>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EURO 2008, dostatwa biletów

bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
witam wszystkich, wylosowałem bilet warunkowy na euro 2008, ćwierćfinałowy 1A-2B. Bilet już opłaciłem. Mam takie pytanie, kiedy będą wysyłane te bilety do odbiorców i czy wogóle bedą? W regulaminie wyczytałem że trzeba wydrukować ten bilet na stronie kupbilet.pl a potem wymienić go na bilet przyrzeczony gdzieś przy stadionie. Czy wylosował ktoś jeszcze bilet warunkowy? i moze mi powiedzieć jak to wszystko będzie wyglądać? Z góry dziękuje!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Maja ponoc wysłac poczta kurierska na adres w podanych daanych podstawowych, nie po to dodatkowo placilem 30zł!
Tylko wlasnie neiwiem kiedy, nie cały miesiac do ME a na stronce dalej jest status &#39;zaplacone&#39; a nie &#39;wyslane&#39;. Ponoc chca jak najpozniej by zminimalizowac handel nimi.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
A teraz z kolei zadzwonila mila pani o powiedziala ze nie moge odebrac biletow bo musze miec jakis kod, ktory dopiero mi wysla . KTOS MA PODOBNIE?
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Do mnie nikt nie dzwonił, emejla też nie dostałem a na stronkę nie mogę wejść ...
Jeszcze musze jechac 200km zeby odebrac bilet bo akurat nie ma mnie w domu, a np moja mama nie moze odebrac za mnie bo musialaby miec upowaznienie i moj dowod osobisty-no przeciez nie wysle jej poczta dowodu. Nawet jakbym pojechal to dzisiaj i tak nie odbiore bo nie dostalem jakiegos kodu, a jak pisal Jaques kupbilet.pl nie dziala. Ech........
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Teraz te osoby co pozamawiały bilety na nieistniejących ludzi mają problem :p
Tylko dziwne, że trzeba było za przesyłkę płacić
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nom utrudniają życie strasznie ;/ Ja też na siebie się nie rejestrowałem i muszę jechać z tą osobą do siedziby firmy ich kuriera. Na szczęście rodzina także problemu nie ma ale myślałem że jak płacimy 3 dyszki na kuriera to podjadą pod dom i wtedy ewentualnei mogę się wylegitymować a nie ja jeszcze muszę jechać przez całe miasto do ich siedziby. Ach ;/ Jaja sobie robią. Nie ma to jak leśne dziady z PZPN-u . . .
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
a niewiecie jak jest z biletami warunkowymi? ja jeszcze meila nie dostałem a na kupbilet.pl sie wejść nie da, bo maja jakąś przerwe techniczną. Na warunkowe sie przesyłki nie płaciło bo za darmo mieli rozsyłać, tylko niewiem czy teraz czy troche później. Bo na 3 dni przed meczem, jak juz sie sytułacja wyjaśni to raczej napewno nie bedą rozsyłać.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wiem, to paranoja co robili z tymi biletami, niby by zminimalizowac handel nimi na allegro itp ale i tak to gowno im dało tylko wiecej zamieszania..
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jak dla mnie to skandal z tym rozprowadzaniem biletów . Jadę przez całe miasto (około 15km) , właściwie przedmieścia Bydzi jakąś beznadziejną dróżką (bo oczywiście nieasfaltową - cały samochód sobie upaćkałem - by już odebrać te pieprzone bilety a tam dupa, pracują niby do 16 ale nikogo nie było parę minut wcześniej.
Daliśmy 60 PLN łapówki dla leśnych dziadów ...
 
Do góry Bottom