>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat piłki w Niemczech - newsy, transfery 2014/2015

Status
Zamknięty.
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
A powiedzcie mi przy okazji, jeśli wiecie, dlaczego w ostatnim meczu Piszczek zszedł w 38 minucie? Jakiś uraz? Bo chyba nie przez jakąś fatalną dyspozycje ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
egzer 150

egzer

Użytkownik
Czy ja wiem czy małe?Bvb tak naprawdę nic nie gra i nic nie będzie grało do końca tej rundy,bo są kontuzje i zawodnicy bez formy.Zagraj kontrę i będziesz miał pewny spory zysk.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Czy ja wiem czy małe?Bvb tak naprawdę nic nie gra i nic nie będzie grało do końca tej rundy,bo są kontuzje i zawodnicy bez formy.Zagraj kontrę i będziesz miał pewny spory zysk.
Już zagrałem na remis i wygraną ale tu jest troche kasy do wyrwania - pozdro:razz:
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Obraniak na sprzedaż!

Werder Brema postanowił wystawić Ludovica Obraniaka na listę transferową.

Źródło: Kicker
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja chciałbym podjąć dyskusję na temat słabych wyników Borussii Dortmund. Jak myślicie co jest przyczyną aż tak słabych wyników?
Ja osobiście trochę doszukuję się grania pod wyrzucenie Kloppa. Jak dobrze wiemy Jurgen podpisał z BVB kontrakt bodajże do 2018 roku, a żeby zwolnić trenera po takich sukcesach jak mistrzostw, wicemistrzostwo Niemiec czy finalista LM jest to na pewno nie lada problem. Na to nie pozwolili by kibice i każdy po zwolnieniu Kloppa z kibiców Borussii puknąłby się mocno w głowę. Przecież tyle mówiło się o jego przejściu do Premier League czy gdziekolwiek indziej poza Bundesligę. Jedynie beznadziejne wyniki pozwoliły zwolnić trenera bez żadnej &quot;sensacji&quot;. Tak to przynajmniej widzę ja, bo naprawdę ze ścisłej czołówki Bundesligi stać się czerwoną latarnią tej ligi to może wywołać u niektórych (np. u mnie ;) ) nie bez powodu teorie spiskowe.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Borek ostatnio podczas transmisji mówił, że piłkarze Borussii narzekają nieoficjalnie na Kloppa. Chodzi o to, że straszne ostre treningi im daje a oni grają mecze co 3 dni (LM) i nie mają jak Bayern 25 piłkarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
egzer 150

egzer

Użytkownik
Ja chciałbym podjąć dyskusję na temat słabych wyników Borussii Dortmund. Jak myślicie co jest przyczyną aż tak słabych wyników?
Moim zdaniem wątpię,żeby było to spowodowane chęcią wyrzuceniem Kloppa,bo wieloma zawodnikami interesowały się drużyny i grając tak słabo szkodzą przede wszystkim sobie.Powodów słabej gry jest wiele,pierwszy to mistrzostwa świata na które pojechali Hummels,Weidenfeller, Grosskreutz,Durm a tylko Hummels właściwe grał ale i tak doznał kontuzję.
Kompletnie nietrafione transfery Ramosa,Immobile,Kagawa,Sahin,Dong-Won Ji,który od razu doznał kontuzję i gra w 3 lidze,jeszcze jest Ginter,niby gra ale to melodia przyszłości.Drugim powodem oczywiście są kontuzje Reusa,Hummelsa,Sokratisa,Błaszczykowskiego,Sahina,Kehla i jeszcze paru.W zasadzie ta drużyna po odejściu Lewandowskiego nie istnieje i w dodatku jeszcze kontuzja Reusa jest gwoździem do trumny.Ciężko powiedzieć o jakimś zawodniku Bvb że jest w formie,bo po prostu takiego nie ma,jak dobrze przepracują przerwę to może coś z tego będzie ale nie liczył bym w tym roku na puchary ze strony drużyny Kloppa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 37

misterchef

Użytkownik
Moim zdaniem wątpię,żeby było to spowodowane chęcią wyrzuceniem Kloppa,bo wieloma zawodnikami interesowały się drużyny i grając tak słabo szkodzą przede wszystkim sobie.
Uważam, że o żadnej zmowie nie możemy mówic, nawet jakim by uperdliwym trenerem nie był Klopp. Poprostu złe podjęte decyzje, kontuzje kluczowych graczy. To samo możemy zobaczyć w Liverpoolu. Ten sam trener, nie jest najlepszym ale w poprzednim sezonie sobie radził, ponieważ w drużynie był Suarez, który był główną siłą napędową ataku. Jak widać jego odejscie miało ogromny wpływ na postawę drużyny w tym sezonie. BVB bez Lewandowskiego, oraz kontuzjowanego Reusa (który pod czas okienka zimowego ma szanse zmienic klub) nie ma szans w Bundeslidze. Czekam na mądrzęjsze transfery.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kevin Kampl zasila szeregi Borussi Dortmund!
Oficjalna strona Borussii Dortmund poinformowała, że nowym piłkarzem czarno-żółtych został Kevin Kampl. 24-latek przeniósł się do Dortmundu z austriackiego klubu Red Bull Salzburg.
- Kevin Kampl jest wszechstronnym ofensywnym graczem, którego obserwujemy już od dawna. Jego umiejętności idealnie pasują do naszych potrzeb - powiedział dyrektor sportowy Borussii Dortmund, Michael Zorc.
Urodzony w Solingen Kampl strzelił 29 bramek i zaliczył 54 asysty w 109 meczach dla Salzburga we wszystkich rozgrywkach. Dla reprezentacji Słowenii rozegrał do tej pory 14 spotkań, w których raz wpisał się na listę strzelców.
Kampl związał się z Dortmundem umową ważną do 2019 roku. Jeżeli chodzi o kwotę transferu, oba kluby postanowiły, że nie ujrzy ona światła dziennego.
źródło
Na transfermarkt znalazłem info że kwota transferu to 12 mln euro.

edit: Mały offtop ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Xherdan Shaqiri opuścił Bayern Monachium!
Szwajcar przeniósł się do Interu Mediolan. 23-latek najbliższe pół roku spędzi w Mediolanie na zasadzie wypożyczenia. Włosi wykupią Shaqiriego dopiero w lipcu, ze względu na problemy z Financial Fair Play. Bawarczycy mają zarobić na Szwajcarze około 18 milionów euro.
źródło
Klich w 1.FC Kaiserslautern!
Mateusz Klich zostanie w najbliższych dniach zaprezentowany jako nowy zawodnik 1.FC Kaiserslautern. Z niemieckim klubem zwiąże się kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2018 roku.
źródło
Obraniak wypożyczony
Ludovic Obraniak został wypożyczony do końca sezonu do zespołu Caykur Rizespor, rywalizującego w piłkarskiej ekstraklasie Turcji - poinformował trener drużyny Hikmet Karaman, cytowany w tamtejszych mediach.
źródło
Hojbjerg wypożyczony
Duński talent Pierre-Emile Hojbjerg został wypożyczony do końca sezonu z Bayernu Monachium do drużyny FC Augsburg. Potwierdził to jego menedżer w wywiadzie dla Sportbild.
- Pierre-Emile musi zbierać doświadczenie. W maju albo czerwcu pomyślimy co dalej - mówi menedżer zawodnika.
Hojbjerg nie pojawił się już na środowym treningu Bayernu.
źródło
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Kevin Kampl, pomocnik przeszedl z RB Salzburg do Borussi Dortmund.
Nils Petersen, napastnik wypozyczony z Werderu Brema do SC Freiburg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nikolaos Ioannidis został nowym piłkarzem Borussii Dortmund. Wiele szczegółów transakcji nie jest nam znane, wiemy tylko, że grecki napastnik podpisał z klubem umowę na dwa i pół roku. Na początek ma trafić do drużyny U-23.
źródło
Ciekawostka:
Gdy Arjen Robben pojawił się w Katarze ze sporym opatrunkiem na ręce wielu dziennikarzy zaczęło zastanawiać się &quot;co mogło się stać Holendrowi?&quot;. Piłkarz Bayernu postanowił wykorzystać tę okazję do żartu, który wczoraj obiegł cały internet.
Holender po treningu zdejmował obuwie tylko jedną ręką ponieważ druga była całkowicie zabandażowana. Dlaczego? &quot;Gdy wyciągałem piłkę z dziury przy basenie to ugryzł mnie krokodyl&quot; - tak na pytanie dziennikarza odpowiedział Robben.
Źródło: dntb ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Odergaard jednak w Realu?
Kolejna norweska gazeta informuje o tym, że Martin Ødegaard podjął ostateczną decyzję odnośnie do swojej przyszłości i przeniesie się do Realu Madryt.
źródło
Gol Błaszczykowskiego w sparingu!
Na koniec zgrupowania w hiszpańskiej La Mandze, Borussia Dortmund pokonała w meczu sparingowym zespół z Rumunii, Steauę Bukareszt. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 84. minucie Jakub Błaszczykowski po podaniu Dzenisa Burnica.
źródło
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Sobota w St.Pauli!
Waldemar Sobota do czerwca będzie występował w II-ligowym niemieckim FC Sankt Pauli na zasadzie wypożyczenia z Club Brugge.
źródło
Nieudane zakończenie obozu przygotowawczego Bayernu
Po sobotnim meczu testowym przeciwko Al-Hilal (4:1), czołowa arabska drużyna nie została wpuszczona na salę, na której miał odbyć się bankiet z udziałem Bayernu Monachium.
źródło
Kontuzja Kehla
W trakcie meczu w przypadkowym starciu z Matsem Hummelsem ucierpiał Sebastian Kehl. Były kapitan Borussii Dortmund doznał urazu barku. Oficjalną diagnozę postawiono dopiero dziś i według niej 34-latek będzie wykluczony z gry na cztery tygodnie.
źródło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom