>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Championship 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Bristol City 1.60 - Ipswich
Gdy wszystkie oczy zwrócone są dziś na LM, spróbujmy poszukać czegoś w niższej lidze Angielskiej.
Gospodarze nie tak dawno imponowali formą wygrywając siedem! ligowych spotkań z rzędu i dorzucając jeszcze w między czasie dwa zwycięstwa w pucharach. Jednak ostatnio lekki kryzys, 5 spotkań i ledwo jeden remis, no ale od początku. Zaczęło się od meczu pucharowego z Wolves, jakby nie patrzeć drużyną dobrze poczynającą sobie w Premiership, więc nic dziwnego. Potem wyjazdowa porażka z liderem tabeli - Norwich 2:3, kolejna porażka, dość niespodziewana u siebie z Birmingham 1:2, remis na wyjeździe z średniakiem Preston i porażka z wiceliderem Leeds u siebie 0:1. Fakt, nie powala to na kolana, ale dziś w końcu rywal, z którym aż się prosi wygrać. Bristol aktualnie traci tylko punkt do miejsca barażowego w walce o Premiership, natomiast Ipswich zamyka tabele i na 10 kolejek przed końcem, tracą aż 12 punktów do bezpiecznego miejsca, co według mnie jest nie do odrobienia. Zresztą o czym tu mówić, skoro goście w dotychczasowych 36 kolejkach odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa, a ich forma również pozostawia wiele do życzenia - ostatnie zwycięstwo 12 stycznia, od tego czasu 5 porażek i 4 remisy. Na wyjazdach bilans tragiczny 1-4-13 i 11:36 bramkach i choć Bristol u siebie również nie błyszczy, to jednak mają dziś świetną okazję na poprawę swoich statystyk. W listopadzie na terenie Ipswich, Bristol wygrało 3:2, ostatnie 3 mecze tych drużyn na stadionie Bristol to trzy zwycięstwa gospodarzy i dziś powino być podobnie.
Ja osobiście odradzam kolegi typ,kurs jest marny a ryzyko dużo,o gospodarzach kolega napisał sporo,więc ja trochę o gościach,widać u n ich poprawę,2 ostatnie mecze zremisowane w tym ostatni z 4 WBA na wyjezdzie 1-1 gdzie byli równym rywalem dla miejscowych a nawet powiedziałbym że przeważali,więc czemu mają nie powalczyć w dzisiejszym meczu.Moje propozycje na dzis w tym spotkaniu to...
Bristol City
-
Ipswich
Typ-02 +++
Kurs-2.45
Typ 2-Btts +++
Kurs-2.05.
A jak będzie to się okaże po meczu.
żeby to tak zawsze chciało wchodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Spotkanie: Derby - Stoke, 20:45
Typ: X ✅✅
Kurs: 3.1
Bukmacher: fortuna

Nie ma w sumie dużo do pisania. Derby przeciętnie w tym sezonie, dużo wpadek i głupich błędów kończących się utratą punktów. Stoke z kolei solidnie i konsekwentnie w swoim nudnym, drwalowym stylu - do tej pory 11 remisów w delegacji. Do tego szpital w ofensywie Derby i dobra sytuacja kadrowa Stoke. Od dwóch lat powtarzam, że tak długo jak Shawcross i Ince grają w piłkę, tak długo Stoke będzie drużyną remisową. Kurs ciekawy do dubla albo na singla za niską stawkę. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 619

ichimaru

Użytkownik
Bimingham - Miillwall, 20:45 13/03/2019
Typy: HT X @2.00
Under 2.5 @1.62
Bukmacher: Sky

Gospodarze na bezpiecznej pozycji, a Millwal dzieli tylko jeden punkt do strefy relegacji więc będą walczyć aby nie spaść z ligi. Birmingham ostatnio nie w formie. Millwall w ostatnich 5 meczach strzeliło co najmniej jednego gola. Zwykle brami w przypadku obu drużyn padają w drugiej połowie. Wielu bramek się nie spodziewam po tym meczu - jednej, max 2. Jednak zwycięzcę ciężko wytypować. Millwall ma spore szanse i będą walczyć, Birmingham niby lepsza drużyna, ale ostatnio nie są formie. Dodatkowo w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami obie drużyny dostały po conajmniej 3 żółte kartki! o40+ booking points @2.10 lub o50+ booking points @3.50 - jednak w tym wypadku grubo bym nie grał. Birmingham nałapało sporo kartek na derbach i pewnie będą grali bezpieczniej.
Bukmacherzy oferują wysokie kursy na 1+BTTS/2+BTTS - radziłbym na to uważać, bo tylko jedna drużyna trafiła bramkę w ostatnich 4 H2H ;)
Powodzenia w dzisiejszym typowaniu ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Bimingham - Miillwall, 20:45 13/03/2019
Typy: HT X @2.00
Under 2.5 @1.62
Bukmacher: Sky

Gospodarze na bezpiecznej pozycji, a Millwal dzieli tylko jeden punkt do strefy relegacji więc będą walczyć aby nie spaść z ligi. Birmingham ostatnio nie w formie. Millwall w ostatnich 5 meczach strzeliło co najmniej jednego gola. Zwykle brami w przypadku obu drużyn padają w drugiej połowie. Wielu bramek się nie spodziewam po tym meczu - jednej, max 2. Jednak zwycięzcę ciężko wytypować. Millwall ma spore szanse i będą walczyć, Birmingham niby lepsza drużyna, ale ostatnio nie są formie. Dodatkowo w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami obie drużyny dostały po conajmniej 3 żółte kartki! o40+ booking points @2.10 lub o50+ booking points @3.50 - jednak w tym wypadku grubo bym nie grał. Birmingham nałapało sporo kartek na derbach i pewnie będą grali bezpieczniej.
Bukmacherzy oferują wysokie kursy na 1+BTTS/2+BTTS - radziłbym na to uważać, bo tylko jedna drużyna trafiła bramkę w ostatnich 4 H2H ;)
Powodzenia w dzisiejszym typowaniu ????
Ja tak na szybko,nie zgadzam się z kolegą,uważam że akurat dzisiaj zobaczymy min 3 brameczki,bo jak to w piosence było Nic nie moze wiecznie trwać.....
Dlatego pograłem tak,
Birmingham - Miillwall, 20:45 13/03/2019
Typ-btts
Kurs1.95
Typ-over 2.5
Kurs-2.2
I za 2.85 że gospodarze wygrają 1 połowę,sorki że tak póżno ale dopiero mam jak napisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Aston Villa - Middlesbrough
over 2,5 @2.17 4/10 ✅

Mecze Aston Villi dostarczają wielu emocji bo pada w nich wiele goli, szczególnie te przed swoja publicznością. Zresztą tylko dwie drużyny strzeliły więcej goli od nich w lidze, aczkolwiek też bardzo dużo stracili. W tym meczu będą musieli sobie radzić bez; Nyland (Bramkarz 23M), Hutton (Obrońca 32M/2G), Chester (Obrońca 28M/5G), Tuanzebe (Obrońca 19M), Elphick (Obrońca 10M). M&#39;boro jest po dwóch porażkach 1:2 i wygląda na to, że złapali zadyszkę. U nich niepewny występu jest obrońca Ayala (28M/1G) a nie zagra McQueen (Obrońca 5M).
 
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer
Anglia: Championship (2 liga)
Godz. 21:00
West Bromwich Albion F.C. – Birmingham City F.C.

Typ: 1
Kurs: 1,80 zł
Bukmacher: Fortuna ✅
Analiza:
Przed przerwą na mecze reprezentacji West Brom wygrał swoje ostatnie dwa mecze, nie tracąc przy tym bramki i umacniając się na 4 miejscu oraz powiększając swoją przewagę nad 5-tym Middlesbrough. Bilans pozostałych 3 meczów z 5 ostatnich kolejek to odpowiednio dwie porażki, z drużynami z &quot;czuba&quot; tabeli oraz jeden remis z ostatnim Ipswich, które ostatnio praktycznie wszystkie swoje mecze remisuje, bez względu na to z kim i gdzie gra. Birmingham natomiast w ostatnich 5 kolejkach zanotowało aż 4 porażki z rzędu! Przy tym nie zdobywając nawet bramki. Ostatnie ligowe zwycięstwo gości przypada więc na 26 dzień Lutego. W.B.A. pokazało już w tym sezonie, że grać w piłkę potrafi, a przy tym lubi sobie postrzelać, zwłaszcza w meczach przed własną publicznością. Patrząc na ogólną dyspozycję w tym sezonie najrozsądniejszym typem na to spotkanie wydaje się po prostu wygrana gospodarzy, po atrakcyjnym kursie 1.80 zł. Jest to idealny typ do jakiegoś dubla ???? .
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Bristol City - Wigan



Bristol win @1.95 ????



E: 2-2 i bramka stracona w 93 minucie ehhh



Bristol bije się o playoffy, Wigan o utrzymanie. Gram na gospodarzy, którzy nie wygrali na własnym obiekcie od 4 spotkań, ale 2 ostatnie mecze w ich wykonaniu to bardzo dobre występy przeciw mocnym rywalom i zainkasowane 6 pkt, także forma i nastroje są. Goście w 19 spotkaniach wyjazdowych tego sezonu ugrali 6 pkt co jest najgorszym wynikiem z całej stawki Championship. Widzę tutaj 2-0 dla Bristolu. Oby nic nie stało się młodziutkiemu O'brienowi, bo jest jedynym bramkarzem w obecnej chwili. 22-latek wskoczył do pierwszej drużyny gospodarzy i wywalczył komplet pktów przeciw Mboro oraz Sheffield Utd - wow. 



 



Nie mam już czasu nawet na krótki komentarz, ale gram jeszcze:



Hull - Reading



Hull win @1.85. ????



E: 3-1 i 2 gole turbogrosika hehe brawo Kamil



Z podobnych względów co wcześniej. Hull w gazie, bije się o playoffy i wyczytałem w angielskich mediach, że nie przegrali u siebie z Reading od 25 lat. Myślę, że dzisiaj wygrają 2-1.



 



Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maarcin14 812,3K

maarcin14

Użytkownik


Witam , dziś o godzinie 16 odbędzie się ciekawy mecz w 40 kolejce angielskiej Championship . Birmingham podejmie drużynę Mateusza Klicha , Leeds United . Moim typem na to spotkanie jest wygrana gości . Birmingham znajduje się w fatalnej formie i jest w fatalnej sytuacji . Zajmuje bowiem odległe 17 miejsce i ciągle musi patrzyć w dół tabeli , a na dodatek każde z ich 5 ostatnich spotkań kończyło się ich porażką . W 39 meczach zawodnicy tej drużyny zdobyli 41 punktów , odnieśli 12 wygranych , 14 spotkań kończyło się remisem , i 13 razy zostali pokonani przez rywali . Bilans bramkowy to 55:52 . Leeds zajmuje drugie miejsce w tabeli , i apetyty na awans są ogromne . Leeds uzbierało dotychczas 76 punktów , na co składa się 23 wygrane z 39 meczów , 7 remisów , i 9 porażek . Bilans bramkowy 66 do 41 . Ostatnie 5 meczów Leeds to 4 wygrane i jedna porażka . Goście są w dużo lepszej dyspozycji , i wydaje się że są bardziej zmobilizowani do wygrania dzisiejszego meczu stąd taki mój typ . Powodzenia !
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik


@kiks-lfc już dużo napisał o meczu Bristol C. - Wigan



Bristol wygra 1.93 kursy podobne u wszystkich bukmacherów 



Bristol City zajmuje obecnie 5 pozycję i bije się o baraże. Obecna forma drużyny jest bardzo przyzwoita, a żeby znów osiągnąć dobry wynik przeciwko drużynie która walczy o utrzymanie w lidze. Gram to spotkanie dziś z w dubelku z Sunderlandem
 
chefski 61

chefski

Użytkownik


Bolton - Middlesbrough

Typ: bts @1.90 bet365 ⛔

Typ: 2 @1.83 bet365 ✅




Mam dwie propozycję na ten mecz, pierwsza to bts, Obie drużyny będą dziś gryzły trawę dlaczego? już wyjaśniam. Bolton walczy o utrzymanie, 6 kolejek do końca i aż 8 punktów straty do bezpicznego miejsca. Z dugiej strony Boro których założeniem na ten sezon jest powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, po nieźle zapowiadającym się sezonie przyszedł kryzys, uwaga! drużyna nie wygrała już od 7 spotkań! Czas na przełamanie, tym bardziej że w bezpośrednich pojedynkach tych zespołów przez 7 ostatnich meczy to Boro było górą. Mój agielski kolega jest fanem Boro dlatego zainteresowałem się tym spotkaniem, jak dla mnie wynik 1:2 lub 1:3 dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik


Hull City - Wigan Athletic







Dzisiaj przed nami kolejne spotkanie Championship z udziałem naszego rodaka Kamila. Drużyna w tym roku gra overowo, na 15 meczy ligowych w 3 meczach nie strzeliła żadnej bramki natomiast w jednym spotkaniu zdobyła tylko jednego gola. Pozostałe spotkania czyli 11 meczy kończyły się minimum 2 bramkami dla drużyny turbogrosika. Wigan natomiast znajduje się na 19. miejscu w tabeli z dorobkiem 41 pkt., a więc muszą spiąć się żeby nie znaleźć się w strefie spadkowej. Przewiduję ofensywne spotkanie obfitujące w minimum 4 bramki ale mimo wszystko wolę grać bezpiecznie. 



Hull - Wigan, +2,5 @1,85 ✅



Hull - Wigan, btts @1,64 ✅



Kursy z @efortuna 10.04.2019 godz. 07:00



 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Millwall - QPR



over 3.5 kartek @1.87 ????



over 1.5 kartek Millwall @1.90????



E: ogarnęli do 34. minuty



 



Dzisiejsze mecze w Championship analizowałem głównie pod kątem kartek. Sezon wszedł w finałowy etap, a bardzo dużo zespołów ma o co grać, bowiem aż 6 drużyn walczy o utrzymanie w lidze (pomijam Ipswich i Bolton, skazuję ich już na spadek) oraz aż 13 ekip (połowa ligi) walczy o awans do Premier League, z czego 3 pierwsze o awans bezpośredni.



Dzisiaj widzę overy kartkowe w kilku meczach zaplecza angielskiej ekstraklasy, ale w pre zagrałem tylko jeden, który wydaje mi się najbardziej pewny. Na resztę zapoluje na live, po pierwszej połowie, gdyż tam chłopaki zazwyczaj rozkręcają się z kartkami w drugich połowach.



Zarówno Millwall jak i QPR walczą o utrzymanie, dzielą ich w tej chwili tylko 4 pkt różnicy, ale Lwy mają do rozegrania 1 mecz więcej. Na ogonie siedzi im Rotherham, który traci 1 pkt do Millwall i 5 pkt do QPR. Ten fakt już zwiastuje kartki, a warto jeszcze zerknąć na terminarz obu ekip. Czekają ich trudne mecze do końca sezonu.



Kolejnym argumentem jest sędzia John Brooks, który w aktualnym sezonie pokazuje 4,04 kartek na mecz.



Millwall wyłapali over 1.5 kartek w 9 na 10 ostatnich ligowych spotkań, a QPR w 7 na 10. 



Sprawdziłem jeszcze 3 bezposrednie mecze w tył naszych dzisiejszych rywali (starsze miały miejsce do 2014 roku więc nie brałem ich pod uwagę). I tak więc, w 2017 i 2018, w 3 spotkaniach między nimi padło 16 kartek, a moje dzisiejsze typy miały pokrycie 2/3 każdy. 



Będziemy dzisiaj świadkami meczu o 4 pkt, myślę, że z niedużą ilością goli, ale sporą liczbą fauli.



Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis


Anglia, Championship



MILLWALL @2,25 bet365 ⛔



 



Millwall vs Brentford, małe derby Londynu na zapleczu PL. Idę dzisiaj w zespół gospodarzy którzy walczą o utrzymanie się w Championship, Millwall ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową na 4 kolejki przed końcem rozgrywek a przed sobą ciężki mecz w lany poniedziałek na Villa Park z Aston Villą, dzisiaj grają chyba z największym rozczarowaniem tego sezonu, popularne Pszczoły zajmują 14 miejsce w ligowej tabeli, a miała być walka o najwyższe cele.



Brentford to jedna z najsłabiej punktujących drużyna na wyjazdach, gdzie wygrali tylko dwa mecze z 21!



Millwall będzie bardzo zdeterminowane by dzisiaj 3pkt zostały na The New Den, wiedzą jak ważne mogą się okazać punkty zdobyte w dzisiejszym meczu w kwestii pozostania w Championship.



Mecz już o godzinie 14 naszego czasu, kurs bardzo zachęcający tak więc C'MON MILLWALL!



 



Edit: 1:1 mimo, że goście od 35 min. grali w 10.



 



​​​
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik


Bolton - Brentford Over 2.5 @1.67 4/10 MECZ PRZEŁOŻONY 



Spore defensywne braki u gospodarzy; Wheater (Obrońca 33M), Beevers (Obrońca 32M/2G), Lowe (Pomocnik 35M), Wiliams (Obrońca 30M), Wildschut (Napastnik 16M/2G) a niepewny jest występ Hobbs (Obrońca 24M/1G). U gości zabraknie; Bentley (Bramkarz 33M), Benrahma (38M/10G), Macleod (Pomocnik 17M/3G) a pod znakiem zapytania stoi występ Barbeta (Obrońca 32M/1G). Statystyki też dobre pod typ jeśli spojrzymy na wyniku obu ekip ostatnio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom