>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

M 493

milo93

Użytkownik
Dzisiaj to klapek show co dotknie to psuje stoi na siatce prosta piłka on prosto w siatke cienko to widze z Matkowskim...
 
W 0

winettou

Użytkownik
Pytanie do Magica90



Mam pytanie odnosnie tego zakladu:
Thiem vs Mayer
over 10.5 set 1 |2,62| Bet365

Wszedlem w niego grubiej(jak na mnie), i teraz zastanawiam sie czy nie cofnac zakladu ze strata i pojechac grubo na 9,5. Wiem, ze wyniku nie znasz chodzi mi tylko o Twoje zdanie czy zaklad 10,5 nadaje sie do ostrzejszego grania.
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Organizacja Wimbledonu jak narazie to totalna porażka. Jak zawodniczki Kvitova/Makarova mogą tkwić jeszcze w 2 rundzie, kiedy inne czekają już w 4 rundzie na swoje mecze. Ciekawe jak to rozwiążą, Kvitova lub Makarova będą chyba musiały grać 2 mecze dziennie ???? Zamiast dać je na pierwszy kort z zadaszeniem, to grają gdzieś na boku.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Wie ktoś co się dzieje z Marią Kirilenko? Jakoś straciłem ją z oczu i nie widziałem już jej w żadnych turnieju ze 2 sezony? Skończyła karierę, zajmuje się czymś innym, czy co z nią? Jest jeszcze młoda jeśli chodzi o koniec kariery a to nie wątpliwe strata takiej zawodniczki dla WTA i nie chodzi mi o jej grę.
 
O 6,2K

oranje

Użytkownik
Wie ktoś co się dzieje z Marią Kirilenko? Jakoś straciłem ją z oczu i nie widziałem już jej w żadnych turnieju ze 2 sezony? Skończyła karierę, zajmuje się czymś innym, czy co z nią? Jest jeszcze młoda jeśli chodzi o koniec kariery a to nie wątpliwe strata takiej zawodniczki dla WTA i nie chodzi mi o jej grę.
Rok temu urodzila dziecko, także może już nie zdecydować się coś grać dalej ????
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Patty Schnyder urodziła dziecko, wróciła w tamtym roku i pyka sobie w czelkach for fun ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
witajcie. wiadomo już kto zagra w jakby nie było głównym turnieju przyszłego tygodni tj. Citi Open w Waszyngtonie ?
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie systemu obrony puktow za turniej z zeszlego roku, ogolnie jak to wyglada. I jeszcze pytanie co jezeli jakis turniej zostal usuniety z kalendarza i w jego miejsce wszedl inny tej samej rangi ? Albo jezeli startuja tak jak teraz 2 turnieje 250 i zawodnik doszedl do finalu w jednym w zeszlym roku a teraz w tym roku gra w tym drugim. Jak to wygląda jeżeli chodzi o aspekt obrony punktow rankingowych. Z gory dzieki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie systemu obrony puktow za turniej z zeszlego roku, ogolnie jak to wyglada. I jeszcze pytanie co jezeli jakis turniej zostal usuniety z kalendarza i w jego miejsce wszedl inny tej samej rangi ? Albo jezeli startuja tak jak teraz 2 turnieje 250 i zawodnik doszedl do finalu w jednym w zeszlym roku a teraz w tym roku gra w tym drugim. Jak to wygląda jeżeli chodzi o aspekt obrony punktow rankingowych. Z gory dzieki.
Broni się punkty za tygodnie, a nie za poszczególne turnieje.
43 tydzień 2013 ATP Kałuszyn 250 wygrałeś masz 250 punktów
43 tydzień 2014 ATP Piaseczno 250 przegrałeś w finale masz 150 punktów, tyle co finalista - bez znaczenia gdzie grałeś rok temu
 
Do góry Bottom