>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sodertalje Kings - BC Mures Targu
BC Mures Targu under 72.5 @1.85
Może na pierwszy rzut oka gospodarze nie są faworytami, jednak jak zobaczymy, że przyjezdni będą musieli.ppradzic sobie bez Martnica, Berhama.oraz Mohameda to już.tak.kolorowo nie jest. A w szczególności brak tego pierwszego będzie tutaj bardzo udczuwalny. Martnica nie tylko zdobywa spora ilość punktów, ale również umie wypracować sytuację rzutowe.. Szwedzi ten mecz rozegrają u siebie, gdzie to powinni wykorzystać atut gry własnej hali. A patrząc na drużynę gości powinni mieć tutaj spore problemy ze zdobywaniem punktów.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bakken Bears - Helios Domzale
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tabela tej grupy wygląda tak:

Oba zespoły odstają od reszty stawki i oboje raczej zakończą udział w Lidze Mistrzów na tych meczach grupowych. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami u siebie Helios wygrał dość pewnie 78-59, jednak dzisiaj już tak łatwo im nie pójdzie i sam spodziewam się wygranej drużyny duńskiej. Gospodarze dzisiaj wystawiają swój najmocniejszy skład, natomiast goście mają trochę swoich problemów na to spotkanie i dzisiaj po ich stronie nie zagrają Jones, Lelic, Kovacevic i Bolcina. Przy tych absencjach w ekipie gości dla mnie zdecydowanym faworytem jest Bakken Bears i myślę, że zrewanżują się rywalowi za wyjazdową porażkę i u siebie wygrają.
Typu nie neguję, ale zerknąłem w staty ostatniego meczu w CL i z tej czwórki grał tylko Kovacević, a zrobili -10 z Frankfurtem na wyjeździe. Ciekawe jak się potoczy. Bo jeśli będzie wolny mecz, a to sugerują linie to goście mogą się obronić. Ale znając Duńczyków to pewnie będą grać szybko. Wtedy powinni ogarnąć.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Stelmet : Besiktas 2 1.47 ✅ over 152.5⛔ 1.83 bet365

Szukałem jakiś argumentów za naszymi, jednak maksymalnie co przemówiło, za w miarę wyrównanym meczem, jest napięty terminarz Turków, niedawno biegali 45 minut w lidze, a zaraz topowy pojedynek z euroligową drużyną. A może mieć to tutaj znaczenie, gdyż Besiktas jakąś imponującą głębią nie dysponuje, owszem rotacja jest zachowana, ale już minuty średnio prawie 30 na mecz, u 4 graczy to sporo, w sumie tych wyróźniających się jest 6, a później spory dystans czy to minutowy, punktowy, czy eval. Ale za to jakich 6 graczy, każdy z uznaną już marką potwierdzoną występami na europejskich ( i nie tylko) parkietach, świetnie prezentujący się w tym roku dający zespołowi top w lidze rodzimej, jak i BCL. Turcy mają kim trafiać to kosza i robią to w Europie średnia 81, u siebie 82, więc są to bardzo solidne liczby ataku.
Na przeciw gospodarze, słabsi niż przed rokiem, dodatkowo wypadł dobry zawodnik, który potrafił pobić się pod koszem, jak i odpalić z dystansu. Transfery słabe doszedł Dragicevic i pod koszem to trochę ratuje, świetne manewry, technika i koszykarskie IQ dodają Stelmetowi kilka punktów w meczu. Zielona jest bardziej otwartą drużyną niż w zeszłym sezonie, o wiele słabszą w obronie, czy lepszą w ataku? Pewnie też nie, ale bardziej szaloną, co daje kilka posiadań więcej na 40 minut.
Wyższość koszykarska, bez wątpienia u gości, terminarz może sprawić, że priorytetem będzie dla Turków gra na większej intensywności w ataku, może kosztem zadań obronnych, szczególnie przy możliwym prowadzeniu 10, czy więcej punktów, spodziewam się wtedy &quot;kilku&quot; szybszych akcji i otwartch pozycji.
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
FIBA Champions League
AEK Athens - Ludwigsburg
Over 150.5 1,78 Pinnacle

Statystycznie. Obie drużyny w tym turnieju, w ostatnich spotkaniach, tylko jednokrotnie nie osiągnęły linii. Średnio rzucają : AEK u siebie, Ludwigsburg away, ponad 80 pkt.

5/10j

✅✅


p.s. umieszczam ten post ponownie, poprzedni został usunięty. Proszę o jakieś info na priv jeśli ten też zniknie nt powodu. Żebym w kółko nie powtarzał błędów.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosa Radom - Pallacanestro Varese (spread +2.5/-2.5)
Typ: 2
Kurs: 2,91
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj polecam ten typ z koszykarskiej Ligi Mistrzów. Tabela tej grupy wygląda następująco:

W pierwszym spotkaniu Rosa we Włoszech nieoczekiwanie wygrała 69-62 i teraz pora na rewanż. Varese bardzo mocno zawodzi tak w Lidze Mistrzów jak i w lidze włoskiej, gdzie zajmuje ostatnią lokatę z zaledwie 8 punktami. Skąd więc pomysł na to, że wygrają i pokryją dodatkowo te linię ? Rosa miała dzień mniej na regenerację, bo oni swój mecz w lidze polskiej grali 8 stycznia natomiast Varese dzień prędzej grali w Serie A. Drużyna z Włoch miała w ostatnim czasie sporo problemów z kontuzjami ale na dzisiaj prócz Campani są wszyscy gotowi. Rosa nadal bez rozgrywającego Brazeltona co jest sporym osłabieniem. Varese ma mocny skład ale coś im po prostu nie idzie w tym sezonie, jednak dzisiaj myślę, że zrewanżują się Rosie i wygrają przynajmniej 3 punktami pokrywając te linię. Oba zespoły walczą o 6 lokatę, która premiować będzie dalszym uczestnictwem w europejskich pucharach z tym, że już w pucharze FIBA. Z pewnych źródeł wiem, że sponsorzy podobno naciskają na Varese aby powalczyli o uczestnictwo w tym pucharze. Żeby tego dokonać to spotkanie muszą wygrać. Czy Rosa będzie się zabijać o tą 6 lokatę aby uczestniczyć w pucharze FIBA ? Tego do końca nie wiem, wydaje mi się, że skoro nie mają szans na dalsze uczestnictwo w Lidze Mistrzów to głównie skupią się na krajowym podwórku, bo po co im te mniej prestiżowe rozgrywki europejskie. Na Varese naciskają sponsorzy więc tutaj jest inna sytuacja i myślę, że zespołem bardziej zdeterminowanym aby dzisiaj wygrać będą goście. Zobaczymy jak to będzie ja polecam grać tak jak widzicie ????
✅ 61-74
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 833

sebunited16

Użytkownik
Varese 2.55 bet365✅

U Włochów najgorsze zdecydowanie wyniki. Te serie porażek odstraszają, ale kurs już niekoniecznie. Jeśli chodzi o skład nie wygląda to tak źle, a dla nas najbardziej znanymi są czołowe postacie tego zespołu, swego czasu, również gwiazdy naszej ligi Eyenga i grający od niedawna w zespole Dominik Johnson. Ciekawy pojedynek się zapowiada, obu graczy, którzy wybili się z trampoliny pod tytułem Siarka Tarnobrzeg, bez wątpienia dalej zaleciał na ten moment Dominik. Sytuacja w tabeli znana, Rosa absolutnie niczym do tej pory nie zasłużyła sobie na miano faworyta, okej pokonali Włochów na wyjeździe, coś tam na początku po dogrywkach u siebie, ale większość meczy rywale ich bili. Radom, ma teraz większą rotację, niż miesiąc temu i to ich atut, moim zdaniem nie wystarczający na ogranie Varese
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Zielona dostała lanie od jednego znajgorszych zespolow w tej edycji. To pokazuje na jakim poziomie jest nasza koszykowka
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Zielona zagrała dzisiaj tragicznie w ataku i w obronie, ale gwoździem do trumny były rzuty za 3, które przeciwnikom wchodziły niewyobrażalnie a Stelmet nie potrafił tego skutecznie neutralizować, wyraźnie w grze gospodarzy było widać jak nastawieni są od początku na rzucanie trójek. Wtopa i tyle.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pallacanestro Varese - Usak Sportif (spread -3.5/+3.5)
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W ostatnich dniach miałem problemy z internetem przez co nie udzielałem się tutaj ale już wszystko gra i wracam dalej ze swoimi typami ???? Na dzisiaj mam typ z koszykarskiej Ligi Mistrzów. Sytuacja w tej grupie wygląda następująco:



Oba zespoły w swych rodzimy ligach są na dole ligowych stawek. Varese w Serie A jest ostatnie ale oni mieli w ostatnim czasie sporo problemów z kontuzjami. Teraz sytuacja jest znacznie lepsza i myślę, że zaczną wkońcu wygrywać i piąć się w górę. Usak Sportif w Turcji jest tuż nad strefą spadkową i jak zapowiadają w klubie to rodzima liga w tej chwili jest dla nich priorytetem. Do tego w grudniu z zespołu odszedł ważny zawodnik Mark Lyons, który przeszedł do Hapoelu Tel Aviv. Drużynę gości za 3 dni czeka ważne spotkanie ligowe na wyjeździe z Trabzonsporem, który wyprzedza ich 1 punktem i myślę, że przede wszystkim Usak Sportif będzie się szykował na to spotkanie a dzisiaj za specjalnie nie będą się tutaj spinać aby coś osiągnąć. Z Varese jest trochę inaczej i pisałem o tym już podczas ich ostatniego meczu w Lidze Mistrzów w Radomiu z Rosą. Sponsorzy naciskają na zespół aby powalczyli o 6 miejsce w grupie, które pozwoli im grać w FIBA Europe Cup. Myślę, że dzisiaj Varese zwycięży swego rywala bez większych problemów pokrywając tego spreada w zupełności. Polecam również spróbować wyższych linii po lepszych kursach. Ja biorę linię -3.5, bo to powinno wejść jak w masło i od siebie polecam to.

✅ 85-77
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ogolnie livesport ma bałagan w tabelach. Oldenburg jest na drugim miejscu, razem z neptunasem. Ale mają lepsze h2h i ich wyprzedzaja. beda chcieli wygrac zeby utrzymac 2 pozycje. nie maja juz szans na 1 miejsce. na 1 miejsce ma szanse nepstunas. Oldenburg i lyon musza przegrac
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Usak Sportif - Lyon-Villeurbanne
typ 2 po 1.9

Jesli goscie przegraja mecz, to istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze spadną na 3 miejsce. Jesli gospodarze przegraja mecz, to nic sie nie stanie bo praktycznie mają zapewniona lokate. Mąlo prawdopodobne zeby varese wygralo z oldenburgiem. zawodnicy z francuskiej republiki islamu udali sie podstawowym skąldem do turcji
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Usak Sportif - Asvel Lyon Villeurbanne
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
No też jak kolega wyżej uważam, że typ na gości tutaj jest dobrym typem. Im zależy na pierwszym miejscu w grupie i do Turcji udali się najmocniejszym składem. Od siebie dodam, że gospodarzom tutaj za bardzo nie zależy, bo oni skupiają się głównie na lidze rodzimej, gdzie walcza o utrzymanie i trener o tym otwarcie mówił, że dla nich priorytetem jest liga turecka. Drużyna Usak Sportif miał ostatnio dalekie wyjazdy, w Lidze Mistrzów do Varese i w tureckiej lidze wyjazd na mecz z Trabzonsporem więc oni napewno dzisiaj zastosują rotacje na to spotkanie. Lyon jest na ten moment silniejszy kadrowo od swego rywala i im tutaj zależy na tym 1 miejscu więc aby nie oglądać się na innych trzeba wygrać i po problemie. Uważam, że Usak tutaj forsować się nie będzie tylko potraktuje ten mecz jako trochę bardziej intensywniejszy trening i tyle. Po tym spotkaniu w lidze czeka ich trudny mecz na wyjeździe z Fenerbahce i to głównie na ten mecz będą się szykować a to dzisiejsze spotkanie uważam, że oleją.

⛔ 70-58
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
A Lyon nie ma przypadkiem już pewnego 1 miejsca?
Co sądzicie o meczu Rosy z Neptunas. Goście nie pewne 2 miejsce, nasi o nic nie grają.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
A Lyon nie ma przypadkiem już pewnego 1 miejsca?

Co sądzicie o meczu Rosy z Neptunas. Goście nie pewne 2 miejsce, nasi o nic nie grają.
Jeżeli Neptunas wygra z Rosą, a Lyon przegra z Usakiem to wtedy Neptunas wychodzi z pierwszego miejsca, a Lyon z drugiego.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
A Lyon nie ma przypadkiem już pewnego 1 miejsca?

Co sądzicie o meczu Rosy z Neptunas. Goście nie pewne 2 miejsce, nasi o nic nie grają.
Co do Rosy to czy graja, czy nie grają o coś chyba nie ma za dużego znaczenia, na euro- parkiecie kompromitacja, można zauważyć tendencję, że dopóki zbiór gwiazd ma siły to jeszcze ten wynik się trzyma, więc jeśli miałbym radzić, to może coś na live, w stronę gości, może w przerwie, do tego czasu powinni się nasi trzymać, może też być z początku mocny under i ta linia też może być atrakcyjna na over, ale to musi spaść bardzo mocno, trochę takie gdybanie, bo na przed meczowych to ciężko o coś. Win Neptunas 1.28 bet365✅ i to spoko, handi szczerze nie wiem ???? Ciekawe, czy juź Callahan był/ będzie myślami w innym zespole, a to bardzo istotny gracz teraz, jeśli miałbym wybierać pomiędzy zwycięstwem Rosy, a jej kompromitacją, czyli mocną porażką &gt;10 to raczej to wybieram to drugie.

Ten łamak nie wygląda źle, za drobne w oparciu o tym co napisałem

Rosa/ Neptunas 5.50 bet365⛔

Powodzenia

A zwycięstwo Lyonu podbijam spoko typy, spoko argumenty
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
A czemu Rosa jest juz przegrana przed meczem? Buki faworyzuja Neptunas a Rosa przegrala tam tylko 3 pkt. U siebie ostatni mecz w ucho ze Stelmetem w CHL tez wiekszosc w plecy.Mysle ze sie dzis podniosa.
Zagram na Rose 1 za @ 3.50 ⛔
I hc + 5.5 za @ 2 ⛔
Kursy z b365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom