>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO: ESL Pro League Season 4 - Europe/NA [17.08 - 13.10.2016]

Status
Zamknięty.
miri0 936

miri0

Użytkownik
O godzinie 21:10 spotkanie pomiędzy Heroic, a G2 na mapie overpass. Bukmacherzy faworyzują tutaj francuską ekipę, a ja korzystam z przyjemnego value na Duńczyków. G2 ostatnio nie jest w za dobrej dyspozycji. Na overpassie w lidze mają 3 porażki, w tym wczoraj 16:5 z Nipem. Heroic gra bardzo fajnie na tej mapie i już nie raz wygrywali w roli doga, między innymi z GODSENT, FlipSid3, czy C9. Uważam, że i tym razem sobie poradzą.
Typ: Heroic wygra 1 mapę 2.31 Pinnacle ( 2.25 Bet365 )
Do przerwy wygrywali 11:4, a kurs na nich na live był 1.071 Niestety ????

Virtusi dopiero co wrócili z Rumunii, gdzie wygrali turniej (jeszcze wczoraj byali wrzucał snapy z lotniska). Już nie raz zdarzało się, że drużyny, po lanach wracały do domów i od razu ,,sensacyjne&quot; porażki online. Tak było między innymi w przypadku Fnatic, Virtusów, czy SK, gdzie 5 dni po finale w Katowicach przegrali 16:3 z Winterfox. Odradzam dzisiaj granie w kierunku Polaków i polecam lekko próbować obie mapy na HR, które wczoraj pokazało się z bardzo dobrej strony w meczach z Dignitas. Szczególnie zaskoczył DeadFox, który jest tam na okres próbny.
HellRaisers wygra 1 mapę 3.25
HellRaisers wygra 2 mapę 3.00
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Flipsid3 - PENTA 2 (2mapa) @2.20 b365 22:30
MAPA NUKE ⛔
Wczoraj Flipsid3 się zbłaźnili na tej mapie z Envyus. Pewnie z PENTĄ będą mieli więcej do powiedzenia, ale PENTA ostatnio pozytywnie zaskakuje i walczy w pojedynczych mapach z NaVi czy Astralis.
Do tego należy wziąć pod uwagę, że Flipsid3 są kompletnie bez formy i testują nowego gracza - Electronic, który ma zastąpić Sharę. Nie sądzę, by na długo zagościł w tym teamie.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Taki szlagier wieczorem i nikt nic nie napisal.

Virtus Pro vs. Natus Vincere

Navi w optymalnej swojej formie czego nir mozna powiedziec o Virtusach ktorzy dokonali niemozliwego i dali wrocic Hellraisers uwaga z wyniku 14:4 po stronie TT(dla VP) na 14:16 dla HR na mapie cobblestone mecz ten byl strasznie dziwny i nieprofesjonaln, rundy eko czesto wygrywane przez oba zespoly. Potoczylo jak sie potoczylo,Napewno virtusi beda chcieli sie lepiej zaprezentowac niz wczoraj.lecz wydaje mi sie ze Navi nie odpusci tej mapy,lecz wieksza szanse virtusom daje na mapie train.Do tego Virtusigrajac offline sa duzo gorsi niz na lanowych turniejach.Warto sprobowac ukraincow.

NatusVincere win 1 match/cobblestone 1,60 fortuna ⛔
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Taki szlagier wieczorem i nikt nic nie napisal.

Virtus Pro vs. Natus Vincere

Navi w optymalnej swojej formie czego nir mozna powiedziec o Virtusach ktorzy dokonali niemozliwego i dali wrocic Hellraisers uwaga z wyniku 14:4 po stronie TT(dla VP) na 14:16 dla HR na mapie cobblestone mecz ten byl strasznie dziwny i nieprofesjonaln, rundy eko czesto wygrywane przez oba zespoly. Potoczylo jak sie potoczylo,Napewno virtusi beda chcieli sie lepiej zaprezentowac niz wczoraj.lecz wydaje mi sie ze Navi nie odpusci tej mapy,lecz wieksza szanse virtusom daje na mapie train.Do tego Virtusigrajac offline sa duzo gorsi niz na lanowych turniejach.Warto sprobowac ukraincow.

NatusVincere win 1 match/

Mecz VP to jedna wielka loteria. Jeżeli ktoś ma mocne nerwy i lubi ryzyko to proszę bardzo. Ja natomiast polecam odpusic ten mecz i po prostu kibicować naszym ;)
Navi faworytem bo cobbl to mapa wybrana przez nich ale virtusi są bardzo nieprzewidywalni.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1. Selfless-optic (mapa cache)
Optic -6,5 1 mecz @1.80
2. SK-Immortals (overpass)
SK -3.5 1 mecz @1.90
Masakra co oni zrobili, nie dość że handi nie pokryte, to nawet mecz przegrali...
3.Pain gaming-Selfless
Pain gaming -2.5 2 mapa @1.72
Wygrali 1 mapę, swoją przegrali 16:5, gdzie wcześniej z immortals grali jak równy z równym...
Kilka słów:
1. optic rewelacyjna forma, ostatnio wygrane z sk, immortals i echo fox. Cache jedna z najczęściej przez nich granych map.
2.Oba zespoły na overpassie grają bardzo często, oba dobrze się na nim czują, Ale to SK ostatnio ponownie zaczyna grać swoją grę po słabszym okresie. Za to Immortals ostatnio trochę słabiej, dużo przestojów w grze, dużo błędów, forma idzie w dół
3. Pain jest w tym mommencie na bootcampie, ostatnio zremisowali z immortals, ale gra z ich strony była świetna, do tego świetnie w zespół wpasował się killdream.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Dzisiaj Virtus.Pro vs Envy

Pierwsza mapa to : cbble
Druga mapa to : mirage

- EnVy ma dość dużego strike&#39;a wygranych pod rząd z Virtusami bo aż 4
- head to head (12 - 0 - 21) na korzyść Francuzów
-Virtus Pro mozna powiedzieć załapało forme


Nie typuje bo nie mam pojęcia kursy są wyrównane przynajmniej u mnie w Fortunie,czekam na wasze opinie
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zawodnicy Envyus generalnie są teraz w Wielkiej Brytanii, gdzie grają na LANie Gifinity. Akurat dziś mają wolne, a wczoraj męczyli się ze przeciętnymi Epsilon. Nie wiem czy dziś podejdą w 100% zmotywowani. Jutro zagrają finał z mousesports/GODSENT.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Virtus.Pro - FlipSid3
Virtus -5.5 rundy 2 mapa/mecz @2.00 b365 (train) 20:10
16-5 ✅ ✅ izi
Przed Virtusami po zwycięstwie z Envyus w dwóch meczach nadarzyła się okazja by awansować. Do tego jednak jeszcze długa droga. Chciałbym wspomnieć, że aż 6, a nie 4 drużyny z grupy awansują na LAN. Przede wszystkim pokonanie 2x FlipSid3 może ich mocno przybliżyć do celu. Przypominam, że do najsłabsza drużyna klasyfikacji z zaledwie jedną wygraną po 14 meczach. Mapa Train, więc ładuje się w handi.

Envyus - PENTA 2 (1 mapa) @4.00 b365 ⛔
Envyus - PENTA 2 (2mapa )@3.25 b365 ⛔ Penta cienizna.

Envyus jeszcze wczoraj grali na LANie, w Londynie, który wygrali. Może przyjść rozluźnienie, tym bardziej że nie sądzę, by ich interesował awans, po ostatnich wydarzeniach w tym turnieju (przyp. oddanie walkowera, oraz porażka z VP podczas pobytu na Gifinity). Jestem przekonany, że choć jedna mapa trafi na konto PENTY, którzy potrzebują punktów, by nie grać w barażach o utrzymanie z Flipsid3.
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
Virtus.pro vs Astralis
Astralis -2.5 mapa 1. 19:00
Kurs 1.990 Pinaccle
⛔⛔ 16:14. Xyp9x wgl bez formy, nawet strzały w plecy nie wychodziły. Przy stanie 12:12 VP obudziło się i uciekło.

Grany będzie Nuke. VP grają w kratkę, jednak nuke to Duńska mapa, często brana i grane przez te zespoły. Natomiast Virtusi w ciągu 3 miesięcy rozegrali tylko 3 spotkania i wszystkie przegrane wysoko do 5/8 z NiPem i SK.
Kurs na zwycięstwo Astalis to 1.7 więc handi -2.5 jest jak najbardziej do gry i znacznie atrakcyjniejszy.

Heroic vs Dignitas
Powyżej 26.5, mapa 1/2. 21:20
Kurs 1.869 Pinnacle

Mapa 1 3:16 pogrom⛔
Mapa 2 12:16✅

Nie wiem czy to błąd czy raczej obie Duńskie ekipy zagrały nuka. Jeśli tak to liczę na dobry pojedynek. Jednak wczoraj Dignitas w meczu z Astralis zagrało naprawdę słaby mecz, tutaj jednak może być ciekawie, Magiskboy dawny znajomy z ekipy Heroic (SK). Takie pojedynki zawsze są zażarte.
We wrześniu rozegrali już ze sobą 5 spotkań dominowało Dignitas wygrywając 4 z 5. Jednak po wczorajszym występie nie odważył bym się na nich zagrać. Co jednak ważniejsze ich ostatnie pojedynki kończyły się wynikami 16:12/14. Dlatego właśnie idę w over 26.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Koledzy wytłumaczcie mi jedną rzecz. Postawiłem zakład, że Astralis wygra 16 rundę i patrzyłem se na hltv.org wyniki tych rund i nie mam pojęcia czego dotyczył ten zakład. Astralis najpierw wygrali 9:6 potem przegrali 12:3 czyli do 16 rundy nawet nie dograli. Zamknąłem zakład w pizdu ale powie mi coś czego on dotyczył? ????
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Koledzy wytłumaczcie mi jedną rzecz. Postawiłem zakład, że Astralis wygra 16 rundę i patrzyłem se na hltv.org wyniki tych rund i nie mam pojęcia czego dotyczył ten zakład. Astralis najpierw wygrali 9:6 potem przegrali 12:3 czyli do 16 rundy nawet nie dograli. Zamknąłem zakład w pizdu ale powie mi coś czego on dotyczył? ????
16. runda czyli 1 runda (pistoletówka) w drugiej połówce meczu
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Tak, Astralis wygrali pistoletówkę po zmianie stron, czyli 16. rundę ????
Aha.
Czekałem 15 minut i lampiłem się w przeglądarkę jak idiota, aby zobaczyć kilkanaście przegranych rund i zaraz przed tą którą postawiłem zamknąłem zakład.???? dla mnie
Z drugiej strony po chuja bet daje do obstawienia 16 rundę skoro dopiero rozgrzewkę rozgrywali. Trzeba czekać kilkanaście minut na głupim Live...
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Aha.
Czekałem 15 minut i lampiłem się w przeglądarkę jak idiota, aby zobaczyć kilkanaście przegranych rund i zaraz przed tą którą postawiłem zamknąłem zakład.???? dla mnie
Z drugiej strony po chuja bet daje do obstawienia 16 rundę skoro dopiero rozgrzewkę rozgrywali. Trzeba czekać kilkanaście minut na głupim Live...
Po prostu obstawiasz kto wygra pistoletówke jedna i druga, na pinnacle masz to w innych słowach napisane, tutaj piszą 16 runda, w obu przypadkach jest to zrozumiałe. Warto obstawiać że pistoletówke wygra underdog bo kursy są dobre a bardzo często ja wygrywają, to jest często 50:50 wyjątkiem największym drużyna envyus ze swoimi świetnymi taktykami na pierwszą rundę (przynajmniej kilka miesięcy temu).
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Godzina: 22:30
Mecz: 2 mecz Virtus Pro-Mousesports
Mapa: Cobblestone
Typ: Virtus Pro -2.5 @1.90 5/10 ✅✅✅
Virtus Pro @1.72 6/10
✅✅✅ 28:25 dla polaków, comeback z 15:9, MASAKRA, CO TO BYŁ ZA MECZ!
Jest to przedostatnia kolejka ESL Pro League season 4. Polacy na chwilę obecną po 22 rozegranych spotkaniach zgromadzili 36 punktów i zajmują 4 miejscę w tabeli. Z takim dorobkiem punktowym nie mogą być jeszcze pewni awansu do finałów, które odbędą się w Brazylii. O kolejne punkty będą toczyć walkę z Mousesports, którzy zgromadzili 30 punktów i są na 7 miejscu. Tak naprawdę jeżeli polacy wygrają mecze z mousesports, to będą już mogli być praktycznie pewni awansu.
Mousesports z map wybranych przez Virtus Pro (cobble,train,nuke) zdecydowało że gra odbędzie się na Cobblestone. Według mnie jest to w tym momencie najlepsza mapa Virtusów na której już nieraz pokazywali jak bardzo są mocni. Tylko od początku września polacy grali na niej aż 14 razy z czego wygrali 9-krotnie. Mousesports z kolei w tym samym okresie grali na cobblestone&#39;ie 4 krotnie z czego przegrali 2 mecze. Gra odbywa się Online, a polacy są krótko po LAN-ie. Są to czynniki które mogą rodzić pewne obawy jednak biorąc pod uwagę jak virtusi grali po dreamhacku w bukareszcie jestem spokojny o ich formę. Ostatnie 2 mecze z NaVi oraz SK pokazały jak bardzo mocni są polacy. Dość powiedzieć że w finale rozgromili na Cobblestone NaVi 16:3 .
Mousesports z kolei ostatnio formą nie błyszczy. Można powiedzieć że są daleko od dawnej formy jaką prezentowali jeszcze kilka miesięcy temu. Ostatnie 3 mecze między sobą padły łupem Virtusów.
Biorąc pod uwagę stawkę spotkania, obecną formę oraz wybraną mapę idę w stronę Polaków, mimo tego że są po LAN-ie i mogą odczuwać jeszcze skutki podróży.
@Edit
Dzisiaj jest kilka naprawdę fajnych meczy, zachęcam do dyskusji ????
 
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
mousesports vs Virtus.pro
Godzina: 22:30
Mapa: cobblestone
Typ: mouz @ 2.10
Bet365

Cobblestone to jedna z najlepszych map vp, można powiedzieć nawet, że najlepsza. Pokazali klasę na cobblu w Nowym Jorku. Zagrali świetny turniej, wygrana finału była bardzo, bardzo blisko. Są zmęczeni po powrocie z Ameryki, często mecze online po ważnych lanach przegrwali. Mouz może nie grają tak dobrze na cobblestone jak VP, lecz są teamem bardzo mocnym i mecz mogą wygrać. Dojście do mousesports czeskiego gracza - Oskara są dużo mocniejsi, niż przedtem. Są w stanie wygrać każdego force buya, ponieważ opanowali deagle do perfekcji. Idę w strone mouz na cobblu małą stawką.
 
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
EnVyUs vs HellRaisers
Godzina: 19:00
Mapa: nuke
Typ: HR @ 2.75
Bet365

Mecz zapowiada się ciekawie. Envy to już nie ten sam team co kiedyś. Devil odstaje trochę od reszty chłopaków, ma mniejsze doświadczenie przy grze druzynowej. Nuke nie należy do najlepszych map nV. HR bardzo dobrze opanowana strona CT na nuke, co jest bardzo ważne na danej mapie. Gracze z formacji hellraisers odstają umiejętnościami od francuzów, natomiast nie raz wygrywali z przeciwnikami po kroju ich klasy. Stawiam średnią stawkę na HR.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom