>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EntroPay - może ktoś coś o tym powiedziec?

wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Ostatnio wpłaciłem kasę do 188bet.com po przez kartę debetową visa electron.
Teraz wypłacam pieniądze i w opcjach wypłaty na karte jest tylko entropay.
Chciałem na to wypłacić bo myślałem że to tylko jakiś pośrednik ale 188bet.com prosi mnie o jakieś skany dowodów tego że jestem tam zarejestrowany.
No więć co to jest to entropay?
ja wiem tylko tyle że to jakieś wirtualne karty
 
N 0

nikel

Użytkownik
Ktoś orientuje się w tym systemie? Wpłaciłem na kartę entropay 187 dolarów a doszło 167, po odjęciu 6 dolarów za prowizję entropay o których wiem. Nie dość że mój bank skasował 25 zł za całą operację, entropay kolejne 6 dolarów, to jeszcze 40 zł ktoś podrodze sobie skrobnął i to mimo że entropay ma konto w banku polskim... Co za złodziejski system.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Podbiję temat, bo z tego co widzę, w tej chwili u jednego z dużych buków ta karta entropay jest jedyną obciążoną niską prowizją opcją wypłaty (9,34 zł). Dla porównania, za skrill kasują 3%, czyli przy 10 k to jest już 300 zł.
Czy ktoś korzysta lub korzystał z tej karty i może powiedzieć jak to wygląda w praktyce? Nie ma jakichś ukrytych opłat? Wpłata/wypłata działa bez problemów w polskiej walucie?
 
T 7

tez_cos_dodam

Użytkownik
Na 4 krokach:
-wpłata do entro
-wpłata do buka z entro
-wypłata z buka do entro
-wypłata z entro
jesteśmy skubani 3 razy. Żeby wypłacić trzeba wysłać maila do supportu i czekać aż łaskawie się tym zajmą.
Mi na kartę Mastercard za którymś razem odmówili wypłaty bo zmieniła się data ważności, inne dane te same.
Także w porównaniu ze skrill/neteller to straszne dziadostwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dzięki za info. Mógłbyś jeszcze napisać, czy na każdym z tych etapów jest pobierana prowizja i ile kasują Cię za wypłatę kartą entropay z bankomatu? Nie ma problemu, że entropay nie można wyrobić z walutą PLN, jeśli u buka jest konto złotówkowe?
W skrillu też nie jest tak różowo, prowizję ściągają za wypłatę z bankomatu i niestety za wypłatę na skrill od tych bardziej g*wnianych buków, tyle że chociaż depozyt jest za darmo.
 
T 7

tez_cos_dodam

Użytkownik
Mógłbyś jeszcze napisać, czy na każdym z tych etapów jest pobierana prowizja i ile kasują Cię za wypłatę kartą entropay z bankomatu? Nie ma problemu, że entropay nie można wyrobić z walutą PLN, jeśli u buka jest konto złotówkowe?
-wpłata do entro 4.95%
-wpłata do buka z entro DARMO (!)
-wypłata z buka do entro 1.95%
-wypłata z entro dolar 6 / funt 3 / euro 4.50
Karta Entropay jest tylko wirtualna (kiedyś mieli plastikowe ale już nie wydają) więc z bankomatu nie wypłacisz. W dodatku jest to karta anonimowa - zamiast imię nazwisko każdy jest ENTROPAY USER.
Jak ze złotówkami to nie wiem bo się w necie nimi nie posługuję, na stronie widzę że za przewalutowanie 2%.
 
D 0

derek123

Użytkownik
ODŚWIEŻAM

Ktoś więcej przekonał się do tej metody płatności u bukmacherów? Wydaje mi się być bezpieczną. Nawet wpłacając z karty na entropay następnie do bukmachera i odwrotnie dochodzenie przez US lub jakiś inny urząd wydaje mi się utrudnione.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jakiś dramat to jest, bo polski bank kasuje za przelew zagraniczny, a Entropay za przelew i za przewalutowanie. W tej chwili nie ma opcji by zrobić sobie wirtualną kartę i bezpośrednio ją zasilić kartą debetową. Trzeba zalożyć waleta a to kolejne koszty. Jak wyglądają wypłaty, tego nie wiem dokładnie, bo na Entropay nie podają dokładnie. No i w grę wchodzi kolejne przewalutowanie gdy kasę przelewa się do polskiego banku.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
dodalem karte mastercard ze Skrilla i w ramach weryfikacji odjeli mi dolara z konta w ktorej mialem otrzymac kod. Gdzie ten kod ?
 
E 0

egiza

Użytkownik
Mam problem z wpłatą na Entropay za pomocą przelewu bankowego (innej opcji nie widzę). Jest napisane, że trzeba dopisać numer referencyjny jak rozumiem mam to wpisać w tytule przelewu? Zlecając przelew w wbk nie widzę gdzie mogę wpisać swift. Do tego jest też info do przelewu account number i to też mam dołączyć do tytułu przelewu?
 
Do góry Bottom