>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CHL - Champions Hockey Leauge 2014/2015

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
CHAMPIONS HOCKEY LEAGUE

Obrońca tytułu: JYP Jyvaskyla
Grupy:







Pierwsze mecze zaplanowane są na 21.08
Zapraszam do podawania typów wraz z rzeczowymi analizami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
HC Vitkovice - ERC Ingolstadt​

Bukmacherzy delikatnie faworyzują gospodarzy, którzy jak widać rozegrali więcej sparingów i wydają się być w dalszej fazie przygotowań do sezonu niż ich rywal. Mimo to nie jestem do końca przekonany czy drużyna z Vitkovic jest na tę chwilę na tyle silna by rywalizować z mistrzem Niemiec. Oczywiście biorę pod uwagę fakt iż nie wszystkie drużyny traktują CHL poważnie i często jest tu spora rotacja w składzie, ale z tego co udało mi się wyczytać na stronie ERC to do Czech pojechali tylko bez trzech graczy, którzy zmagają się z drobnymi urazami. Trener ERC zaznacza, że traktują ten turniej bardzo poważnie ponieważ chcą po pierwsze jak najlepiej przygotować się do sezonu a po drugie kwestia sprawdzenia się na tle innych europejskich ekip. Igolstadt w dwóch rozegranych sparingach z Graz oraz Lundshat nie stracił bramki co może świadczyć o dość dobrej grze defensywnej jak na początek przygotowań. Ponadto warto odnotować że do drużyny dołączyło dwóch obrońców z Wolfsburga (Kohl i Brorcklehurst), obaj zawodnicy nieźle odnajdują się w grze ofensywnej o czym świadczy fakt iż należeli do topu najlepiej punktujących w barwach Grizzly. Myślę że goście mogą zdominować rywala pod względem dobrej organizacji gry w obronie, czeska ekipa jest bardzo nieregularna, a zwłaszcza na takim etapie sezonu może to być spore utrudnienie dla Czechów. Vitkovice przed tym sezonem bez większych wzmocnień, więcej graczy odeszło niż przyszło, wyniki w springach pokazują że póki co na pewno HC formą nie zachwyca, przegrana w spraingu choćby z Jastrzębiem. ERC na papierze na pewno mocniejsze i jeśli słowa trenera Hurras&#39;a zostaną potwierdzone i goście faktycznie podejdą do tego spotkania na 100% to myślę że Ingolstadt rozpocznie tą edycję CHL od zwycięstwa.
ERC Ingolstadt ML / 2.30 Bet365 ⛔ 5:1 ????
e: nie powiem, że kursy zachowują się bardzo ciekawie ponieważ to na ekipę gospodarzy mocno lecą w dół. No cóż wyczytałem jeszcze parę informacji z obozu Czechów, że dla nich to dobre przetracie przed sezonem. Trener Czeski zaznacza, że ma młodą drużynę, która potrzebuje się ogrywać w tego typu spotkaniach.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Trzyniec-Bern@3.50 b365 ⛔ 7-0 demolka

Dziś start Hokejowej Ligi Mistrzów,która wraca po 6 latach.W lidze sporo ciekawych ekip i sporo z nich poważnie podchodzi do tych rozgrywek.
W Trzyńcu zmierzą się półfinalista czeskiej extraligi z zeszłego sezonu oraz 9 zespół ligi NLA.
Zacznę od zespołu gości.
Do klubu przyszli: obrońcy Gragnani i Blum.Pierwszy z nich w zeszłym sezonie był zawodnikiem Lva Praga,drugi to reprezentant Szwajcarii,uczestnik tegorocznych MŚ.
Atak wzmocnili skrzydłowi:jeden z czołowych graczy reprezentancji Szwajcarii Simon Moser oraz Kanadyjczyk Bud Holloway,który przez ostatnie 3 sezony występował w zespole mistrza Szwecji,Skelleftei.
Z ważnych graczy klub opuścili napastnicy Metropolit oraz Dostoinov.
W sparingach,które odbyły się w zeszłym tygodniu było całkiem nieźle pokonali Yekaterinburg 6-3 i Rapperswil 6-4.
Co do gospodarzy to z klubu odeszło kilka czołowych postaci:karierę zakończyli Bonk i Peterek,do Czeljabińska odszedł Martin Ruzicka,nie ma już także Kvetona,Polaka i Krejci.
Do zespołu przyszli: obrońcy Klesla występujący przez ostatnie lata w NHL.W ataku kilka nowych nazwisk:Zbynek Irgl(wieloletni reprezentant Czech) oraz Zejdl,Kreps,Plihal.Przybył również nasz reprezentant Aron Chmielewski.
Meczów kontrolnych rozegrali aż 7:wygrali z Libercem,Żlinem,Czerepovcem i Koszycami,przegrali z Vitkovicami,Dinamem Mińsk i Olomoucem.
Co do spotkania to obie drużyny podchodzą poważnie do rozgrywek CHL,więc możemy się spodziewać ciekawego widowiska.Ja postanowiłem pograć w kierunku gości ze Szwajcarii,którzy po tych kilku wzmocnieniach mają na prawdę solidną kadrę i argumenty ku temu by zwyciężyć w dzisiejszym spotkaniu.
Nie wiadomo jak Trinec będzie wyglądał w meczach o stawkę po odejściu kilku czołowych nazwisk.W sparingach było całkiem nieźle,zobaczymy jak to będzie wyglądać dziś.
Ja liczę na zwycięstwo gości po niezłym kursie.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Nottingham-Lukko Rauma(-2.5)@2.12 pinnacle ⛔ 2-4 //Przewaga Finów ogromna,powinno wpaść z drugie tyle,ale niestety Kowalski miał dzień konia.Jak im się udało te 2 bramki strzelić to do teraz nie wiem.

Nottingham ubiegły sezon elite league ukończył dopiero na 4 miejscu.Z klubu odeszło kilku ważnych graczy:sporo asystujący obrońca Weaver i napastnicy Francis,Salters,Ryan.W klubie pozostali reprezentanci WB Clarke i Lachowicz,którzy nastrzelali sporo goli w zeszłym sezonie i na nich defensywa Lukko będzie musiała uważać.
Przyszło kilkunastu zawodników,ale większość z nich grała za Oceanem w lidze ECHL(3 liga).Jedyne nazwisko jakie można wyróżnić to Robinson z Kolner Haie.Reszta zawodników zza Oceanu może i w lidze angielskiej będzie jakiś tam poziom prezentować,ale dziś wątpię by nawiązali równorzędną walkę z Lukko.
Co do Finów to ci zeszły sezon zakończyli na wysokim 3 miejscu.Topowi gracze w klubie pozostali,a jeszcze kilku niezłych doszło,między innymi doświadczony Janne Niskala,były reprezentant Finlandii.
Na temat dzisiejszego meczu nie ma się co za bardzo rozpisywać.Różnica klas jest tak duża,że może skończyć się tu ostrym laniem,a trzeba dodać,że Lukko dosyć poważnie podchodzi do rozgrywek CHL.Liga angielska to raczej ofensywny hokej niż ten oparty na defensywie i dlatego dodatkowo pogram też over.
Over 6.5@2.40 pinnacle⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Linkopings(-3.5)[email protected] b365 ✅ 5-0
Bolzano to tegoroczny mistrz ligi EBEL,tego sukcesu raczej w tym roku nie powtórzą,bo z klubu odeszli topowi gracze:Whitfield,Stromberg,Santorelli,Piche(obrona),Sharp oraz Tomassoni(obrona).
Pierwsza piątka to najskuteczniejsi gracze zespołu z zeszłego sezonu.
Do klubu przyszło kilku niezłych graczy:Mark Cullen z Salzburga,Keller z Vienny Capitals,Nesbit i Lee z AHL oraz DeSimone z Sodertajle.
Pierwsza trójka jednak do Skandynawii nie poleciała,a to oni głównie mają być wzmocnieniem zespołu.
Trener gości po meczu powiedział,że o ile w 1 fazie spotkania było nieźle to później jego zawodnikom zaczęło brakować sił.Podkreślił,że jest to spowodowane tym,że dopiero kilka dni temu zespół zaczął trenować.Jak dotąd nie rozegrali żadnego meczu kontrolnego.
Wczorajszy mega łomot(0-9 z Turku)nie był więc przypadkowy.Dodam,że grały tylko 3 piątki i jutro będzie podobnie.
Co do gospodarzy to ci mimo tego,że zeszły sezon zasadniczy zakończyli dopiero na 9 miejscu to w PO udało im się dojść do półfinału,w którym odpadli z mistrzem Skelefteą.
Z klubem niestety pożegnali się tacy gracze jak Simon Hjarmalsson(reprezentant Szwecji i uczestnik Olimpiady w Soczi),Arlbrandt(również reprezentant),Himelfarb oraz podstawowi bramkarze Engstrand i Tarkki.
Arlbrandt zajął 1 miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej w zeszłym sezonie(26+45),a Hjarmalsson był czwarty(27+30).Strata ogromna.
W zespole co warto odnotować został najlepszy strzelec ligi ub.sezonu Chad Kolarik.
Przyszło kilku ciekawych graczy takich jak Hardt,Micfikier,Taffe czy bramkarz Rautio.
Linkopings w 1 spotkaniu pokonali 2-1 Pardubice.Trener Czechów po meczu przyznał,że Szwedzi wygrali zasłużenie,a na wielkie brawa przede wszystkim zasługuje jego bramkarz ,Halasz.Gospodarze oddali aż 39 celnych strzałów na bramkę.Jeśli jutro będzie podobnie to z gości nie będzie co zbierać.
Myślę,że jutro Linkopings wysoko i pewnie zwycięży.Niedawno rozpoczęte treningi,brak meczów kontrolnych,mocno osłabiona i uszczuplona kadra oraz wczorajsza wysoka porażka Bolzano to wszystko przemawia za typem z handi na gospodarzy.

Inny szwedzki zespół też powinien jutro gładko wygrać.Lulea to mocna ekipa,w 1 spotkaniu pokonali na wyjeździe Hamburg 4-1.Angielski zespół w starciu z Lukko nie pokazał niczego szczególnego,poza tym,że świetnie bronił Kowalski i to on uratował zespół przed wysoką porażką,bo sytuacji i strzałów było wiele.Finowie po prowadzeniu 2-0 nieco spuścili z tonu i dostali szybkie 2 bramki.Od momentu gola na 2-2 Pantery przeprowadziły zaledwie kilka akcji.
Według mnie Lulea powinna handi -2.5 pokryć. ✅ 1-10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
quaresma77 93

quaresma77

Użytkownik
Vienna Capitals(-1,5)-Vålerenga 1
Kurs: 1,85
Bet365

Vienna Capitals zespół grający w lidze austryjackiej, poprzedni sezon zakończony na ćwierćfinale fazy mistrzowskiej. Skład na sezon 14/15 solidnie odmieniony, zakontraktowano zawodników z przeszłością w NHL tj. Brett Carson , Hugh Jessiman (zawodnik pozyskany z Medvescaka Zagreb), Matt Watkins do tego dochodzą zawodnicy z lig europejskich tj. Florian Iberer , Adam Naglich , Peter McArthur , Kris Foucault.
Valerenga zespół z ligi norweskiej, poprzedni sezon zakończony porażką w finałowym starciu. Jeżeli chodzi o skład to trzeba przyznać że ważne ogniwa odeszły z zespołu tj Sondre Olden (43 spotkań 25 goli 23 asysty) , Éric Chouinard (16 spotkań 7 goli 12 asyst) , Jonte Berg (44 spotkań 6 Goli 7 Asyst) , Mathtias Trygg (41 spotkań 18 goli 32 asysty) , Cato Cocozza (45 spotkań 5 goli 5 asyst).
Oba zespoły rozegrały już pierwszą kolejkę CHL , Vienna Capitals wygrała 4-1 z finalistą ligi szweckiej Farjestad bramki strzelali zawodnicy nowo pozyskani 2x Kris Foucault 1x Adam Naglich 1x Markus Schlacher , zaś Valerenga przegrała w taki samym stosunku 1-4 z GCK Zurich mistrzem Szwajcarii.
Wydaje mi się że wzmocnienia jakie nastąpiły w zespole z Wiednia spłacają się w 100% i skład jaki wystawił trener Tom Pokel na mecz z Farjestad pokazuje, że traktuje CHL jako ważny element w sezonie i jako sprawdzian przed rozpoczęciem rundy zasadniczej ligi autryjackiej. Jeżeli zagrają na tym samym poziomie co w meczu z Farjestad to handicap nie powinien być problemem.

Btw. Valerenga w meczu z Zurich zagrała na 3 piątki i wydaje mi się, że 1 dzień przerwy to może być mało na regenerację.

Powodzenia!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macio106 147,2K

macio106

Znawca - MMA
Witam fanów hokeja mam do was pytanie oglądał z was ktoś może dzisiejsze spotkanie Trinec (Cze) - Stavanger (Nor)? I może mi wytłumaczyć jakim cudem Czesi przegrali 4-5...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wiem, ze to narazie pierwsze fazy LM ale jak ten puchar jest traktowany w dalszych fazach. Tak jak w pilce pelna profeska czy tak troche na uboczu jak sparingi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Witam fanów hokeja mam do was pytanie oglądał z was ktoś może dzisiejsze spotkanie Trinec (Cze) - Stavanger (Nor)? I może mi wytłumaczyć jakim cudem Czesi przegrali 4-5...
Byłem na meczu.Triniec cały mecz przeważał i to jak tracił bramki to po prostu dramat.Albo dostawali gonga w osłabieniu albo obrońca przy próbie wybicia krążka nieudolnie podaje go na kij zawodnika gości i bramka.Wrzystkie bramki Trinca bardzo ładne i po ładnych akcjach a bramki Oilers to wszystkie takie z dupy no ale liczy sie wynik.
Wiem, ze to narazie pierwsze fazy LM ale jak ten puchar jest traktowany w dalszych fazach. Tak jak w pilce pelna profeska czy tak troche na uboczu jak sparingi?
Nie wszystkie drużyny traktują to na poważnie.Do pilkarskiej LM to lata świetlne brakuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wiem, ze to narazie pierwsze fazy LM ale jak ten puchar jest traktowany w dalszych fazach. Tak jak w pilce pelna profeska czy tak troche na uboczu jak sparingi?
Tu bardziej trzeba brać pod uwagę to na jakim etapie jest każda drużyna w związku z przygotowaniami do sezonu, jak również oczywiście czy wystawiają pierwszy skład czy może więcej juniorów i totalnie nie przykładają do tego żadnego znaczenia. Można powiedzieć że na tym etapie jest to fajny turniej, który stwarza możliwości rywalizacji z najlepszymi ale pod kątem dobrego przygotowania do nowego sezonu ;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Według mnie jeśli nie będzie pieniędzy i klubów z KHL to rozgrywki mogą nie przetrwać.W 2008 czyli w roku kiedy CHL debiutowała sponsorami byli ludzie z Rosji.Z jakiegoś powodu jednak rozgrywek nie kontynuowano,miały wrócić w sezonie 11/12,ale nie wróciły.
W tym roku CHL sponsorują ligi oraz kluby,które w niej uczestniczą.Według mnie to trochę za mało jeśli miało by to być kontynuowane.
Z władzami KHL się nie dogadali,ci podobno chcieli dać grubą kasę,ale chyba władze pozostałych europejskich lig obawiali się,że Ruskie będą na tym trzymać łapę i wyszło tak,że kluby z najlepszej europejskiej ligi nie mogły wziąć udziału w tym roku.
Tu jednak trzeba poważnych ludzi,którzy się na tym biznesie znają a tacy są w KHL.Uczestnictwo klubów z tej ligi na pewno przyciągnęło by wielu sponsorów i kibiców.
Oglądając dziś mecz Linkopings to miałem wrażenie,że to jakiś sparing.Trybuny świeciły pustkami w niedzielne popołudnie.
PH,w Trzyńcu chyba też nie było pełnej hali?
No,ale to może spowodowane być słabymi i mało znanymi rywalami.Komu tam się chce iść oglądać Bolzano,Stavanger czy taki Briancon lub Nottingham gdy ci zagrają rewanże w Szwecji czy Finlandii.
Moim zdaniem klubów jest zdecydowanie za dużo co umniejsza w jakimś stopniu prestiż rozgrywek.
Co do kasy to gdzieś wyczytałem,że pula nagród w tym roku wynosić będzie 1,5 mln.euro,a zwycięzca ma otrzymać około 160 tysięcy.
Dla porównania zwycięzca Pucharu Nadziei w KHL(grają w nim kluby,które nie zakwalifikowały się do play-offów) zgarnął w tym roku 250 koła.
No nic,czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądać i czy rozgrywki się przyjmą.Pewnie jak tegoroczny sezon się zakończy to poznamy więcej szczegółów,a tymczasem czekamy na rewanże,które odbędą się 4 i 5 września.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Tak masz racje.W Trincu dużo wolnych miejsc jeszcze było_Obecna grupka kilku osób z norwegi z trzema flagami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Lukko(-3.5)[email protected] b365 ✅ 6-2
Mecz rewanżowy w Finlandii odbędzie się dopiero w piątek,ale do piątku to linia pewnie podskoczy o 1 bramkę.Polecam pograć to już dziś.
Kilka postów wyżej pisałem o obu drużynach przy okazji 1 spotkania w Anglii.Mecz zakończył się zwycięstwem gości 4-2.To był jednak najniższy wymiar kary.Zespół fiński rządził i dzielił na lodzie,powstrzymał go świetnie broniący tego dnia Kowalski.Miał chłop dzień i tyle.Obrońcy nie ogarniali,w ataku może było trochę lepiej,ale bramki padły raczej z całkiem przypadkowych akcji.Od stanu 2-2 angielski zespół przeprowadził może z 3 akcje.
Już następnego dnia Pantery przegrały z Luleą 1-10.Ten wynik pokazuje ich poziom.
Lukko w 2 spotkaniu zwyciężyło mocny niemiecki zespół Hamburg Freezers 3-0.
Myślę,że Finowie bez problemu pokryją ten niski handicap.Nadchodzący mecz to dobry sprawdzian przed sezonem,który rozpoczyna się 11 września,więc myślę,że trener powoła swoich najlepszych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Bern-Trinec over 5.5@1.95 b365 ⛔ 0-4
O obu drużynach pisałem przy okazji 1 spotkania w Trzyńcu(7-0).
Ten wynik jednak nie oddaje do końca tego co działo się na lodzie,Bern wcale tak tragicznie nie grał.Zresztą dzień później pokonali mocno faworyzowaną Tapparę na wyjeździe 5-3.
Trinec się potknął ze Stavanger przegrywając 4-5.
Jak można zauważyć sporo bramek pada w meczach obu drużyn.Trinec jak i Bern to drużyny nastawione raczej ofensywnie i to w ofensywie mają większy potencjał.O wzmocnieniach możecie przeczytać w 1 poście tematu.
Według mnie zobaczymy dziś po kilka bramek z obu stron.Wchodzę w over po niezłym kursie.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Chciałem Ci wysłać PW ale jakiś błąd mi sie pojawia.Popraw sobie w analizie Valerenge na Stavanger Oilers.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
HC Sparta Praga - Vaxjo Lakers
HC Sparta Praga @ 1,85 ✅ 5:4
Sparta straciła dwa ważne ogniwa jakimi byli Petr Ton i Tomas Popperle. Dziwi trochę kierunek jaki obrali, Ton przeniósł się do Brna a Popperle udał się do nowo powstałego tworu w KHL - HK Sochi. No ok, odnotujmy jeszcze odejście Jakuba Krejcika do Orebro... ubytki więc w każdej formacji. W nadchodzącym sezonie nr 1 w bramce wydaje się że będzie pozyskany z Koszyc doświadczony Ratislav Stana. W poprzednim sezonie trochę pograł w CSKA a następnie wybronił play off już w Koszycach, ale czy jest to zawodnik pokroju Popperle... wątpię. Ubytki w obronie uzupełnił Barinka z Vitkovic, Mikus z Lwa Praga i Daloga z Pardubic. Trochę szersze pole manewru w porównaniu do zeszłego sezonu jest przynajmniej w formacji obronnej, natomiast nie widzę nikogo kto byłby kreowany na następce Tona w ataku. Sabolic, Reway, czy ten Kanadyjczyk Torquato to raczej zagadka niż realne wzmocnienie. Najwięcej chyba spodziewam się po Saboliciu ale jak oni się wkomponują w zespół zobaczymy. Hlinka, Kumstat, Pilar i Pech - chyba na tych wyjadaczach będzie spoczywała największa presja o wynik. Drugie spotkanie z szwedzką ekipą, w pierwszym meczu spacerek 5:2 do przodu, wcześniej jeszcze dobry wynik w Kuopio i póki co Liga Mistrzów fajnie się dla Czechów układa. Vaxjo raczej średniak w swojej lidze, z zespołem pożegnał się Rasmussen, Lasch który coś mi się wydaje solidnie odpali w TPS, Berglund i wszyscy trzej bramkarze którzy grali w poprzednim sezonie - Munroe, Modig i Lassila. Spore osłabienia zważywszy na fakt, że zawodnicy którzy zasilili zespół są jednak jakościowo słabsi. Nilstrop kiedyś już skandynawską taflę powąchał ale jego zmiennik to ogórek. Laakso mocno przeciętny, Martinsson nie ograny i w bronie robi się delikatnie mówiąc nie ciekawie. W ataku Lundh, Kiiskinen i pierwszy raz w Europie Johnson. Słabooo. Ucierpiała każda formacja, wzmocnienia słabiutkie i coś mi się wydaje że ciężko będzie zagrać coś sensownego w tym sezonie. Spodziewałem się kursu w granicach 1,50 co byłoby nie do ruszenia IMO, jednak Sparta jest mocna u siebie, Ligę Mistrzów traktują poważnie i nie widzę elementu w którym mogli by dziś zaskoczyć goście.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
trochę poczytałem, poszperałem i Lukko dziś powinno wysoko wygrać...
Lukko - Nottingham AH(0:3,5) 1 1.70 WilliamHill ✅ 6:2
Zacząć trzeba od tego, że jest ogromna różnica pomiędzy ligą fińską a ligą angielską, zdecydowanie oczywiście na korzyść tej pierwszej. Lukko to brązowy medalista ubiegłorocznego sezonu w rodzimej lidze, natomiast Nottingham w swojej zajęło czwarte miejsce. Lukko w porównaniu z zeszłym sezonem nie ma wielkich zmian w składzie, można rzec, że jest podobny, a z Nottingham odeszło kilku ważnych graczy a na ich miejsce sprowadzono zza Oceanu sporo graczy, ale z ECHL czyli jakby trzeciego poziomu rozgrywkowego tam. W pierwszym meczu na wyjeździe Lukko wygrało tylko 4:2 co było jednak niespodzianką, wydawało się, że wygrają wyżej. O tym jaki poziom prezentuje Nottingham pokazali hokeiści Lulea wygrywaj z nimi aż 10:1 na wyjeździe w kolejnym spotkaniu. Teraz pytanie zasadnicze jest takie czy Finowie podejdą do meczu w pełnym zestawieniu, jeśli tak będzie oczywiście linia 3,5 powinna zostać spokojnie pokryta... i wszystko wskazuje na to, że tak będzie. W wypowiedziach przedmeczowych możemy przeczytać, że ta niska wygrana w pierwszym meczu to wynik tego iż nie mieli pojęcia jak gra rywal, że przed dzisiejszym meczem wiedzą już czego się spodziewać i nie powinno być już takich problemów jak ostatnio. Jako, że tydzień do rozpoczęcia rodzimej ligi chcą pokazać dobre tempo gry ale i zagrać równo, bez wpadek jakie miały miejsce 2 tercji w ich pierwszym pojedynku z Nottingham. Wiedzą, też, że najważniejsze jest wykończenie akcji, nad tym muszą się dziś skupić bo, że przewagę będą mieli ogromną nie podlega dyskusji. Wydaje mi się, że dziś gospodarze zaliczą efektowne, wysokie zwycięstwo nad Nottingham.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Wygląda to tak: http://hc.tps.fi/uutiset/ajankohtaista/tpsn-kokoonpano-illan-bolzano/
Z tego co widzę to praktycznie jest to ten sam skład, który brał udział w pierwszym meczu w Finlandi. Nawet powiedziałbym, że kadra delikatnie się poszerzyła co oznacza, że TPS zagra 4 pełnymi 5 ;)
I moim zdaniem można grać Turku(-2.5)@1.78 b365 ⛔⛔⛔ 4-2 //nie wierzę.
Bolzano nadal na etapie budowania zespołu,dziś dodatkowo nie zagrają z powodu urazów Schofield i DeSimone.
Turku jak zagra na swoim normalnym poziomie to 3 bramkami lekko wygra.
e.Co do meczu Lukko-Nottingham to goście dziś tylko 3 piątkami.(-3.5) wejdzie jak w masło.Start 17:30,mecz jest na b365 live,więc można jeszcze coś połapać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom