>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje do ME 2010 piłkarek ręcznych

hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Słowacja - Polska(-1/+1)(zakład 2-drogowy)✅( 32:28 )
Typ: 1
Kurs: 1,95
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Paddy Power


Spotkanie eliminacji do ME 2010 piłkarek ręcznych, które będą rogrywane w Danii i Norwegii. W grupie oprócz Polek grają Słowaczki, Czarnogórzanki i Rosjanki.
Według mnie faworytem spotkania są zawodniczki gospodyń. Oba zespoły mają za sobą po jednym meczu. Polska przegrała w bardzo słabym stylu u siebie z Czarnogórą 21:31 (10:14), a Słowaczki na wyjeździe po walce przegrały z reprezentacją Rosji 33:26 (16:14). Polki zaprezentowały się ogólnie bardzo słabo w meczu z Czarnogórą, a grały wszystkie zawodniczki. W meczu ze Słowacją w polskim zespole nie zagrają Agnieszka Tyda, Małgorzata Majerek i Iwona Niedźwiedź-Cecotka. Dwie ostatnie w meczu z Czarnogórą wyszły w podstawowym składzie. Rozmiar porażki Polek z Czarnogórą musi budzić niepokój, bo przeciwniczki nie zagrały nic ciekawego, a do tego ich najlepsza zawodniczka Bojana Popovic wróciła dopiero po poważnej kontuzji i w meczu z Polkami zdobyła tylko z 3 bramki z rzutów karnych. Celem Polek w dwóch pierwszych meczach były dwa zwycięstwa, porażka z Czarnogórą bardzo oddaliła marzenia o awansie na ME, więc nastroje w drużynie nie są najlepsze. Słowaczki natomiast zagrały niezłe spotkanie z Rosjankiami, które musiało je podbudować psychicznie. W meczu z Polkami nie zagra w ich drużynie Martina Školková, ale za to do składu ma wrócić Zuzana Janšáková. W ostatnim meczu o stawkę między tymi zespołamy wygraną odniosły Słowaczki. Było to podczac turnieju prekwalifikacyjnego do mistrzostw świata, spotkanie było rozgrywane w Dąbrowie Górniczej i i Słowaczki zwyciężyły w nim 31:26 (17:11). Mecz dla obu zespołów jest walką o dalsze szanse na awans do Mistrzostw Europy. Myśle, że lepsza dyspozycja, atut własnej hali i kłopoty kadrowe Polek zdecydują o spokojnym zwycięstwie piłkarek ręcznych ze Słowacji w meczu z Polkami.

Mecz 18.10.2009, godz. 11:00, transmisja Polsat Sport Ekstra.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przed nami dwie ostatnie kolejki eliminacje do ME kobiet w piłce ręcznej kobiet.
Dzisiaj i jutro odbędzie 14 meczów przedostatniej serii spotkań.


Reprezentacja Polski straciła już szanse awansu i walczy o honorowe zwycięstwo, co może nie być takie łatwe. Dzisiaj zmierzą z będącą w bardzo dobrej formie Czarnogórą na wyjeździe i raczej zwycięstwa nie odniosą. Za kilka dni mecz u siebie ze Słowacją. Według mnie będzie to wyrównane spotkanie.

Ciekawsze mecze według mnie to:
Czechy - Węgry
Holandia - Chorwacja
Turcja - Hiszpania

Moi faworyci to Węgry, Chorwacja, Hiszpania.

Ciekawy może też być mecz Słowacja - Rosja. Rosjanki powinny wygrać, ale z handicapem -6bramek może być różnie

Tabela i historia spotkań: Klik

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs


Typ: Hiszpania @ 1.55 Tobet ✅ 27:30
Hiszpania (-1.5) @ 1.85 Tobet ✅ 27:30
Dziś o godzinie 19:00 w walce o awans do duńsko-norweskiego czempionatu, w tureckim Mersin zmierzą się nieznane w świecie piłki ręcznej Turczynki oraz wicemistrzynie Europy z roku 2008, czwarta ekipa Mundialu sprzed kilku miesięcy- Hiszpania.
Dla mnie faworyt w tym meczu jest oczywisty, a kursy wystawione przez buków są dziwne. Dziewczyny z Hiszpanii pewnie zmierzają po awans, wygrały wszystkie 4 z dotychczasowych 4 meczów, co prawda z Turcją i Serbią (na wyjeździe) nie wygrywały wysoko, ale to tylko dlatego, że w ostatnich meczu z Serbią trener chciał po udanym Mundialu dać odpocząć gwiazdom, a Turczynki chyba zostały nieco zlekceważone.
Nie mam żadnych informacji odnośnie osłabień w kadrze Hiszpanek, a to może oznaczać, że takich po prostu nie ma. Dla mnie ten mecz i ten typ to typ dnia, myślę, że z takim kursem naprawdę warto spróbować, zwłaszcza, że różnica klas pomiędzy obiema drużynami jest naprawdę duża.​
 
Do góry Bottom