>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

E Sports - temat ogólny

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Suche typy możesz podawać w założonym przez siebie temacie w dziale z kuponami, tutaj musisz dopisać parę zdań i uzasadnić te typy.
 
L 16

lipko111

Użytkownik
Suche typy możesz podawać w założonym przez siebie temacie w dziale z kuponami, tutaj musisz dopisać parę zdań i uzasadnić te typy.
Ja się do pisania analiz nie nadaję. ???? Ale coś tam zawsze napiszę

Ruskie wchodzą, a co do SS to powiem tylko tyle - XANTARES. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 16

lipko111

Użytkownik
Dziś gram tak:
Norwegia - Kazachstan = 2. Kazachstan ma moim zdaniem lepszych zawodników, Adren i MoU mogą to wycarrować, do tego dojdzie w miare grający fitch i pozamiatane.
Kazachstan jest po kursie 2.62. Jednak ja złapałem go na HLTV po 7 i oby się tak utrzymal. ????
Millenium - Spirit - 1. Intuicja mi tak podpowiada ( a tak serio to nie umiem pisać analiz). ????
Kurs: 3.75

Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 16

lipko111

Użytkownik
Dziś gram tak:

Norwegia - Kazachstan = 2. Kazachstan ma moim zdaniem lepszych zawodników, Adren i MoU mogą to wycarrować, do tego dojdzie w miare grający fitch i pozamiatane.

Kazachstan jest po kursie 2.62. Jednak ja złapałem go na HLTV po 7 i oby się tak utrzymal. ????

Millenium - Spirit - 1. Intuicja mi tak podpowiada ( a tak serio to nie umiem pisać analiz). ????

Kurs: 3.75


Powodzenia! ????
✅✅


Kolejny meczyk to: Optic - Echofox - 2 (kurs 2.62)

Mecz tak własciwie 50/50,, jednak kurs i zawodnicy EchoFoxa bardziej mnie przekonują.
 
columbo 17

columbo

Użytkownik
Jutro zaczyna się All Star w LoLu, przeglądam ofertę i widzę kursy ponad 2 w pojedynkach 1v1 przeciwko graczom wild card teamu. Ktoś oglądał może turniej poprzedzający te All Starsy i może wie coś więcej na temat tej drużyny i czy stać ich na zwycięstwo 1v1? Grać będą oni przeciwko graczom którzy wydają się lepsi, grający na worldsach nawet kilka razy. No ale to jest 1v1 i mogą być jakieś troll picki czy brak grania na 100%. Ktoś będzie coś grał ? :razz:
 
toosi 4

toosi

Użytkownik
Jutro zaczyna się All Star w LoLu, przeglądam ofertę i widzę kursy ponad 2 w pojedynkach 1v1 przeciwko graczom wild card teamu. Ktoś oglądał może turniej poprzedzający te All Starsy i może wie coś więcej na temat tej drużyny i czy stać ich na zwycięstwo 1v1? Grać będą oni przeciwko graczom którzy wydają się lepsi, grający na worldsach nawet kilka razy. No ale to jest 1v1 i mogą być jakieś troll picki czy brak grania na 100%. Ktoś będzie coś grał ? :razz:
Tu raczej ciężko jest cokolwiek wywnioskować na podstawie turniejów poprzedzających ten &quot;event&quot;. Event dlatego, że nikt z graczy zaproszonych nie traktuje go poważnie. Powiedzmy sobie szczerze AllStars w League of Legends od zawsze był i zawsze będzie czymś co traktowane jest z dużym dystansem, przymrużeniem oka, na pół gwizdka - zwał jak zwał. Oglądałem dzisiejszy pierwszy dzień i przestrzegam Cię przed jakimkolwiek obstawianiem zakładów w tej kategorii aż do rozpoczęcia właściwego sezonu - dzisiaj był straszny cyrk, dużo zagrywek pod publike, po prostu trollowali :p nie polecam.
 
G 0

gutek85

Użytkownik
Witam Panowie mam pytanie Team Fire Tandem-Team Ice Tanden mecz jutro na bet 365 o 16 wedlug planu i mecz Team Fire -Team Ice na pinku wedlug planu dzis o 21;20 to jest ten sam mecz ?
 
columbo 17

columbo

Użytkownik
Tu raczej ciężko jest cokolwiek wywnioskować na podstawie turniejów poprzedzających ten &quot;event&quot;. Event dlatego, że nikt z graczy zaproszonych nie traktuje go poważnie. Powiedzmy sobie szczerze AllStars w League of Legends od zawsze był i zawsze będzie czymś co traktowane jest z dużym dystansem, przymrużeniem oka, na pół gwizdka - zwał jak zwał. Oglądałem dzisiejszy pierwszy dzień i przestrzegam Cię przed jakimkolwiek obstawianiem zakładów w tej kategorii aż do rozpoczęcia właściwego sezonu - dzisiaj był straszny cyrk, dużo zagrywek pod publike, po prostu trollowali :p nie polecam.
no powstrzymałem się od pojedynków 1v1 i dobrze, bo widziałem jak Bjergsen czy Faker po kursach 1.3 przegrywali. Postawiłem za to &#39;pewniaczków&#39; jeśli chodzi o 5v5 i weszło, mimo braku grania na 100% różnica między pewnymi regionami jest spora. :grin:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
G2, nV to create superteam - Report

http://www.hltv.org/news/19552-g2-nv-to-create-superteam-report

KennyS, Shox, NBK paka może być niezła. Z drugiej strony pytanie co ze zgraniem na początek. Kursy mogą być zaniżone na francuski superteam, więc może warto poprobować.
Dziwi mnie olanie Screama, myślałem że jego nie może braknąć, w końcu Belg a Francuz to raczej niewielka różnica. Także mnie bardziej ciekawi co z nim niż z francuskim &quot;superteamem&quot; :grin:
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Dziwna sprawa z tym Screamem, bo jest dwie klasy lepszy od body&#39;ego czy wypalonego NBK&#39;a. Szkoda w ogóle Adila, bo całe życie plącze się po jakichś średnich zespołach i nie okazji zabłysnąć. Szczerze mówiąc to nie widzę jakoś tego superteamu. Apex, NBK i KennyS wyglądają na wypalonych, a bodyy to nie ten poziom jeszcze.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Dziwna sprawa z tym Screamem, bo jest dwie klasy lepszy od body&#39;ego czy wypalonego NBK&#39;a. Szkoda w ogóle Adila, bo całe życie plącze się po jakichś średnich zespołach i nie okazji zabłysnąć. Szczerze mówiąc to nie widzę jakoś tego superteamu. Apex, NBK i KennyS wyglądają na wypalonych, a bodyy to nie ten poziom jeszcze.
Strzelam że może go po prostu nie lubią za bardzo. Gwiazdorzy i się popisuję, a reszty nie znamy.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dziwi mnie olanie Screama, myślałem że jego nie może braknąć, w końcu Belg a Francuz to raczej niewielka różnica. Także mnie bardziej ciekawi co z nim niż z francuskim &quot;superteamem&quot; :grin:
Mówi się w kuluarach, że Scream bardzo niezadowolony z tego rozwoju sytuacji. W jego przypadku kwestią nie były umiejętności, a niechęć jednego z zawodników do niego. Wiadomo, jak są jakieś sporo, nawet jeśli między 2 zawodnikami, to przekłada się to na wszystkich.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Też nie mam przekonania co tam robi bodyy. Ale skoro to miał być superteam to bardziej widziałbym Happy&#39;ego w składzie, który jeszcze nie tak dawno był kozakiem, ale tak jak całemu EnVyUs nie idzie ostatnio.
Może to doda im większej motywacji, a co do zgrania, to większość grała ze sobą już kilka lat, więc to nie dla nich nowość. Były już rotacje G2 z EnVyus, wcześniej Titan i LDLC. Wszyscy tam się znają jak łyse konie. Jak wyjdzie to się okaże. Scream pewnie trafi do Faze, bo tam co jakiś czas zmieniają zawodników, a on by powrócił na stare śmieci.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Takie pytanko, przy okazji zbliżającego się IEM Katowice CS:GO, jako że mecze grupowe będą bo1, jak w cs-ie wybierane są mapy w bo1? co decyduje kogo mapa będzie grana? czy jest to jakoś losowane?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Takie pytanko, przy okazji zbliżającego się IEM Katowice CS:GO, jako że mecze grupowe będą bo1, jak w cs-ie wybierane są mapy w bo1? co decyduje kogo mapa będzie grana? czy jest to jakoś losowane?
drużyny sobie będą banować na przemian aż zostanie 1 mapa która będzie grana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
A z mojej strony pytanko rownież odnośnie Iema w Katowicach. Czy wie ktoś z was moze czy jest jakiś bukmacher co pozwala na ako z tymi samym drużynami, np Astralis vs NIP i Astralis vs Faze?
 
Do góry Bottom