>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Może założy ktoś temat już pod IEM? To się powymieniamy spostrzeżeniami i typami. Start jutro :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Rozpoczynamy jutro BLAST Premier World Finał 2021

Typ długoterminowy:
G2 - miejsca 1-2 @3,5 Unibet

Tak obiektywnie. Będąc w tej formie w której teraz jest Navi to pewnie to zgarną, ale nie ma sensu tego grać po 1,65. Możemy pokusić się o wytypowanie finalisty.
Patrząc na drabinkę w i licząc że Navi i gambit wygrają swoje spotkania jutro to spotkają się w kolejnej fazie przeciwko sobie. Jeśli gambit przegra to z drabinki przegranych nie będzie już marginesu błędu a trafią tam zdecydowanie szybko. Granie na gambit jako finalistów po @2 nie ma sensu. Zważywszy że ich forma jest powiedzmy sobie szczerze dość daleka od ideału. Nawet bym rzekł że momentami męczą bułę.
Spójrzmy na kolejne pary: G2 wygrywa z NIP (device nie gra, nadal grają z phzym - i G2 samo nie wie jak ostatnio z Nimi przegrali o finał z Vitality). Dla mnie NIP to jeszcze nie ta para kaloszy, co pokazał finał z Vitality. Druga para to Vitality z Astralis i tam może wynik pójść w dwie strony, więc jeśli np byłoby to Astralis to G2 miało by ułatwioną drogę do finału zwycięzców gdzie czekałoby Navi.
A w dolnej drabince tzn w drabince przegranych przecież będzie rzeź niewiniątek. To lepiej wygrać dwa mecze i patrzeć jak wszyscy się tłuką i najwięksi rywale się sami eliminują :D
Takie tam rozważania...
No i najważniejsze. G2 gra z nexą a nie kennymS. KennyS coś tam strzelał ale co prawda to prawda. Zagrał pierwszy LAN w oficjalnych meczach po 9 miesiącach strzelania dla zabawy i twitchowaniu, to jednak nie to samo.
Z perspektywy ostatnich miesięcy w finałach z Navi pojawiały się tylko dwie drużyny Vitality oraz G2.
Blast - Vitality
Major - G2
ESL PRO - Vitality
.... więc teraz kolej na G2 :) Muszą jakoś zarobić na ten transfer MONESYEGO :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Kto więcej eliminacji w całym meczu (remis=zwrot) K0NFIG (ASTRALIS) - NAF (LIQUID)
Typ: NAF @2.0 @ewinner


Idę dziś w kierunku NAF w pojedynku z Konfigiem. Patrząc na statystyki w tym turnieju po 2 meczach obu drużyn lepiej radzi sobie NAF a dziś obie ekipy walczą o wszystko przegramy odpada z Blasta i jedzie do domu. NAF na 6 rozegranych map na turnieju zrobił 112 i wyszedł w 3 mapach na plus z ratingiem w przeciwieństwie konfig tych fragow ustrzelił 87 na 5 mapach czyli na jednej mapie rozegranej mniej i zrobił rating powyżej 1.0 tylko ja jednej mapie z astralis gdzie ustrzelił 25-14 na reszcie map był na - z fragami. Dziś tak jak pisałem mecz o wszystko i myślę ze zobaczymy bardzo wyrównane spotkanie jak dla mnie na ta chwile Liquid które miało/ma sie rozpaść wygląda o dużo lepiej na tym turnieju niż astralis sensacyjna wygrana z Navi i 64 fragi NAFa no i przegrana z gambit 2:1 i 48 fragow Nafa. Astralis przegrana sromotna z Vitality 2:0 (16:6 i 16:4) i tylko 25 fragow wspomnianego Konfiga na 2 mapach i wygrana po męczarniach z nipem gdzie tak naprawdę NIP powinien to zamknąć i Astralis nie powinno już być na tym turnieju bo mieli 14:8 na nuke i nie potrafili dowieźć spotkanie do końca i przegrana po dogrywce 4:0. Konfig w tym spotkaniu zrobił 62 fragi gdzie na wspomnianym nuku na 35 rund zrobił tylko 20. Jak widać Konfig ma nie równa formę potrafi ustrzelić dużo fragów jak i przejść obok meczu. W ostatnim spotkaniu tych drużyn tak nie dawno bo 3 grudnia na IEM WINTER NAF wygrał fragami z konfigiem zrobił ich minimalnie więcej tzn 30 a konfig 27 Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie powtorka z rozrywki i NAF pociągnie swoja drużynę do wygranej i ustrzeli więcej fragów od konfiga
poboczny typ to Liqiud Win @1.91 wysokie kursy @ewinner

Powodzenia i zieloności

@edit
Liquid wygrywa spotkanie i NAF tak samo jak na IEM Winter wygrywa 3 fragami nad konfigiem NAF(40) Konfig(37) Typ na ++
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jutro w mojej ocenie warto pograć na K23 w meczu z Dignitas, kurs 1.68 w fortunie. K23 ostatnio w dobrej dyspozycji pokonali min. Entropiq czy CF. Dignitas pokonali 2:0 Ecstatic jednak jest to drużyna ostatnio w lekkim kryzysie. Uważam, ze K23 jest obecnie drużyna stabilniejsza oraz w lepszej formie i widzę value w tym kursie. Dignitas nigdy mnie specjalnie nie przekonywało i jutro gram przeciwko tej formacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Jutro w mojej ocenie warto pograć na K23 w meczu z Dignitas, kurs 1.68 w fortunie. K23 ostatnio w dobrej dyspozycji pokonali min. Entropiq czy CF. Dignitas pokonali 2:0 Ecstatic jednak jest to drużyna ostatnio w lekkim kryzysie. Uważam, ze K23 jest obecnie drużyna stabilniejsza oraz w lepszej formie i widzę value w tym kursie. Dignitas nigdy mnie specjalnie nie przekonywało i jutro gram przeciwko tej formacji.
Jak dla mnie mecz do odpuszczenia nie zapominajmy ze grają w potężnym turnieju Funspark ULTI... Słyszałem wiele opinii o takich turniejach ze drużyny odpuszczają lub co gorsza sprzedają mecze w turniejach o tak mała stawkę :( Przykład z wczoraj gdzie CPH wygrywa mapę wybrana przez nemige po czym wchodzą na swój pick overpasa i dostają 16:0... Jak dla mnie taka turnieje są nie do grania bo tam wszystko może się wydarzyć.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Jak dla mnie mecz do odpuszczenia nie zapominajmy ze grają w potężnym turnieju Funspark ULTI... Słyszałem wiele opinii o takich turniejach ze drużyny odpuszczają lub co gorsza sprzedają mecze w turniejach o tak mała stawkę :( Przykład z wczoraj gdzie CPH wygrywa mapę wybrana przez nemige po czym wchodzą na swój pick overpasa i dostają 16:0... Jak dla mnie taka turnieje są nie do grania bo tam wszystko może się wydarzyć.
Ale to jest finał górnej drabinki … myślisz ze drużyna by się spinała na cały turniej, grała dobrze i teras odpuściła? Jak to mawia klasyk nie sondze :) osobiście wole obstawiać mecze drużyny tier 2/3 niż „ligę mistrzów csa” ponieważ buki maja mniejsza wiedzę i łatwiej wyłapać value. Co do odpuszczania to na najwyższym poziomie tez często się zdarza, ze ekipa wygrywa łatwo pick rywala, potem wskakuje na swoją mapę i dostaje baty. Nie doszukiwałbym się tu sprzedawania spotkań. Co do funspark to za 1 miejsce jest 25k dolarów wiec na waciki starczy😉
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Kto więcej eliminacji w całym meczu (remis=zwrot) EliGE(Liquid) - NAF(Liquid)
typ: NAF @1.72 @ewinner


Dzis ide po raz kolejny w fragi i kolejny raz postawie na NAF tym razem w parze ze swoim teamowym kolega EliGE w statystykach na tym turnieju NAF jest góra nad EliGE w 3 meczach rozegranych na Blascie w każdym NAF był lepszy kolejno w meczu wygranym z NAvi (NAF 64 fragi - EliGE 56 fragow) z Gambit (NAF 48 fragow - EliGE 41 fragow) i we wczorajszym meczu z Astralis (NAF 40 fragow - EliGE 38 fragow). Wiec tak jak widzimy tylko we wczorajszym meczu była mała różnica miedzy tymi zawodnikami ale tak naprawdę wszyscy zawodnicy liquid zagrali równe spotkanie w pozostałych meczach te różnice były już większe NAF jest liderem swojego zespołu jeśli chodzi o zabójstwa i myślę ze dziś tez to udowodni. Dziś bardzo trudny przeciwnik bo kolejny raz na tym turnieju będą musieli zmierzyć się z faworytami do wygrania blasta Navi raz udało się już z nimi wygrać i zrobić niespodziankę ale czy drugi raz się uda będzie na pewno o to ciężko. Mam nadzieje na NAF pociągnie swój zespól do wyrównanej walki i będzie góra nad swoim kolega z zespołu.


Powodzenia i Zielonosci

@edit : niestety akurat we wczorajszym meczu jak na złość EliGE okazał się lepszy od NAF ----
 
Ostatnia edycja:
R 485

ripele

Użytkownik
HLTV Top 20 - H2H zawodników
Od razu uprzedzam, że większość zakładów zostanie rozliczona pod koniec stycznia, ponieważ hltv ujawnia po 1 graczu zaczynając 3 stycznia, kursów niestety nie można łączyć ale jeśli ktoś chce podwyzszyc sobie kurs to mozna pograc
s1mple vs pozostali 1.05 STS
nie ma co duzo pisac, navi wygralo wszystkie lany w ktorych brali udzial w tym majora, s1mple w kazdym byl mvp, najlepsze statystyki z wszystkich graczy w tym roku, z vitality w ktorym gra zywoo czyli gracz top2 z tego roku maja bilans 7:0
electronic vs hobbit @1.4 STS
hobbit mial niezly poczatek roku, zgarnal nawet 2 statuetki mvp, ale gambit mialo slaba koncowke, electronic mial o wiele lepsze statystyki na duzych turniejach i o wiele lepsze statystyki przeciw top5 druzynom na duzych turniejach 1.07 hobit vs 1.22 electronic, plus tak jak w przypadku s1mpla wygral wiecej prestizowych turniejow, w tym majora
b1t vs device @1.47 STS
b1t to najlepszy rookie w historii cs:go, moze i nawet całego esportu, zgarnal w tym roku nawet za to statuetke na esports awards, tu jest podobnie jak z electroniciem, przejscia devica do nipu nie mozna na razie nazwac udanym, wygrali w tym roku tylko 1 turniej, w ktorym udzialo nie bralo navi, czyli najlepsza druzyna tego roku, jego rating przeciwko top5 druzynom na duzych imprezach to 0.84 na 9 mapach, gdzie b1t ma 1.21 na 26 mapach, kolosalna różnica, 1 statuetka mvp i jeden wygrany turniej (7 wygranych turniejow przez b1ta) nie sprawi ze device bedzie wyzej
hobbit vs hunter @1.22 STS
statystki w tym roku podobne, ale hobbit troche lepsze przeciwko topowym druzynom, g2 miało niezła koncowke roku, ale nie wygralo zadnego turnieju w 2021, gambit wygralo 6, plus 2x mvp zostal wlasnie hobbit
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Panowie w poniedziałek nowa Wisła gra z Endpoint. Doszli snatchie i sobol, endpoint ostatnio w słabej formie, kurs 1.90 wg mnie do gry. Co myślicie?
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Panowie w poniedziałek nowa Wisła gra z Endpoint. Doszli snatchie i sobol, endpoint ostatnio w słabej formie, kurs 1.90 wg mnie do gry. Co myślicie?
Jak dla mnie mecz nie do grania w bo1 wszystko może się stać Wisła z nowym składem który na papierze wygląda bardzo dobrze no ale to będzie dopiero pierwszy oficjalny mecz tych zawodników w tym zestawieniu kurs fajny ale tak naprawdę nie wiadomo jak Wisła się zaprezentuje
 
Ostatnia edycja:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
HLTV jak i buki pokazuje BO3
o kurde rzeczywiście to jak ja to sprawdzałem dziś z rana i wydawało mi się ze bo1. Jak bo3 to już lepsze do obstawiania i kurs fajny ale dalej wielka nie wiadoma jest to jak zagrają w nowym składzie. Ale po takim kursie można próbować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom