 35 or more minutes because the players like Gorjan Markovski and Ognen Stojanovski are under the level required in the Eurocup. Playmaker Nikola Otasevic is average, centers Gecevski and Cekovski are solid, but old, Uros Lucic is also average. Veteran Todor Gecevski is weak rebounder and defender, but accurate shooter and his experience may be the x-factor of the possible success. However, without Damjan Stojanovski and Cade Davis, the club is one class weaker if not more.
myślicie że warto zagrać Macabi ??
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
JDo tego dołożyłbym również czysty win na Gravelines. Bonn pokazał w 1 rundzie jaką jest nie poukładaną drużyną dostając srogie bęcki od wcale nie jakiejś mocnej Alby, natomiast Gravelines zaskoczyło zwycięstwem na wyjeździe z Romą.

Gravelines 1.28 bwin

Życze wam i sobie powodzenia ????

Po pierwsze - &quot;wcale nie jakaś mocna Alba&quot; jest zespołem na poziomie Euroligowym... zdecydowanie wyżej niż chociażby Dunkierka.
Po drugie - Ta sama Dunkierka, która zaskoczyła w Rzymie przegrała w słabym stylu dwa mecze ligowe ze słabym Dijonem u siebie oraz z Le Mans, a do tego męczyła się niemiłosiernie u siebie na inauguracje z Roanne, wygrywając
jednym punktem.
Po trzecie - Dunkierka ma spore problemy z ofensywą. Jak pod koszem Lewis i Diawara robią dobrą grę, tak na obwodzie jest strasznie sucho.
Po czwarte - Bonn zanotował na razie jeden słaby mecz z Albą. Oprócz tego porządnie nastraszyli Bayern i wygrali pozostałe cztery mecze ligowe, m.in. z Ulmem czy ostatnio wysoko z Hagen.
Po piąte - Bonn ma bardzo ciekawą ekipę. Pod koszem bardzo ofensywny McLean, doświadczony Zavackas oraz wysoki Lobby. Na obwodzie strzelcy Brooks i Veikalas, a całą grą steruje bardzo dobry PG Jordan.

Bonn +7.5 @ 1.88 ⛔ by Betsson 1 punkcik ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom