>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dzisiaj w forBET

M 0

mike19_

Użytkownik
Strasznie mało meczy do obstawiania na żywo. Obecnie na 19 jest tylko 5 meczy z piłki nożnej do obstawienia. U Polskiej konkurencji prawie po 20. Z koszykówką jeszcze gorzej. Tychy z Cracovią grają w hokeja i też tego nie macie w ofercie. Czy w przyszłosci poszerzycie oferte na żywo?
 
T 13

txc

Użytkownik
Będzie u nas żużel. Ekstraliga będzie od początku sezonu. Proszę obserwować naszą ofertę.
Fajnie, a co z niższymi ligami, ligami zagranicznymi i turniejami?
Konkurencja już dziś potrafi wystawić ofertę na pierwszą rundę eliminacji do Złotego Kasku... a Wy wspominacie tylko o Ekstralidze? Z żużlem w obecnej sytuacji może być wkrótce słabo, więc zastanówcie się nad szeroką ofertą, bo możecie na tym tylko zyskać ????
 
H 13

harper

Użytkownik
STS już od dawna ma najlepszą ofertę na rynku Polskim, a gdyby nie te 12% to byłaby chyba najszersza na świecie. Takiej ligi duńskiej nie wystawia absolutnie nikt
 
P 102

para00

Użytkownik
Nie wiem czy jesteś ślepy czy coś mi blokuje na smartfonie ale gdzie jest rejestracja &#39;bo wejście jest tylko w logowanie...
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Dzięki bardzo za wszystkie uwagi.
Jeśli chodzi o żużel to prosimy o odrobinę cierpliwości. Postaramy się, aby oferta na żużel była szeroka i zadowoliła naszych graczy.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Czekam na meila od państwa dlaczego moje zdarzanie zostało anulowane. Dokładnie postawiłem na live na Halkbank przy wynik 1-2 i 14-9 po kursie 1,45. Oczywiscie spotkanie weszło i zostało anulowane. To jakaś paranoja, często się tak zdarza w tym buku ? Rozumiem gdyby była pomyłka kursu, ale tu wszystko odbyło się prawidłowo. Pozdro pany !
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Kupon ma Pan już rozliczony poprawnie. Anulowanie zakładu było związane z drobnym problemem w naszym systemie, za który przepraszamy. Na przyszłość w takich sytuacjach wystarczy zgłoszenie do nas i chwila cierpliwości ???? Pozdrawiamy.

Czekam na meila od państwa dlaczego moje zdarzanie zostało anulowane. Dokładnie postawiłem na live na Halkbank przy wynik 1-2 i 14-9 po kursie 1,45. Oczywiscie spotkanie weszło i zostało anulowane. To jakaś paranoja, często się tak zdarza w tym buku ? Rozumiem gdyby była pomyłka kursu, ale tu wszystko odbyło się prawidłowo. Pozdro pany !
 
Do góry Bottom