>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CS:GO ECS SEASON 2 NA/Europe

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mecz: EnvyUs - Optic Gaming
Godzina: 20;15
Typ: o2.5 mapy ⛔@1.83, NV ⛔@1.66, NV 2-1 ⛔@3.25, NV wygra swoją mapę (kurs dopiero po ogłoszeniu map, najprawdopodobniej w okolicach 1.6-1.7, niewiadomo czy to mapa 1 czy 2⛔⛔) B365

e; Chyba muszę się pogodzić że era nv, fnc minęła. Już nie ma tej dominacji i nie wróci. Teraz nowi gracze, nowe zespoły walczą o tytuły. Monopol na zwycięstwa się skończył

Analiza:

Wejście w turniej Francuzów było naprawdę kiepskie, grali za bardzo indywidualnie, musieli naprawdę gonić wynik. Zaczęli grać bardziej zespołowo i udało się wygrać po dwóch dogrywkach. Btw szkoda bardzo zawodnika z Immortals - hen1, jest naprawdę niesamowity jednak w tym teamie się nieco marnuje, jego koledzy nie dorastają mu do pięt i nie ma opcji że ugrają coś więcej. W następnym meczu NV zrównali z ziemią Duńczyków z dignitas, dosłownie wszystko im wychodziło, już jakiś czas nie widziałem meczu aż tak zestompowanego, i to w dodatku przez całą piątkę zawodników. I to tyle z meczów w NV w tym turnieju, udało się zakwalifikować dalej bez żadnego bo3. Z drugiej strony mamy świeżo upieczonych zwycięzców z Eleague, którzy gdyby nie Cloud9, które podarowało im zwycięstwo, nie ugrywając ani jednej rundy po terro na dust2 (z 12-3 na 12-16), i psując dogrywkę na następnej mapie, w ogóle Opticów nie byłoby w tym etapie. Po meczu z C9 nastąpił mecz z Faze. Faze to drużyna z potencjałem. Zdecydowanie na plus było przyjście karrigana, tylko problem jest taki, że ten człowiek może i podejmuje dobre decyzje, ale kompletnie nie potrafi strzelać. Dodatkowo rain zgubił formę dawno temu i nie może jej odzyskać, a jak on się odpali to kręci cyferki jak nikt inny, no ale się nie odpalił. Bez niego Aizy, który jako jedyny prezentuje równą formę nie jest w stanie wygrać. Allu - arcyważne fragi przeplata z zagrywkami rodem z silvera. To co najbardziej rzuciło mi się w oczy w grze Optic to fakt, że potrafią oni przepięknie wykorzystywać wszystkie błędy przeciwnika. Za równo zauważyć się to dało w meczu z c9 jak i z faze, gdzie w tym pierwsze nie rozgrywali dobrych zawodów a mimo to udało się wygrać. Z faze wyglądało to już lepiej, gdy naprawdę przede wszystkim mixwell wziął się w garść. Niemniej jednak, analizując te mecze, bardziej niż optic je wygrywało, to przeciwnicy je przegrywali. Francuzi przygotowali się znakomicie do tego turnieju, w końcu dawno w żadnym ważnym LANie nie uczestniczyli, udało się uniknąć bo3, dziś będzie ich pierwsze i myślę, że będą w stanie to wziąć. Spodziewam się wyrównanego meczu, gdzie obie drużyny ugrają swoje mapy, a całość rozstrzygnie się na trzeciej, myślę że z korzyścią dla nV
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom