>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Chmielewski bramka ⛔ @5.5
Jakby nie patrzeć, Aaron jest trzecim (a był przez moment nawet drugim) strzelcem drużyny.
Trochę czasu już minęło od jego ostatniej bramki (6 meczy), a dziś teoretycznie słabszy rywal, więc powinien dostać więcej minut, a i o gola też jakby łatwiej :rolleyes:
PS.
Na początku sezonu kurs na jego bramkę wynosił 6. Po kilku jego bramkach został doceniony przez bukmacherów i kurs już jest niższy ????
PS.
Chmielewski spędził na lodzie najmniej czasu z zawodników Trzyńca - 6:58. Mecz wcześniej ze Spartą 7:21. Dawno tak mało nie grał.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tak na świeżo apropos dzisiejszej kolejki:
Berani dzisiaj trzepali portami przed Piratami i wygrali szczęśliwie dzięki Kasikowi. Posypali mi kupon. W 3 tercji gra na przetrwanie, a Piraci cisneli,aż miło. Co w związku z tym? Ano to,że w niedzielę spodziewam się porażki Zlina z Mladą i wygranej Chomotova z KV ;)
Pilzno tak jak myślałem wygrało z HK i tutaj znowu trzeba podkreślić szerokość kadry, bo liderzy się oszczędzali ... / świetny Frodl w bramce. W niedzielę mecz z Trincem ...hmmm :talk:
Litvinov dzisiaj pokazał,że ma dobry team,ze trzeba to poukładać. No i patrząc na zaangazowanie graczy i efekt nowej miotły, to ja jeszcze bym nie skreślał Vervy.
Pisałem,że Olomouc gra ciasne defensywne mecze. Potwierdziło się to dzisiaj.
Pardubice już ciężko. Wyróżnia się Eklund.
Kometa bez Muellera wiele traci w ofensywie. Swoją drogą to wiecie co z nim? Dzisiaj otoczyli zapas u siebie, ale mistrz bez błysku
Co do Sparty to życzę im baraży...
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Sparta - Litvinov / remis @ 2.14
Litvinov zmienił niedawno trenera. Kadre prowadzi Jiří Šlégr, doświadczony czeski hokeista. Jego kariera bardzo bogata i doświadczenie w hokejowym światku nie do przecenienia. Mocna osobowość. No i widać,że Verva potrzebowała zmiany i dostała kopniaka do przodu. Grać tam ma kto, zarówno w obronie jak i w ataku, tylko trzeba to było trochę poukładać i dać graczą impuls. Wydaje się,że taki dostali, bo ostatni mecz to zasłużona wygrana z liderem z Liberca (6-3) Myślę,że złapali falę i nie odpuszczą walki o play off. Już jutro wygrywając ze Spartą mogą wygrzebać się ze strefy play out. Już w tym sezonie ograli Sparte na wyjezdzie...
No a Sparta sporo problemów. Bez charakteru. Problemy ze zgraniem, wyjśćiem ze swojego pasma. Trener Uwe Kruup jakoś tam tego nie ogarnia. Nie ma skutecznej taktyki, a jeśli nawet ma to ma problem w relacji zawodnikami,żeby oni to egzekwowali. Nie widać nic dobrego w grze Sparty, no może poza bramkarzami i takim sprytem i chytrością w grze. Stołeczni już muszą zdobywać punkty, bo oczekiwania były spore a wyniku nie ma. To graczy nie napędza i jest nerwowo. Do tego Sparta fatalny bilans w meczach u siebie. Uważam,że tutaj mamy spore value w kursie na Litvinov
Valek / Troncinsky // Pech / Rousek
Chomotov (bez remisu) - KV @ 1.50
Piraci mimo ciasnej i moim zdaniem nie zasłużonej porażki w Zlinie grają dobry zespołowy hokej. Mają parcie, są aktywni, trener Ruzicka tam potrzepał nimi i to widać. Trzecia tercja ze Zlinem pokazała charakter i styl drużyny. Zlin tylko dzięki Kasikovi utrzymał zwycięstwo. Jednak napór Piratów i łatwość z jaką zdobywali ofensywne pasmo zrobił na mnie wrażenie. Uważam,że jutro na włąsnym lodzie w niezwkle ważnym meczu z perspektywy tabeli, to ja stawiam raczej na strzelaninę i win Piratów
Vlach / Gryger
Co do reszty meczy to tak se myśle,że Liberec / remis ,Mlada / remis, Pilzno / remis ako @ 2.40 wygląda ok,ale to tak bardzo instynktownie i trzeba by jeszcze pogrzebać ;)
Jak fortuna wystawi ofertę na graczy to postaram się jeszcze coś dorzucić jak jesteście zainteresowani. Jesteście? czytacie? dawajcie like, komentarze, pytania...Jutro ciekawa kolejka, może razem coś rozkminimy i ogramy buka ;)
Strzelców z wysokimi kursami poszukam wśród tych graczy:
A. Raska (Chomotov) @ 6.00
O.Eklund (Pardubice) @ 6.60
P. Strapac (Olomouc) @ 5.30
M.Indrak (Pilzno) @ 4.00
Punktacja kanadyjska Kvapil, Kovar ,Zamorsky,Hubl
EDIT: Może zrobię jeden wielki⛔

Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
kolega rybarz ( jasne ze Cie czytamy) wybrał dobre kierunki bo to samo mi chodzi po głowie. Tak kolejka nie jest prosta jeszcze zostalo ich trzy . Walka o fotel lidera i o awanse na wyzsze pozycje trwa
Pierwszy mecz który zwaca uwage to własnie mecz Sparty, któa na własnym lodzie ma prawie najgorszy wynik. A Verva jak wspomniał kolega znów zatankowana i po zamiany sterów dostaa wiatr w żagle. Zreszta wygrana z liderem , posiadajacym najlepsza obrone w lidze daje do myslenia. Sparta z kolei bez szału i cezko jej bedzie o komplet punktów. Ostatnio zwyciestwo z benaminkiem który szału nie gra na wyjazdach. Ja jutro ide w kierunku Vervy bo kursy zdecydowanie zawyzone
Verva RT kurs 3,9
Verva ml kurs 2,93
Co do meczy czołowki tabeli to wg mnie w parze liberec-Kometa lepiej wygldaja gospodarze a w parze Plizna z Ocelari tez skłaniam sie ku gospodarzom bo opcji w ataku chyba troche wiecej, obrona tez w ostatnim czasie sie mocno poprawiła co widac po liczbie straconych goli.
Piratów z x tez zagram bo w kontekscie walki o utrzymanie wygladja lepiej niz rywale
Liberec z x
Chomutow z x
Pilzno z x
ako 2,3
wszystko fortuna
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Tak na szybko, bo jutro nie będzie czasu:
Powtarzam typ na bramkę Chmielewskiego ⛔. Kurs gdzieś 5.5, z Pilznem zagrał prawie 14 minut. Jutro myślę, że będzie podobnie. W tym sezonie dwukrotnie już strzelał w meczach z Chomutovem. Raz jedną bramkę i raz dubeltowo.
Fajny kurs na over 2.5 bramki Pilzna ⛔ @1.76 w meczu z Litvinowem. Ci już mają play-off raczej z głowy, w ostatnich meczach słabo u nich z obroną, a Pilzno po imponującej strzeleckiej serii teraz jadą 3 mecze z under 2.5. Jest okazja potrenować przed PO.
Imponująca ostatnio seria Ołomuńca pozwoliła im wskoczyć do &quot;szóstki&quot;, ale jeszcze muszą walczyć o utrzymanie tej pozycji. W obliczu tego, co ostatnio wyczytałem tutaj od ekspertów tej ligi ???? jutro idę w kierunku gospodarzy ✅ @2.1. Poza tym H2H underowe, jutro może być podobnie, A i kurs na Zlin under 2.5 ✅ @1.58 kusi gdzieś na dokładkę.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Mamy w tym sezonie bardzo ciasny układ na szczycie tabeli. Zaciętą walkę o win w regularnym sezonie. I ja tutaj jutro idę tym tropem. Mamy w grze Liberec, Trinec i Pilzno. Potknięcie każdej z tych drużyn może przekreślić szanse. Do końca mamy tylko dwie kolejki,więc tutaj już nie ma marginesu błędu.
Trinec na fali. Grają wreszcie u siebie po 5 wyjazdowych zwycięstwach, do tego przekornie ,hehe po 3 przegranych w Werk Arenie...No i tutaj typ jinx na Chmielewskiego bardzo ciekawy,patrząc na kurs. Po ostatnim meczu trzeba jednak wyróżnić Wereka, bo chyba wrócił do formy. A kurs na jego bramkę też raczej przyzwoity / 2 gole ✅✅ Chomotov z kolei w ostatnim meczu u siebie pokazał sporo bezradności w grze ofensywnej, ogólnie wyglądali słabo...i to na tle KV. W takiej sytuacji faworyt wydaje się bardzo mocny. niestety po słabiutkim kursie.✅
Litvinov w ostatnim meczu ze Spartą raczej zaprzepaścił swoje szanse na play off. Jednak pisałem ostatnio, że tam doszło do zmiany trenera i w sumie pozytywów w grze i atmosferze w ekipie.. Ze Spartą walczyli, ale trochę zabrakło, też i szczęścia. Koncepcja ofensywna,ale błędy taktyczne i w obronie. Pilzno wydaje się mieć na jutro dużo większą motywację. Choć ostatnio można powiedzieć w kryzysie. Bombardują przeciwnika,ale coś nie wchodzi. Potencjał tej ekipy jest bezdyskusyjny i wydaje mi się,że wyczerpali już margines błędu. Jutro muszą iść na całość. Mam wrażenie,że ekipy nie będą kalkulować co zwiastuje gole ✅ I tutaj typ od jinx bardzo ciekawy ???? dla Pilzna
Liberec miał ciężki mecz z Kometą,która nie błyszczy,ale stawia trudne warunki (widać brak Erata, Mullera, Plekanca, Zohorny...) Liberec jednak rozegrał przyzwoite spotkanie w dobrym tempie. Są liderem i wystarczy im wygrać dwa kolejne mecze,żeby zgarnąć Puchar Prezydenta. No i ja myślę,że jutro zrobią wszystko ,żeby wykonać ten pierwszy krok ✅ Drugi będą musieli zrobić w piątek w Pradze. Vitkovice na wyjazdach to nie ta ekipa co w Ostravie. Ostatnio przegrywają notorycznie i są na dnie tabeli w meczach wyjazdowych. Faktem jest,że są na granicy w tabeli i walczą o rozstawienie i uniknięcie 1/8, ale play off już zapewniony mają.
Co do niespodzianek to tutaj mecz w Brnie...gdzie Sparta moim zdaniem nie jest na straconej pozycji jak to widzą buki. Biorąc pod uwagę ich osatni dobry mecz o stawkę z Litvinovem, wyjazdowy bilans i impuls w postaci cennej wygranej, hmmm ...
Co do zawodników to Kvapil,Gulas kb+✅, Holik kb+ ✅ / Vondrka / Werek 2 gole ✅✅ / Jergl gol ✅/ Gryger gol✅ / Pech gol✅ / Filippi... Ostrizek / Rousek kb+ ✅ / Valek kb + ✅ :wasntme:
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dużo zostało napisane o meczu Litwinowa z Pilznem. Ja chyba pójdę w kierunku obie strzela po dwie bramki, ako ok 1.8 pewnie, nie sprawdzałem jeszcze.
 
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Prochu na te kolejke nie wymysle kolega rybarz trafnie to skreslił i gram faworytów i liderow tabeli:
Liberec ml
Pilzno ml
Hradec Ml
Trzyniec RT
kurs ako 4,4
jeszcze mnie kusi Zlin, bo z mlada wcale źle nie wygldali a koguty tez cały czas nie beda wygrywac, juz z pardubicami mecz na styku moze dzis koniec serii...
Zlin ml kurs 2,21
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tak sobie myślę apropos dzisiejszej kolejki...jak ważni są kluczowi gracze i info o ich obecności lub braku, formie...Przykładem jest dzisiaj powrót Muellera w Brnie i brak Kovara w Pilznie...ja przyznam ,że dzisiaj trochę przegapiłem te fakty, ale i tak jest niezle ;)
Co do zawodników to Kvapil,Gulas kb+✅, Holik kb+ ✅ / Vondrka / Werek 2 gole ✅✅ / Jergl gol ✅/ Gryger gol✅ / Pech gol✅ / Filippi... Ostrizek / Rousek kb+ ✅ / Valek kb + ✅ :wasntme:
Co do Kvapila i Filippiego to dzisiaj dobrze grali razem power play i mimo,że nie dali gola to są czołowymi postaciami pp Liberca. No i oby Liberec wygrał w Pradze! I spychając Sparte do play out! Zyczę Vervie gry w play off. Są dobre zmiany w tej ekipie i fajna atmosfera. Walczą i grają dobry hokej. Dzisiaj z wydawałoby się rewelacją ELH Pilznem zagrali świetny mecz, pokazali charakter i ambicje.
W piatek ostatnia kolejka. Myślę,że pełna emocji. Szczególnie w meczach o wysoką stawkę. Ja spoglądam w stronę Liberca, Trinca i Litvinova :bandit:
Cała kolejka rusza w piatek równo o 18.00
Jest parę dni na rozkminę, także zachęcam ;)
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Buki widać po kursach liczą na ustawkę w meczu Sparty z Libercem @ 1.95 na remis? Dawno nie widziałem takiego kursu,hehe. Ja jednak tutaj spoglądam bardziej w stronę potencjału Liberca i ich walki o prestiżowy Puchar Prezydenta / win @ 1.75
Litvinov jest za @ 2.10 i ja liczę,że borcy z Vervy dadzą z siebie wszystko. Opcja na podwójna szansa 2/2 @ 1.66 wygląda niezle.. Raczej będzie przestrzelka over @ 4,5 @ 1.66 .Trzeba poszukać graczy...ale...Vitki u siebie przegrały tylko 3 mecze rt w tym sezonie (choć jeden właśnie z Vervą) ,jest Bartosak, hmmm ?
Zastanawia mnie kurs w meczu Piratów z Morą. Dlaczego Piraci są faworytem po 1.40? O czym nie wiem?
Muszę spróbować Olomouc po takim kursie win @ 3.75
Ocelari na Mladą umią i tutaj w kontekście walki o zwycięstwo w RS trza by zaryzykować win Ocelari, może też w podwójnej szansie @ 1.69
Jak myslicie?
Halo! Jesteście tam? Ostatnia kolejka jest raz w roku :facepalm:
Pozdrawiam ????
 
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka ????
Jak sam słusznie zauważyłeś Vitki mega mocne na swojej tafli. Jednak do szóstki nie wejdą spinać sie nie muszą , tylko spokojnie sie przygotować do prePO. Verva napewno da z siebie wszystko bo nie maja wyjscia musza grac o pełną pule wiec ja zagram to po kursie 2,1
O co chodzi z Olomuncem to jeszcze nie dotarłem bo kurs 4,8 na czysta dwójke to abstrakcja chyba ze jedzie druzyna juniorska;)
Mecz Sparty z liderem patrzac po kursach tak jak mowisz , chyba na ustawke buki licza i trudno tu cos ruszyc
Mnie zastanawia czy Berani czasem nie beda woleli grac z Mladą bo im bardziej leża niz Vitki, wiec by tzeba było wygrac z o nic nie grajaca Kometa i ten kierunek uwazam ze jest do gry
Wiekszosc meczy mimo wszystko o pietruszke
czyli sumujac Verva, Zlin i Olomunc(tu kurs robi swoje) mnie interesuja
To tyle ode mnie
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, orientujecie się o chance liga? W piątek piąte mecze w pierwszej rundzie play-off. We wszystkich meczach 3-1 dla faworytów. Jakies opinie czy w piątek wszystkie mecze zostaną zamknięte dla faworytów czy może przewiduje cię jakieś niespodzianki?
 
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie, orientujecie się o chance liga? W piątek piąte mecze w pierwszej rundzie play-off. We wszystkich meczach 3-1 dla faworytów. Jakies opinie czy w piątek wszystkie mecze zostaną zamknięte dla faworytów czy może przewiduje cię jakieś niespodzianki?
Specjalistą od tej ligi nie jestem , choc troche obserwowałem i składy i rywalizacje. Moze co do Kladna bo swego czasu poswiecałem im sporo uwagi to mysle ze u siebie w przekonywujacy sposob zamkna ta seria, skład maja fajny bo mieszanka doswiadczenia( Jagr, Plekanec, Vampola) i młodosci i to bym RT mógl zagrac, w pozostałych parach teoretycznie tez powinny sie zamkac serie bo i wlasna tafle( choc jak widac nie zawsze była handikapem w tej rudzie) i składy tez mocniejsze ale czy wszystko w RT tego bym nie zaryzykował
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Hejka :hokej:
Buki widać po kursach liczą na ustawkę w meczu Sparty z Libercem @ 1.95 na remis? Dawno nie widziałem takiego kursu,hehe. Ja jednak tutaj spoglądam bardziej w stronę potencjału Liberca i ich walki o prestiżowy Puchar Prezydenta / win @ 1.75
Litvinov jest za @ 2.10 i ja liczę,że borcy z Vervy dadzą z siebie wszystko. Opcja na podwójna szansa 2/2 @ 1.66 wygląda niezle.. Raczej będzie przestrzelka over @ 4,5 @ 1.66 .Trzeba poszukać graczy...ale...Vitki u siebie przegrały tylko 3 mecze rt w tym sezonie (choć jeden właśnie z Vervą) ,jest Bartosak, hmmm ?
Zastanawia mnie kurs w meczu Piratów z Morą. Dlaczego Piraci są faworytem po 1.40? O czym nie wiem?
Muszę spróbować Olomouc po takim kursie win @ 3.75
Ocelari na Mladą umią i tutaj w kontekście walki o zwycięstwo w RS trza by zaryzykować win Ocelari, może też w podwójnej szansie @ 1.69
Jak myslicie?
Halo! Jesteście tam? Ostatnia kolejka jest raz w roku :facepalm:
Pozdrawiam ????
Czemu na remis jest taki kurs jak Sparta ma awans??
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Czemu na remis jest taki kurs jak Sparta ma awans??
Znowu o czymś nie wiem? hehe. Sparta wg moich informacji potrzebuje jeszcze 1 punkt by pewnie awansować ;) Oczywiście zakładając wygraną Litvinova, co jest bardzo prawdopodobne
Następnym razem polecam lepiej przejrzeć tabele i poczytać w temacie :]
Panowie, orientujecie się o chance liga? W piątek piąte mecze w pierwszej rundzie play-off. We wszystkich meczach 3-1 dla faworytów. Jakies opinie czy w piątek wszystkie mecze zostaną zamknięte dla faworytów czy może przewiduje cię jakieś niespodzianki?
Tak jak mark1973 myślę,że Kladno u siebie zamknie serie ✅ Podobnie Jihlava ✅, gdzie ma jutro wrócić superstrzelec Pekr/ gol ✅ 53pkt, 32 gole! Jihlava ma dużo bardziej doświadczoną ekipę z graczami w zeszłym sezonie grającymi na poziomie ELH. Kapitan Cachotsky / Andel,Bezuch, Dostalek i wspomniany Pekr... Litmarovice i tak zagrały powyżej oczekiwań i myślę,że już jutro niespodzianek nie będzie. Przegrali wyraznie ostatni mecz u siebie i w Jihlavie będzie im bardzo ciężko coś ugrać w decydującym meczu. Vsetin ma super hokejowy klubowy klimat i zieloni potrafią u siebie zagrać świetne ofensywne spotkanie. To jednak nie jest ekipa jeszcze gotowa na ELH, bardzo niestabilna i w następnej rundzie raczej już polecą. Jutro jednakpowinni wygrać dla swoich kibiców,choć mecze ciasne...Kursy słabiutkie i raczej nie warte ryzyka. Tyle ode mnie z bardzo pobieżnej wiedzy o Chance liga
Wyczytałem,że HK na derby puszcza młodzież. Podobno nie wystąpi 9 podstawowych graczy z Zamorskym, Smolenakiem i Vincourem...
Pardubice / remis @ 1.74 ✅ / Rolinek
Hokejka.cz wytypowała graczy w najwyżeszj formie. Z napastnikow Lev / gol ✅ (Vitki), Kaspar (Litvinov),Vondrka 2 gole ✅ (Mlada) ...Z reszta zainteresowanych odsyłam
https://www.hokej.cz/hokej-v-cislech-do-dalsi-faze-na-plny-plyn-sestka-hracu-s-nejlepsi-formou/5037778
Litvinov jest za @ 2.10 i ja liczę,że borcy z Vervy dadzą z siebie wszystko. Opcja na podwójna szansa 2/2 @ 1.66✅ wygląda niezle.. Raczej będzie przestrzelka over @ 4,5 @ 1.66✅ .Trzeba poszukać graczy...ale...Vitki u siebie przegrały tylko 3 mecze rt w tym sezonie (choć jeden właśnie z Vervą) ,jest Bartosak, hmmm ?
Tutaj jeszcze muszę wspomnieć,że Verva wygrała 3 mecze z Vitkami w tym sezonie i ma bilans bramkowy 9-1
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Fajne kursy są na pkt kanadyjską i ja wybrałem sobie Werka,Kaspara,Leva,Jergla i Pecha - mecze w których o coś graja i w sumie zawodnicy w formie ;) a kursy duże aż mnie to zdziwiło skoro potrafiły być kursy 1,4 czy coś
 
ocelovyfanda 424

ocelovyfanda

Użytkownik
Zapytany zostałem przez rybarza o to kto wygra Základní Čast – Liberec, czy Trinec. Z bólem serca, ale raczej wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja Liberec, któremu wystarczy urwać punkcik z chimeryczną Spartą, a ja nie wierzę, że Sparta ten mecz wygra. W ustawki nie chce mi się wierzyć również. Sparta pokonała Litvinov, buńczucznie Smejkal straszył jak to sie każdy musi teraz bać Sparty, dwa dni później pojechali do Brna i mistrz dał im lekcję hokeja. Śmieszy mnie ta Sparta już i moze to nie fair ale życzę im PlayOut, bo może to da im lekcję i nauczkę całemu klubowi i obiora jakąś nowa politykę klubu by Sparta w końcu ponownie coś znaczyła, bo jako kibic ogólnie to życzyłbym sobie by Prażanie włączyli się do walki i mistrza i potyczki z nimi były szlagierem jak kiedyś, bo na razie to są to mecze jak każdy inny.
Niestety Vitkovice nie pomogły Trzyńcowi i poległy w Libercu, przez co Mlada dalej ma o co walczyć, a mianowicie o zmianę miejsca w barażach, chociaż tam wszystkie cztery ekipy będą się dzisiaj tasowały co kilka minut, dlatego Mlada generalnie stale ma jakiś motyw do gry, więc nie jest powiedziane że Trzyniec tam dzisiaj wygra, aczkolwiek jest na fali, znów wrócił pazur Smoka, pomysł na gre, werwa, polot, znowu da się na to patrzeć.
Generalnie patrząc na tabelę sytuacja tak sie ułożyła, że teoretycznie dziś od 8 miejsca w dół wszystkie ekipy mogą i powinny wygrać jesli chcą osiągnąć cel. Można spróbowac takiego wariactwa W końcu to ostatnia kolejka i cuda sa możliwe
Najpóżniej o 21 będziemy mądrzejsi hodně štěstí chlapi, zdravím
 
mark1973 788,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Zapytany zostałem przez rybarza o to kto wygra Základní Čast – Liberec, czy Trinec. Z bólem serca, ale raczej wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja Liberec, któremu wystarczy urwać punkcik z chimeryczną Spartą, a ja nie wierzę, że Sparta ten mecz wygra. W ustawki nie chce mi się wierzyć również. Sparta pokonała Litvinov, buńczucznie Smejkal straszył jak to sie każdy musi teraz bać Sparty, dwa dni później pojechali do Brna i mistrz dał im lekcję hokeja. Śmieszy mnie ta Sparta już i moze to nie fair ale życzę im PlayOut, bo może to da im lekcję i nauczkę całemu klubowi i obiora jakąś nowa politykę klubu by Sparta w końcu ponownie coś znaczyła, bo jako kibic ogólnie to życzyłbym sobie by Prażanie włączyli się do walki i mistrza i potyczki z nimi były szlagierem jak kiedyś, bo na razie to są to mecze jak każdy inny.
Niestety Vitkovice nie pomogły Trzyńcowi i poległy w Libercu, przez co Mlada dalej ma o co walczyć, a mianowicie o zmianę miejsca w barażach, chociaż tam wszystkie cztery ekipy będą się dzisiaj tasowały co kilka minut, dlatego Mlada generalnie stale ma jakiś motyw do gry, więc nie jest powiedziane że Trzyniec tam dzisiaj wygra, aczkolwiek jest na fali, znów wrócił pazur Smoka, pomysł na gre, werwa, polot, znowu da się na to patrzeć.
Generalnie patrząc na tabelę sytuacja tak sie ułożyła, że teoretycznie dziś od 8 miejsca w dół wszystkie ekipy mogą i powinny wygrać jesli chcą osiągnąć cel. Można spróbowac takiego wariactwa W końcu to ostatnia kolejka i cuda sa możliwe
Najpóżniej o 21 będziemy mądrzejsi hodně štěstí chlapi, zdravím
Kolega ocelovyfanda ( zresztą również fachura od tej ligi) dobrze prawi z tymi zwyciestwami druzyn z miejsc 8 w dół. Bo Litwinow, Zlin, Chomutow ✅✅✅deklaruja ze chca wygrac bo punkty potrzebne podobnie KV i Pardubice wiec to napewno rusze, i jezeli nie na ml to z x napewno. Tak samo jestem sceptyczny co do Sparty , kurde nie mam przekonania ani co do wygranej ani co do tego ze w ogole zdabeda jakis punkt i moze byc tak ze Biale Tygrysy z przytupem przyklepią Prezydenta. Ostatnie kolejki to wielokrostnie były kolejki cudów wiec tak by pokazac na cyfrach
Litwinow RT kurs 2,25⛔⛔⛔
Zlin RT kurs 1,95✅✅✅
Liberec RT kurs 2,75⛔⛔⛔
KV z x kurs 3,2⛔⛔⛔
Pardubice RT kurs 2,57✅✅✅
Mlada RT kurs 2,78( tutaj mam najwiecej watpliwosci)✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom