>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ciekawe zakłady na MŚ

Status
Zamknięty.
D 0

dr.kristo

Użytkownik
Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem jest zagrać na to, że Holandia wygra wszystkie grupowe spotkania. Expekt daje kurs 4,50. Uzasadniam.

Holendrzy wygrywają sparingi w doskonałym stylu. 2-1 z Meksykiem, 4-1 z Ghaną i 6-1 z Węgrami. Oczywiście do towarzyskich spotkań nie należy przywiązywać zbyt dużej uwagi, ale żaden z finalistów nie może pochwalić się podobnymi osiągnięciami.

Co do meczów grupowych Oranje - najpierw starcie z Danią. Dobrze, że Skandynawowie idą na pierwszy ogień, bo Holendrzy zagrają maksymalnie skoncentrowani i głodni wygranej. Jako że Duńczycy nie prezentują się zbyt korzystnie, a przede wszystkim znacznie odbiegają od Holendrów umiejętnościami, licze na wygraną 2-0, 2-1. Później nadejdzie czas na Japonię. Zespół dość solidny, ale nic więcej. Brak lidera, brak jakiegokolwiek argumentu by zaskoczyć rywala. Oranje rozklepią ich w środku i zaaplikują kilka bramek. Dla mnie 3-0. Ostatni mecz z Kamerunem. Bez względu na to, czy będzie to mecz o stawkę czy nie, Afrykanie nie mają wystarczająco silnej obrony, by powstrzymać ataki Pomarańczowych. Nawet jeśli van Marwijk wystawi drugi garnitur, by dać odpocząć najlepszym.

9 punktów Holandii w grupie E po kursie 4,50. Warto.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
NAJWYŻSZY SUREBET JAKI WIDZIAŁEM ????
BAH:
&quot;Co nastąpi prędzej - Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata w piłce nożnej czy prędzej człowiek wyląduje na Marsie?&quot;
Kursy 1,60 - 4,20 czyli jakieś 16 % SB ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
NAJWYŻSZY SUREBET JAKI WIDZIAŁEM ????
BAH:
&quot;Co nastąpi prędzej - Niemcy zdobędą najpierw Mistrzostwo Świata w piłce nożnej czy prędzej człowiek wyląduje na Marsie?&quot;
Kursy 1,60 - 4,20 czyli jakieś 16 % SB ????
Surebet dany celowo, bo na rozstrzygnięcie będziesz czekał minimum ponad 20 lat, chyba, że Niemcy zdobędą wcześniej mistrzostwo świata. A ten zakład to wisi już ohoho
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
hehehe dobre
szkoda, że na rozstrzygniecie trzeba bedzie tyle czekac, bo na Niemcow bym za bardzo nie liczyl... ale kto wie? :p
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ciekawy zakład widzę na stronie Bah
MŚ - dwie drużyny awansujące w gr. A,
Meksyk i Urugwaj 9,00

wydaje się być bardzo prawdopodobne ze tak będzie bo Francja nic nie gra a RPA no cóż wydaje mi się ze są trochę słabsi od Urugwaju bo Meksyk wydaję się być najsilniejszy w tej grupie
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Orientuje się ktoś w jakich bukach są zakłady typu: Nowa Zelandia wygra wszystkie mecze w fazie grupowej itd.
Operuję pieniędzmi na bet365, Bahu, Bwin oraz Unibecie ale jakoś tam nic takiego nie znalazłem ;/
Expekt, tam możesz wytypować ilość punktów zdobytych przez daną drużynę, Nowa Zelandia - 9 pkt, kurs 501 ;)
Dla mnie ciekawym i dość opłacalnym typem jest - Brazylia zajmie miejsce 1-8, kurs 1,50 w Betclic. Awans do 1/8 jest raczej formalnością w ich przypadku, jeżeli zakończą fazę grupową na pierwszym miejscu, podobnie jak Hiszpania to ich rywalem będzie najprawdopodobniej Szwajcaria bądź Chile. Myślę, że warto spróbować.
Do tego awans z grupy Argentyny i Holandii, takim sposobem mamy całkiem przyjemny kupon, który sam osobiście na pewno zagram.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Ciekawy zakład widzę na stronie Bah
MŚ - dwie drużyny awansujące w gr. A,
Meksyk i Urugwaj 9,00

wydaje się być bardzo prawdopodobne ze tak będzie bo Francja nic nie gra a RPA no cóż wydaje mi się ze są trochę słabsi od Urugwaju bo Meksyk wydaję się być najsilniejszy w tej grupie
Dla mnie ta grupa to jeden wielki NOŁ BET ! Bóg jeden wie co tu się może wymarzyć, ja osobiście bardzo chciałbym aby Francuzi pożegnali się z turniejem już w tej fazie, ale może być powtórka z roku 2006 gdzie Francja ledwo wyszła z grupy, aby później grać w wielkim finale ...
Na pewno nie będę stawiał meczu Urugwaj - Francja, najpierw wolę zobaczyć czy Urugwaj to tylko Diego F. i czy Francuzi bardziej zainteresowani są sexem z małolatami niż samym mundialem.
Skreślacie RPA, robiąc ten sam błąd co rok temu podczas Pucharu Konfederacji, a zapominacie, że gramy na ich terenie!
PS: Kanonier ja chyba sobie jednak odpuszczę bo jakoś do Expektu nie mogę się przekonać ????
 
danon 0

danon

Użytkownik
Na pewno jedna azjatycka drużyna awansuje z grupy... Japonia nic nie gra [trener sam to potwierdza i przed mistrzostwami na szybko chce zorganizować mecz z jakimiś leszczami na przełamanie ???? ], Korea Płn trafiła do takiej grupy że od razu mogą zbierać sie do obozów pracy w swoim kraju, więc zostaje Korea Płd... w meczach przedmundialowych radzą sobie całkiem nieźle [2:0 z Ekwadorem, 2:2 z Grecją i ledwo 0:1 z Hiszpanią].

Kursy na awans Korei Płd z grupy wahają się między 3,2 a 3,9... ja na pewno postawię kilka złotówek...

PS. dawno nie stawiałem w necie, a teraz chciałbym wpłacić kasę przed MŚ. Jakieś pomysły na dwa najlepsze buki?
 
A 0

adrian10214

Użytkownik
Ja Myśle tak ...
Pasuje 200 zł obstawi .... i wybrać 5 meczy z kursami średnimi 2,15 tak żeby było 8 - 10 Tysi ???? &lt;Skuter Peugeot&gt; ???? ???? ????
Tylko teraz które ..... Pomożecie wybrać ?? PLISSS ???? ???? ???? ????
Propozycje :
Niemy zw. gr. D 1.95
Argentyna-Nigeria(+1) TYP : 1 2.30
Naj.strz Anglia - Ronney 2.40
Portugalia-Wyb.K.Słon. TYP : 1 2.12
Naj.st. Argentyna - Messi 2.50
Urugwaj będzie 1-2 w gr. A 2.00
Holandia-Japonia(+1) TYP : 1 2.00

I Z tego 5 mezy tylko któreeee ??
NapiszCie które uważaie za pewne ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
urugwaj zamien z meksykiem
wyrzuc messiego i ronneya- bo owszem moze i to gwiazdy, ale na MS moze nie pojsc i ktos inny postrzelac moze ;)
 
danon 0

danon

Użytkownik
Ja Myśle tak ...
z 200 zł pasuje oś wybrać tak żeby było 8 - 10 Tysi ???? &lt;Skuter Peugeot&gt; ???? ???? ????
I teraz Plan taki 5 meczy z kursami średnimi 2,15 . I by było .. ????
Tylko teraz które ..... Pomożecie wybrać ?? PLISSS ???? ???? ???? ????
Propozycje :
(...)
gdzie możesz łączyć te wszystkie kursy? większość buków blokuje takie kombinowanie na jednym kuponie...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Moim zdaniem niektórzy trochę zbyt optymistycznie podchodzą do mistrzostw, jak sie czyta wypowiedzi że na &#39;90% wyjdą z 2 miejsca&#39;, &#39; w 1/8 zagrają z tym czy tym&#39; to wychodziło by że większość kursów to ogromne value ????
Zobaczycie że będą niespodzianki i to już od pierwszych meczy ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
MADANGEL a mi się wydaje ze mistrzostwa beda bardzo owocne jak i poprzednia impreza czyli mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii.Wydaje mi sie tez ze bedzie padało sporo bramek podobno bramkarze narzekaja na pilki ????
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Zawsze jacyś bramkarze narzekają na piłki. Przed Mundialem 2002 mówiło się że przez piłkę rzut karny jest nie do obrony (jak było wszyscy widzieli).
Olisadebe narzekał nawet na trawę, zdzbła były zbyt grube;p
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
RPA under 3.5 punktów || 1.95 || betgun
wątpie żeby RPA wygrała dwa mecze, wątpie też w zwycięstwo i dwa remisy, nawet trzy remisy dają wygrany zakład, nawet jak RPA wygra jeden mecz a reszte przegra zakłąd jest win ;d
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
fajne propozycje widziałem na betsafe, ale wyczytałem, że wiele problemów z wypłatami, dlatego zagram pewnie coś na MŚ w tobecie - najlepszy buk wg mnie [ chociaż oferta na mś bardzo nieczytelna jak dla mnie :/ ]

i tak np. [ z betsafe właśnie ]

Faza grupowa poniżej 117.5 goli 1.90
Najwięcej żółtych kartek - włosi 35.00 - a bo ich nie lubie i grają ostro ????
Szwajcaria zajmie 2gie miejsce w grupie 2.95 - jakoś wierze w nich
Najszybciej zdobyty gol: Argentyna 13.0 a może właśnie szwajcaria: 100.00 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom