>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czego obecnie słuchasz ?

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie wiem czy był taki temat na forum, a myślę, że warto powymieniać się fajnymi nutami.
To ja zacznę.
Kid Cudi - Day And Night.
Wiadomo jak temat był to proszę o usunięcie.
Pozdro.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Masz rację, on jest geniuszem, a zarazem moim ulubionym wykonawcą ???? .
Ja tam najbardziej lubię &#39;&#39;Historię Stylu&#39;&#39; i &#39;&#39;Ja i mój lolo&quot;.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A ja przez ostatnie pół roku odczuwam dziwny &quot;wstręt&quot; do muzyki, nie wiem czy po prostu &quot;osłuchało&quot; mi się wszystko, zawsze byłem wybrednym słuchaczem który nie przyjmował byle czego ale ostatnio absolutnie wszystkie &quot;hity&quot; puszczane gdziekolwiek od razu wprawiają mnie w zły nastrój ... chociaż od kilku dni kilka jazzowych nutek zapuszczałem i to mi umilało czas przy komputerze, Herbie Hancock w szczególności (wybrane utwory w szczególności dla tych którzy lubią &quot;żywe&quot; instrumenty&quot;)
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Obecnie electro-clash i synth pop lat 80 tych...
A innego dnia house...
A tak wogóle to O.S.T.R. to prawdziwy Łodzianin!!! Ełkaesiak:spokodfhgfh:
a ekipa OCB to moje osiedle ???? Bo wiecie wszyscy porządni Łodzianie to oczywiście Ełkaesiacy...np Leon Niemczyk, Juliusz Machulski
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Masz rację, on jest geniuszem, a zarazem moim ulubionym wykonawcą ???? .
Ja tam najbardziej lubię &#39;&#39;Historię Stylu&#39;&#39; i &#39;&#39;Ja i mój lolo&quot;.
Historia stylu tez fajna.
Mi sie podobaja najbardziej:
1 na 100
Masz to jak w banku
Tabasko
Kochana Polsko - klasyk ;)
Bół Doświadczeń
Keep It Classy
1980
Mówiłaś mi...
Ogolnie duzo tego jest, wiekszosc kawalkow Ostrego mi sie podoba ????
Edit: 1234tm - niestety Ełkaesiak :p nawet kiedys o ŁKSie nagral kawalek, bylo to na Saturatorze, ja od razu go skasowalem z racji ze jestem Widzewiakiem ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
to ja polecam, prawie cały, bo jakoś mi nie leżą 2-3 nuty w których są dziewczyny, album:



album, skład jak i teksty jest po prostu wyjebany :spokodfhgfh:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Stary, dobry polski hip hop (Hemp Gru, 52 Dębiec, Peja)
+ coś nowszego: Pih, Pezet czy Peter&amp;Łangi
Z innych gatunków muzyki, to codziennie RMF Maxx (czyli można powiedzieć, same najnowsze kawałki z popu).
Lubię też posłuchać Dj Tiesto - power mix (wymiata)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Historia stylu tez fajna.
Mi sie podobaja najbardziej:
1 na 100
Masz to jak w banku
Tabasko
Kochana Polsko - klasyk ;)
Bół Doświadczeń
Keep It Classy
1980
Mówiłaś mi...
Ogolnie duzo tego jest, wiekszosc kawalkow Ostrego mi sie podoba ????
Edit: 1234tm - niestety Ełkaesiak :p nawet kiedys o ŁKSie nagral kawalek, bylo to na Saturatorze, ja od razu go skasowalem z racji ze jestem Widzewiakiem ;)
Hah to dlaczego ja zawsze myślałem, że jest Widzewiakiem ;&gt; ?
A czy on w ogóle podkreśla, że jest ełkaesiakiem ? Bo wiem, że zbiera koszulki drużyn ze Świata, ale nigdy nie słyszałem, żeby coś wspominał o ŁKS-ie ?
Adi zapomniałem oczywiście o innych tytułach, bo pisałem szybko z głowy.Połowo co wymieniłeś to jest magia : mówiłaś mi, Tabasco, Masz to jak w banku, 1 na 100 :* .
Ostatnio wkręciłem się w Gurala i słucham takie jak :
Mercedes Benz
Karma
Na Żywo z Poznania
Wycinanki
Łapcie może komuś się spodoba :
Mercedes Benz - http://pl.youtube.com/watch?v=pdRzRB1hCdw
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
tylko nie mylcie tematu...tutaj wpisujemy co aktualnie leci nam w odtwarzaczu a nie co suchamy na codzien:spokodfhgfh:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
tylko nie mylcie tematu...tutaj wpisujemy co aktualnie leci nam w odtwarzaczu a nie co suchamy na codzien:spokodfhgfh:
No oczywiście.Akurat leci Gural, a później kawałek OSTR-ego, który tutaj do tematu ktoś wrzucił ;).
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Steve Vai - For the love of God
Armin van Buuren feat Audrey Gallagher - Hold on to me
Metallica - Fuel
Creedence Clearwater Revival - Have you ever seen the rain
Coldplay - Brothers and sisters
5 ostatnich piosenek wylosowanych przez winampa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom