>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ENBL 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
ENBL - liga, która liczy 16 zespołów w tym 5 z Polski głównie topowych. Liga liczy ogólnie 16 zespołów w tym większość blisko Polski. Mamy kolejna kolejkę, a polscy bukmacherzy robią sobie jaja i nie wystawiają kursów na ENBL. Mamy w PL bukach kursy na ligę Tunezji, Norwegii, Liban, ale nie ma ENBL. Zakłady można obstawiać u wielu nielegalnych bukmacherów europejskich, rosyjskich. Jutro mamy kolejne mecze ENBL w tym dwa z zespołami PLK. Mam nadzieję, że ten temat chociaż w małym stopniu sprawi, że ta liga zacznie się pojawiać u bukmacherów, którzy prześcigają się w ofertach, a nie potrafią wystawić drugiej najbliższej lidze do PLK w swoich ofertach. I niedługo będziemy mogli obstawiać tę ligę.
 

Załączniki

jozzy22 599,5K

jozzy22

Użytkownik
Masz propozycje dla buków to z tego co wiem to można im to zaproponować i poczekać na ich ustosunkowanie
Z tego miejsca to raczej do buków nie dojdzie
 
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Przecież te kursy na mecz Ostrow-Szczecin to jakiś żart u zagranicznych buków😉....to już wogole handicap pewnie w okolicach 8.5 pkt dawaja takby wychodziło to już wogole pewniak na jutro...
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Masz propozycje dla buków to z tego co wiem to można im to zaproponować i poczekać na ich ustosunkowanie
Z tego miejsca to raczej do buków nie dojdzie
Gwarantuję Ci, że osoby wystawiające kursy u krajowych bukmacherów czytają ten dział i mam nadzieję, że niebawem w końcu ENBL będzie wystawiona przedmeczowo, a nie tylko w formie "live", kiedy mecz rusza.
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
ENBL - liga, która liczy 16 zespołów w tym 5 z Polski głównie topowych. Liga liczy ogólnie 16 zespołów w tym większość blisko Polski. Mamy kolejna kolejkę, a polscy bukmacherzy robią sobie jaja i nie wystawiają kursów na ENBL. Mamy w PL bukach kursy na ligę Tunezji, Norwegii, Liban, ale nie ma ENBL. Zakłady można obstawiać u wielu nielegalnych bukmacherów europejskich, rosyjskich. Jutro mamy kolejne mecze ENBL w tym dwa z zespołami PLK. Mam nadzieję, że ten temat chociaż w małym stopniu sprawi, że ta liga zacznie się pojawiać u bukmacherów, którzy prześcigają się w ofertach, a nie potrafią wystawić drugiej najbliższej lidze do PLK w swoich ofertach. I niedługo będziemy mogli obstawiać tę ligę.
W Etoto był każdy mecz polskiej drużyny.
 
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
King +5.5 kurs 1.9 Ewinner
Lepszy taki handi niż żaden...liczyłem na coś w okolicy 7.5...na żadnym buku nie widzę innych....pobierać śmiało dopóki ten buk nie ogarnął że Stal gra dzień po dniu i do tego w 7 a żaden polski zespół nie jest przygotowany do takiej gry uważam....
Można spróbować win Kinga po kursie 3.5 Ewinner tu za mniejszą stawkę ale ja bym wystawił max 2 kurs więc widzę spore value....więc win Kinga też atakuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
H 50,6K

halacik96

Użytkownik
King +5.5 kurs 1.9 Ewinner
Lepszy taki handi niż żaden...liczyłem na coś w okolicy 7.5...na żadnym buku nie widzę innych....pobierać śmiało dopóki ten buk nie ogarnął że Stal gra dzień po dniu i do tego w 7 a żaden polski zespół nie jest przygotowany do takiej gry uważam....
Można spróbować win Kinga po kursie 3.5 Ewinner tu za mniejszą stawkę ale ja bym wystawił max 2 kurs więc widzę spore value....więc win Kinga też atakuje
Szybko się połapali, obecnie tylko etoto ma kurs na ten mecz. 2.55 - 1.55
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ostrów i jutro gra kolejny meczyk w ENBL,tym razem ze słabym Brnem(mają 3 porażki),ciekawe jakie początkowe kursy wystawią buki
 
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Szczecin leciutko tak jak myślałem....jutro trochę inna sprawa bo Brno zagra też dzień po dniu i są po wyczerpującym meczu też...więc trochę loteria....ale i tak grałbym w kierunku Brna jeśli kurs będzie w miarę...zobaczymy
 
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
Skoro oba zespoły będą zmęczone, to może lepiej iść w kierunku underu? Brno kręci wysokie wyniki i dzisiaj w ich meczu była wystawiona linia 174,5 pkt
Jeżeli na jutro buki dadzą coś w okolicach 170 punktów, to raczej bez szans, żeby oba zespoły utrzymały wysokie tempo przez cały mecz. Co myślicie?
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Mimo wszystko to taki puchar pasztetowej, i raczej sprawdzanie rezerw itd i kluczowi gracze nie będą grali dłużej niż 20 minut, jakby się rano do 10tej nie pojawiły kursy na betcrisie, to napiszcie do nich na czacie , powinni dodać.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Jakby ktoś był zainteresowany to na większości buków są dostępne kursy na dzisiejszy mecz Trefl - Wolves, na ewinner nawet linie na zawodników także na bogato xD.
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Jakby ktoś był zainteresowany to na większości buków są dostępne kursy na dzisiejszy mecz Trefl - Wolves, na ewinner nawet linie na zawodników także na bogato xD.
A co polecacie do gry? Nie każdy śledzi sytuację kadrową drużyn, zmęczenie i ich aktualne zaangażowanie w inne ważniejsze rozgrywki. Wiadomo, że na spokojnie, bo to taki Puchar Na Zachętę.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
A co polecacie do gry? Nie każdy śledzi sytuację kadrową drużyn, zmęczenie i ich aktualne zaangażowanie w inne ważniejsze rozgrywki. Wiadomo, że na spokojnie, bo to taki Puchar Na Zachętę.
Nie wiem, z ciekawych informacji to mogę podrzucić info, że dla Wolves nie zagra Jeffery Taylor (kontuzja), zagrał dla nich 4 mecze i notuje ponad 20 pkt/mecz, Ahmad Caver też nie zagra, ale on nie gra od kilku spotkań (średnia w lidze 15 pkt).

Na większości buków linia na over jest 165.5 - 166.5 a na ewinner 159.5 @ 1.85, imo to 159.5 jest do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom