>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Co począć z kontem?

K 12

klingos

Użytkownik
Mianowicie - x lat temu założyłem konto na Betssonie, mieszkając jeszcze w Wielkiej Brytanii. Po tych x latach wróciłem do Polski i teraz tak, konta nowego założyć nie mogę, a stare konto z racji tego, że w UK wygasła im licencja zostało zamknięte. Po konsultacji na czacie miła Pani stwierdziła, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, bo tamtego nie przywróci, a dublować kont nie można. I gdzie ja teraz jestem? Można to jeszcze jakoś obejść, pisząc nie wiem, do głównego supportu albo odpowiedniego działu? Pozdrawiam
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mianowicie - x lat temu założyłem konto na Betssonie, mieszkając jeszcze w Wielkiej Brytanii. Po tych x latach wróciłem do Polski i teraz tak, konta nowego założyć nie mogę, a stare konto z racji tego, że w UK wygasła im licencja zostało zamknięte. Po konsultacji na czacie miła Pani stwierdziła, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, bo tamtego nie przywróci, a dublować kont nie można. I gdzie ja teraz jestem? Można to jeszcze jakoś obejść, pisząc nie wiem, do głównego supportu albo odpowiedniego działu? Pozdrawiam
Do MGA moze napisz co ich nadzoruje w tej sprawie zawsze uzyskasz jakas odpowiedz tylko musisz po angielsku napisac i cala sytuacje opisac wtedy betsson sie odniesie...Albo napisz jeszcze raz na support betssona mozliwe ze dzial bezpieczenstwa pozwoli ci otworzyc konto...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Te panie z czatu, lekko mówiąc, nie zawsze są kompetentne. Tak jak radzi @slukasz123, pisz wyżej z dokładnym opisem sytuacji i na pewno dojdziesz do porozumienia.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Mianowicie - x lat temu założyłem konto na Betssonie, mieszkając jeszcze w Wielkiej Brytanii. Po tych x latach wróciłem do Polski i teraz tak, konta nowego założyć nie mogę, a stare konto z racji tego, że w UK wygasła im licencja zostało zamknięte. Po konsultacji na czacie miła Pani stwierdziła, że nie jest w stanie nic z tym zrobić, bo tamtego nie przywróci, a dublować kont nie można. I gdzie ja teraz jestem? Można to jeszcze jakoś obejść, pisząc nie wiem, do głównego supportu albo odpowiedniego działu? Pozdrawiam
Nie pisz do MGA bo oni nie pomogą (Buk może odmówić otworzenia konta wg własnego uznania i MGA ma **** do tego, dlatego w ogóle nie będą się sprawą zajmować) tylko skontaktuj się ponownie i wyjaśnij sprawę jeszcze raz. Konto na 100% możesz mieć a Pani z którą rozmawiałeś albo nie zrozumiała tematu albo po prostu jest nowa i jeszcze nie wie jak wszystko działa. Ewentualnie zażądaj informacji od managera dlaczego nie możesz mieć konta skoro stare zostało zamknięte nie z Twojej winy.

Chyba, że nie mówisz całej prawdy i stare zostało zamknięte z innego powodu a licencja tylko je &quot;domknęła&quot;.
 
Do góry Bottom