>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[CS:GO] DH Masters Malmö

Status
Zamknięty.
szymms 19

szymms

Użytkownik
Polecam zagrać na Virtusów w meczu otwarcia po kursie 1.5
Gadałem co nie co z Jarkiem (pashabiceps) - będzie ogień ????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Polecam zagrać na Virtusów w meczu otwarcia po kursie 1.5
Gadałem co nie co z Jarkiem (pashabiceps) - będzie ogień ????
Takie posty to sobie możesz wsadzić w dupkę. 1.50 na VP po tym co obecnie grają? ????. Wytłumaczył Ci może Pasza czemu gra jak noob?
Chłopaki, bez podnietki. Polecam czekać z obstawianiem aż do momentu kiedy będzie wiadomo jaka mapa będzie grana. Wywołałeś ten mecz więc jaką mapę możemy jutro ujrzeć? Duża szansa, że będzie to Train, bo Faze również lubi grać na pociągach i mają dodatni bilans na tej mapie przeciwko VP. Polaków nie ma co ruszać po takim marnym kursie, Faze też nie zachwyca ostatnio, ze składu odpadł Maikelele za którego pojawił się Kioshima. Reasumując, jeśli jutro nie będzie grany Train lub Mirage to wypada pograć delikatnie na międzynarodowy Faze Clan ???? .
 
szymms 19

szymms

Użytkownik
Akurat co do traina to jest to ewidentnie mapa Polaków. Mecz z G2 potwierdził, że potrafią swoje ugrać (16-1). A co do formy to oni online zawsze byli przeciętni, a LANowo udowadniali chociażby na majorze, że potrafią coś ugrać.
Co do map to mirage byłbym lepszą na pewno dla FaZe, ale zobaczymy. Mimo kursidła 1.5 ja będę grał i odejście Maikelele moim zdaniem strata po stronie fazeów. Pozdro!
 
tr1xen 64

tr1xen

Użytkownik
Nazywasz traina.. mapą Polaków? To, że ograli G2 16-1 praktycznie nic nie znaczy.
Twoim tokiem myślenia dam ci przykład:
Virtus.pro vs SK Mapa: de_train wynik: 12:16 ????
Kolega wyżej już napisał, że FaZe ma dodatni bilans na train&#39;ie z Polakami.
Po powrocie z USA .. VP przegrało 4/5 map ONLINE z drużynami takimi jak: Dignitas i SK.
Nie spodziewam się dużego osłabienia w FaZe, ponieważ Maikel grał na pozycji shootera ostatnimi czasy a Kio też potrafi strzelać. ????
Mecz o podwyższonym stopniu ryzyka.
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Mecz podwyższonego ryzyka, ale z tego ryzyka wybieram typ na drużynę
Faze Clan @ 2.37 . Tutaj może zdarzyć się wszystko jest to BO1 więc w dużej mierze ważne będą pistoletówki, a jak wiemy.. VP za dobrze ich nie ogarnia.
Moim zdaniem VP obudzi się na BO3 jak już będą widzieli walizki.
Faze Win
Envy Win
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Trochę tak, ale w sumie...? To było do przewidzenia. Poszedłem za większym kursem i miałem nadzieję na niespodziankę.. nie pykło ???? ale to jak ze stawianiem na Polskę w dyscyplinach sportowych czyli bet do kosza ale jestem zadowolony że wygrali.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
CLG - GODSENT 2 @@ 2.75 B365 ✅✅ 0:2 Nadspodziewanie łatwo ????
Od razu zaznaczę że ja tutaj gram za 3/10 stawki.
Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje w okolicach godziny 14. Amerykańskie CLG zmierzy się z nowo powstała drużyną pod wodzą Pronaxa GODSENT. CLG drużyna, która bardzo często zawodzi, gdzie pewnym punktem jest tylko Tarik a reszta przeplata raz dobry mecz raz tragiczny. Wczoraj przegrali wygrany mecz z Navi, bo ich gra się nagle posypała, Co do drużyny Szwedzkiej. Pierwsze primo: Pronax, nie tak dawno zrezygnował z gry w Fnatic gdzie pod jego wodzą wygrywali praktycznie wszystko, przez wielu uważany ze najlepszego prowadzącego (IGL) w historii CS:GO (polecam obejrzeć na YT z EN napisami co ten koleś wyczynia w czasie meczu), są drużyną stosunkowo młodą a już grają na DH, ważne jest również to grają u siebie, są poukładani, Twist z AWP potrafi zrobić różnicę, jedyne czego im brakuje to trochę więcej doświadczenia i lepszego zgrania ale to kwestia czasu. Liczę na to, że CLG jak to mają w zwyczaju albo zawiodą po całości albo się zatną w pewnym momencie, po takim kursie widzę duże value bo ja bym wystawił tutaj kursy 50-50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 2,4K

promark

Użytkownik
I ćwierćfinały rozlosowane a w nich wielki klasyk i mecz na, który każdy fan czekał od dawna na turnieju lanowym:
Virtus Pro vs Ninja in Pijamas @@ czekam aż ktoś wystawi kursy
Mecz nie tylko o półfinał ale jednocześnie o udowodnienie sobie swoich możliwości, dwie wielkie ekipy, które są od pewnego czasu w dołku. To będzie walka na śmierć i życie. Na kogo stawiać ?
Ja kieruje się w stronę Polaków. Otóż widać w ich grze duży progres a szczególnie u dwóch zawodników: Snax i Biały. Snax znowu wraca do swojej magicznej, kontrowersyjnej i ryzykowanej ale jednocześnie miłej dla oka i widowiska gry. Znowu zaczyna się czuć pewnie, nie boi się walki a przy tym świetnie znów czuje timing gry. Biały po słabszym okresie zaczął wreszcie strzelać to do czego nas przyzwyczaił - kosmicznych HS. Determinację widać zarówno u Pashy, który powoli wraca do całkiem dobrej gry gdyż ostatnio był w naprawdę dużym dołku. Neo jak to Filip, co ma robić to robi, najważniejsze wymiany wygrywa, jest takim stałym dobrym pkt drużyny. Jedynie Wiktor Taz Wojtas moim zdaniem lekko zawodzi i brakuje mu delikatnie pewności siebie.
NIP - Szwedzi, z legendami w składzie. Nie będę się dużo tutaj rozpisywał. Blamaż z Dignitas do 2 rund, dziś pokonanie Astralis, które zagrało fatalnie. Widać, że Szwedom czegoś brakuje, ciężko stwierdzić co to jest ale moim zdaniem chodzi tutaj o zgranie. Pyth w składzie jest tak naprawdę od niedawna, Get Right też przestał grać magię do której nas przyzwyczaił, przeplata dobry mecz ze złym. Jedyny zawodnik z Nipu, który od dłuższego czasu prezentuje się świetnie to ich obecny AWuper Forest, który jest bardzo uniwersalnym graczem.

Bety na sucho jak będę miał czas to dopiszę parę słów i kursy:
Dignitas vs Envyus ⛔ Envyus wróciło do gry sprzed 2-3 miesięcy i zagrali naprawdę solidnie
NaVi vs Tyloo ✅✅
Mouz vs GodSent - proponuję jakiś over zagrać bądź Handicap na Szwedów ✅✅ Siadło wszystko, over, handi i czysty win ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
NaVi - TyLoo 2:0 @1,66 b365 ✅ ✅
Ale promo. NaVi wprawdzie bez Guardiana, ale Starix nie gra najgorzej. To musi być łatwa przeprawa NaVi. TyLoo to chińska formacja, która jest kilka półek gorsza niż rywal. Szczerze to liczyłem na 1.30 maksymalnie. Wprawdzie pokonali LG, ale wydaje mi się, że Brazylijczykom po ostatnim sukcesie i zwycięstwie MLG Columbus grali na luzie, bez spiny. Można było to zauważyć z jakich pozycji nie trafiali, jak łatwo oddawali pole i podejmowali bardzo bezmyślne decyzje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

serek7

Użytkownik
Ziomek skąd , masz informacje , że bez Guardiana. Gdybyś oglądał stream lub interesował się sceną byś wiedział , że Guardian wyleczył się i poleciał do Malmo grac.
,,Ladislav Kovács ‏&lt;s&gt;@&lt;/s&gt;guardiancsgo &lt;small class=&quot;time&quot;&gt; 3 godz.3 godziny temu &lt;/small&gt; Slovenská republika Soon starting my trip to &lt;s&gt;@&lt;/s&gt;DreamHack, cant wait!! excited as never before to comeback to the stage in game with my boiz &lt;s&gt;@&lt;/s&gt;natusvincere ???? &quot;
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Masz rację z tym, że ostatnio nie czytałem niusów. Ale to lepiej dla typu, bo gdyby im nie zależało na końcowym zwycięstwie, to Starix grałby do końca turnieju.
Dzięki za zwrócenie uwagi.
Dodatkowo warto zwrócić uwagę na dobry kurs na Virtus.Pro. Widać, że wrócili do dobrej dyspozycji. Można było to zauważyć już na MLG Columbus i tutaj choć rywale bez szału to były to bardzo pewne zwycięstwa.
NiP mnie cały czas nie przekonuje.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
I są kursy ...
Nie spodziewałem się tak dużego kursu na VP, naprawdę spore Value polecam. Przy swoich betach pozostaję, a typ Vidala też bardzo dobry. Navi w gazie ostrym, Guardian wraca (od 2 dni już te info było), Chińczycy nie grają jakiegoś kosmosu do tego słabe taktyczne wejścia nie wiem jak oni tak wysoko zaszli.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Spotkanie Tyloo - Navi dobrze się zapowiada i z chęcią je obejrze. Widać że scena cs go się rozwija co pokazuje zespół z Chin. Dziwi mnie jedynie to, że dopiero teraz o nich zrobiło się głośno gdyż w 1.6 grali naprawdę dobrze. Warto właśnie wspomnieć że w cs 1.6 pokonywali navi dość gładko, jestem ciekaw jak teraz to się potoczy. To spotkanie chyba ominę gdyż kurs 1.2 na Navi w sytuacji gdy do składu wraca Guardian, który nie grał przez tydzień mnie nie przekonuje. Ewentualnie za drobne do pogrania win Tyloo po kursie 5.0 w 365.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
mousesports - GODSENT - 2 @2.75
Idę tu w stronę Szwedów. Jak dla mnie mousesport tak naprawdę nie pokazało wiele na tym turnieju, ledwo pokonali Liquid na swojej najlepszej mapie dd2 i wygrali z Luminosity na Cache, które jak wiemy jest słabym pkt Brazylijczyków. Obie drużyny z którymi &quot;myszy&quot; wygrały są już poza turniejem za sprawą Chińskiego Tyloo, jak dla mnie obie te drużyny nie pokazały wiele na tym turnieju i to, że myszy z nimi wygrały nie czyni ich takim faworytem jaki pokazują kursy. Ekipa pronaxa z drugiej strony na początek przegrana z NaVi ze starixem, ale mecz rozgrywany na trainie więc można było się spodziewać, potem zwycięstwo ze słabym G2 i wygrana z CLG, które ostatnio gra w miare ok, więc 2:0 robi wrażenie. Wydaję mi się że mecz jest z tych 50-50, a jeśli dodamy że mecz jest rozgrywany na arenie w SZWECJI z udziałem kibiców to 45-55 w strone GODSENT, bo publiczność niby będzie za NiP-em, ale jestem wręcz pewny że będą kibicować drugiej szwedzkiej drużynie co może dodać im skrzydeł. W kursie też widać bardzo duże value, jeśli wezmę pod uwagę moje oddsy w tym meczu.
Team dignitas - EnVy - 1 @1.66/ Team dignitas wygra 2:0 @3.0
Tutaj widzę tylko jednego faworyta. EnVy jest ostatnio bardzo słabe, odpadają w grupach, a teraz wyszli tylko i wyłącznie dlatego że dostali bardzo słabą grupę, niby tu można się spierać, ale zawodnicy z Tempo nie są jeszcze tak doświadczeni i myślę że troche zjadła ich presja w BO3 o wyjście, natomiast FaZe grające tak naprawdę jako mix też musieli ograć. Z drugiej strony dignitas, które ostatnio gra bardzo dobrze. Rozjechali NiP w pierwszym meczu tej grupy, potem w miarę łatwa wygrana z Astralis, a wcześniej w internecie również bardzo fajnie się prezetowali, pare dni przed lanem pokonali jutrzejszych przeciwników 16:7 na inferno i jeśli nie zje ich presja to powinni łatwo wygrać również jutrzejszy mecz.

NaVi - TyLoo bardzo lekko lekko na 2 @5.0

Niby mapy zdecydowanie faworyzują NaVi, bo zbanują Cache( dobra mapa Tyloo), inne mapy grane przez Tyloo na tym turnieju to Cobble i Inferno, na których NaVi jest również świetne, więc 2:0 by tu pasowało, ale szczerze mówiąc zrobili już bardzo dużą niespodziankę i nie będzie na nich ciążyła presja i jutro jak złapią &quot;momentum&quot; to może stać się wszystko, bo w grupie pokazali że nie odstają aimem, do tego Guardian na majorze grał słabo, teraz jak mniemam miał przerwę od CS-a więc myślę że wiele on nie wniesie do gry NaVi i ze starix-em dałbym im większe szanse

VP - NiP - no bet

El Clasico CS-a ile to już tych starć było jeszcze za czasów 1.6. Tu polecam kupić sobie paczkę czipsów, czteropak i delektować się tym meczem. Obie drużyny grają coraz lepiej, ale jeśli chodzi o obstawianie to równie dobrze można rzucić 10 razy monetą i która drużyna wypadnie częściej tą obstawić( tylko jeśli wypadnie VP, bo granie NiP-u po tych kursach to już kompletna niedorzeczność), pamiętajcie również że turniej jest w Szwecji cała publiczność będzie wspierać NiP.
 
M 272

mientosek

Użytkownik
mousesports - GODSENT 1 1.40 BET365
Nie zgodzę się z przedmówcą co do tego meczu, moim zdaniem dużym faworytem są tutaj myszy. Grają do tej pory bardzo dobrze, co najważniejsze w świetnej formie jest Niko, kluczowa postać niemieckiej formacji. Nie widzę tutaj dużych szans dla Szwedów na ugranie nawet jednej mapy.

Popieram typy na Virtusów, Snax i Byali są w świetnej formie i wyciągają sporo fragów za to NiP mnie zupełnie nie przekonuje, Get Right już nie robi takiej różnicy jak dawniej, jedynie Forest jest sporym zagrożeniem, ale liczę na to, że Polacy sobie poradzą ????
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Fakt na Tyloo kurs fajny ale moim zdaniem bez sensownie na nich stawiać swoje pieniądze. Brakuje Chińczykom ogarnia, taktycznych wejść, skilowo jest tam 2 dobrych zawodników, reszta taki typowy support. Navi gra bardzo powoli ale jednocześnie mądrze i nie tracą zawodników, nie dają się wyciągać a to moim zdaniem na Chińczyków będzie wystarczyło. Guardian wraca, Starix będzie mógł się zająć w pełni taktyką i przeczuwam bardzo łatwe 2:0 dla Navi.✅✅
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
mousesports - GODSENT 1 1.40 BET365

Nie zgodzę się z przedmówcą co do tego meczu, moim zdaniem dużym faworytem są tutaj myszy. Grają do tej pory bardzo dobrze, co najważniejsze w świetnej formie jest Niko, kluczowa postać niemieckiej formacji. Nie widzę tutaj dużych szans dla Szwedów na ugranie nawet jednej mapy.


Popieram typy na Virtusów, Snax i Byali są w świetnej formie i wyciągają sporo fragów za to NiP mnie zupełnie nie przekonuje, Get Right już nie robi takiej różnicy jak dawniej, jedynie Forest jest sporym zagrożeniem, ale liczę na to, że Polacy sobie poradzą ????
Serio po takim kursie chcesz grać na Myszy ? Kto tam oprócz Niko będzie robił różnicę ? ChrisJ z AWP i na tym koniec jeżeli będzie miał dzień nie oszukujmy się. Dla mnie Niko tam się po prostu marnuje bo z tą drużyną nic nie ugra. Powiadasz grają bardzo dobrze, jakoś na turnieju tego za bardzo nie widać, bo swoje mecze ugrywali na wielkim farcie. Z resztą ChrisOnline ta ksywka nie wzięła się znikąd bo koleś na Lanach często zawodzi.
GodSent opisywał już raz i pod tymi słowami się podpiszę znowu. Pronax robi taktyczną robotę znakomicie, Znejder z AWP naprawdę pozytywnie zaskakuje a reszta drużyny wcale nie odstaje i dlatego znów po bardzo fajnym kursie polecę grać na Szwedów. ✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
GODSENT - NIP
NIP wygra 2:0 @ 1.90 b365
Myślę, że warto spróbować. NIP wczoraj wyglądali fenomenalnie. Świetnie się rozumieli, grali drużynowo i bez problemów pokonali VP, choć tak na dobrą sprawę spory handicap dały wygrane pistol rounds. Wprawdzie GODSENT pokonali mousesports, ale na mnie nie robi to wrażenia. NIP ma ostatnio posuchę i z pewnością u siebie będą chcieli wygrać cały DH.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom