>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Elitserien i Allsvenskan 2013

Status
Zamknięty.
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Zuzel Szwecja
Spotkanie.Jonas Davidsson ( -2 ) -Magnus Zetterstrom (HE) 1pkt-9pkt
typ.2
kurs.2,70
bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
data.04.08.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj w Szwecji znowu sciganie i spotkanie rewanzowe pomiedzy zespolami Piraterna - Smederna.Wczoraj,rzutem na tasme wygrali Piraci 46-44 i dzisiaj z latwoscia powinni to spotkanie takze wygrac.Ja wczoraj po ustrzeleniu kursu 2,75 ide ta sama droga i typuje wygrana w parze zawodnikow Jonas Davidsson ( -2 ) -Magnus Zetterstrom ,leciwego juz Szweda Zorro...Nie jezdi on ostatnio zbyt dobrze,ale jest to typ przede wszystkim przeciw Davidssonowi...Wczoraj 3 starty (0,0,3) i forma widac jest...Zorro wczoraj u siebie tylko 4 oczka,wiec takze szalu nie ma,ale dzisiaj ma w tej parze dodatkowo 2 oczka dodane,wiec na starcie juz prowadzi...Jonas dzisiaj w parze z Zagarem,wiec tu raczej wiecej punktow dla Slowenca,natomiast Zorro z Pavlicem,wiec tu duzej roznicy nie ma...W biegu 6 pierwsze starcie obu zawodnikow i Zorro z pierwszego toru,a Jonas z drugiego,wiec maly plusik po stronie Zorro...W biegu 8 Jonas dostaje Zagara,Jonssona i Ekloefa wiec tu moze duzo stracic,natomiast Zorro w biegu 9 to powracajacy po kontuzji Przemek Pawlicki,Rosen i Pavlic i w dodatku Zorro z drugiego toru ,wiec szansa tutaj na punkty takze sie pojawia...Te dwa biegi z udzialem tych zuzlowcow,sadze ,ze beda decydujace,bo w w pozostalych dwoch obsada tak silna,ze o punkty bedzie bardzo trudno...Ryzyko w tym typie takie,ze jak Zorro slabo zacznie to moze pojechac za niego jakas rezerwa i szanse na punkty dla niego zmaleja...Ja jednak licze na jego sredni wystep,podtrzymanie beznadziejnej formy przez Davidssona i dodatnie handi dodane do dorobku Zorra...Kurs wart ryzyka i ja probuje.Polecam.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
W przypadku wygrania Dackarny także 8pkt awans ich bezpośredni z racji wyższego miejsca po rundzie zasadniczej czy bieg dodatkowy?
W zaistniałej sytuacji awans uzyska Dackarna. W Szwecji w tym aspekcie panują takie zasady jak w Polsce.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przemysław Pawlicki-Piotr Pawlicki: Piotr @2,19 Betsson ⛔⛔⛔⛔⛔????

Dziś pierwszy mecz finałowy w Piknikowni,z tego co udało mi się wyczytać to pogoda jest ok i pojadą bezproblemowo.

Wybrałem na dziś zakład bratobójczy,w którym stawiam na młodszego z miłośników napojów energetycznych.Co prawda jak spojrzymy na dwa ostatnie występy Piotra na tym torze to można się wystraszyć:
2012: 0(0,0)
2013: 0(0,0)

Ale to było dawno temu i nieprawda;) Teraz sytuacja wygląda trochę inaczej.Uważam że Piotr jest w odrobinę lepszej formie niż wracający po kontuzji(po kasę) Przemysław. Andersson też to widzi,dlatego daje Piotra pod nr 5(pierwszy raz w tym sezonie) a Przemek dostaje w parze Zagara. Na papierze łatwiejsze biegi ma Piotr: w biegu nr 4 tylko Kołodziej wydaje się realnym zagrożeniem,w biegu nr 10 mają jechać z Piotem Rosen,Kling i Vaculik-tu też okazja do solidnych punktów.W ostatnim starcie bracia stworzą parę,ale tu też można dopatrzyć się przewagi Piotra-ma wewnętrzne pole.W tym H2H widzę lekką przewagę Piotra,Betsson widzi to odwrotnie.Zobaczymy kto ma rację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 0

babej

Użytkownik
Ja na dzisiaj takie coś upolowałem :
Bartosz Zmarzlik -1 vs. Piotr Pawlicki +1 / Bartosz Zmarzlik 1.90
Bartek jedzie u siebie , czuje się bardzo dobrze na swoim torze. W pierwszym meczu między tymi zespołami uzyskał 10pkt. W ostanim meczu na swoim torze uzyskał 7pkt, wiec uważam, że jest to zakład warty postawienia.
Tomas H Jonasson -1 vs. Jonas Davidsson +1 / Tomas H Jonasson 1.71
Tomas jedzie na swoim torze dobrze w przeciwieństwie do Jonasa który cały sezon ma słaby.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Janusz Kołodziej - Matej Zagar - 1
@1.65 Betsafe ✅
Skrótowo, bo nie mam czasu. Bet pod formę Janusza, który na koniec sezonu prezentuje się bardzo dobrze. Wyniki w lidze polskiej potwierdzają, że Koldi wszedł na właściwe obroty. Dzisiaj bardzo ważny mecz dla jego drużyny, który muszą wygrać i to z około dziesięciopunktową zaliczką, by myśleć o mistrzostwie. W Vetlandzie w ostatnich trzech meczach Kołodziej nie zszedł poniżej 9 punktów. Dzisiaj powinno być podobnie. Z kolei Zagar w zastępstwie za Holdera robi swoje. Słoweniec powinien zakręcić się w okolicach 7-8 punktów. Jedzie w parze z Przemkiem Pawlickim, więc łatwo może nie mieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tomas H Jonasson -1 vs. Jonas Davidsson +1 / Tomas H Jonasson 1.71
Typu specjanie nie neguję. Ale to są tegoroczne występy TBJ na tym torze:
2013-09-03 4 4
2013-08-27 4 5
2013-08-13 5 10
2013-06-11 4 1
2013-05-21 6 12
2013-05-07 4 6
No chłopak nie jedzie jakoś wybitnie poza dwoma spotkaniami. Jeśli dodamy do tego, że dziś ma trudną parę a rywale też są klasowi, to zdobycie 5-6 pkt wydaje się mi max. Raczej bez szans na 15. Dla porównania Davidsson zdobył na tym torze 6+1 w zasadniczej a w Szwecji to jednak jest pewniejszy zawodnik niż w Polsce. Jest w stanie dowieźć te swoje 3-4 punkty a to oznacza bardziej 50/50 i po takim kursie to moim zdaniem nie warto. Już bliżej mi do zagrania Davidsson +2 w Betsson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Typu specjanie nie neguję. Ale to są tegoroczne występy TBJ na tym torze:

2013-09-03 4 4
2013-08-27 4 5
2013-08-13 5 10
2013-06-11 4 1
2013-05-21 6 12
2013-05-07 4 6

No chłopak nie jedzie jakoś wybitnie poza dwoma spotkaniami. Jeśli dodamy do tego, że dziś ma trudną parę a rywale też są klasowi, to zdobycie 5-6 pkt wydaje się mi max. Raczej bez szans na 15. Dla porównania Davidsson zdobył na tym torze 6+1 w zasadniczej a w Szwecji to jednak jest pewniejszy zawodnik niż w Polsce. Jest w stanie dowieźć te swoje 3-4 punkty a to oznacza bardziej 50/50 i po takim kursie to moim zdaniem nie warto. Już bliżej mi do zagrania Davidsson +2 w Betsson.
Nie zapominajmy także o finale IM Szwecji, który odbył się 30 Sierpnia w Vetlandzie gdzie Davidsson latał, zdobył komplet punktów w rundzie zasadniczej, a w finale pokonał go jedynie Andreas Jonsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zmarzlik - Piotr Pawlicki 2 2,20 Betsafe dwie rury!⛔

Jak dla mnie kurs na Piotrka zdecydowanie przesadzony. Ostatnie mecze w Szwecji dobre a nawet bardzo dobre w Jego wykonaniu.W półfinałach Piotrek zdobył na swoim torze(12+1) w parze z Hancockiem natomiast na wyjeździe (7+1) w parze z Zagarem. Dzisiaj jedzie pod numerem 5 a co to oznacza?A no mniej więcej tyle ze:
4 bieg i jedzie przeciwko Kołodziejowi i dwójce rezerwowych co według mnie daje Mu 2pkt
8 bieg i tutaj może mieć ciężko o pkt bo para Hampel THJ bardzo mocno jednak przy dobrym starcie 2pkt relane a 1 to minimum.
10 bieg i tu nie widze innej opcji jak 3 pkt. Vaculik miewa przebłyski ale bardzo rzadko i liczę że w tym biegu akurat nie pojedzie bdb.
14 bieg i tu znowu Vaculik i brat Przemek którzy są do objechania przez Piotrka.

Wychodzi mi jakieś 8-10pkt Piotrka a może przy dobrej jeździ pojedzie jak RT?

Bartek &quot;Rura&quot; Zmarzlik:grin:
Notuje wyniki w okolicach 7pkt w ostatnich meczach.Bieg 1 i odrazu ma na rozpisce Grega Hancocka świetnego startowca dlatego liczę że z Nim przegra a może i Vaculik być przed nim.
W 5 biegu ma Zagara z którym też jak najbardziej może przegrać.
7 bieg to mocna para Zagar - Przemek Pawlicki i Vaculik i tu tak naprawdę każdy wynik możliwy.
13 bieg i tu 0 baardzo relane bo obsada mega mocna.

Reasumując według mnie Piotrek powinien po 4 biegach mieć 1-2pkt więcej a kurs taki jaki daje Nam Betsafe biorę z miłą chęcią.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock - Jarosław Hampel 2 1,60 Betsafe ✅
Matej Zagar - Jonas Davidsson (0-3) 2 1,85 Betsafe ✅
Dwa typy na reważowe spotkanie finału w Szwecji. Jarek ostatnio w bardzo dobrej formie dodatkowo podczas tegorocznego spotkania w Motali zdobył 16 punktów w 6 startach. Dzisiaj też uważam, że wyjedzie na tor sześć razy. Bardzo ciężko będzie drużynie Hampela obronić tytuł. Greg pewnie utrzyma poziom ale pojedzie o jeden bieg mniej i uważam, że nie zbliży się do wyniku Jarka. Jeśli chodzi o Jonasa to przeanalizowałem cały sezon i w każdym spotkaniu ten typ by wszedł.. Jonas chyba tylko raz był gorysz od Zagara. Dzisiaj razem w parze wcale układu biegowego nie ma łatwiejszego Zagar więc z takim handicapem zagram na Szweda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Greg Hancock-Piotr Pawlicki(+3) 2 @ 2,10 Betsson✅7-10
Chyba się za mocno buki sugerują, wczorajszym występem Piotrka w Vetlandzie. Owszem cienizna ale pamiętajmy, że w Motali, to inny zawodnik. W tym sezonie 5 razy jechał w domowych meczach i jego wyniki były takie:
12 vs Smederna
13 vs Vargarna
4 vs Indianerna(3 starty)
16 vs Vastervik(6 startów)
9 vs Dackarna
Widać, że gdyby nie to wycofanie się z zawodów przeciwko Indianom, to zapewne też by się zakręcił w okolicach 10pkt. Naprawdę jego domowe mecze pokazują, że daje sobie radę i punktuje na wysokim poziomie. Dzisiaj jedzie z numerem 2 i 2x w parze z Hancockiem, a myślę, że Jankes może go puścić przed siebie, bo to drużyno jeżdżący zawodnik. Do tego raz jedzie w biegu 5, gdzie poza THJ, nie ma zawodników, którzy mogliby mu zagrozić i tam myślę, że 3pkt spokojnie może zrobić, a potem bieg 13, gdzie też rywale tacy sobie: Vaculik i THJ, a z nim w parze Davidsson. Hancock z kolei poza dwoma biegami w parze z Piotrkiem, ma jeden z rezerwowym, ale rywalem będzie tam Koldi więc 2-3pkt, do zrobienia. Jednak w 14 biegu będzie mega trudno, bo Koldi z Hampelem w parze, a Herbie w parze będzie miał Przemka Pawlickiego. Tak więc łatwiejsze biegi ma Piotrek, do tego super jeździ w Motali więc ten handicap chyba trochę za wysoki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Greg Hancock - Jarek Hampel - 2
@1,72 Unibet ✅
Bet już zasugerował Torretoo i na pewno warto się skusić zwłaszcza, że Unibet daje wyższy kurs. Hampel być może wystartuje sześć razy, co oczywiście stawia Jarka w lepszej sytuacji. Daje się zauważyć, że ostatnio &quot;Małemu&quot; trafiają się wpadki w meczach, ale i Hancock nie ma równej, wysokiej formy. Po takim kursie na pewno można pograć w stronę Polaka, mimo że przewaga swojego toru leży po stronie Grega.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Davidsson - THJ @2.60 Unibet
Jeśli ktoś wierzy, że Jonas przynajmniej w 70% powtórzy wczorajszy występ to jest w sporym błędzie. Kurs łapię z pocałowaniem ręki, bo również nie wierzę, że Tomas zaliczy tak fatalny występ jak wczoraj. Występ Davidssona to nie wiem czy po prostu wypadek przy pracy, czy ten tor w Vetlandzie tak mu leży, po znakomitym występie w IM Szwecji wnioskuję raczej to drugie. Natomiast dziś wracamy do Motali na specyficzny tor, gdzie Joonas w końcówce sezonu sobie zupełnie nie radzi. Nowe opony bla bla bla, zawodzą i tyle to samo w Polsce, przegrywał już ze słabszymi na tym torze, dlatego faworyzowanie go w takiej mierze w parze z THJ to absurd.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Z tego co widze wiekszosc kolegow powyzej faworyzuje H2H zawodnikow gosci, wiec dlaczego nie zagrac tu handi +6 na Elit co wydaje sie w tym przypadku naturalne?
Argumenty typu &quot;nie wierze, ze ktos cos tam&quot; nie przemawiaja do mnie wogole ???? ale mimo wszystko choc na zuzlu nie znam sie wcale;
Elit +6 za 2.20@bet365
z podporka na rowno za 15@bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom