>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy bedzie jakas prowizja ?

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Szwagier ma konoto w PKO inteligo i chce zeby mi wpalcil kase na gamebookers czy bank pobierze jakąś prowizje? jesli tak to znacie jakis lepszy sposob i to darmowy chodzi o kwote 100 zł
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Bank PKO (mam rozumieć PKO a nie PEKAO) na 100% pobierze prowizję chyba w wysokości 50groszy. Nie wiem na pewno bo nie dam się wrobić w to łajno które się zwie PKO. ( nie jestem pewien ale chyba Inteligo nie pobierze, zapytaj Admina , on ma Inteligo, ja się nie bawie w ciuciubabkę znów z PKO i ich pazernością)
Jestem studentem i jestem typowym łowcą promocji w bankach (się zna się wie, w końcu miałem matmę finansową i zna się te haczyki banków)

Obecnie bije na łeb tylko jeden bank. Multibank, ewentualnie Mbank.
Multi nie pobiera żadnych prowizji odnośnie przelewów-obojętne czy to przelew na inne konto w Mulbibanku, czy też zewnętrzny. Co do utrzymania konta jedynie 1zł/miesięcznie za użycie karty debetowej. A jak nie włożę jej przez miesiąc do bankomatu/wpłatomatu to za free.
No ale są te ukryte opłaty. Jak wypłacam gotówkę z kasy to jest prowizja (to jest typowy bank internetowy, z bankomatu za friko) tak samo jak jest opłata za zmianę pinu karty ( haha w PKO nie da się zmienić pinu karty-jeden i basta) a ja moge co minutę. Taka zmiana kosztuje 2zł (ale jak sie ustawi 1 raz to jest za free, ale potem jak się zmieni to się buli 2zł)


Generalnie jak jesteś uczniem/studentem to udaj się do Multibanku lub Mbanku i zapytaj się o konta dla młodzieży/uczniów /studentów i wybierz sobie jedno.
Ja polecam Multibank- idealny bank do wpłat i wypłat do buków i innych.
Bank posiada bardzo rozległą sieć bankomatów Euronet (stacje benzynowe, Reale, Praktikery, Tesco, i inne, oraz na ulicach, dworcach)
ja jestem bardzo zadowolony z usług banku.

Aha przy wyborze karty debetowej poproś o VISA a nie VISA ELECTRON.
Bo Visą wpłacisz w ciagu 2 min kase do GB (po zweryfikowaniu karty) a ELECTRON-em nie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wiesz, każdy będzie polecał swój bank. Ja jak wiecie mam w Inteligo. Naprawdę, najwięcej ludzi sobie go chwali.
Ale do rzeczy.
Multibank czy Mbank są może tańsze, ale mniej wydajne. Nie masz takiego komfortu jak w Inteligo. A różnica cenowa, aż tak wielka nie jest.
Większość moich znajomych ma konto w PKO, dlatego mam za free. Przelew do innego banku, 0,99zł, dla mnie grosze. Co miesiąc płacę tylko 0,99zł za kartę. Karta to oczywiście VISA ELECTRON, którą sobie bez problemu wpłacam, a także wypłacam kasę z buków i do buków, a także płacę na zakupach.
Mam większe oprocentowanie, niż w Multibanku. PKO ma najwięcej bankomatów w POLSCE! Nie musisz jechać 30km do najbliższego bankomatów, żeby wypłacić kasę z Multibanku. Uwież mi, że czytałem takie wypowiedzi. Porostu w tych mniejszych miastach nie ma takich bankomatów. A z PKO nie ma żadnych problemów.
&quot;Bank posiada bardzo rozległą sieć bankomatów Euronet (stacje benzynowe, Reale, Praktikery, Tesco, i inne, oraz na ulicach, dworcach) &quot;
Tutaj nie zła głupota. Z tego co czytałem Multibank ma ok 1500 bankomatów. Rzadko kiedy spotykam je na stacjach benzynowych, nie wspominając o ulicach i mniejszych miastach.
Zmiana PIN karty w Inteligo jest niemożliwa? Kolejna bajka. Bez problemu, w 5 sekund zmienisz i to za free pin do karty.
Z bankomatu Mbanku, możemy dziennie max 200zł wybrać, z tego co czytałem. A jeżeli chcę kupić komputer? Mam zonka. A w inteligo nie ma takiego minimum.
Nasz kolega, moderator Darek miał nieciekawą sytuację z Mbankiem. Jego brat sobie założył konto w Mbank, jednak nie dostał karty z bankomatu LOL. Podobno pisał do nich, jednak pół roku minęło i dalej nie ma karty do bankomatu.. Czy to jest dobra obsługa?
Za to w Inteligo mamy stało, miłą obsługę, która zawsze nam pomoże. Mamy możliwość przez e-mail lub telefonicznie.
Porostu, Inteligo jest bardziej efektywne i ma więcej możliwości.

Pozdrawiam
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mam większe oprocentowanie, niż w Multibanku. PKO ma najwięcej bankomatów w POLSCE! Nie musisz jechać 30km do najbliższego bankomatów, żeby wypłacić kasę z Multibanku

Hahaha aleś mnie rozśmieszył Marcin do łez-szkoda że nie mogę sie wpisać zaraz po tobie.
Jakbyś nie wiedział to oprocentowanie jest takie samo w Inteligo jak i w Mulibanku (0,10% miesięcznie w Inteligo, a zobacz sobie w Multi ???? ). Kapitalizacja tu i tu jest miesięczna. Co do opłat nie mam większych niż 1zł za używanie Visy Electorn. Przelewy do każdego banku za FREE a nie zdzierstwo jak w Inteligo 99groszy.. może nie halndlujesz lub nie handlowałeś na allegro ale ja kiedyś miałem dokonać 10 przelewów i co 9,90 jako prowizja-niech sie w d.. pocałują

Co do bankomatów. Multibank, Mbank i Reiffiensen Bank to prawie jeden bank i korzysta sie z bankomatów EURONET (w każdym mieście na każdym dworcu, w sklepach pełno)
z bankomatów Cash For Free, BZ WBK Banku zachodniego i jeszcze 3 banków i jak dla mnie PKO może sie schować ze swoją ofertą i siecią bankomatów. 8)
Jak zliczyłem w Kielcach jest 5 bankomatów PKO że masz bez prowizji kasę, a jak wypłacam z Multi to mam 10 bankomatów bez prowizji....skoro widać różnicę to olałem dawno PKO- (wiecie co oznacza skrót PKO- Pana kulturanie oskubiemy [z kasy] )

Nie wiem nie wiem ale coraz to więcej osób wybiera banki intenetowe...Ja nikogo nie namawiam do zmian ale dla mnie Multibank= 100% satysfakcji i zadowolenia :mrgreen: ✅ ✅
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bo Ty mieszkasz w Kielcach, w wielkim mieście.
Ale ja dużo podróżuje i muszę przyznać, że bankomatów EURONET (a także z WBK) jest o dużo mniej niż bankomatów PKO. Tutaj jestem na 101% pewny, bo tak jak wspomniałem dużo jeżdżę i dużo na ten temat czytałem w sieci. I twoje zdanie, że PKO może się schować z ofertą bankomatów pozostawię bez komentarza.
PKO- ponad 1900
Euronet i WBK- ok 1500
Co do oprocentowania:
Inteligo: 0,4000%
Multibank: 0,1%

Mówiłeś coś o opłatach?
Prowadzenie rachunku (Multikonto jestem[dla studentów])- 2zł (w Inteligo 0zł)
Koszt karty w Multibanku 1zł, w inteligo 0,99zł
Prowizja wypłaty z innego bankomatu: Multibank 4zł, Inteligo 4,50zł

Multibank( Multikonto jestem!!!) jest lepszy od Inteligo tylko pod względem opłat jeżeli chodzi o przelewy. Bo w Inteligo jest poza bank 0,99zł (wewnątrz banku 0zł, natomiast w Multikonto jestem mamy za free. Tutaj trzeba przyznać rację.
Trzeba również zauwarzyć, że jeżeli chcemy zrobić przelew, a nie mamy dostępności do internetu w PKO opłata jest chyba 0zł, a w Multibanku (wewnątrz banku 2zł, poza bank 5zł)

Jeżeli jednak patrzeć na funkcjonalność, wygodę i dostępność usług Inteligo jest dużo lepszym bankiem

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom