>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] DH Open Leipzig

Status
Zamknięty.
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Fajny turniej przed nami, w którym udział wezmą również polska ekipa. Ja na początek postanowiłem wytypować zwycięzcę po według mnie bardzo fajnym kursie

Luminosity @5.50

Jak dla mnie zawodnicy z Brazylii są faworytem tego turnieju. Rozegrali oni ostatnio bardzo fajny turniej podczas Finałów Starseries, gdziemimo że odpadli z Fnatic w półfinale to jak dla mnie przegrali to na własne życzenie. Już o tym pisałem, że porażka Brazylijczyków była spowodowane genialnymi forsami ze strony Fnatic. Na tym turnieju natomiast nie ma, ani Fnatic ani EnVy i jak dla mnie to właśnie Luminosity wyrasta na głównego faworyta.
Parę słów o ich głównych rywalach do tego tytułu.
NaVi - ostatnio przegrali z Luminosity 2:0 po bardzo jednostronnym spotkaniu, również na Lanie, nie powinni oni zagrozić Brazylijczykom
Virtus Pro - tu wielka niewiadoma nie grali już od ponad miesiąca, wydaję mi się, że będą przygotowani, ale TOP 3-4 niestety wydaje się maksymalnym wynikiem na jaki ich aktualnie stać.
Astralis - tu jak dla mnie największy przeciwnik, mają w składzie chłopaków, którzy jeśli będą w formie to mogą być nie do zatrzymania, ale ostatnio na StarSeries zdecydowanie nie zachwycili i wydaję mi się, że w parę dni ciężko im będzie wiele zmienić, aby zagrozić ekipie z Brazylii.
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
To sa jakies zarty z tym ze ukraincy sa faworytami do wygrania turnieju wedlug 365? ????
Zlamanego grosza po takim kursie na nich bym nie dal ????
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
jak dla mnie to dziwne jak ktos mówi o teamie z 2 ruskami 2 ukraińcami i słowakiem Ukraińcy, szczególnie, że kluczowym graczem jest Guardian - słowak, a ukraińcy Edward i Zeus nie maja takiego wkładu w gre Natus Vincere jak ruscy. Ok Zeus to igl i nie musi tyle fragować, ale to nie zmienia faktów, że Navi raczej nie powinno nazywać się Ukraińcami
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
jak dla mnie to dziwne jak ktos mówi o teamie z 2 ruskami 2 ukraińcami i słowakiem Ukraińcy, szczególnie, że kluczowym graczem jest Guardian - słowak, a ukraińcy Edward i Zeus nie maja takiego wkładu w gre Natus Vincere jak ruscy. Ok Zeus to igl i nie musi tyle fragować, ale to nie zmienia faktów, że Navi raczej nie powinno nazywać się Ukraińcami
Myślę że chodzi bardziej o organizację która jest Ukraińska, plus to że zawsze przy ich nazwie drużyny jest flaga Ukrainy. Virtus Pro organizacja Rosyjska ale flaga nasza jest ????
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
jak dla mnie to dziwne jak ktos mówi o teamie z 2 ruskami 2 ukraińcami i słowakiem Ukraińcy, szczególnie, że kluczowym graczem jest Guardian - słowak, a ukraińcy Edward i Zeus nie maja takiego wkładu w gre Natus Vincere jak ruscy. Ok Zeus to igl i nie musi tyle fragować, ale to nie zmienia faktów, że Navi raczej nie powinno nazywać się Ukraińcami
Myślę, że każdy wie o co chodzi nazywając w/w formację Ukraińcami i nie ma sensu czepiać się o takie szczegóły. Zawsze grają pod ukrainską flaga i dla ukraińskiej organizacji.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Pierwszym meczem który opiszę jest:
Luminosity vs. FaZe

Drużyna FaZe to nikt inny jak Ci sami zawodnicy którzy w poprzednim roku 2k15 reprezentowali inną organizację, mianowicie G2 INFO.
Brazylijczycy są na prawdę dobrej formie, ten team zaskoczył i świetnie funkcjonuje po ostatnich zmianach. Jako jedyny team z Ameryki czy południowej czy północnej może konkurować na równi z zespołami Europejskimi. Mają przygotowane dość nietypowe i niestandardowe zagrania szczególnie na mirage, gdzie raz po raz zaskakiwali zawodników fnatic (obecne top1 świata) jak Szwedzi byli z granatami w łapie.
FaZe na ostatnim turnieju nie pokazało się raczej dobrej strony, grali słabo. Widać było że nie poświęcili dużo czasu na treningi i przygotowanie się pod turniej. Od ich ostatniego oficjalnego meczu minął około tydzień. W tym czasie nie dużo da się zmienić w swojej grze.
Spotkania h2h:
13/01 16 Luminosity vs. G2 - train 16-9
13/01 16 Luminosity vs. G2 - inferno 16-7
Obie mapy dość jednostronne.
Co do samego meczu:
Jest to pierwszy mecz na turnieju, spotkanie będzie rozgrywane systemem bo1.
Także nie warto na tej fazie ładować grubych sum.
Luminosity vs. FaZe @ 1.44 bet365 ⛔
@EDIT
Do obejrzenia od 12:00 pod linkiem: http://www.twitch.tv/izakooo
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Kolejny LAN po którym mam nadzieję portfel zrobi się grubszy ????
Szczerze mówiąc, przeanalizowałem sobie dzisiaj wszystkie możliwe drogi do finału danej drużyny, ich obecne predyspozycje, czas poświęcony na grę w ostatnich dniach i inne czynniki wpływające na grę i wybrałem kilka typów wartych uwagi. Analizy będą jeżeli znajdę wolny czas do ich napisania.
Dostępna gotówka do obstawiania: 500zł
TYP na zwycięzcę: VIRTUS.PRO @6.0 Betsson ( stawka 150zł )
Pierwsze spotkania bardzo ryzykowane, gdyż są to spotkania BO1.
Luminosity - Faze @1,36 Bet365 ( w Betsson wyższe kursy na to spotkanie jednak robię kupon w Bet365 )
Virtus.pro - Mousesports @1,33 Bet365 - radzę odpuścić typowanie, kursy zaniżone jednak Polacy powinni to wygrać
Astralis - Dignitas @1,25 Bet365 - sytuacja podobna jak powyżej jednak Devve &amp; spółka powinni to wygrać
AKO @2,261 ( stawka 300zł )
Natus Vincere - SK Gaming @7,00 Bet365 - duże ryzyko jednak za drobne warto pograć ( stawka 50zł )
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
No cóż występowali pod flaga ukraińska w czasach gdy czynnym zawodnikiem był 3 ukrainiec - starix i tak jest, że flaga dopasowywana jest do większosci i gdyby ten setup się nie zmienił to nie czepiałbym się, że nazwałes ich ukraińcami. Teraz już pod nia nie występuja, tylko pod flaga Cis (Commonwealth of Independent States). &quot;Narodowosc&quot; organizacji oczywiscie kompletnie nie ma żadnego przełożenia na flagę, więc argument kompletnie chybiony. Idac tropem waszego myslenia Faze (dawne G2) to Norwegowie?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Luminosity vs. SK (DW: 2-0) @ 1.72 Bet365 / @ 1.714 Pinnek ⛔
wygrać, wygrali pewniak. Ale szkoda że 2-1 a nie 2-0 ????
Po raz kolejny idę w stronę Brazylijczyków, o drużynie napisałem w poprzednim poście. Przegrywając z ex-G2 zaskoczyli mnie, chociaż ogromną niespodzianką nie można tego było nazywać, typowe bo1 (było minęło).
SK dostało ostre lanie od NaVi 16-3. Jest typowym tier 2 jeśli chodzi o scenę.
Pozycja w rankingu HLTV:
#18 SK
#6 Luminosity
Co do meczu rozgrywane bo3. Po jednym banowaniu z każdej strony, potem następuje wybieranie map przez każdy team (pikowanie), następnie jest ponowne banowanie (każda drużyna po jednej), mapa która zostaje ostatnia jest mapą do ewentualnego roztrzygnięcia pojedynku.
GOOD LUCK Lumino!
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
mousesports vs. Astralis @ 1.36 bet365 ✅
Astralis czyli ex-TSM, ex-QM, ex-? czy jak ich tam zwał ????
W tym typie widzę value, chociaż kurs nie powala. Myszy są tu gdzie są jedynie dzięki VP, które nie dość że źle dobrali sobie mapę na przeciwnika, to jeszcze zagrali beznadziejnie.
Spotkanie co prawda bo1 (jedna mapa), lecz nie widzę z całej puli żadnej mapy na korzyść Niemców. Najmocniejszymi mapami mousesports jest: dust2 oraz mirage. Są to również bardzo dobre mapy Astralis. Skilowo device z ziomkami są o niebo lepsi.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Myszy są tu gdzie są jedynie dzięki VP, które nie dość że źle dobrali sobie mapę na przeciwnika, to jeszcze zagrali beznadziejnie.
Tutaj tak bardziej do dyskusji. Przypominam, że ostatnia wielka wygrana VP to Katowice gdzie wygrali głównie dzięki temu, że wszystkich zaskoczyli świetnym mirage. Jak dla mnie na ten turniej przygotowali dużo taktyk na DD2 i chcieli zrobić , aby zaskoczyć rywali, którzy wiedzą, że nasi słabi grają tą mapę. Widać to po veto, bo mogli spokojnie tą mapę odrzucić. Zobaczymy co dalej. Tylko czemu zrobili to na mouse skoro DD2 to ich najlepsza map?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Tutaj tak bardziej do dyskusji. Przypominam, że ostatnia wielka wygrana VP to Katowice gdzie wygrali głównie dzięki temu, że wszystkich zaskoczyli świetnym mirage. Jak dla mnie na ten turniej przygotowali dużo taktyk na DD2 i chcieli zrobić , aby zaskoczyć rywali, którzy wiedzą, że nasi słabi grają tą mapę. Widać to po veto, bo mogli spokojnie tą mapę odrzucić. Zobaczymy co dalej. Tylko czemu zrobili to na mouse skoro DD2 to ich najlepsza map?
W 100% się z Tobą zgadzam, nie rozumiem całkowicie ich decyzji... Czy to był błąd, czy przemyślane to było, to wiedza tylko Oni.
Grając bo3 odrzuca się swoją 1 najgorsza mapę i wybiera się swoją najlepszą.
Grając bo1 odrzuca się najlepsze mapy przeciwnika to logiczne.
A w ich wyborach tej logiki mi zabrakło.
 
misiek345 47

misiek345

Użytkownik
mousesports vs. dignitas, Mouse wygra @1,52 bet 365
Mecz o 15:00. Bo3
mousesporsts
Panowie puki co świetnie pokazują się na turnieju. Dwójka graczy chrisJ oraz Niko dominują cała grę i styl mousów. W pierwszym meczu pokonali naszych rodaków VP 16:5, a drugi mecz przegrali po dogrywce z Astralis 19-22 (lecz spokojnie mogli to ugrać).
dignitas
Chłopaki jak dla mnie już swoje ugrali, pokonali VP, którzy są w kiepskiej formie, jednak nie wyjdą z grupy.

Liczę na zacięty mecz, jednak forma Niko i chrisa w zupełności wystarczy by ugrać to spotkanie.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
mousesports vs. dignitas, Mouse wygra @1,52 bet 365
Mecz o 15:00. Bo3
mousesporsts
Panowie puki co świetnie pokazują się na turnieju. Dwójka graczy chrisJ oraz Niko dominują cała grę i styl mousów. W pierwszym meczu pokonali naszych rodaków VP 16:5, a drugi mecz przegrali po dogrywce z Astralis 19-22 (lecz spokojnie mogli to ugrać).
dignitas
Chłopaki jak dla mnie już swoje ugrali, pokonali VP, którzy są w kiepskiej formie, jednak nie wyjdą z grupy.

Liczę na zacięty mecz, jednak forma Niko i chrisa w zupełności wystarczy by ugrać to spotkanie.
Zauważ, że grali na mapie, gdzie mouz ogarnia, a to jest najgorsza mapa VP, także.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
18:00
Astralis(ex-TSM)
- Luminosity 1 1,66 365⛔
Astralis pierwszy turniej po zmianie organizacji, których pod skrzydła wzięła duńska organizacja. Myślę, że jest to zmiana jak najbardziej na plus, o czym mówią sami zawodnicy. Mieli kłopot z dogadaniem się w kwestii stref czasowych, powieważ TSM to organizacja amerykańska. Taka jest nieoficjalna wersja, ale jak nie do końca wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Ostatnio Xyp9x wyjawił, że będą otrzymywać miesięcznie 9k $ oraz dodatkowe profity, lecz im lepsze wyniki, tym gaże będą rosły. Wieć ambicji im nie zabraknie, aby się pokazać.

Pierwszy mecz 16-9 na overpassie z dignitas, który pokazali z nami, że mimo, iż nie są drużyną z tieru 1 to potrafią wygrywać z najlepszymi i przygotowali solidną formę. Inna sprawa, że nasi w bardzo słabej formie. Dzisiaj dignitas awansowało do półfinału, rozbijając gospodarzy z mouz.
Drugi mecz o awans do półfinału 22-19 po 2 dogrywkach z mouz. Gdyby nie bardzo dobra forma we wczorajszym dniu snajpera mouz Chrisa J to nie byłoby takich dobrych wyników. Dzisiaj już tak dobrze mu nie szło.
Naprzeciwko brazylijczycy z Luminosity Gaming, rewelacja tamtego sezonu, którzy kontynuują dobrą passę kwalifikując się do półfinału Dreamhacka Leipzig. Natomiast strat mapy ze słabym SK, gdzie się męczyli nie napawa optymizmem. Pokonali dziś pewnie 2-0 Faze, które jest w kiepskiej formie, umówmy się.
Jak dla mnie Astralis ma po swojej stronie wszystkie argumenty, aby wejść do wielkiego finału. Walczyć będą na 99% z Navi, które jest w kosmicznej formie, co udowodnili wczoraj. Są to 2 nalepsze ekipy tego turnieju i pomiędzy nimi powinna się rozstrzygnąć walka o 1 miejsce.
POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Lekko Astralis 2-0 3,25⛔
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Astralis- Luminosity (1 mapa) 2 2,00 Caloroczny ✅✅


Ja pojde w innym kierunka, a mianowicie zagram na pierwsza mape w pojedynku i pojde w strone Brazylijczykow.


Mapa De_Train jedna z ulubionych map Brazylijczykow, 2 razy w trakcie turnieju grali juz na Trainie i spokojnie wygrywali swoje mecze, do tego sami wybrali te mape wiec sa pewnie swoich umiejetnosci. Dla mnie typ warty grania tak jak dzisiaj Dignitas na Cobble gdzie tak jak wczoraj pokazali, ze to wlasnie druzyny skupiaja sie na swoim picku i tam szukaja wina. ;)

E: Tak jak przewidzialem LG znowu dobry mecz na De_Train, a Buk nie ogarnal chyba map i zostawil nam taka promocje, latwy pieniadz :cool:
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Luminosity vs. Natus Vincere (over 2.5 mapy) @ 1.83 bet365 ⛔
dwa razy dogrywka i dwa razy identyczny wynik... żenua
No i został nam już tylko finał. System bo3, standardowo po 1 banie - potem po 1 picku - 1 ban - ostatnia mapa ewentualna dogrywka. Pierwsze co mi przychodzi do głowy w tym meczu to over 2.5 mapy i to będzie celem analizy.
Zespoły bardzo wyrównane, skupią się na swoich mapach i zapewne je wygrają. Jak przystało na finał mam nadzieje że zobaczymy trzy wyrównane mapy. Brazylijczycy troszkę słabo weszli w turniej ale z meczu na mecz wyglądali coraz lepiej. NaVi od samego początku biło wszystko co się rusza, nie dając przeciwnikom fory. Guardian w fenomenalnej formie, w najtrudniejszych momentach (jak dziś na cobble z dignitas) ciągnie grę w pojedynkę robiąc spokojnie po 3 fragi co rundę. Z wytypowaniem zwycięzcy miałbym problem bo w każdym teamie widzę + i -. A z racji że mam mecz w trakcie spotkania stawiam over 2.5 mapy.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Przychylam się do typu wyżej, sam gram to na całorocznym po 1,83.
Do tego jeżeli będzie mecz na live to warto poczekać aż mapy będą znane i jeżeli będą raczej dla navi warto wtedy na nich pograć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom