>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CS:GO MLG Columbus 2016

Status
Zamknięty.
typereks 866

typereks

Użytkownik
mousesports-NiP
mousesports @1.80 bet365 ⛔
mousesports wygra 2-0 @3.40 bet365 ⛔
mousesports wygra 1 mapę @1.80 bet365 ⛔

mousesports: chrisJ, nex, NiKo, Spiidi, denis
NiP: GeT_RighT, Xizt, f0rest, friberg, THREAT(stand in+trener)
Spotkanie w Best Of 3, szczerze mówiąc nie widzę tutaj innego typu niż mousesports. Wczorajszy, fantastyczny comeback po stronie CT, doprowadzenie do bodajże 5 dogrywek(nie liczyłem dokładnie ile było) oraz wygrane z FlipSid3. Na początku meczu, grali za wolno, popełniali błędy, ale nauczyli się i wygrywali. Zdecydowanie na plus chrisJ oraz NiKo, którzy wykerowali grę, a niestety in minus to denis. NiP.. Cóż powiedzieć, ledwo co wygrali z FlipSid3 w pierwszym swoim meczu po grze pełnej błędów, a cóż można powiedzieć o Ninjas in Pyjamas. Wczoraj szybko się przekonali, że THREAT nie nadaje się do profesjonalnego grania, nawet jako stand in, szybkie 16-5 od Luminosity, którzy wykorzystali stronę CT, skąd zaczęli i rozprawili się raz dwa z NiP&#39;em zapewniając sobie awans do ćwierćfinału.
Fnatic-FaZe
Fnatic wygra 2-0 @1.44 Bet365 ✅ Gładkie zwycięstwo ????
Fnatic: JW, olofmeister, dennis, flusha, KRIMZ
FaZe: aizy, fox, Maikelele, rain, jkaem
Wczoraj FaZe raz, dwa rozprawiło się z drużyną, która na tym LAN&#39;ie chyba znalazła się z szczęścia, a mowa tu o teamie Splyce. Mimo, że zaczęli od CT side, przegrali dość szybko 16-3.. Fnatic wczoraj po zaciętym boju ulegli po overtime Liquid, który skład ma bardzo odświeżony oraz utalentowani gracze. Na scenie amerykańskiej Liquid, jest jednym z TOP5 drużyn, co stara się udowodnić podczas tego majora. To co wczoraj wyprawiał s1mple, Elige czy też Hiko, przechodziło ludzkie pojęcie i mimo fantastycznego comebacka Fnatic przegrało. Myślę, że po sportowej złości, będzie chciało szybko odprawić FaZe Clan(zlepka skillowych graczy, nie są zbyt mocno zgrani) szybkim 2-0. Myślę, ze zgranie, doświadczenie i skill pozwoli szybko Fnatic wyeleminować drużynę FaZe Clan z turnieju z pulą nagród 1.000.000 $.
CLG-Gambit
Powyżej 2.5 mapy @1.83 Bet365 ✅
Gambit pierwsza mapa handicap +2.5 rundy @1.66 Bet365 ✅
Gambit wygra jedną mapę? Tak @1.30 Bet365 ✅

CLG: hazed, jdm64, reltuC, tarik, FugLy
Gambit: Doosia, hooch, AdreN, mou, wayLander
Kolejne ciekawe spotkanie na tym Majorze. Gambit, składanka najlepszych graczy z Kazachstanu oraz Rosji i jeden Fin, który występował w banderach ruskiej organizacji i teamu Piter. A po drugiej stronie, drużyna grająca &quot;u siebie&quot;, czyli Counter Logic Gaming. Dwa dni temu pokonali bardzo słabe EnVyUs, tak samo jak Gambit również pokonało tą drużynę, natomiast brutalniejszy moment dla CLG był, kiedy mieli się zmierzyć z Astralis. Dostali dość po tyłku i dzisiaj grają jako przegrani o awans do ćwierćfinału. Pierwszą mapę, która będzie wybrana przez Gambit Gaming to zapewne będzie spora szansa by moje dwa typy się pokryły. Liczę tutaj na ciekawe widowisko, szczególnie, że obie drużyny są mniej więcej równo skillowo.
G2-Virtus.Pro
Powyżej 2.5 mapy @1.83 Bet365 ✅
G2: shox, RpK, Ex6TenZ, ScreaM, SmithZz
Virtus.Pro: Snax, NEO, TaZ, pashaBiceps, byali
Ostatni mecz, który zostanie rozegranym meczem o awans do ćwierćfinału, będzie naprawdę ciekawy. Virtus.Pro po pewnej wygranie z G2, dostało realną nauczkę od Natus Vinecere, które wykorzystywało każdy błąd Virtus.Pro oraz zawodnicy polskiego teamu, mogli się poczuć za pewnie i wyszło szydło z worka. Po drugiej stronie G2, podniosło się psychicznie po meczu z Virtusami, zdołali również bardzo łatwo wygrać mecz z Cloud9 bo, aż 16-3. Myślę, że dzisiaj, każdy kto spickuje swoją mapę wygra, a 3 mapa będzie decydowała o tym, kto zagra w ćwierćfinałach, a kto pojedzie do domu.. Wiem jedno, emocji nie zabraknie ????
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Ogólnie chodzą teorie na temat tego, że virtusi specjalnie oddali mecz z Navi. Dlaczego? Ponieważ gdyby wygrali ten mecz, następny który by grali byłby przeciwko Fnatic, który jak wiadomo jest przynajmniej moim zdaniem najlepszą drużyną na tym majorze. W sumie ma to sens, jakby nie patrzeć teraz grają z g2 i jeżeli wygrają, to zmierzą się z LG, które wiadomo jest bardzo dobre ale jak na moje nadal troche gorsze od Fnatic. Co o tym myślicie? Mam na myśli betowanie na VP w meczu przeciwko G2
 
D 0

darylosu

Użytkownik
No THREAT dzisiaj pozjadał otwierał tabele, też obstawiłem, że NiP ugra 0/1 mapę i RIP ???? ugrali 2, a co do teorii, że VP specjalnie przegrało to nie wydaje mi się, że jest to prawda, LG fakt jest może minimalnie słabsze od fnatic aczkolwiek, żeby wygrać majora to musisz pokonać każdego a nie uciekać od danych meczów bo prędzej czy później na fnatic by pewnie VP trafiło, ale jeśli dziś wygrają z G2 to myślę, że LG ich jutro zje. Niestety...
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Ogólnie chodzą teorie na temat tego, że virtusi specjalnie oddali mecz z Navi. Dlaczego? Ponieważ gdyby wygrali ten mecz, następny który by grali byłby przeciwko Fnatic, który jak wiadomo jest przynajmniej moim zdaniem najlepszą drużyną na tym majorze. W sumie ma to sens, jakby nie patrzeć teraz grają z g2 i jeżeli wygrają, to zmierzą się z LG, które wiadomo jest bardzo dobre ale jak na moje nadal troche gorsze od Fnatic. Co o tym myślicie? Mam na myśli betowanie na VP w meczu przeciwko G2
Tylko LG jest zbliżone poziomem do Fnatic, aimowo nawet może ciut lepsza i z organizacją gry, także nie ma sensu. Wszystkie mecze trzeba grać na poważnie, a nie odpuszczać. Jakby w piłce odpuszczali bo łatwiej to wiesz jakie kary by się sypały o podejrzenie ustawiania meczów?
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Jakie zdanie macie o decydującym meczu Virtus Pro ? To, że pokonali już raz G2 myślę nie będzie miało tutaj znaczenia, ale liczę na to, że w BO3 pokażą swoje umiejętności i staną na wysokości zadania.

Kurs na Naszych
1.91 WilliamHill
 
K 16

kobyla

Użytkownik
G2 - virtus.pro, G2 win @1.72

Duże większe szansę dane G2. 1 przegrany mecz to tylko + dla G2 aby poprawić błędy. po za tym w BO1 szczęście może zdecydować o wygranej tak jak wczoraj envy; dwie przegrane pistoletowki i praktycznie -6 rund z tego, jestem pewien że w BO3 wrócili by do meczu i go wygrali. Wracając do meczu G2 i VP. Polacy nie są w wyśmienitej formie a to co podoba i przemawia za G2 to mieszanka świetnego taktyka jakim jest e6tenz, oraz topiowi aimerzy jakieś shox i scream. Mam także wrażenie że Smithzz gra dużo lepiej niż w EnVyUs, tam czuł presję, cały czas go krytykowano i stawiano jako najsłabsze ogniwo, w G2 jest inaczej i gra znacznie lepiej.
 
verner 220

verner

Użytkownik
przeciez oni nawet w najgorszej formie z g2 wygrywali xD, o jakich -6 rundach ty mowisz skoro oni wygrali jedna? rozumiem gdyby chociaz kilka zdobyli, tutaj polecam vp win grac po 2.0 na 365, dla odwaznych 2;0 vp po 3.40 bodajze a vp z navi przegralo specjalnie to fakt, tak samo jak fnatic thrownelo sobie z liquid bo balo sie lg(ktore nawiasem mowiac pewnie ich ogra tym razem)
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
przeciez oni nawet w najgorszej formie z g2 wygrywali xD, o jakich -6 rundach ty mowisz skoro oni wygrali jedna? rozumiem gdyby chociaz kilka zdobyli, tutaj polecam vp win grac po 2.0 na 365, dla odwaznych 2;0 vp po 3.40 bodajze a vp z navi przegralo specjalnie to fakt, tak samo jak fnatic thrownelo sobie z liquid bo balo sie lg(ktore nawiasem mowiac pewnie ich ogra tym razem)
Jakie Ty farmazony pleciesz. Format BO3 jest od dzisiejszego dnia do końca.. Skończcie szukać teorii spiskowych.
 
verner 220

verner

Użytkownik
Jakie Ty farmazony pleciesz. Format BO3 jest od dzisiejszego dnia do końca.. Skończcie szukać teorii spiskowych.
jakie znowu farmazony? gdzie o formacie rozgrywek wspominalem? teorie spiskowe? xD i pewnie meczy tez nigdy zadna druzynka nie sprzedawala?
 
K 16

kobyla

Użytkownik
Verner przeczytaj dokładnie, pisałem o EnVyUs i ogólnie o BO1. EnVyUs przegrało 2 pistoletowki co z góry praktycznie daje przeciwnikowi 6 rund. Trochę chaotycznie napisałem analizę i z błędami ale pisze z telefonu i mi samo wyrazy poprawia xD
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
jakie znowu farmazony? gdzie o formacie rozgrywek wspominalem? teorie spiskowe? xD i pewnie meczy tez nigdy zadna druzynka nie sprzedawala?
Sprzedawała, ale myślisz, że zarabiając z samej organizacji miesięcznie na poziomie około 10 k euro, będą starali się cheatować bądź sprzedawać mecze? Nie bądź śmieszny. Odpuszczają mecze w ligach typu Faceit bo mało sianka do wygrania i nie grają tam na 100 pro, ale majory to oni traktują poważnie. Tą pulę zapewne zgarną i jak podawałem typ na samym początku, że wygrają tego majora, mnie nie zaskoczy. Czy zagraliby jutro czy w finale z Luminosity to nie ma najmniejszego znaczenia, bo nie przewidzisz niczego. Po prostu Liquid było lepsze, a nie ustawili mecz.
Jeśli nie siedzisz w scenie esportowej dość głęboko to zapewne dla Ciebie gracze Gambit poza Dosią, byli dla Ciebie randomami.
A poza tym dzisiaj granie na VP to samobójstwo z prostego względu, że są nieobliczalni. To tak samo jakbyś postawił orzeł czy resztka, masz 50% szans na wygranie tego typu, to jest gra błędów. Obstawiałbym, że VP ugra 2 mapę bo oni ją wybierają niż na Nich samych po kursie 2.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
astralis po 3.50 i virtus 3.80
Warto próbować, którąś drużynę? Reszta dla mnie nie do grania, bo kursy śmieszne. Fnatic mnie nie przekonuje na tym turnieju, a jeśli chodzi o Polaków to coś tam grają i uważam, że mają szanse ugrać coś doświadczeniem. Niestety obawiam się i mam duże przeczucie, że przegrają 2:1
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
astralis po 3.50 i virtus 3.80
Warto próbować, którąś drużynę? Reszta dla mnie nie do grania, bo kursy śmieszne. Fnatic mnie nie przekonuje na tym turnieju, a jeśli chodzi o Polaków to coś tam grają i uważam, że mają szanse ugrać coś doświadczeniem. Niestety obawiam się i mam duże przeczucie, że przegrają 2:1
Jeśli bym miał coś obstawiać to coś takiego:
Natus Vincere 2-0 @1.66 Bet365 ✅
Astralis wygra minimum 1 mapę? Tak @1.61 Bet365 ✅
Astralis pierwsza mapa handicap +3.5 rundy @1.83 Bet365 ✅
Liquid pierwsza mapa handicap -3.5 rundy @1.83 Bet365 ⛔
Bez dogłębnej analizy
 
derpablo 6

derpablo

Użytkownik
Astralis handicap +1,5 @1,66
Ninjas in Pyjamas handicap +1,5 @2,10

Astralis zawsze miało jako jedyne sposób na Fnatic liczę że przy obecnej grze Szwedów wygrają przynajmniej jedną mapę.
Jeśli chodzi o NiP to dziwią mnie tak wysokie kursy po wczorajszej fantastycznej dyspozycji THREATA, który jak wiadomo gra jako stand-in za pytha. Jeśli NiP spickuje Cobbla to mogą być pewni wygranej na tej mapie. Widać było we wczorajszym meczu z mouz że akurat tę mapę mają taktycznie przygotowaną bardzo dobrze. Miejmy nadzieję że NaVi nie jej nie zbanuje.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Astralis handicap +1,5 @1,66
Ninjas in Pyjamas handicap +1,5 @2,10

Astralis zawsze miało jako jedyne sposób na Fnatic liczę że przy obecnej grze Szwedów wygrają przynajmniej jedną mapę.
Jeśli chodzi o NiP to dziwią mnie tak wysokie kursy po wczorajszej fantastycznej dyspozycji THREATA, który jak wiadomo gra jako stand-in za pytha. Jeśli NiP spickuje Cobbla to mogą być pewni wygranej na tej mapie. Widać było we wczorajszym meczu z mouz że akurat tę mapę mają taktycznie przygotowaną bardzo dobrze. Miejmy nadzieję że NaVi nie jej nie zbanuje.
Tylko mouz to jakieś dwa poziomy niżej od NaVi, także 0 porównania. THREAT fakt zabijał, niekiedy sam, ale większość to była typowych dobitek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom