>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO IEM KATOWICE 2017 [01.03-05.03.2017]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Iem Katowice cs;go
Faze - Immortals
Faze 1mapa -3,5 rundy @1,9 Bet365 ✅✅
Faze 2mapa -3,5 rundy @1,9 Bet365✅✅
Faze wygra 2-0 @2,25 Bet365✅✅
Faze wygra IEM @3.0 Bet365
e; gładko, faze mistrzostwo, aż miło sie oglada ich grę a Niko w koncu nie musi sam wygrywać gier
Faze po zmianie zawodnika pięknie rozpoczęło nowy rozdział, myśle ze najlepszy w ich historii. Zdołali wyjsc z grupy z pierwszego miejsca, jedyne zastrzeżenie tak naprawde jakie mozna mieć to Train, ta mapa nie wydaje sie byc ich mocna strona, przegrali tam zdecydowanie z Astralis a i z innymi nie było kolorowo. Niko idealnie wpasował sie w zespół. Wciąż fraguje jak szalony. Myśle ze maja realne szanse na zwycięstwo w tym turnieju. Ich przeciwnikiem bedzie Immortals. Ich obecność na tym etapie to niesamowite osiągniecie, ich praktycznie wszystkie mecze były bardzo stykowe. Rzuca sie w oczy ich tragiczne ct na niemal każdej mapie i piekielnie dobre tt. Udało im sie dotrzeć aż tutaj, bo mam wrażenie ze popełnili mniej błędów niz przeciwnicy, a te zrobione przez przeciwników wykorzystywali. Na tym etapie myśle ze nie bedą w stanie nawiązać równej walki z europejskim mixem. Faze zdecydowanie ma silniejsze i konsekwetnjejsze ct od North, który tak naprawde powinni byli sie znaleźć moim zdaniem na tym etapie,, ale jak mowię popełnili wiecej błędów i to ich zgubiło. Faze w grupie bez problemów rozprawili sie z Immortals i uważam ze to powtórzą w półfinale.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
FINAŁ IEM KATOWICE
ASTRALIS VS FAZE 2 @2.75 BET365 ⛔⛔⛔ Szkoda, równie dobrze mogło pójść w drugą stronę, ale za dużo błędów. Na overpassie ace z deagla, nuke przegrany clutch 1vs3 na kolesia bez keva, inferno wygrane 2 pistole i przegrane 2 forcy. Tak się wygrać nie dało, ale po dłuższej grze z Niko będą piekielnie mocni.
Przed nami finał turnieju w Katowicach, w którym zmierzy się Astrali z Faze. Dla bukmacherów zdecydowanym faworytem jest tutaj Astralis (chociaż wydaje mi się, żę kursy na FAZE do jutrzejszego meczu sporo spadną).
Jasne, system BO5 faworyzuje tutaj duńczyków, którzy mają szerszy mappool. W fazie grupowej pokonali oni swojego rywala dosyć łatwo, bo do 8. Wynikało to z tego, że całkowicie po stronie terro zniszczyli finanse przeciwnikom, allu musiał się męczyć bez awp, o mowie na dwie snajperki nie było mowy, dlatego ten mecz się tak potoczył.
W czym widzę szanse dla Faze? Niko - dużo już o nim było mówione. Chłopak jest w niesamowitym gazie i jego dojście do składu pozwala sądzić, że Faze na dłużej zagości w samej czołówce sceny.
Druzyny mają po 1 banie mapy. Obie drużyny nie grają w ogóle Cobblestona - tej mapy według mnie na pewno nie zobaczymy.
Faze spokojnie może powalczyć na Cache - mocna mapa z ich storny, duńczycy zagrali ją słabo z Immortals - tutaj mogą spokojnie powalczyć.
Kolejna mapa to mirage, są na niej piekielnie mocni, bardzo często jest to ich podstawowy pick, powinni tutaj również dać radę.
Jeśli ugrają te 2 mapy będą mieć sporą szansę na wygraną. Indywidualnie są piekielnie mocni, nawet na rundach force z deaglami czy tecami potrafią je wygrywać.
Chociaż Astralis jest faworytem również według mnie, to kurs 2,75 na FAZE jest dla mnie zbyt wysoki i warto go spróbować zagrać. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
FAZE @ 2.5 365
Podobnie uważam, że Faze ma spore szanse aby wygrać ten finał. W końcu świetnie ogląda się ich grę. Oprócz tego, że ogromną jakość wniósł Niko to i reszta zespołu przy nim zaczęła strzelać na miarę swoich możliwości. Zawsze przylepiano im łatkę teamu z indywidualnościami, ogromnym potencjałem ale nic z tego nigdy wielkiego nie wychodziło. Teraz jest ich czas i spora szansa na wygranie turnieju, bo jest ta świeżość i lekkość w grze. Doświadczenie po stronie Astralis jeśli chodzi o takie mecze ale Faze tutaj jest skillowo piekielnie mocne, Niko robi ogromną różnice, Karrigan też wyborna dyspozycja.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
FAZE@ 2.5 365
Faze wygra minimim 1 mapę@1.16
Suma map powyżej 3,[email protected]
Faze +1,5 @1.66
bet365
Dla mnie to zdecydowany faworyt. O grze Nico zostało już tyle powiedziane że nawet nie ma co się jeszcze rozpisywać. To jest turniej FazeClanu, wygrywają praktycznie wszystko nie licząc jednej porażki w grupie, na którą mogli sobie pozwolić. Kolejnym aspektem za wygraną jest naprawdę słaba gra duńczyków na tym turnieju. Męczą się niemiłosiernie po CT praktycznie na każdej mapie. Z faze już nie będzie tak łatwo wrócić jak z brazylijczykami. Nico trzeba spłacić, a 100 tys za wygraną w katowicach będzie bardzo dobre dla funduszów tej organizacji. Nic innego tylko grać i wygrywać!
Underdogi wchodzą na tym turnieju jak w masło, więc tym bardziej trzeba spróbować
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
FAZE@ 2.5 365
Faze wygra minimim 1 mapę@1.16
Suma map powyżej 3,[email protected]
Faze +1,5 @1.66
bet365
Dla mnie to zdecydowany faworyt. O grze Nico zostało już tyle powiedziane że nawet nie ma co się jeszcze rozpisywać. To jest turniej FazeClanu, wygrywają praktycznie wszystko nie licząc jednej porażki w grupie, na którą mogli sobie pozwolić. Kolejnym aspektem za wygraną jest naprawdę słaba gra duńczyków na tym turnieju. Męczą się niemiłosiernie po CT praktycznie na każdej mapie. Z faze już nie będzie tak łatwo wrócić jak z brazylijczykami. Nico trzeba spłacić, a 100 tys za wygraną w katowicach będzie bardzo dobre dla funduszów tej organizacji. Nic innego tylko grać i wygrywać!
Underdogi wchodzą na tym turnieju jak w masło, więc tym bardziej trzeba spróbować
Większych głupot nie słyszałem. Po pierwsze Astralis gra dobrze na tym turnieju, jedynie z Heroic zagrali słabszy mecz ale wiadomo, że rządzą się swoimi prawami. Po drugie w Faze gra Niko. Nico to duński gracz, swojego czasu grający w barwach dignitas. Po trzecie wygraną z turnieju otrzymuje nie organizacja a zespół, organizacja ma dużo więcej dolarów z reklamy. Typu na Faze nie neguję bo sam gram w ich stronę ale takie naciągane fakty pod analizę nie powinny mieć miejsca.
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
A ja gram odwrotnie i będe szukał na live dobrych kursów na duńczyków. Faze ma tą świeżość i na pewno ogromny głód bo w sumie chyba pierwszy raz finał jakiegoś turnieju dla tych znakomitych zawodników w tym teamie. Mimo wszystko te wygrane przeciwko słabym szwedom i brazolom mnie nie przekonują. Co do słabej gry Astralis - to uważam, że to właśnie podkreśla ich klasę. Mieli naprawdę słaby dzień, nie szło im , a mimo to każdy mecz poza cachem, dociągneli do overtimu i wygrali. A np. Virtusi się obsrali z Heroic. Forma Astralis w półfinałach z Navi już bajeczna. Faze trenowało ze sobą w tym składzie tylko trzy dni i nie wydaje mi się żeby byli przygotowani na 5 map na jakże ogranych duńczyków. Faze ma tylko plan A - rozdawać heady i jak nie będzie działać to się raczej posypią.
A poza tym to wspaniały finał, i to BO5, value w Faze przy 2.7 pewnie jest,powodzenia i niech wygra lepszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom