>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Daily Million

panlotto 1

panlotto

Użytkownik
Witam !
Wstępnie chciałbym opisać czym będę się zajmował w tym dziale

Od kilku lat zajmuję się grą liczbową o nazwie Daily Million jest to Irlandzka gra liczbowa. Daily Million to 39 kul z których należy wytypować 6 i dajemy szefowi w mordę resztę życia spędzając pijąc drinka i paląc kubańskie cygara…. Wytypowanie 6 liczb z możliwych 6 skreslen graniczy z cudem ….. więc jak ?
Wysyłam kombinacje trójkowe czyli składające się z 3 liczb

** PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU BUKMACHERA KTÓRY W OFERCIE MA DOSTĘPNĄ LOTERIĘ DAILY MILLION, PROSZĘ O WIADOMOŚĆ PW.
 
panlotto 1

panlotto

Użytkownik
1 trafiona kombinacja trójkowa = 400 funtów
4 liczby –to trzy trójki = 1 200 funtów
5 liczb – 10 trójek = 4 000 funtów
6 liczb – 20 trójek = 8 000 funtów

System który gram to system pełny składający się z 14 liczb ilość zakładów trójkowych wynosi 364
Opracowałem tabelę dzięki której jest mi łatwiej przewidzieć jakie liczby padną, dzielę liczby od 1 do 39 na 4 grupy
od 1-9 10-19 20-29 30-39
eliminując grupę 1-9 (liczby z tej grupy występują najrzadziej) główna grupa to 30-39 gdzie liczby występują najczęściej. Dobieram liczby z grup 10-20 w zależności od układu liczb z poszczególnych losowań. Niby banalnie proste ale skuteczne.



Na końcu kilka słów…. Nie wysyłam tego w realu gdyż w polsce jest to karane i firmy u których dostepna jest loteria Daily zabraniają rejestracji Polakom. Proszę o pomoc w obejściu prawa. Ewentuallny wyjazd do Irlandii? Czy aby na pewno wtedy nie będzie problemu by się zarejestrować i zarabiać kasę?&gt; proszę o pomoc! Pozdrawiam

Losowanie jest każdego dnia o godzinie 22 czasu polskiego, co dzień będę wstawiał swoje 14 liczb, zobaczymy jak mi pójdzie.

Losowanie 1
06-01-2015
10-12-14-15-16-18-19 31-32-33-34-35-36-38
 
panlotto 1

panlotto

Użytkownik
a dlaczego typujesz aż 14,bo tam wczesniej napisałeś że trzeba 6 liczb skreślić,więc tego ja nie rozumiem...?
Trzeba trafić 6 liczb by wygrać główną wygraną ???? Trafienie 6 liczb 6 skreśleniami jest prawie niemożliwe. Dlatego postanowiłem postawić na system pełny z 14 liczb (kazda z każdą) i nie kombinacja po 6 tylko po 3 liczby w kazdym zakladzie. (za kombinacje 6 liczbową z 14 cyfr zapłacił bym kilkadziesiat tysiecy) Mniej więcej pokaże jak to się rozpisuje
zakładając że moje liczby to 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14

Robię rozpis potrójny czyli...
1 2 3
1 2 4
1 2 5
1 2 6
1 2 7
1 2 8
1 2 9
1 2 10
1 2 11
1 2 12
1 2 13
1 2 14
1 2 15
1 2 16
.......
........ itd.
Chodzi o to że łatwiej mi trafić 3 liczby z możliwością 14 skreślen za 364 funty- czyli 364 zakłady po 1 funcie niz grac 6 liczb z 6 skreslen 1 zaklad za funta i trafic wszystko
W kombinacji trójkowej chodzi o to że mussz trafić przynajmniej 3 cyfry żeby wygrać opisałem to wyżej ile jest za trafienie 1-2-3-4-5-6 liczb kombinacji trójkowej.
(jesli będę miał możliwość wstawię kilka zdjęć i wytłumaczę to bardziej klarownie)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
PanLotto a nie idzie tego systemu podczepić pod nasze mini lotto np.? Tam 1 zakład to 1.25zł. Bo granie tego i płacenie chorendalne 364 funty co losowanie, to mało kogo stać. Już byli byśmy -728 funta. Ta gra to droga do bankructwa. Jutro pewnie też jeszcze nie trafisz...
 
panlotto 1

panlotto

Użytkownik
PanLotto a nie idzie tego systemu podczepić pod nasze mini lotto np.? Tam 1 zakład to 1.25zł. Bo granie tego i płacenie chorendalne 364 funty co losowanie, to mało kogo stać. Już byli byśmy -728 funta. Ta gra to droga do bankructwa. Jutro pewnie też jeszcze nie trafisz...
Amigo007 masz rację, że jest to droga zabawa, dlatego gram to wirtualnie oczywiscie stawkę mozna zmniejszyć z 1 na 0,1 czyli nie wysyłać za 364f tylko za 36,40f.
Co do Mini Lotto mamy 42 liczby i tu za kombinacje trójkową płacą od 10zł do 40zł jak dobrze pamiętam wysokość wygranych jest zmienna. Za trafienie 3 liczb w Daily masz 400 (jednostek) i to z 39 liczb. Pomyślisz tak ale 364 musisz wsadzić... ale wiem z doświadczenia że jak trafi się seria zła to trwa góra 4 losowania, wystarczy jedna 4 i mamy 1 200 f więc dla tego nie wysyłam polskich lotto ponieważ mało się to opłaca jesli chodzi o mój system
 
V 0

viva20

Użytkownik
witam ja tez gram w daily million juz pare miesiecy ,typuje 3 ,4 i 5! robie swoje obliczenia i czekam na odpowiedni moment ! 2 lutego wygralam 2600 e ,mialam trafiona 3 i czworke ???? wiec daily million to dobra loteria tylko trzeba troche pokrecic z numerkami ,dobrze pomyslec i czekac na odpowiedni moment
 
Do góry Bottom