>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Curling

p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Czy ktos interesuje się curlingiem !! np czy ktoś posiada aktualne zaowdy albo klasyfikacje drużyn !! :?: :?:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ja czasem ogladałem kiedys jak było wiecej czasu bo to długie sa pojedynki.Jak chcesz to wpisz w google curling na bank znajdzie bo tak kiedys szukałem.

poZDro
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Ostatnio miałem okazje oglądać na żywo kwalifikacje do mistrzostw polski i zaciekawił mnie ten sport ! !
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jak już mówilem ja też lubie ten sport lecz troche czasu trzeba.No sam chciałbym obejzec jakies mecze na żywo lecz chyba to narazie niemożliwe :|.Z tego co wiem to wąłsnie ostatniego czasu przybywa pasjonatów tego sportu. ;)
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Ok dzięki !! Pobuszuje po ofertach buków może coś się znajdzie !! Trzeba wzbogacać swoje umiejętności w inne dyscypliny !! Może w curlingu jest mniej ko...!! :mrgreen:
 
L 0

lpiworowicz

Użytkownik
Witam wszystkich. Z tego co widzę jest tu kilka osób, które curlingiem są zainteresowane. Spieszę więc z informacją, że sport ten ma się w Polsce nie najgorzej (dzięki uporowi i zaangażowaniu całkiem pokaźnej już grupy pasjonatów) i za parę dni rozpoczynają się finały IV Mistrzostw Polski!

Więcej na temat curlingu w Polsce i na świecie na Polskiej Stronie Entuzjastów Curlingu. Mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako spam, bo zarówno strona, jak i kontakty typerom mogą się przydać ;-)

Polecam curling wszystkim, to jest dyscyplina na całe życie ????
 
curler 3

curler

Użytkownik
Witam w temacie ????
Będziemy tu rozmawiać o Olimpijskim sporcie jakim jest curling.
Sam jestem zawodnikiem i znam osobiście sporo zawodników ze światowej czołówki.
Chętnie odpowiem na wszystkie zadane pytanie i ogólnie porozmawiam ????
Zapraszam wszystkich także do mojego tematu z typami curlingu.
Zachęcam do rozmowy ;)
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Myślę, że Duńczycy wygrają z Czechami w ich 1 meczu na ME mężczyzn 2010. Kurs w totomixie 1,25, nie wiem jak w internetowych. Mimo, że żeńska ekipa Danii jest zdecydowanie mocniejsza i ma więcej sukcesów od ich męskiej, to z Czechami powinni sobie poradzić.
 
D 24

danio

Użytkownik
Spotkanie: Curling Kobiet
Szkocja-Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Obecnie w turnieju po tyle samo punktów mają 3 drużyny: Rosja,Szkocja i właśnie Szwecja.Wszystkie te drużyny mają po 5 zwycięstw i jednej porażce.Szkocja i Szwecja grały już ze sobą:
7.12.2008 Szwecja-Szkocja 9-8
22.03.2009 Szwecja-Szkocja 8-5
8.12.2009 Szwecja-Szkocja 2-8
23.03.2010 Szwecja-Szkocja 3-7
27.03.2010 Szwecja-Szkocja 3-8
Reprezentacja Szwecji i Szkocji to zawsze jedne z drużyn światowej czołówki.Jak widać Szwedki nie wygrały ze Szkotkami od roku co według mnie mobilizuje je do rewanżu.Wczoraj jak pisałem Szwedki ograły Niemki za kurs 2,00...Szwedki to jedne moich z faworytek turnieju.Natomiast wczoraj niespodziewanie uległy Danii 6-5. Szkotki też mają jedną porażkę przegrały z Norwegią 6-5 kilka dni wcześniej .Po wczorajszej porażce Szwedki nie mogą sobie pozwalać na takie wpadki i muszą dzisiaj wygrać z jednym z lepszych zespołów turnieju jeżeli chcą być triumfatorkami.I myślę że Szwedki dzisiaj udowodnią co potrafią i wygrają.
 
D 24

danio

Użytkownik
Spotkanie: Curling Kobiet
Szwecja-Norwegia
Typ: Szwecja
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
We wczorajszym dniu się pomyliłem co do Szwedek.Przegrały mecz ze Szkotkami ale po zaciętym meczu 7-5.Norwegia natomiast też wygrała wczoraj.Obydwie drużyny maja po 5 zwycięstw i 2 porażkach.Niema co patrzeć na mecze wcześniejsze drużyn ponieważ składy kobiet w Curlingu się zmieniają,ale dla mnie Szwedki dalej są faworytkami mimo tych 2 porażek. Dwie porażki z rzędu Szwedek?Nie wierze mowi się do 3 razy sztuka i dziś na bank wygrają.Ostatni raz grały ze sobą te drużyny 21.03.2010 i Szwedki wygrały 9-5 i dziś według mnie 5eż wygrają.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Obecnie w Danii odbywają się Mistrzostwa Świata kobiet. Na sesję o godzinie 14 polecam granie Szwedek które wspaniale prezentują się na tych mistrzostwach. Dziś rano gładko ograły Dunki. Niemki grają w kratkę 3 zwycięstwa i 3 porażki to ich bilans na tych mistrzostwach. Dodatkowo polecam granie na Dunki w meczu z Norweżkami. Gospodynie są mocne i powinny sobie powetować poranną porażkę ze Szwedkami.
Moje typy na sesję o 14:00:
Dania @ 1,75 ✅✅
Szwecja @ 1,63 ✅✅
Rosja @ 1,85 ⛔⛔ ojjj dogrywka i przegrana po niej
USA @ 1,2 ✅✅
Kursiwa z Fortuny
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Szwecja-Szwajcaria
typ 1 1.60
Będzie to na pewno wyrównana walka pomiędzy dwoma ekipami ???? Ale bardziej przekonuję mnie gra Szwedek ???? Mam nadzieje że wpadnie typ bo mam go na bodajże 4kuponach i szkoda by było żeby mi wszystko popsuł ????
 
Do góry Bottom