>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje polityczne - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
akarin 0

akarin

Forum VIP
Debil dnia jak debil dnia. Za to tytuł &quot;Debili Trójlecia&quot; powinni dostać wszyscy Ci, którym 21 października 2007 zachciało się glosować na Cudo&#39;tfur&#39;ców
W sensie, że za cudotwórców uważasz PO?
Bo nie wiem czy Ci odpisać, że lepiej na Piss off głosować razem z moherami czy napisać, że liberalni nie są tacy wcale liberalni.
Jeśli jednak głosowałeś na PISs off to nie mamy co rozmawiać.
edit: czyli nie mamy co rozmawiać, bo skoro uważasz, ze jest coś lepszego obecnie &#39;na rynku&#39; niż PO to sam jesteś niezbyt mądry.
No poza UPR, bo oni z tego co wiem to mają też całkiem ok program
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Matka mówi ganz egal na politykę. Jej brocha. Ojciec jest rozsądny, więc nie zmarnował swojego głosu. Poza tym, rodzina nie ma tu nic do rzeczy, gdyby głosował na PO i tak bym powiedział, że jest idiotą. Więzy krwi nie bronią od głupoty.
Pochwal się na kogo Ty byś zagłosował...
Ojciec jest rozsądny, więc nie zmarnował swojego głosu.
W sensie w ogóle nie głosował? Bardzo patriotycznie, jest się czym chwalić, ale cóż to jest domena marudzących Polaków: CI WYBRALI ŹLE, TAMCI JESZCZE GORZEJ JA NIE GŁOSOWAŁEM W OGÓLE! - amen..
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
W sensie, że za cudotwórców uważasz PO?

Bo nie wiem czy Ci odpisać, że lepiej na Piss off głosować razem z moherami czy napisać, że liberalni nie są tacy wcale liberalni.

Jeśli jednak głosowałeś na PISs off to nie mamy co rozmawiać.
Zdecydowanie nie mamy o czym rozmawiać. Ignorancja to rozkosz głupców. Lepiej przykleić łatkę moherów i z uśmiechem kroczyć przez życie. Ale nie moja sprawa. Tak czy siak, pokój ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W sensie, że za cudotwórców uważasz PO?

Bo nie wiem czy Ci odpisać, że lepiej na Piss off głosować razem z moherami czy napisać, że liberalni nie są tacy wcale liberalni.

Dlaczego wszyscy, którzy nie głosowali na PO są atakowani tym, że niby głosowali na PiS ?

Nie rozumiem.

A z PO jest podobnie jak z Obamą, chwytliwe hasło, ładnie wyglądał Tusk i tyle.

A o tych cudach to wspominał w swojej kampanii - Polacy mieli wracać z Irlandii, cud gospodarczy.

Wiem, można wszystko na kryzys zwalić.
A na szczytach europejskich szczytem jest to, że nic nie potrafi &#39;&#39;wygrać&#39;&#39;dla Polski bo zawsze można podlizywać się Sarkoziemu badź Merker.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Zdecydowanie nie mamy o czym rozmawiać. Ignorancja to rozkosz głupców. Lepiej przykleić łatkę moherów i z uśmiechem kroczyć przez życie. Ale nie moja sprawa. Tak czy siak, pokój ????
Nie jestem ignorantem. Chętnie wysłucham co przemawia przeciwko PO. A co za PiS, bo jak sie domyślam to ich popierasz.
 
I 0

infolinia3

Użytkownik
A co tu gadać o polityce wszyscy z tych osób są skażeni złodziejstwem i kłamstwem .Niech chcę tu brzydko pisać ale olewam system bo to co się w Polsce dzieje to śmiech .I tu nie chodzi mi o Polskę jako kraj bo jestem bardzo przywiązany tylko o te (cztery litery ).
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Pochwal się na kogo Ty byś zagłosował...
Mając alternatywę PO-PiS, na PiS i nie mam z tym żadnego problemu. Urok demokracji, że lud w swojej ciemnej masie zawierzył maślanym oczom, zamiast zreflektować się, że jak Sawicka mówi o &#39;kręceniu lodów&#39; to znaczy, że będą kręcone lody.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
A co tu gadać o polityce wszyscy z tych osób są skażeni złodziejstwem i kłamstwem .Niech chcę tu brzydko pisać ale olewam system bo to co się w Polsce dzieje to śmiech .I tu nie chodzi mi o Polskę jako kraj bo jestem bardzo przywiązany tylko o te (cztery litery ).
Jak to kiedyś ktoś na forum napisał:

Mam w dupie ten kraj,
Mam w dupie cały rząd,
ale Reprezentacje Polski zawsze będę cenił ;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
W sensie, że za cudotwórców uważasz PO?
No poza UPR, bo oni z tego co wiem to mają też całkiem ok program
Korwin Mikke ???? nie no dałes po garach... motto &quot;wypowiedzmy wojne USA, i sie od razu poddajmy, aneksja i bedziemy jednym ze stanów USA&quot; ???? Ale prawda poza PO nie ma nic innego, wartego uwagi na rynku ????
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Nie jestem ignorantem. Chętnie wysłucham co przemawia przeciwko PO. A co za PiS, bo jak sie domyślam to ich popierasz.
Przyjacielu, uwierz mi że dość mam tłumaczenia kolejnym osobom o co kaman. Inna sprawa, że musiałbym się długo rozwodzić, a nie bardzo mam czas i chęci. Wychodzę jednak z założenia, że jak ktoś naprawdę chce dociec o co chodzi, to mu się uda. I to nie tak, że mam monopol na prawdę. Zakładam, że mogę się mylić, natomiast pewne rzeczy są dla mnie oczywiste. Tyle.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Mam w dupie ten kraj,
Mam w dupie cały rząd,
Co za durnota, jak się nie podoba w kraju to Wielka Brytania i Niemcy powitają z otwartymi ramionami, nikt nie trzyma - au revoir!

Takie myślenie, że nie pójdę do wyborów bo to i tak wybór tylko mniejszego zła tak naprawdę zabija ten kraj, bo zamiast się zainteresować, która partia tak naprawdę coś oferuje konkretnego to wszyscy albo ślepo zapatrzeni w slogany reklamowe, albo znajomych (rodziców) nie mają własnych poglądów.
Nie głosując w ogóle, wcale nie przyczyniasz się do tego, że w Polsce będzie lepiej, a już chwalenie się tym, że nie głosuje to istny absurd.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Widzisz, już raz zawierzyliśmy najpierw PiS, kacory, moherom czy jak ich tak wielu nazywa. I co wyszło z tego?
Chyba nic, nie?
I do tego koalicja im padła i przedterminowe wybory były. Śmierć Blidy, afera gruntowa, seksafera itp - u nich z aferami było głośniej.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Korwin Mikke ???? nie no dałes po garach... motto &quot;wypowiedzmy wojne USA, i sie od razu poddajmy, aneksja i bedziemy jednym ze stanów USA&quot; ???? Ale prawda poza PO nie ma nic innego, wartego uwagi na rynku ????
aj tam na niego nie głosowałem, ale znam ludzi, którzy głosowali i od nich słyszałem, że niby coś tam fajnego w tym programie jest.
Nie wnikałem, bo mnie to nie zainteresowało. Poza tym nie jestem podatny na sugestie takie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Widzisz, już raz zawierzyliśmy najpierw PiS, kacory, moherom czy jak ich tak wielu nazywa. I co wyszło z tego?
Chyba nic, nie?
I do tego koalicja im padła i przedterminowe wybory były. Śmierć Blidy, afera gruntowa, seksafera itp - u nich z aferami było głośniej.
PO ma wygodniejszego koalicjanta - spokojne PSL, PiS musiało sie dogadać z Samoobroną czy LPR i to głównie ich afery były :p
/Dzisiaj wiara popłynie na Romie ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Widzisz, już raz zawierzyliśmy najpierw PiS, kacory, moherom czy jak ich tak wielu nazywa. I co wyszło z tego?
Chyba nic, nie?
I do tego koalicja im padła i przedterminowe wybory były. Śmierć Blidy, afera gruntowa, seksafera itp - u nich z aferami było głośniej.
Dlatego teraz czas na lewicę i koniec. PO, wszyscy narzekają, PiS też, głosujcie na lewych i już, może chociaż z Ruskimi będziemy mieli dobre stosunki.
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Widzisz, już raz zawierzyliśmy najpierw PiS, kacory, moherom czy jak ich tak wielu nazywa. I co wyszło z tego?
Chyba nic, nie?
I do tego koalicja im padła i przedterminowe wybory były. Śmierć Blidy, afera gruntowa, seksafera itp - u nich z aferami było głośniej.

Śmierć Blidy? Bez jaj. Niech ktoś mi pokaże chociaż jednego, kto w takiej sytuacji będąc niewinnym/niewinna targa się na swoje życie. No bo skoro była niewinna to po co się zabiła? Jak ktoś chce odpowiedzieć, że czuła się tak bardzo uciśniona i napastowana przez ten obrzydliwy PiS i Kaczyzm to niech zamilknie i włączy lepiej logicznie myślenie. Seksafera? Może ja mało kumam, ale akurat PiS nie odegrał w tej sytuacji żadnej roli. No chyba, że stosujemy technikę zbiorowej odpowiedzialności. Ale bez żartów, proszę. Afera Gruntowa? Tu też jakoś kojarzy mi się bardziej Samoobrona. Chyba, że znowu czegoś nie wiem. A PO? Takie sformułowania jak &#39;Palikot&#39; &#39;Niesiołowski&#39; Miro, Rycho i Zbycho&#39;, którzy okazują się zwykłymi pacynkami pociąganymi za sznurki przez lobbystów, &#39;afera hazardowa&#39;, &#39;upadek stoczni&#39; &#39; &#39;likwidacja IPN-u&#39;, &#39;Sawicka i jej kręcenie lodów&#39; skutecznie bronią mnie przed głosowaniem na tą kastę przestępców. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Doba, faktycznie jako mod nie powinienem zaczynać dyskusji na takie tematy w nieodpowiednim miejscu :wink:
Takze koniec tematu to chyba najlepsze rozwiązanie.
Jak sie szczelba zdenerwuje to pousuwa to co mu nie pasuje ;]
ja mówie o koalicji rządzącej.
Żeby nie było. Posta zacząłem pisać przed Twoją odpowiedzią.
choderek, ani Ty mnie nie przekonasz ani ja Ciebie, wiec chyba lepiej jak sobie to darujemy
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Jak to kiedyś ktoś na forum napisał:

Mam w dupie ten kraj,
Mam w dupie cały rząd,
ale Reprezentacje Polski zawsze będę cenił ;)
hah, ja przedstawiam takie zdanie, nie wiem czy Ci o mnie chodzi ????

Odpowiedzcie sobie na jedno bardzo proste pytanie, co wam da ta dyskusja i co wam da zawracanie sobie gitary ta cała polityka, sa ciekawsze rzeczy na swiecie.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Takimi ludźmi, niestety, najłatwiej jest sterować przez media, którzy ani trochę nie interesują sie polityka i zagłosują na najpopularniejszych albo najładniej wyglądających ????

olo- z ta lewica to żartowałeś, prawda ?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Takimi ludźmi, niestety, najłatwiej jest sterować przez media, którzy ani trochę nie interesują sie polityka i zagłosują na najpopularniejszych albo najładniej wyglądających ????

olo- z ta lewica to żartowałeś, prawda ?
Szczerze powiedziawszy to polityką nie interesuję się za bardzo. Tylko głośniejsze sprawy, o których słyszę w TV czy czytam w gazetach.

Ale skoro PiS był, PO było i nadal dupa, to może trzeba coś zmienić. Prawda taka, że większości tych lewaków, którzy byli jak lewica rządziła ostatnio już nie ma, więc może to jest rozwiązanie, nie wiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom