>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Puchar krajowy Coppa Italia (Puchar Włoch) - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter - Parma
Typ: powyżej 4.5 kartek
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betfan
Analiza:

W środku tygodnia rozgrywane są zaległe mecze bądź też krajowe puchary. Dzisiaj wieczorem zawitamy do Włochy na kolejny mecz w ramach pucharu Włochy. Tu wpadły mi w oko kartki. Bezpośrednie spotkania nie przynosiły ich za wiele, bowiem ostatnie dwa spotkania to zaledwie jedna i dwie kartki w meczu. Dużo wcześniej było ich zdecydowanie więcej osiem żółtych i dwie czerwone. Dużym argumentem żeby dzisiaj pograć kartki jest sędzia. Alessandro Prontera, młody 36-letni sędzia w tym sezonie ma naprawdę kosmiczne statystyki jeśli chodzi o kartki:

Pokaż załącznik 25796

W poprzednim sezonie wyciągał zdecydowanie mniej kartek, a teraz bierze chyba przykład z pana Lahoza. Myślę, że gdyby goście obieli tutaj prowadzenie to linia z pewnością zostanie pokryta. Parma musi się mocno postawić aby cokolwiek tutaj ugrać, a swoich szans na strzelenie gola spróbuje z kontr czy z stałych fragmentów gry, bo nie wydaje mi się żeby poszli tutaj na wymianę ciosów.
 
berserk 278,8K

berserk

Użytkownik
Inter - Parma

Patrząc na historie ostatnich spotkań pomiędzy zainteresowanymi to bardzo czesto pada w nich over 2,5 gola.
Parma spadła do Serie B. Przyjadą na San Siro po dobry wynik ale nie sądzę żeby tutaj wydarzyła się jakaś niespodzianka. Max co sa w stanie zrobić to może strzelić gola.
Inter sam powinien wykręcić over jeśli będzie się im tylko chciało. Pytanie tylko czy sie będzie chciało

powyżej 2,5 gola 1.47
 
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Wlochy, Puchar
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: powyżej 8.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Analiza:


Przegladajac dzisiejsze mecze od razu mi się nasunęło do głowy widząc to spotkanie pucharowe, że tu będą kartki .
To spotkanie można nazwać przedwczesnym finałem gry o Scudetto. Na zwycięzcę tego pojedynku czekać będzie wygrany z pojedynku Cremonese- Fiorentina. Więc sami już wiecie dlaczego to przedwczesny finał . W tym roku obu ekipom powinno zależeć jeszcze mocniej na sięgnięciu po to trofeum, gdyż gwarantuje ono grę w LE a ani Juventus ( próbujący odrobić odjęte punkty w lidze), ani Inter (który jest na miejscu gwarantujacym LM ale blisko za sobą ma Romę i Atlantę a trochę dalej właśnie Juventus ) nie mogą być pewni gry w lidze Europy.
Smaczek temu wszystkiemu dodaje to, że rok temu te ekipy mierzyły się ze sobą w finale Pucharu Włoch i po trofeum sięgnął Inter po dogrywce . Więc mamy tu pewne rachunki do wyrównania i jestem pewien, że powinno w tym meczu być bardzo ostro.
Teraz trochę o tym jak to było z kartkami w innych meczach i może najpierw to pucharowe z przed roku o którym pisałem wyżej . Tam kartek nie było dużo bo tylko 3 w regulaminowym czasie.
Natomiast ostatni mecz ligowy z przed raptem dwóch tygodni to 7 żółtek i 2 czerwienie poza boiskiem.
3 pozostałe ostatnie mecze to odpowiednio : 4, 8 ( w tym jedna czerwień ) i 2 kartki ( w tym meczu akurat kartki zaczęły padać s dogrywce więc ich nie liczę ) .
Widać, że są między tymi drużynami mecze w których kartek jest naprawdę dużo . Myślę, że tym razem ich liczba może być dwucyfrowa... Tak jak pisałem wcześniej: rachunki do wyrównania za zeszłoroczny puchar Włoch, niepewne w lidze pozycje, a także osoba sędziego którym jest Massa który pokazał 127 kartek w 24 meczach w tym sezonie i jest bardzo overowym sedzia, to wszystko powinno sprawić, że kartek będzie dużo a w meczu będzie bardzo ostro.
Proponuję wszystkie inne mniejsze linie kartkowe dodatkowo oraz czerwień .
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Wlochy, Puchar
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: powyżej 8.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Analiza:


Przegladajac dzisiejsze mecze od razu mi się nasunęło do głowy widząc to spotkanie pucharowe, że tu będą kartki .
To spotkanie można nazwać przedwczesnym finałem gry o Scudetto. Na zwycięzcę tego pojedynku czekać będzie wygrany z pojedynku Cremonese- Fiorentina. Więc sami już wiecie dlaczego to przedwczesny finał . W tym roku obu ekipom powinno zależeć jeszcze mocniej na sięgnięciu po to trofeum, gdyż gwarantuje ono grę w LE a ani Juventus ( próbujący odrobić odjęte punkty w lidze), ani Inter (który jest na miejscu gwarantujacym LM ale blisko za sobą ma Romę i Atlantę a trochę dalej właśnie Juventus ) nie mogą być pewni gry w lidze Europy.
Smaczek temu wszystkiemu dodaje to, że rok temu te ekipy mierzyły się ze sobą w finale Pucharu Włoch i po trofeum sięgnął Inter po dogrywce . Więc mamy tu pewne rachunki do wyrównania i jestem pewien, że powinno w tym meczu być bardzo ostro.
Teraz trochę o tym jak to było z kartkami w innych meczach i może najpierw to pucharowe z przed roku o którym pisałem wyżej . Tam kartek nie było dużo bo tylko 3 w regulaminowym czasie.
Natomiast ostatni mecz ligowy z przed raptem dwóch tygodni to 7 żółtek i 2 czerwienie poza boiskiem.
3 pozostałe ostatnie mecze to odpowiednio : 4, 8 ( w tym jedna czerwień ) i 2 kartki ( w tym meczu akurat kartki zaczęły padać s dogrywce więc ich nie liczę ) .
Widać, że są między tymi drużynami mecze w których kartek jest naprawdę dużo . Myślę, że tym razem ich liczba może być dwucyfrowa... Tak jak pisałem wcześniej: rachunki do wyrównania za zeszłoroczny puchar Włoch, niepewne w lidze pozycje, a także osoba sędziego którym jest Massa który pokazał 127 kartek w 24 meczach w tym sezonie i jest bardzo overowym sedzia, to wszystko powinno sprawić, że kartek będzie dużo a w meczu będzie bardzo ostro.
Proponuję wszystkie inne mniejsze linie kartkowe dodatkowo oraz czerwień .
Typu nie neguję, ale należy wziąć pod uwagę, że to pierwszy mecz. Jest jeszcze rewanż. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom