>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dominet Bank Ekstraliga 08/09

Status
Zamknięty.
1 0

14honor88

Użytkownik
8.02 18:40 Anwil - Prokom [hc 0:2,5] 2 @ 1.85 gamebokers

Niedzielne spotkanie pomiędzy Anwilem Włocławek i Asseco Prokom Sopot będzie niewątpliwie klasykiem tej rundy rozgrywek. Tym bardziej że w tym spotkaniu będzie zależeć o tym która ekipa zdobędzie pozycję lidera na zakończenie rundy zasadniczej. Zainteresowanie tym spotkaniem jest ogromne o czym świadczyć może fakt że bilety rozeszły się w zaledwie kilkanaście minut! Jeśli kibice mieli by cos do powiedzenia jeśli chodzi o wynik był by on zdecydowanie korzystny dla Anwilu. Jednak faworytem będzie tu zespół z Sopotu mający w swoim składzie znacznie lepszych graczy. Pozyskali oni ostatnio dwóch klasowych graczy Qyntel Woods (202cm – skrzydłowy) oraz Tyrone Brazelton , który ma przede wszystkim zastępować Davida Logana. Po stronie gospodarzy może być to że przez ostatnie 2 tyg. tylko trenowali więc powinni być bardziej wypoczęci od Prokomu który w tym czasie rozegrał 4 spotkania. Jeśli gospodarze zagrają lepiej niż w ostatnim przegranym ligowym spotkaniem z Basketem Kwidzyn mają szanse wygrać. Jednak muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i zagrać bardzo skutecznie bo do zbiórek mogą nie mieć okazji dochodzić gdyż Prokom jest najlepiej w lidze zbierającą druzyną.

 
makaveli23 235,1K

makaveli23

Użytkownik
Znicz - Polpharma
Dla obydwu druzyn to spotkanie jest bardzo wazne. Poczatkowo mialem stawiac na Znicz, ktory pokonal ostatnio Atlas Stal, ale dzisiaj zabraknie Reynoldsa i to bedzie powazne oslabienie, w zwiazku z tym ze do Polpharmy sprowadzony zostal &quot;wysoki Jermaine Griffin&quot; i wraca do skladu skrzydlowy Eric Coleman. Takze nie wiem czy czasem nie bedzie tutaj duzej roznicy na deskach i ciezko wytypowac kto pokryje handicap. Co do under/over to mysle ze mimo ostatniego czasu gdzie niektore druzyny zapomnialy jak sie gra w ofensywie i z wiekszym nakladem na obrone (myslac juz dobrych pozycjach w tabeli) to mysle ze Polpharma ktora zagra juz w pelnym skladzie i Znicz, ktory slabo broni beda w stanie tutaj zagrac na normalnym poziomie strzeleckim, i nie bedzie tutaj za bardzo mulacaco dlugich akcji potrzeba bedzie sporo fauli a te przy agresynwej obronie Polpharmy gwarantowane, mimo ze bez Reynoldsa to mysle ze Znicz nie odstapi. Takze dla mnie OVER 162.5.
 
bucio 17

bucio

Użytkownik
Znicz Jarosław-Polpharma
W meczu inaugurującym 22kolejke PLK Znicz Jarosław podejmnie na własnej hali Polpharme Starogard Gdański.Znicz po ostatnim zwyciestwie nad Stalą na wyjedzie zapewnił sobie juz utrzymanie i teraz grają praktycznie &quot;o nic&quot; a przed samym spotkaniem trener Szczubiał ma utrudnione zadanie gdyz w Jarosławskiej ekipie nie wystąpi dzisiaj Grady Reynolds-najlepszy podkoszowy tego zespołu..Zupełnie inne nastroje przed tym spotkaniem przeżywa Polpharma jak zapowiada trener Olszewski chłopaki są przed meczem szczegolnie zmotywowani gdyż zwyciestwo w tym meczu zapewni im juz na 100procent miejsce w pierwszej czwórce.W dzisiejszym meczu w barwach &quot;Kociewskich Diabłów&quot; zadebiutuje nowy gracz Jermainn Griffin środkowy mający 206cm wzrostu a także do składu po 2meczowej absencji powraca Eric Coleman i co przy nieobecnosci Reynoldsa powoduje ze Polpharma powinna zdominować dzisiaj gre podkoszowa.Ale to nie jest dzisiejszy klucz do zwyciestwa kluczem jest oczywiscie powstrzymanie trójki Day-Timberlake-Celej ale jak pokazała pierwsza połowa meczu w Inowrocławiu gdy gralismy dobrą zoorganizowaną obrone zaden strzelec nie jest nam straszny a gra Jarosławian przypomina niewątpliwie troszke Sportino.Licze ze nowy podkoszowy równiez wniesie dzisiaj nową jakość do gry Polpharmy bo tego było nam potrzeba zawodnika silnego potrafiącego poradzic sobie z podkoszowymi pokroju Patricka Burka.Kluczem do zwyciestwa jak juz wspominałem powyzej jest obrona obrona i jescze raz obrona i jesli ta będzie skuteczna Starogardzianie nie powinni miec problemów ze zwyciestwem.A przy wzmocnionym składzie kazde zwyciestwo jak nie +10 będzie dla mnie małym zawodem.

Mój typ:
Polpharma 1.50

Polpharma -4.5 1.85
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Jedno pytanie:
Skąd ci wyszło że Znicz zapewnił sobie utrzymanie?????
Generalnie typ popieram i sam go zagram,ale następnym razem radze takie rzeczy uwązniej sprawdzac ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Sorry za offtop ale byłem na meczu i muszę przyznać, że mecz był bardzo dobry i Znicz zagrał kapitalnie zwłaszcza Day który rzucił coś koło 38pkt. Teraz można już powiedzieć, że Znicz zapewnił sobie utrzymanie ;) Ogólnie rzecz biorąc mecz pełen walki! W zespole gospodarzy Diduszko grał z w opatrunku na głowie (rozcięta) a Timberlake po tym jak został uderzony w głowę nie wrócił już na parkiet. Warto wspomnieć, że prócz Reynoldsa nie zgarał również Tomasz Celej, a jest to ważny zawodnik dla Znicza ;) ????
 
makaveli23 235,1K

makaveli23

Użytkownik
Znicz - Polpharma
Dla obydwu druzyn to spotkanie jest bardzo wazne. Poczatkowo mialem stawiac na Znicz, ktory pokonal ostatnio Atlas Stal, ale dzisiaj zabraknie Reynoldsa i to bedzie powazne oslabienie, w zwiazku z tym ze do Polpharmy sprowadzony zostal &quot;wysoki Jermaine Griffin&quot; i wraca do skladu skrzydlowy Eric Coleman. Takze nie wiem czy czasem nie bedzie tutaj duzej roznicy na deskach i ciezko wytypowac kto pokryje handicap. Co do under/over to mysle ze mimo ostatniego czasu gdzie niektore druzyny zapomnialy jak sie gra w ofensywie i z wiekszym nakladem na obrone (myslac juz dobrych pozycjach w tabeli) to mysle ze Polpharma ktora zagra juz w pelnym skladzie i Znicz, ktory slabo broni beda w stanie tutaj zagrac na normalnym poziomie strzeleckim, i nie bedzie tutaj za bardzo mulacaco dlugich akcji potrzeba bedzie sporo fauli a te przy agresynwej obronie Polpharmy gwarantowane, mimo ze bez Reynoldsa to mysle ze Znicz nie odstapi. Takze dla mnie ✅✅ OVER 162.5 ✅✅
Victoria Gornik Walbrzych v Energa Czarni Slupsk
Energia over 81.5✅/Walbrzych under 75.5✅
1.85/1.85
(Betgun)

Wczorajsza wygrana Znicza dla Gornika znaczy praktycznie jedno: spadek do pierwszej ligi. Motywacja w tym meczu z ich strony bedzie znikoma i nie licze ze beda oni grali szybka koszykowke, jak nie z wolnych (ktorych beda mieli malo bo Energa malo fauluje) nie widze dla nich latwej przeprawy przez dobra i zgrana obrone Czarnych. Energa moim zdaniem powinna z takim potencjalem prezentowac bardziej ofensywny styl gry i sadze ze sie to dzisiaj wyklaruje i ich zdobycz punktowa bedzie wysoka. Mam nadzieje ze trener ich zgani za te dlugie akcje z Anwilem i dzisiaj grac beda szybciej. W obronie licze tylko ze zagraja podobnie jak poprzednio, nawet moga troche gorzej i tak Walbrzych bedzie paletal sie tutaj w granicach 65-70 pkt.
Kotwica - Atlas Stal
Kotwica -12.5 ✅
1.85 (Sportingbet)

Atlas zwolnil trzech podstawowych graczy Okafora, Danielsa i Rivere. Nie maja szans z glodna Kotwica i jada moim zdaniem do Kolobrzega na pozarcie. W innych bukach jest juz nawet -15.5.
 
makaveli23 235,1K

makaveli23

Użytkownik
Anwil W.-T.Zgorzelec
Anwil jest slabej formie. Nie sadze zeby ofensywa Wloclawian wystrzelila i nagle przypomniala sobie jak sie gra, podobnie bylo z Kotwica ktora dopiero wczoraj sie pozbierala na slabszym przeciwniku. Pozbierac sie Anwilowi bedzie trudno tym bardziej ze Turow ma sposob na Anwil (wygral ostatnie dwa pojedynki na tym terenie) i jest doskonala okazja do rewanzu za porazke u siebie 72-75. Bardzo dobrze do druzyny wprowadzil sie rozgrywajacy Edney. Co do Anwilu to oprocz obwodu, nie maja kim postraszyc pod koszem, lawka tez nie najlepsza. Wszystko zalezy od Koszarka i Pluty, jezeli beda mieli dobry dzien i wszystko bd wychodzic to Anwil moze wygrac pewniej niz sie tego spodziewam, ale.. Koszarek nie moze grac calego meczu, a na jego pozycje widac brak zmiennika natomiast Pluta czesto lapie faule. 5.5 pkt na Turow mozna brac, zadna z druzyn nie bedzie zbyt wiele ryzykowac, bo jest o co walczyc, dlatego moze byc wiekszy nacisk na obrone z obydwu stron i zarowno z jednej jak i z drugiej strony nie zobaczymy zbyt wiele popisow w ofensywie.
UNDER 157.5 (1.833) @ SPORTINGBET
TURÓW +5.5 (1.833) @ SPORTINGBET
 
B 0

brss

Użytkownik
Makaveli23:

W takich meczach jak ten analizy wszelkiego typu mozna wyrzucić do kosza. Po prostu... Dlaczego? Rozłożę Twoją na czynniki i sam zobaczysz.

Anwil jest slabej formie. Nie sadze zeby ofensywa Wloclawian wystrzelila i nagle przypomniala sobie jak sie gra, podobnie bylo z Kotwica ktora dopiero wczoraj sie pozbierala na slabszym przeciwniku.
Nalezy również zwrócić uwagę na fakt, że Anwil u siebie w hali to zupełnie inna drużyna. Do zwycięstw jest im potrzebny dobry procent rzutów za trzy przy sporej ilości wykonywanych prób, a ciepanie zza łuku zdecydowanie lepiej im idzie w HM. Jeżeli chodzi o ofensywę to również tutaj trzeba zwrócić uwagę na to w czyjej hali rozgrywa się mecz. Poza tym postawiłeś under 157,5. Ja bym jednak nie ryzykował, bo Anwil przez ostatnie 2 miesiące grania w HM aplikuję swoim rywalom od ok. 80 do 114 pkt (97,80,77,83,114,79,95), więc całkiem mozliwe, że teraz zdobędą coś w granicach 75-80. Mówisz Turów, myślisz obrona? Od czasu przyjazdu Edney&#39;a Zgorzelczanie rzucili kolejno 87 i 83 pkt., a stracili 76 (Znicz) oraz 72 (Kotwica). Trochę duzo jak na zespół defensywny.

Co do Anwilu to oprocz obwodu, nie maja kim postraszyc pod koszem, lawka tez nie najlepsza. Wszystko zalezy od Koszarka i Pluty, jezeli beda mieli dobry dzien i wszystko bd wychodzic to Anwil moze wygrac pewniej niz sie tego spodziewam, ale.. Koszarek nie moze grac calego meczu, a na jego pozycje widac brak zmiennika natomiast Pluta czesto lapie faule. 5.5 pkt na Turow mozna brac, zadna z druzyn nie bedzie zbyt wiele ryzykowac, bo jest o co walczyc, dlatego moze byc wiekszy nacisk na obrone z obydwu stron i zarowno z jednej jak i z drugiej strony nie zobaczymy zbyt wiele popisow w ofensywie.
Zapominasz jednak, że do składu meczowego Anwilu wróci już Stipe Modrić. Ma zagrać. Ten zawodnik jest zaraz po Koszarku najważniejszym zawodnikiem drużyny Griszczuka.

Jeżeli chodzi o podkoszowych. W ofensywie to ja widzę o wiele większy potencjał aniżeli w szeregach ekipy Turkiewicza. Śmiesznie to trochę brzmi, ale its true. Jezeli chodzi o aspekty defensywne pod koszem to tam lepiej wyglądają Tury.
Do tego dochodzi młodzieżowiec w postaci Bochno i Wołoszyna. Nie ma wątpliwości kto ma tutaj lepiej. chciaż nie wiem czy to będzie miało jakiś wpływ na wynik.

Osobiście meczu nie będe obstawiał. Zbyt duzo znaków zapytania i zbyt dużo zależy od formy drużyny...jednej czy drugiej.
Oczwyiście nie trzeba mnie słuchać i pójść tą sama droga co Makaveli23

Pozdrawiam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie zgodze sie z tym że Anwil jest bez formy.Zagrali z Czarnymi słabo to fakt...słabo zagrał Koszarek z Andrzejem który był bezlitośnie wpędzany w foultrouble.Brak Modrica był widoczny...nie było kim zbierać i walczyć na tablicach.Dodatkowo Czarni popisali sie naprawde świetną defensywą.Dzisiaj Włocławianie grają u siebie i to będzie niewątpliwie ich główny atut.Ja jakoś nie moge sie przekonać do Turowa.Grają ostatnio nieco lepiej ale w tym sezonie jest to ekipa grająca tragicznie na wyjazdach i do tego grają strasznie nierówno.Potrafią zagrać kapitalnie przez 2 kwarty po czym nagle jest tragedia.Wątpie w to by Włocławianie zagrali drugi z rzędu tak słaby mecz zarówno jeśli chodzi o poczynania defensyne jak i ofensywne.Jeżeli Turów myśli o zwycięstwie to kluczem napewno będzie agrsywna obrona i tak jak w każdym spotkaniu przeciwko ekipie Griszczuka wyelyminowanie Koszara.No właśnie plan napewno jest ale moim zdaniem brakuje im na tyle argumentów że dzisiaj we Włocławku polegną.Tak jak wspomniałem Anwil drugiego z rzędu tak słabego spotkania nie zagra i dzisiaj licze na dobrze funkcjonujący obwód Anwilu jak i na spryt graczy podkoszowych.
 
dzg 0

dzg

Użytkownik
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański
TYP : 2
Kurs : 3,55
Bukmacher : Bwin

Analiza :

Przed nami spotkanie 28. kolejki PLK.Wybrane przeze mnie spotkanie Kotwicy z Polpharmą jest bardzo atrakcyjne pod względem kursu (3,55), a pewność mojego typu oceniam w skali 8/10.Koszykarze ze Starogardu Gdańskiego podczas ostatniego spotkania z PGE Turowem Zgorzelec na wyjeździe , doznali dotkliwej porażki 97:55 (-42 pkt).Zespół z Kołobrzegu wygrywa za to ostatnie spotkanie na własnej hali z Atlasem Stalą 84:70.W tej chwili pozostają już tylko trzy kolejki rundy zasadniczej PLK , a drużyna ze Starogardu zajmuje obecnie wysoką drugą lokatę w lidze co umożliwia uniknięcie gry tego zespołu w pre play-off.Wypowiedź trenera Polpharmy Mariusza Karola jak najbardziej optymistyczna :

Mariusz Karol: Nie mogę zdradzić planu. Jedziemy do Kołobrzegu, aby wygrać te zawody. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Na tym spotkaniu świat się nie kończy, ale z pewnością jest to jeden z meczy, które chcemy wygrać.
Wszystkie przyczyny naszej słabej gry dawno już zdiagnozowaliśmy. Proszę nie liczyć na to, że zdradzę jakikolwiek z wniosków do których doszliśmy. Najważniejsze jest to, że my wiemy dlaczego zagraliśmy tak słabo( spotkanie z Turowem Zgorzelec). Mam tym samym nadzieję, że już od przyszłego spotkania wszystko będzie wyglądało dużo lepiej.
Jeżeli mój zespół miałby potwierdzić, że nieprzypadkowo znajdował się przez większość sezonu na drugim miejscu, to musimy wygrywać z wszystkimi – nieważne z kim nas los skojarzy.

Tak więc mam nadzieję że po meczu z PGE Turowem Zgorzelec , zawodnicy ze Starogardu wyciągnięli wnioski ze swojej gry w obronie i są odpowiednio zmotywowani do tego , aby zachować bardzo dobrą drugą lokatę w tym sezonie, a następnie powalczyć w Pucharze Polski.
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Ostrow-Polonia, winner:Ostrow 1.45✅
Czarni-AZS, winner:Czarni 1 1.35✅
Prokom-PBG over 162 1.85✅

????AKO:3.62????



Krotkie uzasadnienie:

Polonia odpuszcza mecz w Ostrowie, zeby pre PO nie trafic na Sportino ale wlasnie na Ostrow ktory jest o wiele slabszy. Zagraja w Ostrowie bez Harringtona, Ansleya i Laczynskiego


Czarni nie odpuszcza meczu ze znienawidzonym rywalem, caly Slupsk szykuje sie na to spotkanie (kibice beda ubrani w czerwone koszulki). Poza tym od 6 meczy nie pregrali, watpie zeby AZS cos wywalczyl

Kijewskiego za bardzo w Sopocie nie lubia. Pacesas bedzie chcial pokazac swojemu bylemu szkoleniowcowi &quot;kto tu rzadzi&quot;. Prokom najsilniejszym skladem mysle ze Spokojnie rzuci u siebie 90 pkt, PBG ostatnio tez w calkiem niezlej formie i jako druzyna bardziej ofensywna niz defensywna powinna kolo 70 wcisnac.
 
B 0

bluecat

Użytkownik
Spotkanie: Energia Czarni Słupsk – Bank BPS Basket Kwidzyn
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: BAH
Analiza:
Spotkanie decydujące o awansie do play-off. Stan rywalizacji tej pary 1-1 co pokazuje że spotkały się zespoły które są na podobnym poziomie sportowym. W pierwszym meczu w Słupsku lepsi okazali się Czarni którzy wygrali wyraźnie 90-72. W rewanżu w Kwidzynie podobnie jak w 1 meczu lepsi okazali się gospodarze pojedynku wygrywając również wysoko 89-70. Decydujące starcie, walka o życie i przedłużenie snu o walce z Kotwicą Kołobrzeg walczą dwa zespoły.
Gdyby rozpatrywać szanse dwóch drużyn to w lepszej dyspozycji są zawodnicy Basketa którzy wygrali 3dni temu nie dajać rywalom większych szans. Agresywna obrona plus dobre kontrataki gospodarzy dały szybkie prowadzenie na początku 3kwarty. Więcej szans daje się Czarnym jednak magia Urlepa każe wierzyć że dziś spotkanie będzie nerwowe do ostatnich sekund meczu. Basket udowodnił już że na wyjazdach gra równie dobrze co u siebie.
W rundzie zasadniczej w Słupsku lepsi okazali się goscie, natomiast w Kwidzynie Czarni. Po dobrym kursie można dziś zagrać na zespół z Kwidzynia który jest zdeterminowany by pokonać wyżej notowany zespół gospodarzy.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dokładnie tak, myślę, że kursy pozostaną, ewentualnie trochę się zmienią - proszę znawców polskiego basketu i kibiców Kotwicy o kilka zdań na temat tych zawodników, wiem jedynie, że Mills był dość istotną postacią w drużynie. Pozdro i dzięki
 
R 0

rocky

Użytkownik
Spotkanie : Kotwica Kołobrzeg - Energa Czarni Słupsk
Typ : 2
Kurs : 1.75
Buk.: betsson
Analiza : Drugie spotkanie 1/4finału PLK w której prowadzą zawodnicy Kotwicy 1-0. Wczorajsze spotkanie wygrali zasłużenie zawodnicy Sebastiana Machowskiego 70:58. Czarni po takiej klęsce muszą się już zmobilizować gdyż porażka w meczu nr 2 będzie miała dla nich duże konsekwencje. We wczorajszym spotkaniu Kotwica zagrała praktycznie jedną piątką zawodników: Przybyszewski,Kikowski,Cielebak, Hamilton i Barrett. Ławka rezerwowych Kotwicy natomiast nie wyglada imponujaco. Jezeli Czarni naprawde myślą o awansie do półfinałów muszą jedno spotkanie wygrać w Kołobrzegu. Zawodnicy Czarnych fatalnie spisywali sie we wczorajszym spotkaniu. 22straty czy tylko 37procentowa skuteczność z gry woła o pomste do nieba. Zachwalany zespół Czarnych musi w końcu obudzić się i pokazać że stać ich na więcej.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
???? Asseco Prokom Sopot - Anwil Włocławek ✅ Wynik 97:91
Typ:Asseco Prokom Sopot
Kurs: 1,35
Expekt
Ten mecz obstawiłem z wielkim bólem serca.Jako wierny kibic Anwilu Włocławek dziś najprawdopodobniej będe musiał uznać wyższość drużyny z Sopotu.Skłonił mnie do tego fakt,iż dzis praktycznie nikim będziemy grali pod koszem,otóz kontuzji doznali jedni z najwyższych w mojej drużynie koszykarzy, czyli Stipe Modricia (206 cm) i Milosa Paravinji (212 cm).W składzie pozostanie osamotniony Paul Miller (208 cm),który ewentualnie będzie mógł skorzystać z pomocy Marko Brkicia (205 cm).Sopocianie po ciężkich pięciu meczach ze Stalą dziś są zmotywowani,ażeby spokojnie wygrać z Anwilem,tym bardziej,że grają na włsnym parkiecie.Trener Pacesas ma do dyspozycji wszystkich graczy,a wiemy jakimi koszykarzami są chociażby David Logan czy Daniel Ewing.Historia spotkań również jest nie po naszej myśli.Większość spotkań przegrywaliśmy,choć tylko kilkoma punktami.Jest to walka do 4 zwycięstw,także myslę,że moja drużyna całą swoją siłę pokaże w sobotnim meczu na Hali Mistrzów we Włocławku,na którym osobiście będę.
 
kader 0

kader

Użytkownik
Zdarzenie: Asecco Sopot - Anwil Włocławek (-4,5/+4,5) (93:85) ✅
Typ: 1
Kurs: 1,70
Stawka: 6j
Bukmacher: Betgun

Drugi mecz półfinałowy polskiej ligi koszykówki meżczyzn. Najważniejszym problemem Włocławka jest posiadanie tylko 7 zawodnikow do gry i brak zawodników do walki pod koszem. W pierwszym meczu Anwil podjął walkę, w 4. kwarcie prowadził kilkoma punktami, ale był to efekt świetnej passy za 3. Natomiast Prokom spokojnie grał i zdobywał pewne punkty. Prokom po słabych meczach z Stalą teraz jest mocno zmotywowany i wie, że każdy rywal jest groźny. W tym meczu powinno byc podobnie jak w pierszym, Anwil czasami odskoczy rzutami za 3, ale innych opcji gry nie mają. W pierwszym meczu bardzo zawiódł Koszarek, brakowało jego rzutów i asyst, nie kreował gry Anwilu. Ciężko będzie Anwilowi poradzić sobie w obronie, grając ostro skończy się tak jak w pierwszym meczu, jeśli będą odpuszczali Asecco będzie zdobywać łatwo punkty. Sopot na pewno nie będzie odpuszczał w obronie, mając taką ławkę mogą faulować przeciwników, zdenerwowani zawodnicy z Włocławka mogą tym samym się odwzajemniać. Prokom preferuje teraz dużo wejść niższych pod kosz i grę Burke&#39;a i Woods&#39;a jeden na jednego, co przenosi się na faule przeciwników. Jedyną szansą Wrocławka jest świetna skuteczność za 3 i odrodzenie Koszarka. Według mnie Sopot wygra około 8, 10 punktami, może to nie byc zdecydowane zwycięstwo, ale w wyniku fauli w koncówce spotkania może wzrosnąć przewaga punktowa.
Edit by Jacques

Nie Wrocławek a Włocławek :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom