>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Dyskusje o La Liga - w sezonie 2022/2023 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Quique Setien podpisał umowę z Villarreal. Ma ona obowiązywać do końca sezonu 2023/24. Hiszpański klub był bez trenera po tym jak dotychczasowy Unai Emery przyjął propozycję przejęcia angielskiej Aston Villi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"
Gerard Piqué:
Cules, jestem Gerard,
Od tygodni, miesięcy dużo ludzi o mnie mówi. Do tej pory nic nie powiedziałem. Ale teraz chcę, abym to ja mówił o sobie.
Jak wielu z was jestem od zawsze za Barceloną. Urodziłem się w bardzo piłkarskiej rodzinie… i bardzo culé. Od małego nie chciałem być piłkarzem. Chciałem być piłkarzem Barçy. Ostatnio sporo myślałem o tym dziecku. O czym mógł myśleć tamten mały Gerard, gdyby powiedziano mu, że wszystkie jego marzenia się spełnią. Że dotrze do pierwszego zespołu Barçy. Że wygra wszystkie możliwe puchary. Że będzie mistrzem Europy… i świata. Że będzie grał obok najlepszych piłkarzy w historii. Że będzie jednym z kapitanów. Że nawiąże przyjaźnie na zawsze.
25 lat temu trafiłem do Barçy. Odszedłem… i wróciłem. Futbol dał mi wszystko. Barça dała mi wszystko. Wy, culés, daliście mi wszystko.
Teraz, gdy te marzenia z dzieciństwa zostały już spełnione, chcę wam powiedzieć, że zdecydowałem, że to moment, aby zamknąć ten cykl.
Zawsze mówiłem, że po Barcelonie nie będzie już żadnej innej drużyny. I tak będzie. W tę sobotę rozegram ostatni mecz na Camp Nou. Stanę się jednym culé z wielu. Będę wspierał zespół. I przekaże moją miłość do Barçy moim synom tak, jak zrobiła to ze mną moja rodzina.
I już mnie znacie… prędzej czy później… wrócę.
Widzimy się na Camp Nou.
Visca el Barça, zawsze.
"


edit:

" Odejście Gerarda Piqué pozwoli Barcelonie na dokonanie wielomilionowego transferu już zimą. Iñigo Martínez dołączyłby do Barçy dopiero latem na zasadzie wolnego transferu. [Sport] "
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Fajnie, że Pique pokazał jaja i wie kiedy zejść ze sceny. Swoje dobra lata gry ma już za sobą. Gerard młodszy nie będzie, a minuty w których miał okazuje pograć pokazały, że jest mocno pod formą.
Do składu wracają Garcia i Christensen i to są dobre wiadomości dla Xaviego.
Jutro gol Pique w meczu pożegnalnym? Fuksiarz oferuje @ 3.55 na to zdarzenie.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Joao Felix był ogromna nadzieją Atletico Madryt. Jednak w tym klubie kompletnie nie pokazał swoich umiejętnosci, a potencjał ma ogromny.

I tym samym coraz głośniej o transferze tego zawodnika. "Cadena Ser" informuje, że dwa kluby są poważnie zainteresowane 23-latkiem:
- Manchester United
- PSG


Warto też dodać, że Czerwone Diabły już w lecie złożyły ofertę za wspomnianego napastnika. Wówczas została ona odrzucona. W zimowym okienku transferowym może dojść już do transakcji.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Endrick zostanie nowym Realu Madryt za 60 milionów + 12 w bonusach. 16-letni zawodnik dołączy do Królewskich w 2024 roku.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Oficjalnie: Endrick zostanie piłkarzem Realu Madryt! :) i to rozumiem, info ze strony Realu
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Isco nie jest już piłkarzem Sevilli. Kontrakt zawodnika z klubem z Andaluzji został rozwiązany za porozumieniem stron.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
"Bild": Youssoufa Moukoko powiedział 'TAK' Barcelonie! 18-latek jest zdecydowany przejść na Camp Nou.

Pytanie skąd pieniążki?. Bo suma odstępnego jest tam ponoć gruba.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Osobiście jestem zadowolony z tej decyzji, już miałem dość oglądania tego "sędziego"
Carrusel Deportivo podał na swoim Twitterze, że Lahoz nie zamierza kończyć kariery sędziowskiej i lubi sędziować.
W wywiadzie dla Cadena SER były sędzia Iturralde González wspomniał, że Mateu Lahoz kocha sędziowanie i żyje dla sędziowania 24 godziny na dobę. Były hiszpański arbiter mówił również, jak wygląda praca sędziego.

W ten weekend Lahore posędziuje spotkanie Rayo V. - Real Sociedad.
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Memphis Depay przeszedł z Barcelony do Atlético Madryt na zasadzie transferu definitywnego za 3 miliony euro plus milion euro zawarty w formie bonusów.
Holender podpisał z nowym pracodawcą umowę do 30 czerwca 2025 roku.

W przeciwnym kierunku w ramach półrocznego wypożyczenia powędrował Yannick Carrasco, który został włączony w powyższą transakcję. W umowie zawarto również opcję wykupu.
 
K 153

knax

Użytkownik
Memphis Depay przeszedł z Barcelony do Atlético Madryt na zasadzie transferu definitywnego za 3 miliony euro plus milion euro zawarty w formie bonusów.
Holender podpisał z nowym pracodawcą umowę do 30 czerwca 2025 roku.

W przeciwnym kierunku w ramach półrocznego wypożyczenia powędrował Yannick Carrasco, który został włączony w powyższą transakcję. W umowie zawarto również opcję wykupu.
Yannick nie przechodzi do Barcy na wypożyczenie, Barcelona zapewnili sobie opcje wykupu Carrasco w lecie, ale to zostaje do ich decyzji w lato.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Çağlar Söyüncü zostanie nowym zawodnikiem Atlético Madryt. Kontrakt Turka będzie obowiązywać do 2027 roku.
[Fabrizio Romano]
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Real Madryt potwierdził w oficjalnym komunikacie, że Mariano Díaz oraz Eden Hazard opuszcza drużynę po zakończeniu tego sezonu.
Asensio podobno odchodzi do PSG, ale niema oficjalnego komunikatu.
Benzema zapewne zostanie na kolejny sezon/dwa.

W Barcelonie oczywiście po sezonie odchodzą Albą i Busquets. Nie wiadomo co z powrotem Messiego, który na pewno odchodzi z PSG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom