>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CHL - Champions Hockey Leauge 2014/2015

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Bolzano - TPS Turku
Lulea - Hamburg Freezers
TPS Turku+Lulea @ 1,75

O spotkaniu TPS zostało napisane już chyba wszystko, ja pobieram do dubla czysty win po @ 1,25 i dokładam do tego Luleę. Wyniki osiągane w ostatnim czasie przez ekipę z Coop Norrbotten Arena są naprawdę świetne. Ograna Skelleftea, Karpat a w między czasie wygrane w Lidze Mistrzów z Nottingham i właśnie z Hamburiem. Bardzo dobrze funkcjonuje gra w PP i to głównie dzięki temu wygrali u naszych zachodnich sąsiadów. Co do zmian personalnych jakie zaszły w ekipie... odszedł Klasen do Lugano (wtf?!), Olausson do Biel, Rautio do Linkoping, Hedman, Persson i Gunnarson do Farjestad i wymieniać można dalej, generalnie najważniejsi zawodnicy, którzy stanowili o sile zespołu w ostatnich latach pożegnali się z klubem. Nowym goalie nr1 będzie Larsson z AIKu (2,63 GAA w poprzednim sezonie) a dla mnie sprawa jest prosta - Larsson&lt;Rautio. Wraca na stare śmiecie Nagander, jest Nakyva więc dziury w obronie można powiedzieć jakoś załatane. No i atak - jest Dixon, w KHL mu nie wyszło ale w Skandynawii zawsze sobie dobrze radził, do tego Petrell i Zaar, IMO duży minus. Z tego co widzę na dzisiejszy mecz pełny skład w ekipie gospodarzy a więc rozgrywki traktujemy bardzo serio. W Hamburgu jedyne osłabienie to chyba tylko Wolf, z ważniejszych wzmocnień są Clark i Sertich. Dziś nie zagra trzech zawodników: Morten Madsen, kapitan Christoph Schubert i Mathieu Roy, wszyscy są kontuzjowani.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ingolstadt[email protected] b365 ⛔⛔⛔ 4-4
Vitkovice dziś zagrają mocno odmłodzonym składem.Z podstawowych zawodników do Niemiec nie pojechał bramkarz Dolejs,obrońcy Zib,Stencel,Stehlik,Kovar i napastnicy Kana,Huzevka,Burger,Strapac,Szturc.
Nie znalazłem żadnych informacji na temat osłabień w ekipie mistrza Niemiec.Ci mają jeszcze czysto teoretyczne szanse na awans,ale myślę,że z tak osłabioną ekipą gości dziś wygrają.Niemieckie kluby raczej nie mają w zwyczaju odpuszczania spotkań,a widać,że Czesi raczej walkę o awans odpuścili i wolą się skupić na lidze.
To będzie 2 mecz gospodarzy w Lidze Mistrzów przed własną publicznością.W 1 pokonali fińską Saipę 4-1.
Kursy poleciały ostro w dół i raczej nadal będą spadać.
Dodatkowo gram (-1.5)@2.50 i over 5.5@1.90 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Servette vs Briancon

Nie lubię już tych rozgrywek, ale z okazji ostatniej kolejki warto było przeglądnąć tabele i sytuacje w każdej z grup. Moją uwagę przykuła grupa C gdzie praktycznie wszystko jest już jasne i obie ekipy raczej mają pewny awans, mowa o Frolundzie i Servette. Jednak nadal jest walka o 1 pozycję w grupie. Frolunda gra jutro w Austrii ze słabym jak na warunki austriackie Villacher i wcale nie musi to być tak jednostronny mecz jak to miało miejsce w Szwecji gdzie Frolunda wygrała 5:2. Do czego jednak zmierzam, moim punktem zaczepnym jest spotkanie Servette z outsiderem czyli Briancon, ekipa, która w tej edycji ligi mistrzów straciła już 26 bramek i obok Sonderyjske oraz Nottingham to najgorsza defensywa w LM. Servette w pierwszym meczu pokonał Francuzów 2:7, teraz pora na rewanż w Szwajcarii i jestem zdania, że gracze z Genewy nie pozwolą aby to spotkanie było bez życia i wiało z niego nudą. Poza tym w szeregach Servette mamy dobrze znanych kibicom NHL graczy tj. Matt D&#39;Agostini, Tom Pyatt oraz Taylor Pyatt jaki by nie był ich potencjał na NHL to na pewno w Euro hokeju są to gracze dodający sporo wartości takie drużynie jak Servette. Z bardzo dobrej strony pokazuje się Kevin Romy, który punktuje zarówno w lidze jak i w LM. Ogółem w Genevie chcą podreperować bilans bramkowy ponieważ z tego co piszą jest ciut gorszy od ekip bezpośrednio rywalizujących o awanse z 2 miejsca także spodziewam się gry na 100% dlatego też over 5.5 w tym wypadku to chyba prezent od buków i do tego kursy w okolicach 1.8 to aż grzech nie brać ;)
over 5.5 / 1.86 Marathonbet (powiem tak, jak dla mnie to takie mocne 7/10) ;) ✅ i to by było na tyle z tych &quot;czarodziesjkich rozgrywek&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sparta Praga - Adler Mannheim​

Sprawa jest prosta, Sparta musi wygrać za 3 punkty by wyjść z grupy z 1 miejsca. Mają lepszy dwumecz z Vaxjo a przy okazji wygranej minimum 2 bramkami będą mieli ten sam bilans bramek a z racji tego, że będą mieli więcej zdobytych, na pewno zajmą pierwsze miejsce. Z tego co udało mi się dowiedzieć Sparta wystawia na to spotkanie regularny pierwszy skład, jeśli chodzi o gości to nie ma żadnych informacji na temat ubytków itp. także ciężko stwierdzic, ale dla nich to mecz o pietruszkę. W mojej ocenie hendi na gospodarzy do gry, co prawda Niemcy to zagadka na wieczór, ale na pewno nie będą tu się wypruwali, choćby z tego względu, że w piątek grają wyjazdowy mecz w Monachium i to jest na pewno ważniejszy pojedynek niż ten dziś w Pradze.
Sparta Praga (-1,5) / 1.66 Pinnacle ✅ 6:3
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z kolegą @juanroman08
ale 1.66 mnie nie zadowala dlatego decyduje się grać na
Sparta Praga wygra 1 tercję @1.81 -----------------------
Spara za 2 dni gra na wyjeździe arcytrudne spotkanie z Pardubice gdzie mobilizują się strasznie. Sądzę że będa chcieli szybko zamknąć mecz mocno ruszając. to jest styl Sparty teraz jeszcze mają o co grać więc tak stawiam. wszystko jest po stronie Czechów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom